Tämä sivu näyttää, kuinka monta kertaa Anton Raphael Mengs sivuja on vierailtu tällä verkkosivustolla. Yksi vierailu tarkoittaa, että yksi henkilö on avannut sivun. Jokaisella alla olevalla kaaviolla on oma lyhyt selityksensä.
!
Tilastot nollattiin 1. heinäkuuta 2026 — tietoja ei ole saatavilla ennen tätä päivämäärää.
Anton Raphael Mengs: keskeiset hahmot
Eniten katsottu teos on Akatemian koulu: 4 400 katselukertaa kahdenneksitoista kuukaudessa, mikä on 32% Anton Raphael Mengs -teosten katselukerroista. Sitten Parnassus (study) ja The Penitent Magdalene. Yhteensä 10 200 käyntiä: 1 500 taiteilijan sivulla, 8 700 teoksissa. Yleisö kasvaa: Lok 2026 aikana oli 30% enemmän käyntejä kuin Syy 2026 aikana. Huippukuukausi: Hei 2026 (6 900 käyntiä). Yleisön laitejako: tietokoneet (86%), puhelimet (12%) ja tabletit (2%). Yksi maku erottuu: Inspiroiva (Tunnelma) saa 42% käynneistä, vaikka se on vain 0% koko luettelosta.
Anton Raphael Mengs: katsotuimmat 10 teosta
Tämä sijoitus perustuu näyttökertoimiin, ei luettelopisteisiin: Anton Raphael Mengs -taiteilijan 10 katsotuinta teosta OriginalUniqueArt.com -palvelussa kahdennentoista kuukauden aikana.
Miten Anton Raphael Mengs -taiteilijan yleisö muuttuu kuukausittain?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Se näyttää, kuinka monta kertaa tämän taiteilijan sivua on katsottu kyseisen kuukauden aikana viimeisen kahdentoista kuukauden ajalta.
Näytä tilastot
Kuukausi
Taiteilijan sivu
Teossivut
Mar 2025
0
0
Jou 2025
0
0
Tam 2026
0
0
Hel 2026
0
0
Maa 2026
0
0
Huh 2026
0
0
Tou 2026
0
0
Kes 2026
100
100
Hei 2026
900
6 000
Elo 2026
100
700
Syy 2026
0
1 000
Lok 2026
400
900
Kuinka Anton Raphael Mengs -taiteilijan teoksia on katsottu vuoden aikana?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Kaavio näyttää tämän taiteilijan kaikkien teossivujen yhteisvieraudet kuukausittain yhden vuoden ajalta.
Molemman kaavion kuukausiluvut löytyvät ylempänä olevasta ensimmäisestä taulukosta.
Mitä yleisö valitsee Anton Raphael Mengs teoksista?
Jokainen tähtikaavio vertaa kahta asiaa. Katkoviivalla merkitty alue edustaa taiteilijan omaa tuotantoa: viisikymmentä satunnaisesti valittua teosta, järjestettynä yhden ominaisuuden mukaan. Yhtenäinen alue puolestaan kuvaa, mihin vierailut todellisuudessa kohdistuivat viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana. Jos yhtenäinen alue ulottuu katkoviivalla merkittyä aluetta pidemmälle, kyseinen teostyyppi kerää enemmän huomiota kuin sen osuus taiteilijan tuotannosta antaisi olettaa.
Tunnelma
Tunteen sävy
Valoisuus
Värikylläisyys
Väripaletti
Värin voimakkuus
Kontrasti
Väriharmonia
Näytä tilastot
Tunnelma
Tunnelma
Taiteilijan teokset
Käynnit
Inspiroiva
0,0%
41,6%
Elegantti
19,1%
27,2%
Klassinen
35,7%
3,2%
Dramaattinen
19,1%
8,0%
Levollinen
2,4%
12,8%
Seesteinen
2,4%
5,6%
Eteerinen
9,5%
1,6%
Ylellinen
11,9%
0,0%
Tunteen sävy
Tunteen sävy
Taiteilijan teokset
Käynnit
Pohtiva
21,4%
62,4%
Melankolinen
7,1%
11,2%
Seesteinen
2,4%
10,4%
Hengellinen
21,4%
3,2%
Rauhallinen
14,3%
4,8%
Dramaattinen
7,1%
4,0%
Melankolinen
7,1%
3,2%
Vaikuttava
11,9%
0,0%
Valoisuus
Valoisuus
Taiteilijan teokset
Käynnit
Tumma
54,0%
40,9%
Pehmeä varjo
32,0%
23,4%
Pehmeä valoisuus
10,0%
35,8%
Kirkas tasapaino
2,0%
0,0%
Valoisa
2,0%
0,0%
Värikylläisyys
Värikylläisyys
Taiteilijan teokset
Käynnit
Vaimea
40,0%
42,3%
Hienovaraiset värit
38,0%
34,3%
Tasapainoisen pehmeä
22,0%
22,6%
Selkeä värikylläisyys
0,0%
0,7%
Voimakas väri
0,0%
0,0%
Väripaletti
Väripaletti
Taiteilijan teokset
Käynnit
Maanläheinen
88,4%
98,5%
Tumma
2,3%
1,5%
Neutraalit sävyt
7,0%
0,0%
Monokromaattinen
2,3%
0,0%
Värin voimakkuus
Värin voimakkuus
Taiteilijan teokset
Käynnit
Monokromaattinen
60,0%
67,9%
Tasapainoinen
38,0%
31,4%
Voimakas
2,0%
0,7%
Kontrasti
Kontrasti
Taiteilijan teokset
Käynnit
Seesteinen
14,0%
6,6%
Pehmeä
30,0%
19,7%
Tasapainoinen
26,0%
11,7%
Voimakas
16,0%
40,2%
Lausunto
14,0%
21,9%
Väriharmonia
Väriharmonia
Taiteilijan teokset
Käynnit
Ristiriitainen väripaletti
4,0%
4,4%
Pehmeästi sekoitettu paletti
8,0%
2,2%
Tasapainoinen harmonia
20,0%
49,6%
Vahva väriyhtenäisyys
40,0%
37,2%
Yhtenäinen väripaletti
28,0%
6,6%
Miten Anton Raphael Mengs -taiteilijan katsotuimmat teokset vertautuvat toisiinsa vuoden aikana?
Jokainen rivi edustaa yhtä suosittua teosta. Jokainen pylväs näyttää, kuinka monta käyntiä kyseinen teos sai kuukauden aikana. Mitä korkeampi pylväs on, sitä enemmän käyntejä kyseisenä kuukautena on ollut.
Näytä tilastot
Teos
Mar 2025
Jou 2025
Tam 2026
Hel 2026
Maa 2026
Huh 2026
Tou 2026
Kes 2026
Hei 2026
Elo 2026
Syy 2026
Lok 2026
Johann Joachim Winckelmann…
0
0
0
0
0
0
0
0
400
100
100
200
Perseus and Andromeda
0
0
0
0
0
0
0
0
100
100
100
200
Parnassus (study)
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
300
Maria Luisa of Parma
0
0
0
0
0
0
0
0
500
0
0
0
Self Portrait
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Holy Family
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
300
0
The Penitent Magdalene
0
0
0
0
0
0
0
0
400
0
0
100
Archduke Ferdinand and Arch…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Infante Francisco Javier of…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Charles IV as Prince
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
100
0
Puhelimet, tabletit tai tietokoneet: missä Anton Raphael Mengs on katsottu?
Jokainen lohko edustaa tiettyä laitetyyppiä: puhelinta, tablettia tai tietokonetta. Mitä suurempi lohko on, sitä enemmän kyseisestä laitteesta on tullut käyntejä viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana.
Näytä tilastot
Laite
Käynnit
Jaa
tietokoneet
8 800
86,3%
puhelimet
1 200
11,8%
tabletit
200
2,0%
Mitä kieliä Anton Raphael Mengs -taiteilijan yleisö käyttää?
Jokainen lohko edustaa yhtä kieltä. Mitä suurempi lohko on, sitä useampi vierailija käytti verkkosivustoa kyseisellä kielellä viimeisen kolmenkymmenen päivän aikana. Näkyvissä ovat vain kymmenen kärkimaininta.
Näytä tilastot
Kieli
Käynnit
Jaa
englanti
100
25,0%
liettua
100
25,0%
puola
100
25,0%
turkki
100
25,0%
Miltä Anton Raphael Mengs -sivun päivittäiset käynnit näyttävät ja mikä on ennuste?
Jokainen pylväs vastaa yhtä päivää. Ensimmäiset pylväät näyttävät viimeisen kolmen viikon vierailumäärät. Toisella värillä merkityt pylväät ovat ennusteemme seuraavalle kolmelle viikolle.
Näytä tilastot
Päivä
Käynnit
ma 12 Lok
0
ti 13 Lok
100
ke 14 Lok
200
to 15 Lok
0
pe 16 Lok
0
la 17 Lok
0
su 18 Lok
300
ma 19 Lok
200
ti 20 Lok
300
ke 21 Lok
200
to 22 Lok
0
pe 23 Lok
100
la 24 Lok
0
su 25 Lok
300
ma 26 Lok
200
ti 27 Lok
0
ke 28 Lok
200
to 29 Lok
0
pe 30 Lok
600
la 31 Lok
100
su 1 Mar
0
ma 2 Mar (ennuste)
200
ti 3 Mar (ennuste)
200
ke 4 Mar (ennuste)
300
to 5 Mar (ennuste)
0
pe 6 Mar (ennuste)
300
la 7 Mar (ennuste)
0
su 8 Mar (ennuste)
300
ma 9 Mar (ennuste)
200
ti 10 Mar (ennuste)
200
ke 11 Mar (ennuste)
300
to 12 Mar (ennuste)
0
pe 13 Mar (ennuste)
400
la 14 Mar (ennuste)
100
su 15 Mar (ennuste)
300
ma 16 Mar (ennuste)
200
ti 17 Mar (ennuste)
200
ke 18 Mar (ennuste)
400
to 19 Mar (ennuste)
0
pe 20 Mar (ennuste)
400
la 21 Mar (ennuste)
100
su 22 Mar (ennuste)
400
Anton Raphael Mengs: lyhyet vastaukset
Mikä on Anton Raphael Mengsin katsotuin teos?
Akatemian koulu: 4 400 käyntikertaa, mikä on 32% Anton Raphael Mengs -taiteilijan kokonaisnäyttelykerronnoista. Lista jatkuu sijoille 10 asti.
Kuinka monta käyntiä Anton Raphael Mengs saa?
10 200 viimeisen kahden عشرen kuukauden aikana (1 500 taiteilijan sivulla, 8 700 teoksilla).
Katsovatko ihmiset Anton Raphael Mengs -taidetta puhelimella vai tietokoneella?
Molemmat: tietokoneet (86%), puhelimet (12%) ja tabletit (2%); tietokoneet johtaa osuudella 86%.
Suosiko yleisö tietynlaista Anton Raphael Mengs -teosta?
Kyllä, Inspiroiva (Tunnelma): 42% vierailuista vastaa 0% osuutta luettelosta.