Tämä sivu näyttää, kuinka monta kertaa Charles André van Loo sivuja on vierailtu tällä verkkosivustolla. Yksi vierailu tarkoittaa, että yksi henkilö on avannut sivun. Jokaisella alla olevalla kaaviolla on oma lyhyt selityksensä.
!
Tilastot nollattiin 1. heinäkuuta 2026 — tietoja ei ole saatavilla ennen tätä päivämäärää.
Charles André van Loo: keskeiset hahmot
Eniten katsottu teos on ENEE PORTANT ANCHISE: 1 100 katselukertaa kahdenneksitoista kuukaudessa, mikä on 8% Charles André van Loo -teosten katselukerroista. Sitten Jerusalem Delivered Tancredi Fighting Clorinda ja Mademoiselle Clairon Médea tutkimuksena. Yhteensä 14 900 käyntiä: 3 600 taiteilijan sivulla, 11 300 teoksissa. Yleisö kasvaa: Lok 2026 aikana oli 256% enemmän käyntejä kuin Syy 2026 aikana. Huippukuukausi: Hei 2026 (7 900 käyntiä). Yleisön laitejako: tietokoneet (77%), puhelimet (15%) ja tabletit (8%). Yksi maku erottuu: Tumma (Valoisuus) saa 36% käynneistä, vaikka se on vain 14% koko luettelosta.
Charles André van Loo: katsotuimmat 10 teosta
Tämä sijoitus perustuu näyttökertoimiin, ei luettelopisteisiin: Charles André van Loo -taiteilijan 10 katsotuinta teosta OriginalUniqueArt.com -palvelussa kahdennentoista kuukauden aikana.
Miten Charles André van Loo -taiteilijan yleisö muuttuu kuukausittain?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Se näyttää, kuinka monta kertaa tämän taiteilijan sivua on katsottu kyseisen kuukauden aikana viimeisen kahdentoista kuukauden ajalta.
Näytä tilastot
Kuukausi
Taiteilijan sivu
Teossivut
Mar 2025
0
0
Jou 2025
0
0
Tam 2026
0
0
Hel 2026
0
0
Maa 2026
0
0
Huh 2026
0
0
Tou 2026
0
0
Kes 2026
100
300
Hei 2026
1 200
6 700
Elo 2026
1 100
1 400
Syy 2026
300
600
Lok 2026
900
2 300
Kuinka Charles André van Loo -taiteilijan teoksia on katsottu vuoden aikana?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Kaavio näyttää tämän taiteilijan kaikkien teossivujen yhteisvieraudet kuukausittain yhden vuoden ajalta.
Molemman kaavion kuukausiluvut löytyvät ylempänä olevasta ensimmäisestä taulukosta.
Mitä yleisö valitsee Charles André van Loo teoksista?
Jokainen tähtikaavio vertaa kahta asiaa. Katkoviivalla merkitty alue edustaa taiteilijan omaa tuotantoa: viisikymmentä satunnaisesti valittua teosta, järjestettynä yhden ominaisuuden mukaan. Yhtenäinen alue puolestaan kuvaa, mihin vierailut todellisuudessa kohdistuivat viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana. Jos yhtenäinen alue ulottuu katkoviivalla merkittyä aluetta pidemmälle, kyseinen teostyyppi kerää enemmän huomiota kuin sen osuus taiteilijan tuotannosta antaisi olettaa.
Tunnelma
Tunteen sävy
Valoisuus
Värikylläisyys
Väripaletti
Värin voimakkuus
Kontrasti
Väriharmonia
Näytä tilastot
Tunnelma
Tunnelma
Taiteilijan teokset
Käynnit
Elegantti
42,1%
56,2%
Dramaattinen
21,1%
24,7%
Ylellinen
5,3%
7,9%
Leikkisä
10,5%
4,5%
Romanttinen
0,0%
4,5%
Eteerinen
15,8%
0,0%
Klassinen
5,3%
1,1%
Mystinen
0,0%
1,1%
Tunteen sävy
Tunteen sävy
Taiteilijan teokset
Käynnit
Romanttinen
26,3%
37,1%
Dramaattinen
26,3%
28,1%
Melankolinen
5,3%
9,0%
Hengellinen
15,8%
4,5%
Leikkisä
10,5%
4,5%
Rauhallinen
5,3%
4,5%
Pohtiva
5,3%
4,5%
Nostalginen
0,0%
3,4%
Valoisuus
Valoisuus
Taiteilijan teokset
Käynnit
Tumma
14,0%
35,6%
Pehmeä varjo
38,0%
27,4%
Pehmeä valoisuus
28,0%
29,4%
Kirkas tasapaino
12,0%
5,5%
Valoisa
8,0%
2,1%
Värikylläisyys
Värikylläisyys
Taiteilijan teokset
Käynnit
Vaimea
24,0%
12,3%
Hienovaraiset värit
46,0%
50,0%
Tasapainoisen pehmeä
20,0%
31,5%
Selkeä värikylläisyys
10,0%
6,2%
Voimakas väri
0,0%
0,0%
Väripaletti
Väripaletti
Taiteilijan teokset
Käynnit
Maanläheinen
66,7%
82,5%
Neutraalit sävyt
12,5%
10,2%
Tumma
6,2%
5,8%
Monokromaattinen
10,4%
0,7%
Pastellisävyt
4,2%
0,7%
Värin voimakkuus
Värin voimakkuus
Taiteilijan teokset
Käynnit
Monokromaattinen
30,0%
39,0%
Tasapainoinen
56,0%
53,4%
Voimakas
14,0%
7,5%
Kontrasti
Kontrasti
Taiteilijan teokset
Käynnit
Seesteinen
36,0%
16,4%
Pehmeä
8,0%
11,6%
Tasapainoinen
14,0%
21,2%
Voimakas
12,0%
14,4%
Lausunto
30,0%
36,3%
Väriharmonia
Väriharmonia
Taiteilijan teokset
Käynnit
Ristiriitainen väripaletti
14,0%
10,3%
Pehmeästi sekoitettu paletti
4,0%
8,9%
Tasapainoinen harmonia
14,0%
12,3%
Vahva väriyhtenäisyys
30,0%
47,3%
Yhtenäinen väripaletti
38,0%
21,2%
Miten Charles André van Loo -taiteilijan katsotuimmat teokset vertautuvat toisiinsa vuoden aikana?
Jokainen rivi edustaa yhtä suosittua teosta. Jokainen pylväs näyttää, kuinka monta käyntiä kyseinen teos sai kuukauden aikana. Mitä korkeampi pylväs on, sitä enemmän käyntejä kyseisenä kuukautena on ollut.
Näytä tilastot
Teos
Mar 2025
Jou 2025
Tam 2026
Hel 2026
Maa 2026
Huh 2026
Tou 2026
Kes 2026
Hei 2026
Elo 2026
Syy 2026
Lok 2026
Spanish Concert (Spanish Сo…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
Aeneas Carrying Anchises
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
200
200
Perseus and Andromeda
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
100
The sultana
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Jerusalem Delivered Tancred…
0
0
0
0
0
0
0
0
700
0
0
100
Portrait of Marie Leszczyns…
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
0
0
A Vestal. Woman portrayed a…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Mademoiselle Clairon as Med…
0
0
0
0
0
0
0
0
300
0
0
100
A Pasha Having His Mistress…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
Painting
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Puhelimet, tabletit tai tietokoneet: missä Charles André van Loo on katsottu?
Jokainen lohko edustaa tiettyä laitetyyppiä: puhelinta, tablettia tai tietokonetta. Mitä suurempi lohko on, sitä enemmän kyseisestä laitteesta on tullut käyntejä viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana.
Näytä tilastot
Laite
Käynnit
Jaa
tietokoneet
11 500
77,2%
puhelimet
2 200
14,8%
tabletit
1 200
8,1%
Mitä kieliä Charles André van Loo -taiteilijan yleisö käyttää?
Jokainen lohko edustaa yhtä kieltä. Mitä suurempi lohko on, sitä useampi vierailija käytti verkkosivustoa kyseisellä kielellä viimeisen kolmenkymmenen päivän aikana. Näkyvissä ovat vain kymmenen kärkimaininta.
Näytä tilastot
Kieli
Käynnit
Jaa
ranska
300
42,9%
englanti
100
14,3%
italia
100
14,3%
korea
100
14,3%
venäjä
100
14,3%
Miltä Charles André van Loo -sivun päivittäiset käynnit näyttävät ja mikä on ennuste?
Jokainen pylväs vastaa yhtä päivää. Ensimmäiset pylväät näyttävät viimeisen kolmen viikon vierailumäärät. Toisella värillä merkityt pylväät ovat ennusteemme seuraavalle kolmelle viikolle.
Näytä tilastot
Päivä
Käynnit
ke 14 Lok
0
to 15 Lok
100
pe 16 Lok
100
la 17 Lok
0
su 18 Lok
0
ma 19 Lok
100
ti 20 Lok
0
ke 21 Lok
300
to 22 Lok
0
pe 23 Lok
500
la 24 Lok
100
su 25 Lok
200
ma 26 Lok
100
ti 27 Lok
1 300
ke 28 Lok
0
to 29 Lok
400
pe 30 Lok
0
la 31 Lok
0
su 1 Mar
0
ma 2 Mar
0
ti 3 Mar
100
ke 4 Mar (ennuste)
100
to 5 Mar (ennuste)
100
pe 6 Mar (ennuste)
100
la 7 Mar (ennuste)
0
su 8 Mar (ennuste)
0
ma 9 Mar (ennuste)
0
ti 10 Mar (ennuste)
200
ke 11 Mar (ennuste)
100
to 12 Mar (ennuste)
100
pe 13 Mar (ennuste)
100
la 14 Mar (ennuste)
0
su 15 Mar (ennuste)
0
ma 16 Mar (ennuste)
0
ti 17 Mar (ennuste)
300
ke 18 Mar (ennuste)
100
to 19 Mar (ennuste)
100
pe 20 Mar (ennuste)
100
la 21 Mar (ennuste)
0
su 22 Mar (ennuste)
0
ma 23 Mar (ennuste)
0
ti 24 Mar (ennuste)
300
Charles André van Loo: lyhyet vastaukset
Mikä on Charles André van Looin katsotuin teos?
ENEE PORTANT ANCHISE: 1 100 käyntikertaa, mikä on 8% Charles André van Loo -taiteilijan kokonaisnäyttelykerronnoista. Lista jatkuu sijoille 10 asti.
Kuinka monta käyntiä Charles André van Loo saa?
14 900 viimeisen kahden عشرen kuukauden aikana (3 600 taiteilijan sivulla, 11 300 teoksilla).
Katsovatko ihmiset Charles André van Loo -taidetta puhelimella vai tietokoneella?
Molemmat: tietokoneet (77%), puhelimet (15%) ja tabletit (8%); tietokoneet johtaa osuudella 77%.
Suosiko yleisö tietynlaista Charles André van Loo -teosta?
Kyllä, Tumma (Valoisuus): 36% vierailuista vastaa 14% osuutta luettelosta.