Mitä tämä sivu sisältää?
Tämä sivu näyttää, kuinka monta kertaa Claude Marie Paul Dubufe sivuja on vierailtu tällä verkkosivustolla. Yksi vierailu tarkoittaa, että yksi henkilö on avannut sivun. Jokaisella alla olevalla kaaviolla on oma lyhyt selityksensä.
Claude Marie Paul Dubufe: vierailujen vuosi pähkinänkuoressa
Regrets on katsotuin teos: 400 käyntikertaa vuodessa, mikä on 10% kaikesta Claude Marie Paul Dubufe -taiteilijalle osoitetusta huomiosta. Sitä seuraavat La lettre de Wagram ja The Dubufe Family in 1820. Taiteilijan sivu sai 700 vierailua ja teokset 3 300: yhteensä 4 000 vierailua. Huomio on kasvanut 50% välillä Elo 2026–Syy 2026. Hei 2026 oli vilkkain kuukausi, jolloin vierailuja oli 3 400. Kävijät katsovat laitteilla tietokoneet (92%), puhelimet (5%) ja tabletit (2%). He suosivat Pehmeä varjo (Valoisuus): 55% käynneistä vasten 43% kokoelmaa.
Claude Marie Paul Dubufe -taiteilijan 10 katsotuinta teosta
Jokainen sijoitus heijastaa OriginalUniqueArt.com-palvelussa viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana saatuja käyntejä; sijoitus 1 on Claude Marie Paul Dubufe -taiteilijan vierailluin teos.
-
1
Regrets, 1826
400 käyntiä · 10,0%
-
2
La lettre de Wagram
400 käyntiä · 10,0%
-
3
The Dubufe Family in 1820, 1820
200 käyntiä · 5,0%
-
4
Mrs Hervey Francis de Montmorency and Her Daughter Frances, 1835
200 käyntiä · 5,0%
-
5
Louise of Orléans, the first Queen of the Belgians
200 käyntiä · 5,0%
-
6
Portrait de femme en manteau de velours
200 käyntiä · 5,0%
-
7
Crossing of Bidassoa (16 April 1823)
200 käyntiä · 5,0%
-
8
PORTRAIT DE MADAME CLAUDE MARIE DUBUFE, NEE EDMEE FRANCOISE DUMENILLET
200 käyntiä · 5,0%
-
9
Portrait de Madame Rampal, comtesse de Grigneuseville
200 käyntiä · 5,0%
-
10
Lady Clifford Constable, With Her Son, Talbot
200 käyntiä · 5,0%
Milloin ihmiset vierailevat Claude Marie Paul Dubufe -sivulla?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Se näyttää, kuinka monta kertaa tämän taiteilijan sivua on katsottu kyseisen kuukauden aikana viimeisen kahdentoista kuukauden ajalta.
Tiedot taulukossa
| Kuukausi | Taiteilijan sivu | Teossivut |
|---|---|---|
| Lok 2025 | 0 | 0 |
| Mar 2025 | 0 | 0 |
| Jou 2025 | 0 | 0 |
| Tam 2026 | 0 | 0 |
| Hel 2026 | 0 | 0 |
| Maa 2026 | 0 | 0 |
| Huh 2026 | 0 | 0 |
| Tou 2026 | 0 | 0 |
| Kes 2026 | 0 | 100 |
| Hei 2026 | 600 | 2 800 |
| Elo 2026 | 100 | 100 |
| Syy 2026 | 0 | 300 |
Milloin Claude Marie Paul Dubufe -taiteilijan teokset ovat esillä?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Kaavio näyttää tämän taiteilijan kaikkien teossivujen yhteisvieraudet kuukausittain yhden vuoden ajalta.
Molemman kaavion kuukausiluvut löytyvät ylempänä olevasta ensimmäisestä taulukosta.
Mitä vierailijat valitsevat Claude Marie Paul Dubufe teoksista?
Jokainen tähtikaavio vertaa kahta asiaa. Katkoviivalla merkitty alue edustaa taiteilijan omaa tuotantoa: viisikymmentä satunnaisesti valittua teosta, järjestettynä yhden ominaisuuden mukaan. Yhtenäinen alue puolestaan kuvaa, mihin vierailut todellisuudessa kohdistuivat viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana. Jos yhtenäinen alue ulottuu katkoviivalla merkittyä aluetta pidemmälle, kyseinen teostyyppi kerää enemmän huomiota kuin sen osuus taiteilijan tuotannosta antaisi olettaa.
Tunnelma
Tunteen sävy
Valoisuus
Värikylläisyys
Väripaletti
Värin voimakkuus
Kontrasti
Väriharmonia
Tiedot taulukossa
| Valoisuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Tumma | 38,3% | 25,0% |
| Pehmeä varjo | 42,5% | 55,0% |
| Pehmeä valoisuus | 19,1% | 20,0% |
| Kirkas tasapaino | 0,0% | 0,0% |
| Valoisa | 0,0% | 0,0% |
| Värikylläisyys | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Vaimea | 66,0% | 75,0% |
| Hienovaraiset värit | 29,8% | 25,0% |
| Tasapainoisen pehmeä | 4,3% | 0,0% |
| Selkeä värikylläisyys | 0,0% | 0,0% |
| Voimakas väri | 0,0% | 0,0% |
| Värin voimakkuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Monokromaattinen | 66,0% | 75,0% |
| Tasapainoinen | 34,0% | 25,0% |
| Voimakas | 0,0% | 0,0% |
| Kontrasti | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Seesteinen | 8,5% | 10,0% |
| Pehmeä | 2,1% | 0,0% |
| Tasapainoinen | 4,3% | 0,0% |
| Voimakas | 10,6% | 15,0% |
| Lausunto | 74,5% | 75,0% |
| Väriharmonia | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Ristiriitainen väripaletti | 10,6% | 12,5% |
| Pehmeästi sekoitettu paletti | 10,6% | 20,0% |
| Tasapainoinen harmonia | 31,9% | 30,0% |
| Vahva väriyhtenäisyys | 42,5% | 35,0% |
| Yhtenäinen väripaletti | 4,3% | 2,5% |
Mitkä ovat Claude Marie Paul Dubufe -taiteilijan katsotuimmat teokset kuukausittain?
Jokainen rivi edustaa yhtä suosittua teosta. Jokainen pylväs näyttää, kuinka monta käyntiä kyseinen teos sai kuukauden aikana. Mitä korkeampi pylväs on, sitä enemmän käyntejä kyseisenä kuukautena on ollut.
Tiedot taulukossa
| Teos | Lok 2025 | Mar 2025 | Jou 2025 | Tam 2026 | Hel 2026 | Maa 2026 | Huh 2026 | Tou 2026 | Kes 2026 | Hei 2026 | Elo 2026 | Syy 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| PORTRAIT DE MADAME CLAUDE M… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| LA FAMILLE DUBUFE EN 1820 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Jeune Alsacienne | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Louise of Orléans, the firs… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 100 |
| The Dubufe Family in 1820 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Mrs Hervey Francis de Montm… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Memories | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Madame de Cholier | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Mrs Hervey Francis De Montm… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Surprise | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
Mikä on Claude Marie Paul Dubufe-yleisön laitekohtainen jakauma?
Jokainen lohko edustaa tiettyä laitetyyppiä: puhelinta, tablettia tai tietokonetta. Mitä suurempi lohko on, sitä enemmän kyseisestä laitteesta on tullut käyntejä viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana.
Tiedot taulukossa
| Laite | Käynnit | Jaa |
|---|---|---|
| tietokoneet | 3 700 | 92,5% |
| puhelimet | 200 | 5,0% |
| tabletit | 100 | 2,5% |
Millä kielillä Claude Marie Paul Dubufe -taiteilijaa seurataan?
Jokainen lohko edustaa yhtä kieltä. Mitä suurempi lohko on, sitä useampi vierailija käytti verkkosivustoa kyseisellä kielellä viimeisen kolmenkymmenen päivän aikana. Näkyvissä ovat vain kymmenen kärkimaininta.
Kuinka monta käyntiä Claude Marie Paul Dubufe saa päivässä, ja mitä seuraavaksi?
Jokainen pylväs vastaa yhtä päivää. Ensimmäiset pylväät näyttävät viimeisen kolmen viikon vierailumäärät. Toisella värillä merkityt pylväät ovat ennusteemme seuraavalle kolmelle viikolle.
Tiedot taulukossa
| Päivä | Käynnit |
|---|---|
| ti 22 Syy | 0 |
| ke 23 Syy | 0 |
| to 24 Syy | 0 |
| pe 25 Syy | 0 |
| la 26 Syy | 0 |
| su 27 Syy | 300 |
| ma 28 Syy | 100 |
| ti 29 Syy | 100 |
| ke 30 Syy | 0 |
| to 1 Lok | 0 |
| pe 2 Lok | 0 |
| la 3 Lok | 0 |
| su 4 Lok | 0 |
| ma 5 Lok | 200 |
| ti 6 Lok | 0 |
| ke 7 Lok | 0 |
| to 8 Lok | 100 |
| pe 9 Lok | 0 |
| la 10 Lok | 0 |
| su 11 Lok | 0 |
| ma 12 Lok | 100 |
| ti 13 Lok (ennuste) | 0 |
| ke 14 Lok (ennuste) | 0 |
| to 15 Lok (ennuste) | 0 |
| pe 16 Lok (ennuste) | 0 |
| la 17 Lok (ennuste) | 0 |
| su 18 Lok (ennuste) | 0 |
| ma 19 Lok (ennuste) | 100 |
| ti 20 Lok (ennuste) | 0 |
| ke 21 Lok (ennuste) | 0 |
| to 22 Lok (ennuste) | 0 |
| pe 23 Lok (ennuste) | 0 |
| la 24 Lok (ennuste) | 0 |
| su 25 Lok (ennuste) | 0 |
| ma 26 Lok (ennuste) | 0 |
| ti 27 Lok (ennuste) | 0 |
| ke 28 Lok (ennuste) | 0 |
| to 29 Lok (ennuste) | 0 |
| pe 30 Lok (ennuste) | 0 |
| la 31 Lok (ennuste) | 0 |
| su 1 Mar (ennuste) | 0 |
| ma 2 Mar (ennuste) | 0 |
Mitä ihmiset kysyvät artistista Claude Marie Paul Dubufe
Mikä Claude Marie Paul Dubufe -taiteilijan teoksista on katsotuin?
- Eniten katsottu teos on Regrets 400 vierailulla, mikä vastaa 10% osuutta katseluista. Yläpuolella on 10 sijoitusta.
Kuinka suuri on Claude Marie Paul Dubufe -taiteilijan yleisö OriginalUniqueArt.com-palvelussa?
- 4 000 käyntiä kahdenneksitoista kuukaudessa: 700 taiteilijan sivulla, 3 300 teoksissa.
Millä laitteilla Claude Marie Paul Dubufe -taiteilijan yleisö vierailee?
- Yleisö on peräisin laitteista tietokoneet (92%), puhelimet (5%) ja tabletit (2%); tietokoneet muodostaa 92% käynneistä.
Minkä tyyppiset Claude Marie Paul Dubufe teokset vastaavat kävijöiden mieltymyksiä?
- Teokset, joita kuvataan termillä Pehmeä varjo (Valoisuus), saavat 55% käynneistä 43% luettelosta.