Frans Hals Yleisö ja parhaat teokset

1580 – 1666

Mitä tämä sivu sisältää?

Tämä sivu näyttää, kuinka monta kertaa Frans Hals sivuja on vierailtu tällä verkkosivustolla. Yksi vierailu tarkoittaa, että yksi henkilö on avannut sivun. Jokaisella alla olevalla kaaviolla on oma lyhyt selityksensä.

Tilastot nollattiin 1. heinäkuuta 2026 — tietoja ei ole saatavilla ennen tätä päivämäärää.

Frans Hals: keskeiset hahmot

Eniten katsottu teos on Nauraava ratsastaja: 900 katselukertaa kahdenneksitoista kuukaudessa, mikä on 4% Frans Hals -teosten katselukerroista. Sitten The Meagre Company (detail) ja Juusto Poika. Yhteensä 27 000 käyntiä: 4 800 taiteilijan sivulla, 22 200 teoksissa. Yleisö kasvaa: Syy 2026 aikana oli 120% enemmän käyntejä kuin Elo 2026 aikana. Huippukuukausi: Hei 2026 (20 400 käyntiä). Yleisön kielet: Chinese (21%), espanja (15%) ja liettua (13%). Yleisön laitejako: tietokoneet (88%), puhelimet (11%) ja tabletit (1%). Yksi maku erottuu: Tasapainoinen (Värin voimakkuus) saa 29% käynneistä, vaikka se on vain 16% koko luettelosta.

Frans Hals: katsotuimmat 10 teosta

Tämä sijoitus perustuu näyttökertoimiin, ei luettelopisteisiin: Frans Hals -taiteilijan 10 katsotuinta teosta OriginalUniqueArt.com -palvelussa kahdennentoista kuukauden aikana.

  1. Nauraava ratsastaja 1 Nauraava ratsastaja, 1624 900 käyntiä · 3,7%
  2. The Meagre Company (detail) 2 The Meagre Company (detail), 1633 900 käyntiä · 3,7%
  3. Juusto Poika 3 Juusto Poika 700 käyntiä · 2,9%
  4. Upseerit ja palvelijat St Hadrianin kaupunginturvallisuudessa 4 Upseerit ja palvelijat St Hadrianin kaupunginturvallisuudessa, 1633 600 käyntiä · 2,4%
  5. Banquet of the Officers of the St Hadrian Civic Guard Company 5 Banquet of the Officers of the St Hadrian Civic Guard Company, 1627 500 käyntiä · 2,0%
  6. The Lute Player, Frans Hals (copy after), c. 1623 - c. 1624 6 The Lute Player, Frans Hals (copy after), c. 1623 - c. 1624, 1624 500 käyntiä · 2,0%
  7. Banquet of the Officers of the St Adrian Civic Guard (the Calivermen) 7 Banquet of the Officers of the St Adrian Civic Guard (the Calivermen), 1627 500 käyntiä · 2,0%
  8. Portrait of a Young Man Holding a Glove 8 Portrait of a Young Man Holding a Glove, 1650 400 käyntiä · 1,6%
  9. Miestä hattuna 9 Miestä hattuna, 1660 400 käyntiä · 1,6%
  10. Malle Babbe 10 Malle Babbe, 1635 400 käyntiä · 1,6%

Miten Frans Hals -taiteilijan yleisö muuttuu kuukausittain?

Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Se näyttää, kuinka monta kertaa tämän taiteilijan sivua on katsottu kyseisen kuukauden aikana viimeisen kahdentoista kuukauden ajalta.

Näytä tilastot
KuukausiTaiteilijan sivuTeossivut
Lok 202500
Mar 202500
Jou 202500
Tam 202600
Hel 202600
Maa 202600
Huh 202600
Tou 202600
Kes 20264001 400
Hei 20262 20018 200
Elo 20265001 000
Syy 20261 7001 600

Kuinka Frans Hals -taiteilijan teoksia on katsottu vuoden aikana?

Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Kaavio näyttää tämän taiteilijan kaikkien teossivujen yhteisvieraudet kuukausittain yhden vuoden ajalta.

Molemman kaavion kuukausiluvut löytyvät ylempänä olevasta ensimmäisestä taulukosta.

Miten Frans Hals -taiteilijan katsotuimmat teokset vertautuvat toisiinsa vuoden aikana?

Jokainen rivi edustaa yhtä suosittua teosta. Jokainen pylväs näyttää, kuinka monta käyntiä kyseinen teos sai kuukauden aikana. Mitä korkeampi pylväs on, sitä enemmän käyntejä kyseisenä kuukautena on ollut.

Näytä tilastot
TeosLok 2025Mar 2025Jou 2025Tam 2026Hel 2026Maa 2026Huh 2026Tou 2026Kes 2026Hei 2026Elo 2026Syy 2026
Nauraava ratsastaja0000000004000400
Marriage Portrait of Isaac…00000000030000
Paulus Verschuur0000000010010000
Paulus Verschuur000000000000
Laughing Child00000000010000
The Smoker00000000020000
Malle Babbe000000002001000100
Buffoon Playing a Lute0000000002001000
Family Group in a Landscape00000000010000
Portrait of a Seated Woman00000000020000

Puhelimet, tabletit tai tietokoneet: missä Frans Hals on katsottu?

Jokainen lohko edustaa tiettyä laitetyyppiä: puhelinta, tablettia tai tietokonetta. Mitä suurempi lohko on, sitä enemmän kyseisestä laitteesta on tullut käyntejä viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana.

Näytä tilastot
LaiteKäynnitJaa
tietokoneet23 70087,8%
puhelimet3 10011,5%
tabletit2000,7%

Mitä kieliä Frans Hals -taiteilijan yleisö käyttää?

Jokainen lohko edustaa yhtä kieltä. Mitä suurempi lohko on, sitä useampi vierailija käytti verkkosivustoa kyseisellä kielellä viimeisen kolmenkymmenen päivän aikana. Näkyvissä ovat vain kymmenen kärkimaininta.

Näytä tilastot
KieliKäynnitJaa
Chinese80020,5%
espanja60015,4%
liettua50012,8%
italia40010,3%
englanti3007,7%
ranska3007,7%
korea2005,1%
hollanti2005,1%
tšekki1002,6%
kroatia1002,6%

Miltä Frans Hals -sivun päivittäiset käynnit näyttävät ja mikä on ennuste?

Jokainen pylväs vastaa yhtä päivää. Ensimmäiset pylväät näyttävät viimeisen kolmen viikon vierailumäärät. Toisella värillä merkityt pylväät ovat ennusteemme seuraavalle kolmelle viikolle.

Näytä tilastot
PäiväKäynnit
ti 29 Syy700
ke 30 Syy0
to 1 Lok200
pe 2 Lok300
la 3 Lok200
su 4 Lok100
ma 5 Lok100
ti 6 Lok300
ke 7 Lok200
to 8 Lok100
pe 9 Lok100
la 10 Lok400
su 11 Lok200
ma 12 Lok100
ti 13 Lok300
ke 14 Lok400
to 15 Lok1 400
pe 16 Lok800
la 17 Lok300
su 18 Lok300
ma 19 Lok200
ti 20 Lok (ennuste)900
ke 21 Lok (ennuste)400
to 22 Lok (ennuste)1 200
pe 23 Lok (ennuste)800
la 24 Lok (ennuste)600
su 25 Lok (ennuste)400
ma 26 Lok (ennuste)300
ti 27 Lok (ennuste)1 000
ke 28 Lok (ennuste)500
to 29 Lok (ennuste)1 400
pe 30 Lok (ennuste)1 000
la 31 Lok (ennuste)700
su 1 Mar (ennuste)500
ma 2 Mar (ennuste)300
ti 3 Mar (ennuste)1 200
ke 4 Mar (ennuste)500
to 5 Mar (ennuste)1 500
pe 6 Mar (ennuste)1 100
la 7 Mar (ennuste)800
su 8 Mar (ennuste)500
ma 9 Mar (ennuste)400

Frans Hals: lyhyet vastaukset

Mikä on Frans Halsin katsotuin teos?

Nauraava ratsastaja: 900 käyntikertaa, mikä on 4% Frans Hals -taiteilijan kokonaisnäyttelykerronnoista. Lista jatkuu sijoille 10 asti.

Kuinka monta käyntiä Frans Hals saa?

27 000 viimeisen kahden عشرen kuukauden aikana (4 800 taiteilijan sivulla, 22 200 teoksilla).

Katsovatko ihmiset Frans Hals -taidetta puhelimella vai tietokoneella?

Molemmat: tietokoneet (88%), puhelimet (11%) ja tabletit (1%); tietokoneet johtaa osuudella 88%.

Onko Frans Hals seurattu useilla eri kielillä?

Kyllä: Chinese (21%), espanja (15%) ja liettua (13%). Suosituin kieli on Chinese osuudella 21%.

Suosiko yleisö tietynlaista Frans Hals -teosta?

Kyllä, Tasapainoinen (Värin voimakkuus): 29% vierailuista vastaa 16% osuutta luettelosta.