Mitä tämä sivu sisältää?
Tämä sivu näyttää, kuinka monta kertaa Federico Zuccaro sivuja on vierailtu tällä verkkosivustolla. Yksi vierailu tarkoittaa, että yksi henkilö on avannut sivun. Jokaisella alla olevalla kaaviolla on oma lyhyt selityksensä.
Federico Zuccaro: keskeiset hahmot
Eniten katsottu teos on St Mennas: 200 katselukertaa kahdenneksitoista kuukaudessa, mikä on 40% Federico Zuccaro -teosten katselukerroista. Sitten Angels and Cherubim Among Clouds ja Assumption of the Virgin. Yhteensä 900 käyntiä: 400 taiteilijan sivulla, 500 teoksissa. Huippukuukausi: Hei 2026 (700 käyntiä). Yksi maku erottuu: Seesteinen (Kontrasti) saa 60% käynneistä, vaikka se on vain 20% koko luettelosta.
Federico Zuccaro: katsotuimmat 4 teosta
Tämä sijoitus perustuu näyttökertoimiin, ei luettelopisteisiin: Federico Zuccaro -taiteilijan 4 katsotuinta teosta OriginalUniqueArt.com -palvelussa kahdennentoista kuukauden aikana.
Miten Federico Zuccaro -taiteilijan yleisö muuttuu kuukausittain?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Se näyttää, kuinka monta kertaa tämän taiteilijan sivua on katsottu kyseisen kuukauden aikana viimeisen kahdentoista kuukauden ajalta.
Näytä tilastot
| Kuukausi | Taiteilijan sivu | Teossivut |
|---|---|---|
| Lok 2025 | 0 | 0 |
| Mar 2025 | 0 | 0 |
| Jou 2025 | 0 | 0 |
| Tam 2026 | 0 | 0 |
| Hel 2026 | 0 | 0 |
| Maa 2026 | 0 | 0 |
| Huh 2026 | 0 | 0 |
| Tou 2026 | 0 | 0 |
| Kes 2026 | 100 | 0 |
| Hei 2026 | 300 | 400 |
| Elo 2026 | 0 | 0 |
| Syy 2026 | 0 | 100 |
Kuinka Federico Zuccaro -taiteilijan teoksia on katsottu vuoden aikana?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Kaavio näyttää tämän taiteilijan kaikkien teossivujen yhteisvieraudet kuukausittain yhden vuoden ajalta.
Molemman kaavion kuukausiluvut löytyvät ylempänä olevasta ensimmäisestä taulukosta.
Mitä yleisö valitsee Federico Zuccaro teoksista?
Jokainen tähtikaavio vertaa kahta asiaa. Katkoviivalla merkitty alue edustaa taiteilijan omaa tuotantoa: viisikymmentä satunnaisesti valittua teosta, järjestettynä yhden ominaisuuden mukaan. Yhtenäinen alue puolestaan kuvaa, mihin vierailut todellisuudessa kohdistuivat viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana. Jos yhtenäinen alue ulottuu katkoviivalla merkittyä aluetta pidemmälle, kyseinen teostyyppi kerää enemmän huomiota kuin sen osuus taiteilijan tuotannosta antaisi olettaa.
Tunnelma
Tunteen sävy
Valoisuus
Värikylläisyys
Väripaletti
Värin voimakkuus
Kontrasti
Väriharmonia
Näytä tilastot
| Tunnelma | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Klassinen | 50,0% | 66,7% |
| Eteerinen | 25,0% | 33,3% |
| Dramaattinen | 25,0% | 0,0% |
| Valoisuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Tumma | 6,7% | 0,0% |
| Pehmeä varjo | 26,7% | 20,0% |
| Pehmeä valoisuus | 20,0% | 0,0% |
| Kirkas tasapaino | 33,3% | 60,0% |
| Valoisa | 13,3% | 20,0% |
| Värikylläisyys | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Vaimea | 26,7% | 0,0% |
| Hienovaraiset värit | 33,3% | 40,0% |
| Tasapainoisen pehmeä | 33,3% | 20,0% |
| Selkeä värikylläisyys | 6,7% | 40,0% |
| Voimakas väri | 0,0% | 0,0% |
| Väripaletti | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Maanläheinen | 53,3% | 20,0% |
| Neutraalit sävyt | 33,3% | 40,0% |
| Pastellisävyt | 13,3% | 40,0% |
| Värin voimakkuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Monokromaattinen | 26,7% | 0,0% |
| Tasapainoinen | 40,0% | 40,0% |
| Voimakas | 33,3% | 60,0% |
| Kontrasti | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Seesteinen | 20,0% | 60,0% |
| Pehmeä | 20,0% | 20,0% |
| Tasapainoinen | 6,7% | 0,0% |
| Voimakas | 13,3% | 0,0% |
| Lausunto | 40,0% | 20,0% |
| Väriharmonia | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Ristiriitainen väripaletti | 6,7% | 0,0% |
| Pehmeästi sekoitettu paletti | 0,0% | 0,0% |
| Tasapainoinen harmonia | 13,3% | 20,0% |
| Vahva väriyhtenäisyys | 26,7% | 0,0% |
| Yhtenäinen väripaletti | 53,3% | 80,0% |
Miten Federico Zuccaro -taiteilijan katsotuimmat teokset vertautuvat toisiinsa vuoden aikana?
Jokainen rivi edustaa yhtä suosittua teosta. Jokainen pylväs näyttää, kuinka monta käyntiä kyseinen teos sai kuukauden aikana. Mitä korkeampi pylväs on, sitä enemmän käyntejä kyseisenä kuukautena on ollut.
Näytä tilastot
| Teos | Lok 2025 | Mar 2025 | Jou 2025 | Tam 2026 | Hel 2026 | Maa 2026 | Huh 2026 | Tou 2026 | Kes 2026 | Hei 2026 | Elo 2026 | Syy 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Self-Portrait | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Casino Aurora. Ground floor… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Casino Aurora. Ground floor… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Casino Aurora. Ground floor… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Assumption of the Virgin | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| Taddeo Zuccaro Copying the… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Assumption of the Virgin (d… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Angels and Cherubim Among C… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Adoration of the Magi | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Scenes from the Life of the… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Mitä kieliä Federico Zuccaro -taiteilijan yleisö käyttää?
Jokainen lohko edustaa yhtä kieltä. Mitä suurempi lohko on, sitä useampi vierailija käytti verkkosivustoa kyseisellä kielellä viimeisen kolmenkymmenen päivän aikana. Näkyvissä ovat vain kymmenen kärkimaininta.
Miltä Federico Zuccaro -sivun päivittäiset käynnit näyttävät ja mikä on ennuste?
Jokainen pylväs vastaa yhtä päivää. Ensimmäiset pylväät näyttävät viimeisen kolmen viikon vierailumäärät. Toisella värillä merkityt pylväät ovat ennusteemme seuraavalle kolmelle viikolle.
Näytä tilastot
| Päivä | Käynnit |
|---|---|
| ti 22 Syy | 0 |
| ke 23 Syy | 0 |
| to 24 Syy | 0 |
| pe 25 Syy | 0 |
| la 26 Syy | 0 |
| su 27 Syy | 0 |
| ma 28 Syy | 0 |
| ti 29 Syy | 0 |
| ke 30 Syy | 0 |
| to 1 Lok | 0 |
| pe 2 Lok | 0 |
| la 3 Lok | 0 |
| su 4 Lok | 0 |
| ma 5 Lok | 0 |
| ti 6 Lok | 0 |
| ke 7 Lok | 0 |
| to 8 Lok | 0 |
| pe 9 Lok | 0 |
| la 10 Lok | 0 |
| su 11 Lok | 0 |
| ma 12 Lok | 0 |
| ti 13 Lok (ennuste) | 0 |
| ke 14 Lok (ennuste) | 0 |
| to 15 Lok (ennuste) | 0 |
| pe 16 Lok (ennuste) | 0 |
| la 17 Lok (ennuste) | 0 |
| su 18 Lok (ennuste) | 0 |
| ma 19 Lok (ennuste) | 0 |
| ti 20 Lok (ennuste) | 0 |
| ke 21 Lok (ennuste) | 0 |
| to 22 Lok (ennuste) | 0 |
| pe 23 Lok (ennuste) | 0 |
| la 24 Lok (ennuste) | 0 |
| su 25 Lok (ennuste) | 0 |
| ma 26 Lok (ennuste) | 0 |
| ti 27 Lok (ennuste) | 0 |
| ke 28 Lok (ennuste) | 0 |
| to 29 Lok (ennuste) | 0 |
| pe 30 Lok (ennuste) | 0 |
| la 31 Lok (ennuste) | 0 |
| su 1 Mar (ennuste) | 0 |
| ma 2 Mar (ennuste) | 0 |
Federico Zuccaro: lyhyet vastaukset
Mikä on Federico Zuccaroin katsotuin teos?
- St Mennas: 200 käyntikertaa, mikä on 40% Federico Zuccaro -taiteilijan kokonaisnäyttelykerronnoista. Lista jatkuu sijoille 4 asti.
Kuinka monta käyntiä Federico Zuccaro saa?
- 900 viimeisen kahden عشرen kuukauden aikana (400 taiteilijan sivulla, 500 teoksilla).
Suosiko yleisö tietynlaista Federico Zuccaro -teosta?
- Kyllä, Seesteinen (Kontrasti): 60% vierailuista vastaa 20% osuutta luettelosta.