Mitä tämä sivu sisältää?
Tämä sivu näyttää, kuinka monta kertaa Evelyne Axell sivuja on vierailtu tällä verkkosivustolla. Yksi vierailu tarkoittaa, että yksi henkilö on avannut sivun. Jokaisella alla olevalla kaaviolla on oma lyhyt selityksensä.
Evelyne Axell: yleisö yhdellä silmäyksellä
Le val vert kerää eniten huomiota: 300 käyntiä kahdennesvuoden aikana, mikä on 15% kaikista Evelyne Axell -taiteilijan näkymistä palvelussa OriginalUniqueArt.com. Seuraavat: Self portrait ja Erotomobile Evelyne Axell keräsi yhteensä 1 700 käyntiä: 800 artistin sivulla ja 900 yksittäisillä teoksilla. Lisää katsojia joka kuukausi: käynnit kasvoivat 500% välillä Syy 2026 – Lok 2026. Vilkkain kuukausi oli Lok 2026, jolloin vierailuja oli 600. Yleisö suosii Monokromaattinen (Värin voimakkuus): 50% käynneistä, mikä vastaa 21% artistin valikoimasta.
Evelyne Axell -taiteilijan 10 eniten huomiota herättävää teosta
Sijoitettu OriginalUniqueArt.com-palvelun todellisten käyntien perusteella viimeisen kahdennentoista kuukauden ajalta: Evelyne Axell -taiteilijan 10 eniten katsottua teosta, sijoitusjärjestyksessä ensimmäinen edellä.
-
1
Le val vert
300 käyntiä · 15,0%
-
2
Self portrait
300 käyntiä · 15,0%
-
3
Erotomobile
200 käyntiä · 10,0%
-
4
La cible
200 käyntiä · 10,0%
-
5
Auto stop
200 käyntiä · 10,0%
-
6
angela davis II
200 käyntiä · 10,0%
-
7
Autoportrait l'oiseau vert ou femme l'oiseau vert
100 käyntiä · 5,0%
-
8
Le baiser
100 käyntiä · 5,0%
-
9
Marine
100 käyntiä · 5,0%
-
10
L'assemble libre
100 käyntiä · 5,0%
Kuinka monta ihmistä katsoo Evelyne Axell -taiteilijaa kuukaudessa?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Se näyttää, kuinka monta kertaa tämän taiteilijan sivua on katsottu kyseisen kuukauden aikana viimeisen kahdentoista kuukauden ajalta.
Katso luvut
| Kuukausi | Taiteilijan sivu | Teossivut |
|---|---|---|
| Mar 2025 | 0 | 0 |
| Jou 2025 | 0 | 0 |
| Tam 2026 | 0 | 0 |
| Hel 2026 | 0 | 0 |
| Maa 2026 | 0 | 0 |
| Huh 2026 | 0 | 0 |
| Tou 2026 | 0 | 0 |
| Kes 2026 | 0 | 0 |
| Hei 2026 | 100 | 400 |
| Elo 2026 | 100 | 400 |
| Syy 2026 | 100 | 0 |
| Lok 2026 | 500 | 100 |
Kuinka usein Evelyne Axell -taiteilijan teoksia katsotaan?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Kaavio näyttää tämän taiteilijan kaikkien teossivujen yhteisvieraudet kuukausittain yhden vuoden ajalta.
Molemman kaavion kuukausiluvut löytyvät ylempänä olevasta ensimmäisestä taulukosta.
Minkä tyyppisiä teoksia Evelyne Axell -taiteilijan seuraajat valitsevat?
Jokainen tähtikaavio vertaa kahta asiaa. Katkoviivalla merkitty alue edustaa taiteilijan omaa tuotantoa: viisikymmentä satunnaisesti valittua teosta, järjestettynä yhden ominaisuuden mukaan. Yhtenäinen alue puolestaan kuvaa, mihin vierailut todellisuudessa kohdistuivat viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana. Jos yhtenäinen alue ulottuu katkoviivalla merkittyä aluetta pidemmälle, kyseinen teostyyppi kerää enemmän huomiota kuin sen osuus taiteilijan tuotannosta antaisi olettaa.
Tunnelma
Tunteen sävy
Valoisuus
Värikylläisyys
Väripaletti
Värin voimakkuus
Kontrasti
Väriharmonia
Katso luvut
| Valoisuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Tumma | 4,2% | 0,0% |
| Pehmeä varjo | 25,0% | 40,0% |
| Pehmeä valoisuus | 41,7% | 30,0% |
| Kirkas tasapaino | 25,0% | 25,0% |
| Valoisa | 4,2% | 5,0% |
| Värikylläisyys | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Vaimea | 16,7% | 35,0% |
| Hienovaraiset värit | 16,7% | 5,0% |
| Tasapainoisen pehmeä | 16,7% | 40,0% |
| Selkeä värikylläisyys | 41,7% | 10,0% |
| Voimakas väri | 8,3% | 10,0% |
| Väripaletti | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Maanläheinen | 44,4% | 57,1% |
| Tumma | 33,3% | 21,4% |
| Neutraalit sävyt | 11,1% | 21,4% |
| Luonnonläheinen | 5,6% | 0,0% |
| Lämminväriinen | 5,6% | 0,0% |
| Värin voimakkuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Monokromaattinen | 20,8% | 50,0% |
| Tasapainoinen | 41,7% | 30,0% |
| Voimakas | 37,5% | 20,0% |
| Kontrasti | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Seesteinen | 4,2% | 10,0% |
| Pehmeä | 4,2% | 0,0% |
| Tasapainoinen | 16,7% | 5,0% |
| Voimakas | 12,5% | 5,0% |
| Lausunto | 62,5% | 80,0% |
| Väriharmonia | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Ristiriitainen väripaletti | 29,2% | 25,0% |
| Pehmeästi sekoitettu paletti | 16,7% | 15,0% |
| Tasapainoinen harmonia | 20,8% | 35,0% |
| Vahva väriyhtenäisyys | 8,3% | 10,0% |
| Yhtenäinen väripaletti | 25,0% | 15,0% |
Mitkä Evelyne Axell teokset herättävät eniten huomiota kuukausittain?
Jokainen rivi edustaa yhtä suosittua teosta. Jokainen pylväs näyttää, kuinka monta käyntiä kyseinen teos sai kuukauden aikana. Mitä korkeampi pylväs on, sitä enemmän käyntejä kyseisenä kuukautena on ollut.
Katso luvut
| Teos | Mar 2025 | Jou 2025 | Tam 2026 | Hel 2026 | Maa 2026 | Huh 2026 | Tou 2026 | Kes 2026 | Hei 2026 | Elo 2026 | Syy 2026 | Lok 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Le joli mois de mai | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| angela davis II | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| Self portrait | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Le retour de tarzan | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| La cible | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Campus | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| La tchque | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Le fruit dfendu i | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Valentine | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Auto stop | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Millä kielillä ihmiset seuraavat Evelyne Axell?
Jokainen lohko edustaa yhtä kieltä. Mitä suurempi lohko on, sitä useampi vierailija käytti verkkosivustoa kyseisellä kielellä viimeisen kolmenkymmenen päivän aikana. Näkyvissä ovat vain kymmenen kärkimaininta.
Katso luvut
| Kieli | Käynnit | Jaa |
|---|---|---|
| espanja | 300 | 60,0% |
| saksa | 100 | 20,0% |
| englanti | 100 | 20,0% |
Kuinka monta ihmistä seuraa Evelyne Axell -taiteilijaa päivittäin ja mikä on odotettu määrä?
Jokainen pylväs vastaa yhtä päivää. Ensimmäiset pylväät näyttävät viimeisen kolmen viikon vierailumäärät. Toisella värillä merkityt pylväät ovat ennusteemme seuraavalle kolmelle viikolle.
Katso luvut
| Päivä | Käynnit |
|---|---|
| to 15 Lok | 0 |
| pe 16 Lok | 0 |
| la 17 Lok | 0 |
| su 18 Lok | 0 |
| ma 19 Lok | 200 |
| ti 20 Lok | 100 |
| ke 21 Lok | 0 |
| to 22 Lok | 400 |
| pe 23 Lok | 0 |
| la 24 Lok | 0 |
| su 25 Lok | 300 |
| ma 26 Lok | 0 |
| ti 27 Lok | 100 |
| ke 28 Lok | 0 |
| to 29 Lok | 0 |
| pe 30 Lok | 0 |
| la 31 Lok | 0 |
| su 1 Mar | 0 |
| ma 2 Mar | 0 |
| ti 3 Mar | 100 |
| ke 4 Mar | 0 |
| to 5 Mar (ennuste) | 0 |
| pe 6 Mar (ennuste) | 0 |
| la 7 Mar (ennuste) | 0 |
| su 8 Mar (ennuste) | 0 |
| ma 9 Mar (ennuste) | 0 |
| ti 10 Mar (ennuste) | 0 |
| ke 11 Mar (ennuste) | 0 |
| to 12 Mar (ennuste) | 0 |
| pe 13 Mar (ennuste) | 0 |
| la 14 Mar (ennuste) | 0 |
| su 15 Mar (ennuste) | 0 |
| ma 16 Mar (ennuste) | 0 |
| ti 17 Mar (ennuste) | 0 |
| ke 18 Mar (ennuste) | 0 |
| to 19 Mar (ennuste) | 0 |
| pe 20 Mar (ennuste) | 0 |
| la 21 Mar (ennuste) | 0 |
| su 22 Mar (ennuste) | 0 |
| ma 23 Mar (ennuste) | 0 |
| ti 24 Mar (ennuste) | 0 |
| ke 25 Mar (ennuste) | 0 |
Kysymyksiä teoksesta Evelyne Axell
Mitkä Evelyne Axell teokset herättävät eniten huomiota?
- Le val vert, jolla on 300 vierailua (15% kaikista Evelyne Axell -teoksen näkymistä). Yllä oleva sijoituslista sisältää 10 teosta.
Kuinka monta ihmistä katsoo Evelyne Axell -taiteilijaa OriginalUniqueArt.com-palvelussa?
- 1 700 käyntiä kahdenneksitoista kuukaudessa: 800 taiteilijan sivulla ja 900 yksittäisissä teoksissa.
Minkä tyyppisistä Evelyne Axell teoksista ihmiset pitävät eniten?
- Monokromaattinen (Värin voimakkuus): 50% käynneistä, kun taas 21% luettelosta.