Mitä tämä sivu sisältää?
Tämä sivu näyttää, kuinka monta kertaa George Ștefănescu-Râmnic sivuja on vierailtu tällä verkkosivustolla. Yksi vierailu tarkoittaa, että yksi henkilö on avannut sivun. Jokaisella alla olevalla kaaviolla on oma lyhyt selityksensä.
George Ștefănescu-Râmnic: keskeiset hahmot
Eniten katsottu teos on Saint George and the Dragon: 300 katselukertaa kahdenneksitoista kuukaudessa, mikä on 20% George Ștefănescu-Râmnic -teosten katselukerroista. Sitten The little Prince ja Pagan Ritual. Yhteensä 1 800 käyntiä: 700 taiteilijan sivulla, 1 100 teoksissa. Huippukuukausi: Hei 2026 (1 500 käyntiä). Yksi maku erottuu: Vaimea (Värikylläisyys) saa 47% käynneistä, vaikka se on vain 24% koko luettelosta.
George Ștefănescu-Râmnic: katsotuimmat 10 teosta
Tämä sijoitus perustuu näyttökertoimiin, ei luettelopisteisiin: George Ștefănescu-Râmnic -taiteilijan 10 katsotuinta teosta OriginalUniqueArt.com -palvelussa kahdennentoista kuukauden aikana.
-
1
Saint George and the Dragon, 2001
300 käyntiä · 20,0%
-
2
The little Prince, 1986
200 käyntiä · 13,3%
-
3
Pagan Ritual, 1981
200 käyntiä · 13,3%
-
4
The Red Torero, 1975
100 käyntiä · 6,7%
-
5
The Beloved Toy, 2006
100 käyntiä · 6,7%
-
6
Cavalcade, 1970
100 käyntiä · 6,7%
-
7
Fishes at the Japan Sea, 1966
100 käyntiä · 6,7%
-
8
Selfportrait, 1958
100 käyntiä · 6,7%
-
9
Star of Betlehem, 1993
100 käyntiä · 6,7%
-
10
Studio Corner, 1979
100 käyntiä · 6,7%
Miten George Ștefănescu-Râmnic -taiteilijan yleisö muuttuu kuukausittain?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Se näyttää, kuinka monta kertaa tämän taiteilijan sivua on katsottu kyseisen kuukauden aikana viimeisen kahdentoista kuukauden ajalta.
Näytä tilastot
| Kuukausi | Taiteilijan sivu | Teossivut |
|---|---|---|
| Mar 2025 | 0 | 0 |
| Jou 2025 | 0 | 0 |
| Tam 2026 | 0 | 0 |
| Hel 2026 | 0 | 0 |
| Maa 2026 | 0 | 0 |
| Huh 2026 | 0 | 0 |
| Tou 2026 | 0 | 0 |
| Kes 2026 | 100 | 0 |
| Hei 2026 | 500 | 1 000 |
| Elo 2026 | 100 | 0 |
| Syy 2026 | 0 | 0 |
| Lok 2026 | 0 | 100 |
Kuinka George Ștefănescu-Râmnic -taiteilijan teoksia on katsottu vuoden aikana?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Kaavio näyttää tämän taiteilijan kaikkien teossivujen yhteisvieraudet kuukausittain yhden vuoden ajalta.
Molemman kaavion kuukausiluvut löytyvät ylempänä olevasta ensimmäisestä taulukosta.
Mitä yleisö valitsee George Ștefănescu-Râmnic teoksista?
Jokainen tähtikaavio vertaa kahta asiaa. Katkoviivalla merkitty alue edustaa taiteilijan omaa tuotantoa: viisikymmentä satunnaisesti valittua teosta, järjestettynä yhden ominaisuuden mukaan. Yhtenäinen alue puolestaan kuvaa, mihin vierailut todellisuudessa kohdistuivat viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana. Jos yhtenäinen alue ulottuu katkoviivalla merkittyä aluetta pidemmälle, kyseinen teostyyppi kerää enemmän huomiota kuin sen osuus taiteilijan tuotannosta antaisi olettaa.
Tunnelma
Tunteen sävy
Valoisuus
Värikylläisyys
Väripaletti
Värin voimakkuus
Kontrasti
Väriharmonia
Näytä tilastot
| Valoisuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Tumma | 10,0% | 0,0% |
| Pehmeä varjo | 16,0% | 0,0% |
| Pehmeä valoisuus | 14,0% | 20,0% |
| Kirkas tasapaino | 26,0% | 26,7% |
| Valoisa | 34,0% | 53,3% |
| Värikylläisyys | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Vaimea | 24,0% | 46,7% |
| Hienovaraiset värit | 14,0% | 13,3% |
| Tasapainoisen pehmeä | 20,0% | 13,3% |
| Selkeä värikylläisyys | 36,0% | 26,7% |
| Voimakas väri | 6,0% | 0,0% |
| Väripaletti | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Neutraalit sävyt | 29,8% | 50,0% |
| Pastellisävyt | 21,3% | 28,6% |
| Tumma | 23,4% | 7,1% |
| Maanläheinen | 21,3% | 0,0% |
| Auringonlasku | 2,1% | 14,3% |
| Lämminväriinen | 2,1% | 0,0% |
| Värin voimakkuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Monokromaattinen | 16,0% | 26,7% |
| Tasapainoinen | 42,0% | 46,7% |
| Voimakas | 42,0% | 26,7% |
| Kontrasti | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Seesteinen | 4,0% | 0,0% |
| Pehmeä | 20,0% | 13,3% |
| Tasapainoinen | 8,0% | 6,7% |
| Voimakas | 8,0% | 6,7% |
| Lausunto | 60,0% | 73,3% |
| Väriharmonia | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Ristiriitainen väripaletti | 46,0% | 46,7% |
| Pehmeästi sekoitettu paletti | 20,0% | 40,0% |
| Tasapainoinen harmonia | 6,0% | 0,0% |
| Vahva väriyhtenäisyys | 24,0% | 13,3% |
| Yhtenäinen väripaletti | 4,0% | 0,0% |
Miten George Ștefănescu-Râmnic -taiteilijan katsotuimmat teokset vertautuvat toisiinsa vuoden aikana?
Jokainen rivi edustaa yhtä suosittua teosta. Jokainen pylväs näyttää, kuinka monta käyntiä kyseinen teos sai kuukauden aikana. Mitä korkeampi pylväs on, sitä enemmän käyntejä kyseisenä kuukautena on ollut.
Näytä tilastot
| Teos | Mar 2025 | Jou 2025 | Tam 2026 | Hel 2026 | Maa 2026 | Huh 2026 | Tou 2026 | Kes 2026 | Hei 2026 | Elo 2026 | Syy 2026 | Lok 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Portrait of a Child (Radu) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Selfportrait ( Râmnic ) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Waiting for | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Selfportrait | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| At Grass | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Self-Portrait | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Cavalcade | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Princess | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Nude | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Courtesan | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Mitä kieliä George Ștefănescu-Râmnic -taiteilijan yleisö käyttää?
Jokainen lohko edustaa yhtä kieltä. Mitä suurempi lohko on, sitä useampi vierailija käytti verkkosivustoa kyseisellä kielellä viimeisen kolmenkymmenen päivän aikana. Näkyvissä ovat vain kymmenen kärkimaininta.
Miltä George Ștefănescu-Râmnic -sivun päivittäiset käynnit näyttävät ja mikä on ennuste?
Jokainen pylväs vastaa yhtä päivää. Ensimmäiset pylväät näyttävät viimeisen kolmen viikon vierailumäärät. Toisella värillä merkityt pylväät ovat ennusteemme seuraavalle kolmelle viikolle.
Näytä tilastot
| Päivä | Käynnit |
|---|---|
| to 15 Lok | 100 |
| pe 16 Lok | 0 |
| la 17 Lok | 0 |
| su 18 Lok | 0 |
| ma 19 Lok | 0 |
| ti 20 Lok | 0 |
| ke 21 Lok | 0 |
| to 22 Lok | 0 |
| pe 23 Lok | 0 |
| la 24 Lok | 0 |
| su 25 Lok | 0 |
| ma 26 Lok | 0 |
| ti 27 Lok | 0 |
| ke 28 Lok | 0 |
| to 29 Lok | 0 |
| pe 30 Lok | 0 |
| la 31 Lok | 0 |
| su 1 Mar | 0 |
| ma 2 Mar | 0 |
| ti 3 Mar | 0 |
| ke 4 Mar | 0 |
| to 5 Mar (ennuste) | 0 |
| pe 6 Mar (ennuste) | 0 |
| la 7 Mar (ennuste) | 0 |
| su 8 Mar (ennuste) | 0 |
| ma 9 Mar (ennuste) | 0 |
| ti 10 Mar (ennuste) | 0 |
| ke 11 Mar (ennuste) | 0 |
| to 12 Mar (ennuste) | 0 |
| pe 13 Mar (ennuste) | 0 |
| la 14 Mar (ennuste) | 0 |
| su 15 Mar (ennuste) | 0 |
| ma 16 Mar (ennuste) | 0 |
| ti 17 Mar (ennuste) | 0 |
| ke 18 Mar (ennuste) | 0 |
| to 19 Mar (ennuste) | 0 |
| pe 20 Mar (ennuste) | 0 |
| la 21 Mar (ennuste) | 0 |
| su 22 Mar (ennuste) | 0 |
| ma 23 Mar (ennuste) | 0 |
| ti 24 Mar (ennuste) | 0 |
| ke 25 Mar (ennuste) | 0 |
George Ștefănescu-Râmnic: lyhyet vastaukset
Mikä on George Ștefănescu-Râmnicin katsotuin teos?
- Saint George and the Dragon: 300 käyntikertaa, mikä on 20% George Ștefănescu-Râmnic -taiteilijan kokonaisnäyttelykerronnoista. Lista jatkuu sijoille 10 asti.
Kuinka monta käyntiä George Ștefănescu-Râmnic saa?
- 1 800 viimeisen kahden عشرen kuukauden aikana (700 taiteilijan sivulla, 1 100 teoksilla).
Suosiko yleisö tietynlaista George Ștefănescu-Râmnic -teosta?
- Kyllä, Vaimea (Värikylläisyys): 47% vierailuista vastaa 24% osuutta luettelosta.