Mitä tämä sivu sisältää?
Tämä sivu näyttää, kuinka monta kertaa Bartholomeus van Hove sivuja on vierailtu tällä verkkosivustolla. Yksi vierailu tarkoittaa, että yksi henkilö on avannut sivun. Jokaisella alla olevalla kaaviolla on oma lyhyt selityksensä.
Bartholomeus van Hove: keskeiset hahmot
Eniten katsottu teos on View of a riverside dutch town: 200 katselukertaa kahdenneksitoista kuukaudessa, mikä on 22% Bartholomeus van Hove -teosten katselukerroista. Sitten A village square with villagers conversing under trees ja Fantasy Cityscape. Yhteensä 900 käyntiä: 0 taiteilijan sivulla, 900 teoksissa. Huippukuukausi: Hei 2026 (900 käyntiä). Yksi maku erottuu: Neutraalit sävyt (Väripaletti) saa 62% käynneistä, vaikka se on vain 34% koko luettelosta.
Bartholomeus van Hove: katsotuimmat 8 teosta
Tämä sijoitus perustuu näyttökertoimiin, ei luettelopisteisiin: Bartholomeus van Hove -taiteilijan 8 katsotuinta teosta OriginalUniqueArt.com -palvelussa kahdennentoista kuukauden aikana.
-
1
View of a riverside dutch town
200 käyntiä · 22,2%
-
2
A village square with villagers conversing under trees
100 käyntiä · 11,1%
-
3
Fantasy Cityscape
100 käyntiä · 11,1%
-
4
The Old Women And Children Home At The Spui, The Hague
100 käyntiä · 11,1%
-
5
Church Interior
100 käyntiä · 11,1%
-
6
The Spui In The Hague
100 käyntiä · 11,1%
-
7
The Old Women And Children Home At The Spui
100 käyntiä · 11,1%
-
8
De Oude Gracht In Utrecht
100 käyntiä · 11,1%
Miten Bartholomeus van Hove -taiteilijan yleisö muuttuu kuukausittain?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Se näyttää, kuinka monta kertaa tämän taiteilijan sivua on katsottu kyseisen kuukauden aikana viimeisen kahdentoista kuukauden ajalta.
Näytä tilastot
| Kuukausi | Taiteilijan sivu | Teossivut |
|---|---|---|
| Mar 2025 | 0 | 0 |
| Jou 2025 | 0 | 0 |
| Tam 2026 | 0 | 0 |
| Hel 2026 | 0 | 0 |
| Maa 2026 | 0 | 0 |
| Huh 2026 | 0 | 0 |
| Tou 2026 | 0 | 0 |
| Kes 2026 | 0 | 0 |
| Hei 2026 | 0 | 900 |
| Elo 2026 | 0 | 0 |
| Syy 2026 | 0 | 0 |
| Lok 2026 | 0 | 0 |
Kuinka Bartholomeus van Hove -taiteilijan teoksia on katsottu vuoden aikana?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Kaavio näyttää tämän taiteilijan kaikkien teossivujen yhteisvieraudet kuukausittain yhden vuoden ajalta.
Molemman kaavion kuukausiluvut löytyvät ylempänä olevasta ensimmäisestä taulukosta.
Mitä yleisö valitsee Bartholomeus van Hove teoksista?
Jokainen tähtikaavio vertaa kahta asiaa. Katkoviivalla merkitty alue edustaa taiteilijan omaa tuotantoa: viisikymmentä satunnaisesti valittua teosta, järjestettynä yhden ominaisuuden mukaan. Yhtenäinen alue puolestaan kuvaa, mihin vierailut todellisuudessa kohdistuivat viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana. Jos yhtenäinen alue ulottuu katkoviivalla merkittyä aluetta pidemmälle, kyseinen teostyyppi kerää enemmän huomiota kuin sen osuus taiteilijan tuotannosta antaisi olettaa.
Tunnelma
Tunteen sävy
Valoisuus
Värikylläisyys
Väripaletti
Värin voimakkuus
Kontrasti
Väriharmonia
Näytä tilastot
| Valoisuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Tumma | 19,4% | 0,0% |
| Pehmeä varjo | 16,7% | 22,2% |
| Pehmeä valoisuus | 52,8% | 77,8% |
| Kirkas tasapaino | 8,3% | 0,0% |
| Valoisa | 2,8% | 0,0% |
| Värikylläisyys | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Vaimea | 38,9% | 22,2% |
| Hienovaraiset värit | 41,7% | 55,6% |
| Tasapainoisen pehmeä | 11,1% | 22,2% |
| Selkeä värikylläisyys | 8,3% | 0,0% |
| Voimakas väri | 0,0% | 0,0% |
| Väripaletti | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Maanläheinen | 59,4% | 37,5% |
| Neutraalit sävyt | 34,4% | 62,5% |
| Tumma | 6,2% | 0,0% |
| Värin voimakkuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Monokromaattinen | 41,7% | 22,2% |
| Tasapainoinen | 47,2% | 55,6% |
| Voimakas | 11,1% | 22,2% |
| Kontrasti | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Seesteinen | 0,0% | 0,0% |
| Pehmeä | 19,4% | 0,0% |
| Tasapainoinen | 5,6% | 0,0% |
| Voimakas | 22,2% | 33,3% |
| Lausunto | 52,8% | 66,7% |
| Väriharmonia | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Ristiriitainen väripaletti | 13,9% | 22,2% |
| Pehmeästi sekoitettu paletti | 8,3% | 0,0% |
| Tasapainoinen harmonia | 16,7% | 11,1% |
| Vahva väriyhtenäisyys | 25,0% | 44,4% |
| Yhtenäinen väripaletti | 36,1% | 22,2% |
Miten Bartholomeus van Hove -taiteilijan katsotuimmat teokset vertautuvat toisiinsa vuoden aikana?
Jokainen rivi edustaa yhtä suosittua teosta. Jokainen pylväs näyttää, kuinka monta käyntiä kyseinen teos sai kuukauden aikana. Mitä korkeampi pylväs on, sitä enemmän käyntejä kyseisenä kuukautena on ollut.
Näytä tilastot
| Teos | Mar 2025 | Jou 2025 | Tam 2026 | Hel 2026 | Maa 2026 | Huh 2026 | Tou 2026 | Kes 2026 | Hei 2026 | Elo 2026 | Syy 2026 | Lok 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Utrecht, the Cloister of th… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Cityscape | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Kitchen Interior | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Landscape with Renaissance… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| View of a town | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| View of Deventer | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| View of the Bakenesserkerk… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Children Playing On A Froze… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A capricio view with figure… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Winter Cityscape With Froze… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Mitä kieliä Bartholomeus van Hove -taiteilijan yleisö käyttää?
Jokainen lohko edustaa yhtä kieltä. Mitä suurempi lohko on, sitä useampi vierailija käytti verkkosivustoa kyseisellä kielellä viimeisen kolmenkymmenen päivän aikana. Näkyvissä ovat vain kymmenen kärkimaininta.
Miltä Bartholomeus van Hove -sivun päivittäiset käynnit näyttävät ja mikä on ennuste?
Jokainen pylväs vastaa yhtä päivää. Ensimmäiset pylväät näyttävät viimeisen kolmen viikon vierailumäärät. Toisella värillä merkityt pylväät ovat ennusteemme seuraavalle kolmelle viikolle.
Näytä tilastot
| Päivä | Käynnit |
|---|---|
| pe 16 Lok | 0 |
| la 17 Lok | 0 |
| su 18 Lok | 0 |
| ma 19 Lok | 0 |
| ti 20 Lok | 0 |
| ke 21 Lok | 0 |
| to 22 Lok | 0 |
| pe 23 Lok | 0 |
| la 24 Lok | 0 |
| su 25 Lok | 0 |
| ma 26 Lok | 0 |
| ti 27 Lok | 0 |
| ke 28 Lok | 0 |
| to 29 Lok | 0 |
| pe 30 Lok | 0 |
| la 31 Lok | 0 |
| su 1 Mar | 0 |
| ma 2 Mar | 0 |
| ti 3 Mar | 0 |
| ke 4 Mar | 0 |
| to 5 Mar | 0 |
| pe 6 Mar (ennuste) | 0 |
| la 7 Mar (ennuste) | 0 |
| su 8 Mar (ennuste) | 0 |
| ma 9 Mar (ennuste) | 0 |
| ti 10 Mar (ennuste) | 0 |
| ke 11 Mar (ennuste) | 0 |
| to 12 Mar (ennuste) | 0 |
| pe 13 Mar (ennuste) | 0 |
| la 14 Mar (ennuste) | 0 |
| su 15 Mar (ennuste) | 0 |
| ma 16 Mar (ennuste) | 0 |
| ti 17 Mar (ennuste) | 0 |
| ke 18 Mar (ennuste) | 0 |
| to 19 Mar (ennuste) | 0 |
| pe 20 Mar (ennuste) | 0 |
| la 21 Mar (ennuste) | 0 |
| su 22 Mar (ennuste) | 0 |
| ma 23 Mar (ennuste) | 0 |
| ti 24 Mar (ennuste) | 0 |
| ke 25 Mar (ennuste) | 0 |
| to 26 Mar (ennuste) | 0 |
Bartholomeus van Hove: lyhyet vastaukset
Mikä on Bartholomeus van Hovein katsotuin teos?
- View of a riverside dutch town: 200 käyntikertaa, mikä on 22% Bartholomeus van Hove -taiteilijan kokonaisnäyttelykerronnoista. Lista jatkuu sijoille 8 asti.
Kuinka monta käyntiä Bartholomeus van Hove saa?
- 900 viimeisen kahden عشرen kuukauden aikana (0 taiteilijan sivulla, 900 teoksilla).
Suosiko yleisö tietynlaista Bartholomeus van Hove -teosta?
- Kyllä, Neutraalit sävyt (Väripaletti): 62% vierailuista vastaa 34% osuutta luettelosta.