Mitä tämä sivu sisältää?
Tämä sivu näyttää, kuinka monta kertaa Charles Spencelayh sivuja on vierailtu tällä verkkosivustolla. Yksi vierailu tarkoittaa, että yksi henkilö on avannut sivun. Jokaisella alla olevalla kaaviolla on oma lyhyt selityksensä.
Charles Spencelayh: keskeiset hahmot
Eniten katsottu teos on Smile: 600 katselukertaa kahdenneksitoista kuukaudessa, mikä on 14% Charles Spencelayh -teosten katselukerroista. Sitten The Laughing Parson ja The Scent. Yhteensä 4 700 käyntiä: 1 200 taiteilijan sivulla, 3 500 teoksissa. Yleisö pienenee: Lok 2026 oli 50% vähemmän käyntejä kuin Syy 2026. Huippukuukausi: Hei 2026 (4 000 käyntiä). Yleisön laitejako: tietokoneet (66%), tabletit (28%) ja puhelimet (6%). Yksi maku erottuu: Hienovaraiset värit (Värikylläisyys) saa 55% käynneistä, vaikka se on vain 32% koko luettelosta.
Charles Spencelayh: katsotuimmat 10 teosta
Tämä sijoitus perustuu näyttökertoimiin, ei luettelopisteisiin: Charles Spencelayh -taiteilijan 10 katsotuinta teosta OriginalUniqueArt.com -palvelussa kahdennentoista kuukauden aikana.
-
1
Smile
600 käyntiä · 14,3%
-
2
The Laughing Parson
500 käyntiä · 11,9%
-
3
The Scent
400 käyntiä · 9,5%
-
4
If They Were Real
300 käyntiä · 7,1%
-
5
His Favourite
200 käyntiä · 4,8%
-
6
A Cure For Everything
200 käyntiä · 4,8%
-
7
Why War
200 käyntiä · 4,8%
-
8
Mrs Spencelayh
200 käyntiä · 4,8%
-
9
Vernon Spencelayh
200 käyntiä · 4,8%
-
10
The Second Mrs Spencelayh
200 käyntiä · 4,8%
Miten Charles Spencelayh -taiteilijan yleisö muuttuu kuukausittain?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Se näyttää, kuinka monta kertaa tämän taiteilijan sivua on katsottu kyseisen kuukauden aikana viimeisen kahdentoista kuukauden ajalta.
Näytä tilastot
| Kuukausi | Taiteilijan sivu | Teossivut |
|---|---|---|
| Mar 2025 | 0 | 0 |
| Jou 2025 | 0 | 0 |
| Tam 2026 | 0 | 0 |
| Hel 2026 | 0 | 0 |
| Maa 2026 | 0 | 0 |
| Huh 2026 | 0 | 0 |
| Tou 2026 | 0 | 0 |
| Kes 2026 | 0 | 0 |
| Hei 2026 | 1 100 | 2 900 |
| Elo 2026 | 100 | 0 |
| Syy 2026 | 0 | 400 |
| Lok 2026 | 0 | 200 |
Kuinka Charles Spencelayh -taiteilijan teoksia on katsottu vuoden aikana?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Kaavio näyttää tämän taiteilijan kaikkien teossivujen yhteisvieraudet kuukausittain yhden vuoden ajalta.
Molemman kaavion kuukausiluvut löytyvät ylempänä olevasta ensimmäisestä taulukosta.
Mitä yleisö valitsee Charles Spencelayh teoksista?
Jokainen tähtikaavio vertaa kahta asiaa. Katkoviivalla merkitty alue edustaa taiteilijan omaa tuotantoa: viisikymmentä satunnaisesti valittua teosta, järjestettynä yhden ominaisuuden mukaan. Yhtenäinen alue puolestaan kuvaa, mihin vierailut todellisuudessa kohdistuivat viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana. Jos yhtenäinen alue ulottuu katkoviivalla merkittyä aluetta pidemmälle, kyseinen teostyyppi kerää enemmän huomiota kuin sen osuus taiteilijan tuotannosta antaisi olettaa.
Tunnelma
Tunteen sävy
Valoisuus
Värikylläisyys
Väripaletti
Värin voimakkuus
Kontrasti
Väriharmonia
Näytä tilastot
| Valoisuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Tumma | 56,0% | 52,4% |
| Pehmeä varjo | 22,0% | 38,1% |
| Pehmeä valoisuus | 14,0% | 4,8% |
| Kirkas tasapaino | 8,0% | 4,8% |
| Valoisa | 0,0% | 0,0% |
| Värikylläisyys | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Vaimea | 32,0% | 16,7% |
| Hienovaraiset värit | 32,0% | 54,8% |
| Tasapainoisen pehmeä | 22,0% | 11,9% |
| Selkeä värikylläisyys | 14,0% | 16,7% |
| Voimakas väri | 0,0% | 0,0% |
| Väripaletti | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Maanläheinen | 69,0% | 67,6% |
| Tumma | 14,3% | 24,3% |
| Neutraalit sävyt | 14,3% | 8,1% |
| Monokromaattinen | 2,4% | 0,0% |
| Värin voimakkuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Monokromaattinen | 50,0% | 47,6% |
| Tasapainoinen | 40,0% | 38,1% |
| Voimakas | 10,0% | 14,3% |
| Kontrasti | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Seesteinen | 16,0% | 9,5% |
| Pehmeä | 26,0% | 26,2% |
| Tasapainoinen | 12,0% | 14,3% |
| Voimakas | 26,0% | 33,3% |
| Lausunto | 20,0% | 16,7% |
| Väriharmonia | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Ristiriitainen väripaletti | 12,0% | 4,8% |
| Pehmeästi sekoitettu paletti | 14,0% | 14,3% |
| Tasapainoinen harmonia | 16,0% | 21,4% |
| Vahva väriyhtenäisyys | 38,0% | 52,4% |
| Yhtenäinen väripaletti | 20,0% | 7,1% |
Miten Charles Spencelayh -taiteilijan katsotuimmat teokset vertautuvat toisiinsa vuoden aikana?
Jokainen rivi edustaa yhtä suosittua teosta. Jokainen pylväs näyttää, kuinka monta käyntiä kyseinen teos sai kuukauden aikana. Mitä korkeampi pylväs on, sitä enemmän käyntejä kyseisenä kuukautena on ollut.
Näytä tilastot
| Teos | Mar 2025 | Jou 2025 | Tam 2026 | Hel 2026 | Maa 2026 | Huh 2026 | Tou 2026 | Kes 2026 | Hei 2026 | Elo 2026 | Syy 2026 | Lok 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| The Laughing Parson | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 0 |
| A Lover Of Dickens | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| A Cure For Everything | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 100 | 0 |
| 'lord' George Sanger | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Dig For Victory | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| His Sunday Best | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Alderman Price, Mayor Of Ro… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| George William Davis, Jp | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Mrs Spencelayh | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Key To Eternity | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Puhelimet, tabletit tai tietokoneet: missä Charles Spencelayh on katsottu?
Jokainen lohko edustaa tiettyä laitetyyppiä: puhelinta, tablettia tai tietokonetta. Mitä suurempi lohko on, sitä enemmän kyseisestä laitteesta on tullut käyntejä viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana.
Näytä tilastot
| Laite | Käynnit | Jaa |
|---|---|---|
| tietokoneet | 3 100 | 66,0% |
| tabletit | 1 300 | 27,7% |
| puhelimet | 300 | 6,4% |
Mitä kieliä Charles Spencelayh -taiteilijan yleisö käyttää?
Jokainen lohko edustaa yhtä kieltä. Mitä suurempi lohko on, sitä useampi vierailija käytti verkkosivustoa kyseisellä kielellä viimeisen kolmenkymmenen päivän aikana. Näkyvissä ovat vain kymmenen kärkimaininta.
Miltä Charles Spencelayh -sivun päivittäiset käynnit näyttävät ja mikä on ennuste?
Jokainen pylväs vastaa yhtä päivää. Ensimmäiset pylväät näyttävät viimeisen kolmen viikon vierailumäärät. Toisella värillä merkityt pylväät ovat ennusteemme seuraavalle kolmelle viikolle.
Näytä tilastot
| Päivä | Käynnit |
|---|---|
| pe 16 Lok | 0 |
| la 17 Lok | 0 |
| su 18 Lok | 0 |
| ma 19 Lok | 0 |
| ti 20 Lok | 0 |
| ke 21 Lok | 0 |
| to 22 Lok | 0 |
| pe 23 Lok | 0 |
| la 24 Lok | 0 |
| su 25 Lok | 0 |
| ma 26 Lok | 0 |
| ti 27 Lok | 0 |
| ke 28 Lok | 100 |
| to 29 Lok | 0 |
| pe 30 Lok | 0 |
| la 31 Lok | 0 |
| su 1 Mar | 0 |
| ma 2 Mar | 0 |
| ti 3 Mar | 0 |
| ke 4 Mar | 0 |
| to 5 Mar | 0 |
| pe 6 Mar (ennuste) | 0 |
| la 7 Mar (ennuste) | 0 |
| su 8 Mar (ennuste) | 0 |
| ma 9 Mar (ennuste) | 0 |
| ti 10 Mar (ennuste) | 0 |
| ke 11 Mar (ennuste) | 0 |
| to 12 Mar (ennuste) | 0 |
| pe 13 Mar (ennuste) | 0 |
| la 14 Mar (ennuste) | 0 |
| su 15 Mar (ennuste) | 0 |
| ma 16 Mar (ennuste) | 0 |
| ti 17 Mar (ennuste) | 0 |
| ke 18 Mar (ennuste) | 0 |
| to 19 Mar (ennuste) | 0 |
| pe 20 Mar (ennuste) | 0 |
| la 21 Mar (ennuste) | 0 |
| su 22 Mar (ennuste) | 0 |
| ma 23 Mar (ennuste) | 0 |
| ti 24 Mar (ennuste) | 0 |
| ke 25 Mar (ennuste) | 0 |
| to 26 Mar (ennuste) | 0 |
Charles Spencelayh: lyhyet vastaukset
Mikä on Charles Spencelayhin katsotuin teos?
- Smile: 600 käyntikertaa, mikä on 14% Charles Spencelayh -taiteilijan kokonaisnäyttelykerronnoista. Lista jatkuu sijoille 10 asti.
Kuinka monta käyntiä Charles Spencelayh saa?
- 4 700 viimeisen kahden عشرen kuukauden aikana (1 200 taiteilijan sivulla, 3 500 teoksilla).
Katsovatko ihmiset Charles Spencelayh -taidetta puhelimella vai tietokoneella?
- Molemmat: tietokoneet (66%), tabletit (28%) ja puhelimet (6%); tietokoneet johtaa osuudella 66%.
Suosiko yleisö tietynlaista Charles Spencelayh -teosta?
- Kyllä, Hienovaraiset värit (Värikylläisyys): 55% vierailuista vastaa 32% osuutta luettelosta.