Mitä tämä sivu sisältää?
Tämä sivu näyttää, kuinka monta kertaa George Hall Neale sivuja on vierailtu tällä verkkosivustolla. Yksi vierailu tarkoittaa, että yksi henkilö on avannut sivun. Jokaisella alla olevalla kaaviolla on oma lyhyt selityksensä.
George Hall Neale: yleisö yhdellä silmäyksellä
Professor William Somerville, DSC, LLD kerää eniten huomiota: 200 käyntiä kahdennesvuoden aikana, mikä on 10% kaikista George Hall Neale -taiteilijan näkymistä palvelussa OriginalUniqueArt.com. Seuraavat: Frederick Edwin Smith (1872–1930), 1st Earl of Birkenhead, GCSI, PC, KC ja F. W. Webb (1836–1906), Chief Mechanical Engineer, London and North Western Railway, 1903 George Hall Neale keräsi yhteensä 2 500 käyntiä: 600 artistin sivulla ja 1 900 yksittäisillä teoksilla. Lisää katsojia joka kuukausi: käynnit kasvoivat 100% välillä Syy 2026 – Lok 2026. Vilkkain kuukausi oli Hei 2026, jolloin vierailuja oli 1 900. Yleisö suosii Vaimea (Värikylläisyys): 48% käynneistä, mikä vastaa 33% artistin valikoimasta.
George Hall Neale -taiteilijan 10 eniten huomiota herättävää teosta
Sijoitettu OriginalUniqueArt.com-palvelun todellisten käyntien perusteella viimeisen kahdennentoista kuukauden ajalta: George Hall Neale -taiteilijan 10 eniten katsottua teosta, sijoitusjärjestyksessä ensimmäinen edellä.
-
1
Professor William Somerville, DSC, LLD
200 käyntiä · 9,5%
-
2
Frederick Edwin Smith (1872–1930), 1st Earl of Birkenhead, GCSI, PC, KC
200 käyntiä · 9,5%
-
3
F. W. Webb (1836–1906), Chief Mechanical Engineer, London and North Western Railway, 1903, 1903
100 käyntiä · 4,8%
-
4
John Ernest Tinne, Esq., Trustee (1882), Treasurer of the Liverpool Blue Coat School (1885–1925), 1916
100 käyntiä · 4,8%
-
5
Arthur Foley Winnington Ingram (1858–1946), 1916
100 käyntiä · 4,8%
-
6
Portrait of a Woman, 1890
100 käyntiä · 4,8%
-
7
Sir John Audley Frederick Aspinall (1851–1937), 1920
100 käyntiä · 4,8%
-
8
First Steps, 1888
100 käyntiä · 4,8%
-
9
Self Portrait, 1932
100 käyntiä · 4,8%
-
10
Cyril Scott, 1930
100 käyntiä · 4,8%
Kuinka monta ihmistä katsoo George Hall Neale -taiteilijaa kuukaudessa?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Se näyttää, kuinka monta kertaa tämän taiteilijan sivua on katsottu kyseisen kuukauden aikana viimeisen kahdentoista kuukauden ajalta.
Katso luvut
| Kuukausi | Taiteilijan sivu | Teossivut |
|---|---|---|
| Mar 2025 | 0 | 0 |
| Jou 2025 | 0 | 0 |
| Tam 2026 | 0 | 0 |
| Hel 2026 | 0 | 0 |
| Maa 2026 | 0 | 0 |
| Huh 2026 | 0 | 0 |
| Tou 2026 | 0 | 0 |
| Kes 2026 | 0 | 0 |
| Hei 2026 | 400 | 1 500 |
| Elo 2026 | 100 | 200 |
| Syy 2026 | 0 | 100 |
| Lok 2026 | 100 | 100 |
Kuinka usein George Hall Neale -taiteilijan teoksia katsotaan?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Kaavio näyttää tämän taiteilijan kaikkien teossivujen yhteisvieraudet kuukausittain yhden vuoden ajalta.
Molemman kaavion kuukausiluvut löytyvät ylempänä olevasta ensimmäisestä taulukosta.
Minkä tyyppisiä teoksia George Hall Neale -taiteilijan seuraajat valitsevat?
Jokainen tähtikaavio vertaa kahta asiaa. Katkoviivalla merkitty alue edustaa taiteilijan omaa tuotantoa: viisikymmentä satunnaisesti valittua teosta, järjestettynä yhden ominaisuuden mukaan. Yhtenäinen alue puolestaan kuvaa, mihin vierailut todellisuudessa kohdistuivat viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana. Jos yhtenäinen alue ulottuu katkoviivalla merkittyä aluetta pidemmälle, kyseinen teostyyppi kerää enemmän huomiota kuin sen osuus taiteilijan tuotannosta antaisi olettaa.
Tunnelma
Tunteen sävy
Valoisuus
Värikylläisyys
Väripaletti
Värin voimakkuus
Kontrasti
Väriharmonia
Katso luvut
| Valoisuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Tumma | 82,2% | 81,0% |
| Pehmeä varjo | 11,1% | 9,5% |
| Pehmeä valoisuus | 6,7% | 9,5% |
| Kirkas tasapaino | 0,0% | 0,0% |
| Valoisa | 0,0% | 0,0% |
| Värikylläisyys | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Vaimea | 33,3% | 47,6% |
| Hienovaraiset värit | 40,0% | 19,1% |
| Tasapainoisen pehmeä | 22,2% | 28,6% |
| Selkeä värikylläisyys | 4,4% | 4,8% |
| Voimakas väri | 0,0% | 0,0% |
| Väripaletti | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Maanläheinen | 91,7% | 94,1% |
| Tumma | 5,6% | 5,9% |
| Monokromaattinen | 2,8% | 0,0% |
| Värin voimakkuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Monokromaattinen | 66,7% | 66,7% |
| Tasapainoinen | 31,1% | 33,3% |
| Voimakas | 2,2% | 0,0% |
| Kontrasti | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Seesteinen | 35,6% | 28,6% |
| Pehmeä | 33,3% | 33,3% |
| Tasapainoinen | 17,8% | 14,3% |
| Voimakas | 6,7% | 14,3% |
| Lausunto | 6,7% | 9,5% |
| Väriharmonia | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Ristiriitainen väripaletti | 15,6% | 14,3% |
| Pehmeästi sekoitettu paletti | 11,1% | 23,8% |
| Tasapainoinen harmonia | 13,3% | 23,8% |
| Vahva väriyhtenäisyys | 44,4% | 19,1% |
| Yhtenäinen väripaletti | 15,6% | 19,1% |
Mitkä George Hall Neale teokset herättävät eniten huomiota kuukausittain?
Jokainen rivi edustaa yhtä suosittua teosta. Jokainen pylväs näyttää, kuinka monta käyntiä kyseinen teos sai kuukauden aikana. Mitä korkeampi pylväs on, sitä enemmän käyntejä kyseisenä kuukautena on ollut.
Katso luvut
| Teos | Mar 2025 | Jou 2025 | Tam 2026 | Hel 2026 | Maa 2026 | Huh 2026 | Tou 2026 | Kes 2026 | Hei 2026 | Elo 2026 | Syy 2026 | Lok 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| John Ernest Tinne, Esq., Tr… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Portrait of a Woman | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| The Fencing Master | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Christ or the World | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| First Steps | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| F. W. Webb (1836–1906), Chi… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait of a Doctor's Wife | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Mayoral Portrait | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Sir Edward R. Russell (1834… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Alderman Edward Lewis Lloyd… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
Millä kielillä ihmiset seuraavat George Hall Neale?
Jokainen lohko edustaa yhtä kieltä. Mitä suurempi lohko on, sitä useampi vierailija käytti verkkosivustoa kyseisellä kielellä viimeisen kolmenkymmenen päivän aikana. Näkyvissä ovat vain kymmenen kärkimaininta.
Kuinka monta ihmistä seuraa George Hall Neale -taiteilijaa päivittäin ja mikä on odotettu määrä?
Jokainen pylväs vastaa yhtä päivää. Ensimmäiset pylväät näyttävät viimeisen kolmen viikon vierailumäärät. Toisella värillä merkityt pylväät ovat ennusteemme seuraavalle kolmelle viikolle.
Katso luvut
| Päivä | Käynnit |
|---|---|
| to 15 Lok | 0 |
| pe 16 Lok | 0 |
| la 17 Lok | 0 |
| su 18 Lok | 0 |
| ma 19 Lok | 0 |
| ti 20 Lok | 0 |
| ke 21 Lok | 0 |
| to 22 Lok | 0 |
| pe 23 Lok | 0 |
| la 24 Lok | 0 |
| su 25 Lok | 0 |
| ma 26 Lok | 100 |
| ti 27 Lok | 0 |
| ke 28 Lok | 0 |
| to 29 Lok | 0 |
| pe 30 Lok | 0 |
| la 31 Lok | 0 |
| su 1 Mar | 0 |
| ma 2 Mar | 0 |
| ti 3 Mar | 0 |
| ke 4 Mar | 0 |
| to 5 Mar (ennuste) | 0 |
| pe 6 Mar (ennuste) | 0 |
| la 7 Mar (ennuste) | 0 |
| su 8 Mar (ennuste) | 0 |
| ma 9 Mar (ennuste) | 0 |
| ti 10 Mar (ennuste) | 0 |
| ke 11 Mar (ennuste) | 0 |
| to 12 Mar (ennuste) | 0 |
| pe 13 Mar (ennuste) | 0 |
| la 14 Mar (ennuste) | 0 |
| su 15 Mar (ennuste) | 0 |
| ma 16 Mar (ennuste) | 0 |
| ti 17 Mar (ennuste) | 0 |
| ke 18 Mar (ennuste) | 0 |
| to 19 Mar (ennuste) | 0 |
| pe 20 Mar (ennuste) | 0 |
| la 21 Mar (ennuste) | 0 |
| su 22 Mar (ennuste) | 0 |
| ma 23 Mar (ennuste) | 0 |
| ti 24 Mar (ennuste) | 0 |
| ke 25 Mar (ennuste) | 0 |
Kysymyksiä teoksesta George Hall Neale
Mitkä George Hall Neale teokset herättävät eniten huomiota?
- Professor William Somerville, DSC, LLD, jolla on 200 vierailua (10% kaikista George Hall Neale -teoksen näkymistä). Yllä oleva sijoituslista sisältää 10 teosta.
Kuinka monta ihmistä katsoo George Hall Neale -taiteilijaa OriginalUniqueArt.com-palvelussa?
- 2 500 käyntiä kahdenneksitoista kuukaudessa: 600 taiteilijan sivulla ja 1 900 yksittäisissä teoksissa.
Minkä tyyppisistä George Hall Neale teoksista ihmiset pitävät eniten?
- Vaimea (Värikylläisyys): 48% käynneistä, kun taas 33% luettelosta.