Tämä sivu näyttää, kuinka monta kertaa Egbert Lievensz. van der Poel sivuja on vierailtu tällä verkkosivustolla. Yksi vierailu tarkoittaa, että yksi henkilö on avannut sivun. Jokaisella alla olevalla kaaviolla on oma lyhyt selityksensä.
!
Tilastot nollattiin 1. heinäkuuta 2026 — tietoja ei ole saatavilla ennen tätä päivämäärää.
Egbert Lievensz. van der Poel: yleisö yhdellä silmäyksellä
Fire in a Village kerää eniten huomiota: 400 käyntiä kahdennesvuoden aikana, mikä on 22% kaikista Egbert Lievensz. van der Poel -taiteilijan näkymistä palvelussa OriginalUniqueArt.com. Seuraavat: Barnyard Scene ja Seashore by Moonlight Egbert Lievensz. van der Poel keräsi yhteensä 2 400 käyntiä: 900 artistin sivulla ja 1 500 yksittäisillä teoksilla. Vilkkain kuukausi oli Hei 2026, jolloin vierailuja oli 1 600. Yleisö suosii Melankolinen (Tunteen sävy): 44% käynneistä, mikä vastaa 12% artistin valikoimasta.
Egbert Lievensz. van der Poel -taiteilijan 10 eniten huomiota herättävää teosta
Sijoitettu OriginalUniqueArt.com-palvelun todellisten käyntien perusteella viimeisen kahdennentoista kuukauden ajalta: Egbert Lievensz. van der Poel -taiteilijan 10 eniten katsottua teosta, sijoitusjärjestyksessä ensimmäinen edellä.
Kuinka monta ihmistä katsoo Egbert Lievensz. van der Poel -taiteilijaa kuukaudessa?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Se näyttää, kuinka monta kertaa tämän taiteilijan sivua on katsottu kyseisen kuukauden aikana viimeisen kahdentoista kuukauden ajalta.
Katso luvut
Kuukausi
Taiteilijan sivu
Teossivut
Mar 2025
0
0
Jou 2025
0
0
Tam 2026
0
0
Hel 2026
0
0
Maa 2026
0
0
Huh 2026
0
0
Tou 2026
0
0
Kes 2026
100
0
Hei 2026
400
1 200
Elo 2026
0
100
Syy 2026
0
0
Lok 2026
400
200
Kuinka usein Egbert Lievensz. van der Poel -taiteilijan teoksia katsotaan?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Kaavio näyttää tämän taiteilijan kaikkien teossivujen yhteisvieraudet kuukausittain yhden vuoden ajalta.
Molemman kaavion kuukausiluvut löytyvät ylempänä olevasta ensimmäisestä taulukosta.
Minkä tyyppisiä teoksia Egbert Lievensz. van der Poel -taiteilijan seuraajat valitsevat?
Jokainen tähtikaavio vertaa kahta asiaa. Katkoviivalla merkitty alue edustaa taiteilijan omaa tuotantoa: viisikymmentä satunnaisesti valittua teosta, järjestettynä yhden ominaisuuden mukaan. Yhtenäinen alue puolestaan kuvaa, mihin vierailut todellisuudessa kohdistuivat viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana. Jos yhtenäinen alue ulottuu katkoviivalla merkittyä aluetta pidemmälle, kyseinen teostyyppi kerää enemmän huomiota kuin sen osuus taiteilijan tuotannosta antaisi olettaa.
Tunnelma
Tunteen sävy
Valoisuus
Värikylläisyys
Väripaletti
Värin voimakkuus
Kontrasti
Väriharmonia
Katso luvut
Tunnelma
Tunnelma
Taiteilijan teokset
Käynnit
Dramaattinen
55,9%
50,0%
Maanläheinen
23,5%
18,8%
Nostalginen
8,8%
6,2%
Seesteinen
5,9%
12,5%
Levollinen
2,9%
6,2%
Elegantti
2,9%
6,2%
Tunteen sävy
Tunteen sävy
Taiteilijan teokset
Käynnit
Dramaattinen
38,2%
12,5%
Melankolinen
11,8%
43,8%
Melankolinen
17,6%
12,5%
Seesteinen
14,7%
18,8%
Rauhallinen
5,9%
6,2%
Nostalginen
5,9%
6,2%
Lohduttava ja turvallinen
2,9%
0,0%
Energisoiva
2,9%
0,0%
Valoisuus
Valoisuus
Taiteilijan teokset
Käynnit
Tumma
78,0%
72,2%
Pehmeä varjo
10,0%
11,1%
Pehmeä valoisuus
8,0%
5,6%
Kirkas tasapaino
4,0%
11,1%
Valoisa
0,0%
0,0%
Värikylläisyys
Värikylläisyys
Taiteilijan teokset
Käynnit
Vaimea
48,0%
55,6%
Hienovaraiset värit
32,0%
33,3%
Tasapainoisen pehmeä
18,0%
11,1%
Selkeä värikylläisyys
2,0%
0,0%
Voimakas väri
0,0%
0,0%
Väripaletti
Väripaletti
Taiteilijan teokset
Käynnit
Maanläheinen
82,9%
86,7%
Monokromaattinen
9,8%
0,0%
Neutraalit sävyt
4,9%
13,3%
Tumma
2,4%
0,0%
Värin voimakkuus
Värin voimakkuus
Taiteilijan teokset
Käynnit
Monokromaattinen
72,0%
55,6%
Tasapainoinen
28,0%
44,4%
Voimakas
0,0%
0,0%
Kontrasti
Kontrasti
Taiteilijan teokset
Käynnit
Seesteinen
46,0%
22,2%
Pehmeä
24,0%
27,8%
Tasapainoinen
4,0%
0,0%
Voimakas
8,0%
11,1%
Lausunto
18,0%
38,9%
Väriharmonia
Väriharmonia
Taiteilijan teokset
Käynnit
Ristiriitainen väripaletti
8,0%
33,3%
Pehmeästi sekoitettu paletti
2,0%
0,0%
Tasapainoinen harmonia
14,0%
33,3%
Vahva väriyhtenäisyys
26,0%
27,8%
Yhtenäinen väripaletti
50,0%
5,6%
Mitkä Egbert Lievensz. van der Poel teokset herättävät eniten huomiota kuukausittain?
Jokainen rivi edustaa yhtä suosittua teosta. Jokainen pylväs näyttää, kuinka monta käyntiä kyseinen teos sai kuukauden aikana. Mitä korkeampi pylväs on, sitä enemmän käyntejä kyseisenä kuukautena on ollut.
Katso luvut
Teos
Mar 2025
Jou 2025
Tam 2026
Hel 2026
Maa 2026
Huh 2026
Tou 2026
Kes 2026
Hei 2026
Elo 2026
Syy 2026
Lok 2026
Woman sitting in a Kitchen
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Explosion of the Delft…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Pancake Maker
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
In Front of the Farmhouse
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
a farmer- pair in front of…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Farm House on Canal
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Interior of the Barn
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Kitchen Interior
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
A country house
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
A Skating Scene
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Millä kielillä ihmiset seuraavat Egbert Lievensz. van der Poel?
Jokainen lohko edustaa yhtä kieltä. Mitä suurempi lohko on, sitä useampi vierailija käytti verkkosivustoa kyseisellä kielellä viimeisen kolmenkymmenen päivän aikana. Näkyvissä ovat vain kymmenen kärkimaininta.
Katso luvut
Kieli
Käynnit
Jaa
italia
200
66,7%
venäjä
100
33,3%
Kuinka monta ihmistä seuraa Egbert Lievensz. van der Poel -taiteilijaa päivittäin ja mikä on odotettu määrä?
Jokainen pylväs vastaa yhtä päivää. Ensimmäiset pylväät näyttävät viimeisen kolmen viikon vierailumäärät. Toisella värillä merkityt pylväät ovat ennusteemme seuraavalle kolmelle viikolle.
Katso luvut
Päivä
Käynnit
la 17 Lok
0
su 18 Lok
100
ma 19 Lok
0
ti 20 Lok
0
ke 21 Lok
0
to 22 Lok
0
pe 23 Lok
0
la 24 Lok
0
su 25 Lok
100
ma 26 Lok
100
ti 27 Lok
100
ke 28 Lok
100
to 29 Lok
0
pe 30 Lok
0
la 31 Lok
0
su 1 Mar
100
ma 2 Mar
0
ti 3 Mar
100
ke 4 Mar
0
to 5 Mar
0
pe 6 Mar
100
la 7 Mar (ennuste)
0
su 8 Mar (ennuste)
100
ma 9 Mar (ennuste)
0
ti 10 Mar (ennuste)
100
ke 11 Mar (ennuste)
0
to 12 Mar (ennuste)
0
pe 13 Mar (ennuste)
0
la 14 Mar (ennuste)
0
su 15 Mar (ennuste)
200
ma 16 Mar (ennuste)
100
ti 17 Mar (ennuste)
100
ke 18 Mar (ennuste)
100
to 19 Mar (ennuste)
0
pe 20 Mar (ennuste)
100
la 21 Mar (ennuste)
0
su 22 Mar (ennuste)
200
ma 23 Mar (ennuste)
100
ti 24 Mar (ennuste)
100
ke 25 Mar (ennuste)
100
to 26 Mar (ennuste)
0
pe 27 Mar (ennuste)
100
Kysymyksiä teoksesta Egbert Lievensz. van der Poel
Mitkä Egbert Lievensz. van der Poel teokset herättävät eniten huomiota?
Fire in a Village, jolla on 400 vierailua (22% kaikista Egbert Lievensz. van der Poel -teoksen näkymistä). Yllä oleva sijoituslista sisältää 10 teosta.
Kuinka monta ihmistä katsoo Egbert Lievensz. van der Poel -taiteilijaa OriginalUniqueArt.com-palvelussa?
2 400 käyntiä kahdenneksitoista kuukaudessa: 900 taiteilijan sivulla ja 1 500 yksittäisissä teoksissa.
Minkä tyyppisistä Egbert Lievensz. van der Poel teoksista ihmiset pitävät eniten?
Melankolinen (Tunteen sävy): 44% käynneistä, kun taas 12% luettelosta.