Mitä tämä sivu sisältää?
Tämä sivu näyttää, kuinka monta kertaa George Henry Durrie sivuja on vierailtu tällä verkkosivustolla. Yksi vierailu tarkoittaa, että yksi henkilö on avannut sivun. Jokaisella alla olevalla kaaviolla on oma lyhyt selityksensä.
George Henry Durrie: keskeiset hahmot
Eniten katsottu teos on Cider Making in the Country: 300 katselukertaa kahdenneksitoista kuukaudessa, mikä on 13% George Henry Durrie -teosten katselukerroista. Sitten Farmyard, Winter ja Seven Miles to Salem. Yhteensä 2 900 käyntiä: 900 taiteilijan sivulla, 2 000 teoksissa. Yleisö kasvaa: Lok 2026 aikana oli 150% enemmän käyntejä kuin Syy 2026 aikana. Huippukuukausi: Hei 2026 (2 100 käyntiä). Yksi maku erottuu: Ristiriitainen väripaletti (Väriharmonia) saa 35% käynneistä, vaikka se on vain 14% koko luettelosta.
George Henry Durrie: katsotuimmat 10 teosta
Tämä sijoitus perustuu näyttökertoimiin, ei luettelopisteisiin: George Henry Durrie -taiteilijan 10 katsotuinta teosta OriginalUniqueArt.com -palvelussa kahdennentoista kuukauden aikana.
-
1
Cider Making in the Country, 1863
300 käyntiä · 13,0%
-
2
Farmyard, Winter, 1862
200 käyntiä · 8,7%
-
3
Seven Miles to Salem, 1863
200 käyntiä · 8,7%
-
4
A Sleigh Ride in the Snow, 1860
200 käyntiä · 8,7%
-
5
Hunter in the Wood, 1860
100 käyntiä · 4,3%
-
6
Ithiel Town's Bridge Near East Rock, 1847
100 käyntiä · 4,3%
-
7
Summer Landscape Near New Haven, View from East Haven, 1849
100 käyntiä · 4,3%
-
8
Winter in the Country, 1857
100 käyntiä · 4,3%
-
9
East Rock, New Haven, 1857
100 käyntiä · 4,3%
-
10
Judges Cave, West Rock, New Haven, 1856
100 käyntiä · 4,3%
Miten George Henry Durrie -taiteilijan yleisö muuttuu kuukausittain?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Se näyttää, kuinka monta kertaa tämän taiteilijan sivua on katsottu kyseisen kuukauden aikana viimeisen kahdentoista kuukauden ajalta.
Näytä tilastot
| Kuukausi | Taiteilijan sivu | Teossivut |
|---|---|---|
| Mar 2025 | 0 | 0 |
| Jou 2025 | 0 | 0 |
| Tam 2026 | 0 | 0 |
| Hel 2026 | 0 | 0 |
| Maa 2026 | 0 | 0 |
| Huh 2026 | 0 | 0 |
| Tou 2026 | 0 | 0 |
| Kes 2026 | 0 | 0 |
| Hei 2026 | 700 | 1 400 |
| Elo 2026 | 0 | 100 |
| Syy 2026 | 0 | 200 |
| Lok 2026 | 200 | 300 |
Kuinka George Henry Durrie -taiteilijan teoksia on katsottu vuoden aikana?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Kaavio näyttää tämän taiteilijan kaikkien teossivujen yhteisvieraudet kuukausittain yhden vuoden ajalta.
Molemman kaavion kuukausiluvut löytyvät ylempänä olevasta ensimmäisestä taulukosta.
Mitä yleisö valitsee George Henry Durrie teoksista?
Jokainen tähtikaavio vertaa kahta asiaa. Katkoviivalla merkitty alue edustaa taiteilijan omaa tuotantoa: viisikymmentä satunnaisesti valittua teosta, järjestettynä yhden ominaisuuden mukaan. Yhtenäinen alue puolestaan kuvaa, mihin vierailut todellisuudessa kohdistuivat viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana. Jos yhtenäinen alue ulottuu katkoviivalla merkittyä aluetta pidemmälle, kyseinen teostyyppi kerää enemmän huomiota kuin sen osuus taiteilijan tuotannosta antaisi olettaa.
Tunnelma
Tunteen sävy
Valoisuus
Värikylläisyys
Väripaletti
Värin voimakkuus
Kontrasti
Väriharmonia
Näytä tilastot
| Valoisuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Tumma | 4,0% | 0,0% |
| Pehmeä varjo | 2,0% | 0,0% |
| Pehmeä valoisuus | 42,0% | 47,8% |
| Kirkas tasapaino | 48,0% | 52,2% |
| Valoisa | 4,0% | 0,0% |
| Värikylläisyys | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Vaimea | 36,0% | 47,8% |
| Hienovaraiset värit | 46,0% | 39,1% |
| Tasapainoisen pehmeä | 12,0% | 8,7% |
| Selkeä värikylläisyys | 6,0% | 4,3% |
| Voimakas väri | 0,0% | 0,0% |
| Väripaletti | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Neutraalit sävyt | 63,0% | 68,2% |
| Maanläheinen | 34,8% | 31,8% |
| Tumma | 2,2% | 0,0% |
| Värin voimakkuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Monokromaattinen | 22,0% | 26,1% |
| Tasapainoinen | 72,0% | 69,6% |
| Voimakas | 6,0% | 4,3% |
| Kontrasti | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Seesteinen | 0,0% | 0,0% |
| Pehmeä | 6,0% | 0,0% |
| Tasapainoinen | 6,0% | 4,3% |
| Voimakas | 18,0% | 13,0% |
| Lausunto | 70,0% | 82,6% |
| Väriharmonia | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Ristiriitainen väripaletti | 14,0% | 34,8% |
| Pehmeästi sekoitettu paletti | 10,0% | 21,7% |
| Tasapainoinen harmonia | 12,0% | 4,3% |
| Vahva väriyhtenäisyys | 46,0% | 30,4% |
| Yhtenäinen väripaletti | 18,0% | 8,7% |
Miten George Henry Durrie -taiteilijan katsotuimmat teokset vertautuvat toisiinsa vuoden aikana?
Jokainen rivi edustaa yhtä suosittua teosta. Jokainen pylväs näyttää, kuinka monta käyntiä kyseinen teos sai kuukauden aikana. Mitä korkeampi pylväs on, sitä enemmän käyntejä kyseisenä kuukautena on ollut.
Näytä tilastot
| Teos | Mar 2025 | Jou 2025 | Tam 2026 | Hel 2026 | Maa 2026 | Huh 2026 | Tou 2026 | Kes 2026 | Hei 2026 | Elo 2026 | Syy 2026 | Lok 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Seven Miles to Salem | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 100 | 0 |
| Mrs. David R. Van Derveer (… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| David R. Van Derveer | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Elizabeth O'Kane | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Winter in the Country | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Winter in the Country | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| East Rock, New Haven | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Cider Making in the Country | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 200 |
| Self Portrait | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sarah Murcelus | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Mitä kieliä George Henry Durrie -taiteilijan yleisö käyttää?
Jokainen lohko edustaa yhtä kieltä. Mitä suurempi lohko on, sitä useampi vierailija käytti verkkosivustoa kyseisellä kielellä viimeisen kolmenkymmenen päivän aikana. Näkyvissä ovat vain kymmenen kärkimaininta.
Näytä tilastot
| Kieli | Käynnit | Jaa |
|---|---|---|
| ranska | 200 | 100,0% |
Miltä George Henry Durrie -sivun päivittäiset käynnit näyttävät ja mikä on ennuste?
Jokainen pylväs vastaa yhtä päivää. Ensimmäiset pylväät näyttävät viimeisen kolmen viikon vierailumäärät. Toisella värillä merkityt pylväät ovat ennusteemme seuraavalle kolmelle viikolle.
Näytä tilastot
| Päivä | Käynnit |
|---|---|
| to 15 Lok | 0 |
| pe 16 Lok | 0 |
| la 17 Lok | 0 |
| su 18 Lok | 0 |
| ma 19 Lok | 0 |
| ti 20 Lok | 0 |
| ke 21 Lok | 0 |
| to 22 Lok | 0 |
| pe 23 Lok | 200 |
| la 24 Lok | 0 |
| su 25 Lok | 200 |
| ma 26 Lok | 0 |
| ti 27 Lok | 0 |
| ke 28 Lok | 0 |
| to 29 Lok | 0 |
| pe 30 Lok | 0 |
| la 31 Lok | 100 |
| su 1 Mar | 0 |
| ma 2 Mar | 0 |
| ti 3 Mar | 0 |
| ke 4 Mar | 0 |
| to 5 Mar (ennuste) | 0 |
| pe 6 Mar (ennuste) | 100 |
| la 7 Mar (ennuste) | 0 |
| su 8 Mar (ennuste) | 100 |
| ma 9 Mar (ennuste) | 0 |
| ti 10 Mar (ennuste) | 0 |
| ke 11 Mar (ennuste) | 0 |
| to 12 Mar (ennuste) | 0 |
| pe 13 Mar (ennuste) | 100 |
| la 14 Mar (ennuste) | 0 |
| su 15 Mar (ennuste) | 100 |
| ma 16 Mar (ennuste) | 0 |
| ti 17 Mar (ennuste) | 0 |
| ke 18 Mar (ennuste) | 0 |
| to 19 Mar (ennuste) | 0 |
| pe 20 Mar (ennuste) | 100 |
| la 21 Mar (ennuste) | 0 |
| su 22 Mar (ennuste) | 100 |
| ma 23 Mar (ennuste) | 0 |
| ti 24 Mar (ennuste) | 0 |
| ke 25 Mar (ennuste) | 0 |
George Henry Durrie: lyhyet vastaukset
Mikä on George Henry Durriein katsotuin teos?
- Cider Making in the Country: 300 käyntikertaa, mikä on 13% George Henry Durrie -taiteilijan kokonaisnäyttelykerronnoista. Lista jatkuu sijoille 10 asti.
Kuinka monta käyntiä George Henry Durrie saa?
- 2 900 viimeisen kahden عشرen kuukauden aikana (900 taiteilijan sivulla, 2 000 teoksilla).
Suosiko yleisö tietynlaista George Henry Durrie -teosta?
- Kyllä, Ristiriitainen väripaletti (Väriharmonia): 35% vierailuista vastaa 14% osuutta luettelosta.