Mitä tämä sivu sisältää?
Tämä sivu näyttää, kuinka monta kertaa Aurél Bernáth sivuja on vierailtu tällä verkkosivustolla. Yksi vierailu tarkoittaa, että yksi henkilö on avannut sivun. Jokaisella alla olevalla kaaviolla on oma lyhyt selityksensä.
Aurél Bernáth: keskeiset hahmot
Eniten katsottu teos on Road At The Lakeside: 300 katselukertaa kahdenneksitoista kuukaudessa, mikä on 30% Aurél Bernáth -teosten katselukerroista. Sitten Riviera ja The Charles Bridge In Prague. Yhteensä 1 100 käyntiä: 600 taiteilijan sivulla, 500 teoksissa. Huippukuukausi: Hei 2026 (500 käyntiä). Yksi maku erottuu: Tasapainoinen (Kontrasti) saa 40% käynneistä, vaikka se on vain 13% koko luettelosta.
Aurél Bernáth: katsotuimmat 8 teosta
Tämä sijoitus perustuu näyttökertoimiin, ei luettelopisteisiin: Aurél Bernáth -taiteilijan 8 katsotuinta teosta OriginalUniqueArt.com -palvelussa kahdennentoista kuukauden aikana.
-
1
Road At The Lakeside
300 käyntiä · 30,0%
-
2
Riviera
100 käyntiä · 10,0%
-
3
The Charles Bridge In Prague
100 käyntiä · 10,0%
-
4
Alice And Marili On The Balcony
100 käyntiä · 10,0%
-
5
Self-portrait In A Yellow Coat
100 käyntiä · 10,0%
-
6
The Port Of Genoa
100 käyntiä · 10,0%
-
7
Morning
100 käyntiä · 10,0%
-
8
Cathedrals And Houses
100 käyntiä · 10,0%
Miten Aurél Bernáth -taiteilijan yleisö muuttuu kuukausittain?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Se näyttää, kuinka monta kertaa tämän taiteilijan sivua on katsottu kyseisen kuukauden aikana viimeisen kahdentoista kuukauden ajalta.
Näytä tilastot
| Kuukausi | Taiteilijan sivu | Teossivut |
|---|---|---|
| Mar 2025 | 0 | 0 |
| Jou 2025 | 0 | 0 |
| Tam 2026 | 0 | 0 |
| Hel 2026 | 0 | 0 |
| Maa 2026 | 0 | 0 |
| Huh 2026 | 0 | 0 |
| Tou 2026 | 0 | 0 |
| Kes 2026 | 0 | 0 |
| Hei 2026 | 100 | 400 |
| Elo 2026 | 100 | 0 |
| Syy 2026 | 0 | 0 |
| Lok 2026 | 400 | 100 |
Kuinka Aurél Bernáth -taiteilijan teoksia on katsottu vuoden aikana?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Kaavio näyttää tämän taiteilijan kaikkien teossivujen yhteisvieraudet kuukausittain yhden vuoden ajalta.
Molemman kaavion kuukausiluvut löytyvät ylempänä olevasta ensimmäisestä taulukosta.
Mitä yleisö valitsee Aurél Bernáth teoksista?
Jokainen tähtikaavio vertaa kahta asiaa. Katkoviivalla merkitty alue edustaa taiteilijan omaa tuotantoa: viisikymmentä satunnaisesti valittua teosta, järjestettynä yhden ominaisuuden mukaan. Yhtenäinen alue puolestaan kuvaa, mihin vierailut todellisuudessa kohdistuivat viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana. Jos yhtenäinen alue ulottuu katkoviivalla merkittyä aluetta pidemmälle, kyseinen teostyyppi kerää enemmän huomiota kuin sen osuus taiteilijan tuotannosta antaisi olettaa.
Tunnelma
Tunteen sävy
Valoisuus
Värikylläisyys
Väripaletti
Värin voimakkuus
Kontrasti
Väriharmonia
Näytä tilastot
| Valoisuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Tumma | 13,0% | 10,0% |
| Pehmeä varjo | 34,8% | 50,0% |
| Pehmeä valoisuus | 26,1% | 20,0% |
| Kirkas tasapaino | 17,4% | 10,0% |
| Valoisa | 8,7% | 10,0% |
| Värikylläisyys | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Vaimea | 34,8% | 10,0% |
| Hienovaraiset värit | 30,4% | 40,0% |
| Tasapainoisen pehmeä | 21,7% | 20,0% |
| Selkeä värikylläisyys | 13,0% | 30,0% |
| Voimakas väri | 0,0% | 0,0% |
| Väripaletti | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Neutraalit sävyt | 50,0% | 33,3% |
| Tumma | 33,3% | 50,0% |
| Maanläheinen | 16,7% | 16,7% |
| Värin voimakkuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Monokromaattinen | 39,1% | 10,0% |
| Tasapainoinen | 39,1% | 50,0% |
| Voimakas | 21,7% | 40,0% |
| Kontrasti | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Seesteinen | 4,3% | 0,0% |
| Pehmeä | 17,4% | 20,0% |
| Tasapainoinen | 13,0% | 40,0% |
| Voimakas | 13,0% | 0,0% |
| Lausunto | 52,2% | 40,0% |
| Väriharmonia | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Ristiriitainen väripaletti | 30,4% | 30,0% |
| Pehmeästi sekoitettu paletti | 21,7% | 0,0% |
| Tasapainoinen harmonia | 8,7% | 30,0% |
| Vahva väriyhtenäisyys | 26,1% | 30,0% |
| Yhtenäinen väripaletti | 13,0% | 10,0% |
Miten Aurél Bernáth -taiteilijan katsotuimmat teokset vertautuvat toisiinsa vuoden aikana?
Jokainen rivi edustaa yhtä suosittua teosta. Jokainen pylväs näyttää, kuinka monta käyntiä kyseinen teos sai kuukauden aikana. Mitä korkeampi pylväs on, sitä enemmän käyntejä kyseisenä kuukautena on ollut.
Näytä tilastot
| Teos | Mar 2025 | Jou 2025 | Tam 2026 | Hel 2026 | Maa 2026 | Huh 2026 | Tou 2026 | Kes 2026 | Hei 2026 | Elo 2026 | Syy 2026 | Lok 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| The Port Of Genoa | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| Peasant Family | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Railway near Piešťany | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Counts And Castles | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Villages | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Venus | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Falling And Crying | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Cathedrals And Houses | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Self-portrait | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Walchensee | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Mitä kieliä Aurél Bernáth -taiteilijan yleisö käyttää?
Jokainen lohko edustaa yhtä kieltä. Mitä suurempi lohko on, sitä useampi vierailija käytti verkkosivustoa kyseisellä kielellä viimeisen kolmenkymmenen päivän aikana. Näkyvissä ovat vain kymmenen kärkimaininta.
Näytä tilastot
| Kieli | Käynnit | Jaa |
|---|---|---|
| hollanti | 400 | 100,0% |
Miltä Aurél Bernáth -sivun päivittäiset käynnit näyttävät ja mikä on ennuste?
Jokainen pylväs vastaa yhtä päivää. Ensimmäiset pylväät näyttävät viimeisen kolmen viikon vierailumäärät. Toisella värillä merkityt pylväät ovat ennusteemme seuraavalle kolmelle viikolle.
Näytä tilastot
| Päivä | Käynnit |
|---|---|
| pe 16 Lok | 0 |
| la 17 Lok | 0 |
| su 18 Lok | 0 |
| ma 19 Lok | 0 |
| ti 20 Lok | 0 |
| ke 21 Lok | 0 |
| to 22 Lok | 0 |
| pe 23 Lok | 0 |
| la 24 Lok | 0 |
| su 25 Lok | 0 |
| ma 26 Lok | 200 |
| ti 27 Lok | 0 |
| ke 28 Lok | 0 |
| to 29 Lok | 0 |
| pe 30 Lok | 0 |
| la 31 Lok | 0 |
| su 1 Mar | 100 |
| ma 2 Mar | 0 |
| ti 3 Mar | 0 |
| ke 4 Mar | 0 |
| to 5 Mar | 0 |
| pe 6 Mar (ennuste) | 0 |
| la 7 Mar (ennuste) | 0 |
| su 8 Mar (ennuste) | 0 |
| ma 9 Mar (ennuste) | 100 |
| ti 10 Mar (ennuste) | 0 |
| ke 11 Mar (ennuste) | 0 |
| to 12 Mar (ennuste) | 0 |
| pe 13 Mar (ennuste) | 0 |
| la 14 Mar (ennuste) | 0 |
| su 15 Mar (ennuste) | 100 |
| ma 16 Mar (ennuste) | 100 |
| ti 17 Mar (ennuste) | 0 |
| ke 18 Mar (ennuste) | 0 |
| to 19 Mar (ennuste) | 0 |
| pe 20 Mar (ennuste) | 0 |
| la 21 Mar (ennuste) | 0 |
| su 22 Mar (ennuste) | 100 |
| ma 23 Mar (ennuste) | 100 |
| ti 24 Mar (ennuste) | 0 |
| ke 25 Mar (ennuste) | 0 |
| to 26 Mar (ennuste) | 0 |
Aurél Bernáth: lyhyet vastaukset
Mikä on Aurél Bernáthin katsotuin teos?
- Road At The Lakeside: 300 käyntikertaa, mikä on 30% Aurél Bernáth -taiteilijan kokonaisnäyttelykerronnoista. Lista jatkuu sijoille 8 asti.
Kuinka monta käyntiä Aurél Bernáth saa?
- 1 100 viimeisen kahden عشرen kuukauden aikana (600 taiteilijan sivulla, 500 teoksilla).
Suosiko yleisö tietynlaista Aurél Bernáth -teosta?
- Kyllä, Tasapainoinen (Kontrasti): 40% vierailuista vastaa 13% osuutta luettelosta.