Mitä tämä sivu sisältää?
Tämä sivu näyttää, kuinka monta kertaa Antonio Carnicero sivuja on vierailtu tällä verkkosivustolla. Yksi vierailu tarkoittaa, että yksi henkilö on avannut sivun. Jokaisella alla olevalla kaaviolla on oma lyhyt selityksensä.
Antonio Carnicero: yleisö yhdellä silmäyksellä
Ascent of the Monsieur Bouclé's Montgolfier Balloon in the Gardens of Aranjuez kerää eniten huomiota: 300 käyntiä kahdennesvuoden aikana, mikä on 33% kaikista Antonio Carnicero -taiteilijan näkymistä palvelussa OriginalUniqueArt.com. Seuraavat: Portrait of María Luisa de Parma ja Portrait of María Luisa of Parma Antonio Carnicero keräsi yhteensä 1 200 käyntiä: 500 artistin sivulla ja 700 yksittäisillä teoksilla. Vähemmän katseita viime aikoina: käynnit laskivat 50% välillä Syy 2026–Lok 2026. Vilkkain kuukausi oli Hei 2026, jolloin vierailuja oli 900. Yleisö suosii Rauhallinen (Tunteen sävy): 100% käynneistä, mikä vastaa 12% artistin valikoimasta.
Antonio Carnicero -taiteilijan 5 eniten huomiota herättävää teosta
Sijoitettu OriginalUniqueArt.com-palvelun todellisten käyntien perusteella viimeisen kahdennentoista kuukauden ajalta: Antonio Carnicero -taiteilijan 5 eniten katsottua teosta, sijoitusjärjestyksessä ensimmäinen edellä.
-
1
Ascent of the Monsieur Bouclé's Montgolfier Balloon in the Gardens of Aranjuez, 1784
300 käyntiä · 33,3%
-
2
Portrait of María Luisa de Parma
300 käyntiä · 33,3%
-
3
Portrait of María Luisa of Parma
100 käyntiä · 11,1%
-
4
Portrait of Pedro Rodríguez de Campomanes
100 käyntiä · 11,1%
-
5
Retrato de don Manuel Godoy
100 käyntiä · 11,1%
Kuinka monta ihmistä katsoo Antonio Carnicero -taiteilijaa kuukaudessa?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Se näyttää, kuinka monta kertaa tämän taiteilijan sivua on katsottu kyseisen kuukauden aikana viimeisen kahdentoista kuukauden ajalta.
Katso luvut
| Kuukausi | Taiteilijan sivu | Teossivut |
|---|---|---|
| Mar 2025 | 0 | 0 |
| Jou 2025 | 0 | 0 |
| Tam 2026 | 0 | 0 |
| Hel 2026 | 0 | 0 |
| Maa 2026 | 0 | 0 |
| Huh 2026 | 0 | 0 |
| Tou 2026 | 0 | 0 |
| Kes 2026 | 0 | 0 |
| Hei 2026 | 300 | 600 |
| Elo 2026 | 0 | 0 |
| Syy 2026 | 200 | 0 |
| Lok 2026 | 0 | 100 |
Kuinka usein Antonio Carnicero -taiteilijan teoksia katsotaan?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Kaavio näyttää tämän taiteilijan kaikkien teossivujen yhteisvieraudet kuukausittain yhden vuoden ajalta.
Molemman kaavion kuukausiluvut löytyvät ylempänä olevasta ensimmäisestä taulukosta.
Minkä tyyppisiä teoksia Antonio Carnicero -taiteilijan seuraajat valitsevat?
Jokainen tähtikaavio vertaa kahta asiaa. Katkoviivalla merkitty alue edustaa taiteilijan omaa tuotantoa: viisikymmentä satunnaisesti valittua teosta, järjestettynä yhden ominaisuuden mukaan. Yhtenäinen alue puolestaan kuvaa, mihin vierailut todellisuudessa kohdistuivat viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana. Jos yhtenäinen alue ulottuu katkoviivalla merkittyä aluetta pidemmälle, kyseinen teostyyppi kerää enemmän huomiota kuin sen osuus taiteilijan tuotannosta antaisi olettaa.
Tunnelma
Tunteen sävy
Valoisuus
Värikylläisyys
Väripaletti
Värin voimakkuus
Kontrasti
Väriharmonia
Katso luvut
| Tunnelma | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Elegantti | 25,0% | 100,0% |
| Klassinen | 25,0% | 0,0% |
| Seesteinen | 25,0% | 0,0% |
| Eteerinen | 12,5% | 0,0% |
| Romanttinen | 12,5% | 0,0% |
| Tunteen sävy | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Rauhallinen | 12,5% | 100,0% |
| Hengellinen | 25,0% | 0,0% |
| Dramaattinen | 12,5% | 0,0% |
| Salaperäinen | 12,5% | 0,0% |
| Romanttinen | 12,5% | 0,0% |
| Melankolinen | 12,5% | 0,0% |
| Seesteinen | 12,5% | 0,0% |
| Valoisuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Tumma | 62,5% | 88,9% |
| Pehmeä varjo | 18,8% | 11,1% |
| Pehmeä valoisuus | 12,5% | 0,0% |
| Kirkas tasapaino | 6,2% | 0,0% |
| Valoisa | 0,0% | 0,0% |
| Värikylläisyys | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Vaimea | 37,5% | 55,6% |
| Hienovaraiset värit | 43,8% | 33,3% |
| Tasapainoisen pehmeä | 18,8% | 11,1% |
| Selkeä värikylläisyys | 0,0% | 0,0% |
| Voimakas väri | 0,0% | 0,0% |
| Värin voimakkuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Monokromaattinen | 56,2% | 88,9% |
| Tasapainoinen | 43,8% | 11,1% |
| Voimakas | 0,0% | 0,0% |
| Kontrasti | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Seesteinen | 6,2% | 11,1% |
| Pehmeä | 18,8% | 11,1% |
| Tasapainoinen | 12,5% | 0,0% |
| Voimakas | 43,8% | 66,7% |
| Lausunto | 18,8% | 11,1% |
| Väriharmonia | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Ristiriitainen väripaletti | 37,5% | 77,8% |
| Pehmeästi sekoitettu paletti | 6,2% | 11,1% |
| Tasapainoinen harmonia | 6,2% | 0,0% |
| Vahva väriyhtenäisyys | 18,8% | 0,0% |
| Yhtenäinen väripaletti | 31,2% | 11,1% |
Mitkä Antonio Carnicero teokset herättävät eniten huomiota kuukausittain?
Jokainen rivi edustaa yhtä suosittua teosta. Jokainen pylväs näyttää, kuinka monta käyntiä kyseinen teos sai kuukauden aikana. Mitä korkeampi pylväs on, sitä enemmän käyntejä kyseisenä kuukautena on ollut.
Katso luvut
| Teos | Mar 2025 | Jou 2025 | Tam 2026 | Hel 2026 | Maa 2026 | Huh 2026 | Tou 2026 | Kes 2026 | Hei 2026 | Elo 2026 | Syy 2026 | Lok 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Saint Francis preaching to… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Pretty Woman Smoking | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Bullfighter. Maja in Finery | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Tomasa de Aliaga, widow of… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Maja in Finery | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| View of the Albufera in Val… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait of Teniente de Nav… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ascent of the Monsieur Bouc… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Immaculate Conception | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| An infant with drum and tam… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Millä kielillä ihmiset seuraavat Antonio Carnicero?
Jokainen lohko edustaa yhtä kieltä. Mitä suurempi lohko on, sitä useampi vierailija käytti verkkosivustoa kyseisellä kielellä viimeisen kolmenkymmenen päivän aikana. Näkyvissä ovat vain kymmenen kärkimaininta.
Kuinka monta ihmistä seuraa Antonio Carnicero -taiteilijaa päivittäin ja mikä on odotettu määrä?
Jokainen pylväs vastaa yhtä päivää. Ensimmäiset pylväät näyttävät viimeisen kolmen viikon vierailumäärät. Toisella värillä merkityt pylväät ovat ennusteemme seuraavalle kolmelle viikolle.
Katso luvut
| Päivä | Käynnit |
|---|---|
| pe 16 Lok | 0 |
| la 17 Lok | 0 |
| su 18 Lok | 0 |
| ma 19 Lok | 0 |
| ti 20 Lok | 0 |
| ke 21 Lok | 0 |
| to 22 Lok | 0 |
| pe 23 Lok | 0 |
| la 24 Lok | 0 |
| su 25 Lok | 0 |
| ma 26 Lok | 0 |
| ti 27 Lok | 0 |
| ke 28 Lok | 0 |
| to 29 Lok | 200 |
| pe 30 Lok | 0 |
| la 31 Lok | 0 |
| su 1 Mar | 0 |
| ma 2 Mar | 0 |
| ti 3 Mar | 0 |
| ke 4 Mar | 0 |
| to 5 Mar | 0 |
| pe 6 Mar (ennuste) | 0 |
| la 7 Mar (ennuste) | 0 |
| su 8 Mar (ennuste) | 0 |
| ma 9 Mar (ennuste) | 0 |
| ti 10 Mar (ennuste) | 0 |
| ke 11 Mar (ennuste) | 0 |
| to 12 Mar (ennuste) | 0 |
| pe 13 Mar (ennuste) | 0 |
| la 14 Mar (ennuste) | 0 |
| su 15 Mar (ennuste) | 0 |
| ma 16 Mar (ennuste) | 0 |
| ti 17 Mar (ennuste) | 0 |
| ke 18 Mar (ennuste) | 0 |
| to 19 Mar (ennuste) | 0 |
| pe 20 Mar (ennuste) | 0 |
| la 21 Mar (ennuste) | 0 |
| su 22 Mar (ennuste) | 0 |
| ma 23 Mar (ennuste) | 0 |
| ti 24 Mar (ennuste) | 0 |
| ke 25 Mar (ennuste) | 0 |
| to 26 Mar (ennuste) | 0 |
Kysymyksiä teoksesta Antonio Carnicero
Mitkä Antonio Carnicero teokset herättävät eniten huomiota?
- Ascent of the Monsieur Bouclé's Montgolfier Balloon in the Gardens of Aranjuez, jolla on 300 vierailua (33% kaikista Antonio Carnicero -teoksen näkymistä). Yllä oleva sijoituslista sisältää 5 teosta.
Kuinka monta ihmistä katsoo Antonio Carnicero -taiteilijaa OriginalUniqueArt.com-palvelussa?
- 1 200 käyntiä kahdenneksitoista kuukaudessa: 500 taiteilijan sivulla ja 700 yksittäisissä teoksissa.
Minkä tyyppisistä Antonio Carnicero teoksista ihmiset pitävät eniten?
- Rauhallinen (Tunteen sävy): 100% käynneistä, kun taas 12% luettelosta.