Frederic Edwin Church Teoksen katseet

1826 – 1900

Mitä tämä sivu sisältää?

Tämä sivu näyttää, kuinka monta kertaa Frederic Edwin Church sivuja on vierailtu tällä verkkosivustolla. Yksi vierailu tarkoittaa, että yksi henkilö on avannut sivun. Jokaisella alla olevalla kaaviolla on oma lyhyt selityksensä.

Tilastot nollattiin 1. heinäkuuta 2026 — tietoja ei ole saatavilla ennen tätä päivämäärää.

Frederic Edwin Church: vierailujen vuosi pähkinänkuoressa

Andien sydän on katsotuin teos: 1 800 käyntikertaa vuodessa, mikä on 9% kaikesta Frederic Edwin Church -taiteilijalle osoitetusta huomiosta. Sitä seuraavat Twilight in the Wilderness ja Cotopaxi. Taiteilijan sivu sai 2 500 vierailua ja teokset 18 000: yhteensä 20 500 vierailua. Huomio on laskenut 58% välillä Elo 2026–Syy 2026. Hei 2026 oli vilkkain kuukausi, jolloin vierailuja oli 14 900. Kävijät katsovat laitteilla tietokoneet (87%), puhelimet (10%) ja tabletit (2%). He suosivat Dramaattinen (Tunnelma): 40% käynneistä vasten 25% kokoelmaa.

Frederic Edwin Church -taiteilijan 10 katsotuinta teosta

Jokainen sijoitus heijastaa OriginalUniqueArt.com-palvelussa viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana saatuja käyntejä; sijoitus 1 on Frederic Edwin Church -taiteilijan vierailluin teos.

  1. Andien sydän 1 Andien sydän, 1859 1 800 käyntiä · 8,8%
  2. Twilight in the Wilderness 2 Twilight in the Wilderness, 1860 1 400 käyntiä · 6,9%
  3. Cotopaxi 3 Cotopaxi, 1855 900 käyntiä · 4,4%
  4. Schoodic Peninsula from Mount Desert at Sunrise 4 Schoodic Peninsula from Mount Desert at Sunrise, 1850 700 käyntiä · 3,4%
  5. New England Landscape (also known as Evening after a Storm) 5 New England Landscape (also known as Evening after a Storm), 1849 700 käyntiä · 3,4%
  6. Cotopaxi, Ecuador 6 Cotopaxi, Ecuador, 1862 700 käyntiä · 3,4%
  7. Autumn 7 Autumn, 1875 500 käyntiä · 2,5%
  8. Fern Walk 8 Fern Walk, 1865 500 käyntiä · 2,5%
  9. Niagara Falls, from the American Side 9 Niagara Falls, from the American Side, 1867 400 käyntiä · 2,0%
  10. Ridges in the Blue Mountains, Jamaica 10 Ridges in the Blue Mountains, Jamaica, 1865 300 käyntiä · 1,5%

Milloin ihmiset vierailevat Frederic Edwin Church -sivulla?

Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Se näyttää, kuinka monta kertaa tämän taiteilijan sivua on katsottu kyseisen kuukauden aikana viimeisen kahdentoista kuukauden ajalta.

Tiedot taulukossa
KuukausiTaiteilijan sivuTeossivut
Lok 202500
Mar 202500
Jou 202500
Tam 202600
Hel 202600
Maa 202600
Huh 202600
Tou 202600
Kes 2026100400
Hei 20261 90013 000
Elo 20263003 300
Syy 20262001 300

Milloin Frederic Edwin Church -taiteilijan teokset ovat esillä?

Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Kaavio näyttää tämän taiteilijan kaikkien teossivujen yhteisvieraudet kuukausittain yhden vuoden ajalta.

Molemman kaavion kuukausiluvut löytyvät ylempänä olevasta ensimmäisestä taulukosta.

Mitkä ovat Frederic Edwin Church -taiteilijan katsotuimmat teokset kuukausittain?

Jokainen rivi edustaa yhtä suosittua teosta. Jokainen pylväs näyttää, kuinka monta käyntiä kyseinen teos sai kuukauden aikana. Mitä korkeampi pylväs on, sitä enemmän käyntejä kyseisenä kuukautena on ollut.

Tiedot taulukossa
TeosLok 2025Mar 2025Jou 2025Tam 2026Hel 2026Maa 2026Huh 2026Tou 2026Kes 2026Hei 2026Elo 2026Syy 2026
Andien sydän0000000005001 000300
Twilight in the Wilderness00000000100600100200
Cotopaxi0000000000100100
The Heart of the Andes0000000001001000
The Parthenon00000000001000
Autumn0000000003001000
South American Landscape00000000001000
El Rio de Luz (also known a…00000000010000
Jerusalem from the Mount of…000000000000
The Old Boat (also known as…0000000001000100

Mikä on Frederic Edwin Church-yleisön laitekohtainen jakauma?

Jokainen lohko edustaa tiettyä laitetyyppiä: puhelinta, tablettia tai tietokonetta. Mitä suurempi lohko on, sitä enemmän kyseisestä laitteesta on tullut käyntejä viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana.

Tiedot taulukossa
LaiteKäynnitJaa
tietokoneet17 90087,3%
puhelimet2 10010,2%
tabletit5002,4%

Millä kielillä Frederic Edwin Church -taiteilijaa seurataan?

Jokainen lohko edustaa yhtä kieltä. Mitä suurempi lohko on, sitä useampi vierailija käytti verkkosivustoa kyseisellä kielellä viimeisen kolmenkymmenen päivän aikana. Näkyvissä ovat vain kymmenen kärkimaininta.

Tiedot taulukossa
KieliKäynnitJaa
englanti40040,0%
Chinese30030,0%
espanja10010,0%
italia10010,0%
korea10010,0%

Kuinka monta käyntiä Frederic Edwin Church saa päivässä, ja mitä seuraavaksi?

Jokainen pylväs vastaa yhtä päivää. Ensimmäiset pylväät näyttävät viimeisen kolmen viikon vierailumäärät. Toisella värillä merkityt pylväät ovat ennusteemme seuraavalle kolmelle viikolle.

Tiedot taulukossa
PäiväKäynnit
ke 30 Syy300
to 1 Lok0
pe 2 Lok400
la 3 Lok0
su 4 Lok300
ma 5 Lok0
ti 6 Lok100
ke 7 Lok600
to 8 Lok600
pe 9 Lok0
la 10 Lok1 000
su 11 Lok200
ma 12 Lok400
ti 13 Lok300
ke 14 Lok400
to 15 Lok0
pe 16 Lok1 200
la 17 Lok100
su 18 Lok0
ma 19 Lok300
ti 20 Lok100
ke 21 Lok (ennuste)500
to 22 Lok (ennuste)200
pe 23 Lok (ennuste)600
la 24 Lok (ennuste)400
su 25 Lok (ennuste)200
ma 26 Lok (ennuste)300
ti 27 Lok (ennuste)200
ke 28 Lok (ennuste)600
to 29 Lok (ennuste)300
pe 30 Lok (ennuste)700
la 31 Lok (ennuste)500
su 1 Mar (ennuste)200
ma 2 Mar (ennuste)300
ti 3 Mar (ennuste)200
ke 4 Mar (ennuste)700
to 5 Mar (ennuste)300
pe 6 Mar (ennuste)800
la 7 Mar (ennuste)600
su 8 Mar (ennuste)300
ma 9 Mar (ennuste)400
ti 10 Mar (ennuste)300

Mitä ihmiset kysyvät artistista Frederic Edwin Church

Mikä Frederic Edwin Church -taiteilijan teoksista on katsotuin?

Eniten katsottu teos on Andien sydän 1 800 vierailulla, mikä vastaa 9% osuutta katseluista. Yläpuolella on 10 sijoitusta.

Kuinka suuri on Frederic Edwin Church -taiteilijan yleisö OriginalUniqueArt.com-palvelussa?

20 500 käyntiä kahdenneksitoista kuukaudessa: 2 500 taiteilijan sivulla, 18 000 teoksissa.

Millä laitteilla Frederic Edwin Church -taiteilijan yleisö vierailee?

Yleisö on peräisin laitteista tietokoneet (87%), puhelimet (10%) ja tabletit (2%); tietokoneet muodostaa 87% käynneistä.

Minkä tyyppiset Frederic Edwin Church teokset vastaavat kävijöiden mieltymyksiä?

Teokset, joita kuvataan termillä Dramaattinen (Tunnelma), saavat 40% käynneistä 25% luettelosta.