Mitä tämä sivu sisältää?
Tämä sivu näyttää, kuinka monta kertaa Antoine Vestier sivuja on vierailtu tällä verkkosivustolla. Yksi vierailu tarkoittaa, että yksi henkilö on avannut sivun. Jokaisella alla olevalla kaaviolla on oma lyhyt selityksensä.
Antoine Vestier: vierailujen vuosi pähkinänkuoressa
Portrait présumé de Louis XVII (1785 1795) on katsotuin teos: 300 käyntikertaa vuodessa, mikä on 30% kaikesta Antoine Vestier -taiteilijalle osoitetusta huomiosta. Sitä seuraavat Portrait of a Woman on a Terrace, a landscape beyond ja Portrait Of A Lady With A Book. Taiteilijan sivu sai 300 vierailua ja teokset 900: yhteensä 1 200 vierailua. Huomio on laskenut 100% välillä Syy 2026–Lok 2026. Hei 2026 oli vilkkain kuukausi, jolloin vierailuja oli 1 000. He suosivat Pohtiva (Tunteen sävy): 100% käynneistä vasten 22% kokoelmaa.
Antoine Vestier -taiteilijan 6 katsotuinta teosta
Jokainen sijoitus heijastaa OriginalUniqueArt.com-palvelussa viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana saatuja käyntejä; sijoitus 1 on Antoine Vestier -taiteilijan vierailluin teos.
-
1
Portrait présumé de Louis XVII (1785 1795)
300 käyntiä · 30,0%
-
2
Portrait of a Woman on a Terrace, a landscape beyond
200 käyntiä · 20,0%
-
3
Portrait Of A Lady With A Book
200 käyntiä · 20,0%
-
4
The Comtesse D'Estrades
100 käyntiä · 10,0%
-
5
JEAN HENRI RIESENER (1734 1806)
100 käyntiä · 10,0%
-
6
NICOLAS GUY BRENET (1728 1792)
100 käyntiä · 10,0%
Milloin ihmiset vierailevat Antoine Vestier -sivulla?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Se näyttää, kuinka monta kertaa tämän taiteilijan sivua on katsottu kyseisen kuukauden aikana viimeisen kahdentoista kuukauden ajalta.
Tiedot taulukossa
| Kuukausi | Taiteilijan sivu | Teossivut |
|---|---|---|
| Mar 2025 | 0 | 0 |
| Jou 2025 | 0 | 0 |
| Tam 2026 | 0 | 0 |
| Hel 2026 | 0 | 0 |
| Maa 2026 | 0 | 0 |
| Huh 2026 | 0 | 0 |
| Tou 2026 | 0 | 0 |
| Kes 2026 | 0 | 0 |
| Hei 2026 | 300 | 700 |
| Elo 2026 | 0 | 100 |
| Syy 2026 | 0 | 100 |
| Lok 2026 | 0 | 0 |
Milloin Antoine Vestier -taiteilijan teokset ovat esillä?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Kaavio näyttää tämän taiteilijan kaikkien teossivujen yhteisvieraudet kuukausittain yhden vuoden ajalta.
Molemman kaavion kuukausiluvut löytyvät ylempänä olevasta ensimmäisestä taulukosta.
Mitä vierailijat valitsevat Antoine Vestier teoksista?
Jokainen tähtikaavio vertaa kahta asiaa. Katkoviivalla merkitty alue edustaa taiteilijan omaa tuotantoa: viisikymmentä satunnaisesti valittua teosta, järjestettynä yhden ominaisuuden mukaan. Yhtenäinen alue puolestaan kuvaa, mihin vierailut todellisuudessa kohdistuivat viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana. Jos yhtenäinen alue ulottuu katkoviivalla merkittyä aluetta pidemmälle, kyseinen teostyyppi kerää enemmän huomiota kuin sen osuus taiteilijan tuotannosta antaisi olettaa.
Tunnelma
Tunteen sävy
Valoisuus
Värikylläisyys
Väripaletti
Värin voimakkuus
Kontrasti
Väriharmonia
Tiedot taulukossa
| Tunnelma | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Klassinen | 77,8% | 100,0% |
| Elegantti | 16,7% | 0,0% |
| Ylellinen | 5,6% | 0,0% |
| Tunteen sävy | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Rauhallinen | 33,3% | 0,0% |
| Pohtiva | 22,2% | 100,0% |
| Melankolinen | 22,2% | 0,0% |
| Romanttinen | 11,1% | 0,0% |
| Nostalginen | 5,6% | 0,0% |
| Vaikuttava | 5,6% | 0,0% |
| Valoisuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Tumma | 46,0% | 20,0% |
| Pehmeä varjo | 28,0% | 50,0% |
| Pehmeä valoisuus | 18,0% | 30,0% |
| Kirkas tasapaino | 8,0% | 0,0% |
| Valoisa | 0,0% | 0,0% |
| Värikylläisyys | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Vaimea | 52,0% | 60,0% |
| Hienovaraiset värit | 22,0% | 20,0% |
| Tasapainoisen pehmeä | 16,0% | 10,0% |
| Selkeä värikylläisyys | 10,0% | 10,0% |
| Voimakas väri | 0,0% | 0,0% |
| Väripaletti | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Maanläheinen | 71,4% | 83,3% |
| Neutraalit sävyt | 19,1% | 0,0% |
| Tumma | 7,1% | 16,7% |
| Metallinhohto | 2,4% | 0,0% |
| Värin voimakkuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Monokromaattinen | 60,0% | 60,0% |
| Tasapainoinen | 36,0% | 40,0% |
| Voimakas | 4,0% | 0,0% |
| Kontrasti | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Seesteinen | 10,0% | 0,0% |
| Pehmeä | 28,0% | 0,0% |
| Tasapainoinen | 8,0% | 0,0% |
| Voimakas | 16,0% | 50,0% |
| Lausunto | 38,0% | 50,0% |
| Väriharmonia | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Ristiriitainen väripaletti | 14,0% | 30,0% |
| Pehmeästi sekoitettu paletti | 2,0% | 0,0% |
| Tasapainoinen harmonia | 10,0% | 0,0% |
| Vahva väriyhtenäisyys | 50,0% | 60,0% |
| Yhtenäinen väripaletti | 24,0% | 10,0% |
Mitkä ovat Antoine Vestier -taiteilijan katsotuimmat teokset kuukausittain?
Jokainen rivi edustaa yhtä suosittua teosta. Jokainen pylväs näyttää, kuinka monta käyntiä kyseinen teos sai kuukauden aikana. Mitä korkeampi pylväs on, sitä enemmän käyntejä kyseisenä kuukautena on ollut.
Tiedot taulukossa
| Teos | Mar 2025 | Jou 2025 | Tam 2026 | Hel 2026 | Maa 2026 | Huh 2026 | Tou 2026 | Kes 2026 | Hei 2026 | Elo 2026 | Syy 2026 | Lok 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Portrait of a Woman | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait of a Young Woman | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait of Mademoiselle Ro… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait of Mrs G.G. Delama… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait of Adélaïde-Genevi… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait of Denis-Louis, ma… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait of Charles-Pierre… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait of Antoine-Marie d… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait of a Woman with a… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Charlotte de Montesson, Mar… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Millä kielillä Antoine Vestier -taiteilijaa seurataan?
Jokainen lohko edustaa yhtä kieltä. Mitä suurempi lohko on, sitä useampi vierailija käytti verkkosivustoa kyseisellä kielellä viimeisen kolmenkymmenen päivän aikana. Näkyvissä ovat vain kymmenen kärkimaininta.
Kuinka monta käyntiä Antoine Vestier saa päivässä, ja mitä seuraavaksi?
Jokainen pylväs vastaa yhtä päivää. Ensimmäiset pylväät näyttävät viimeisen kolmen viikon vierailumäärät. Toisella värillä merkityt pylväät ovat ennusteemme seuraavalle kolmelle viikolle.
Tiedot taulukossa
| Päivä | Käynnit |
|---|---|
| ke 14 Lok | 0 |
| to 15 Lok | 0 |
| pe 16 Lok | 0 |
| la 17 Lok | 0 |
| su 18 Lok | 0 |
| ma 19 Lok | 0 |
| ti 20 Lok | 0 |
| ke 21 Lok | 0 |
| to 22 Lok | 0 |
| pe 23 Lok | 0 |
| la 24 Lok | 0 |
| su 25 Lok | 0 |
| ma 26 Lok | 0 |
| ti 27 Lok | 0 |
| ke 28 Lok | 0 |
| to 29 Lok | 0 |
| pe 30 Lok | 0 |
| la 31 Lok | 0 |
| su 1 Mar | 0 |
| ma 2 Mar | 0 |
| ti 3 Mar | 0 |
| ke 4 Mar (ennuste) | 0 |
| to 5 Mar (ennuste) | 0 |
| pe 6 Mar (ennuste) | 0 |
| la 7 Mar (ennuste) | 0 |
| su 8 Mar (ennuste) | 0 |
| ma 9 Mar (ennuste) | 0 |
| ti 10 Mar (ennuste) | 0 |
| ke 11 Mar (ennuste) | 0 |
| to 12 Mar (ennuste) | 0 |
| pe 13 Mar (ennuste) | 0 |
| la 14 Mar (ennuste) | 0 |
| su 15 Mar (ennuste) | 0 |
| ma 16 Mar (ennuste) | 0 |
| ti 17 Mar (ennuste) | 0 |
| ke 18 Mar (ennuste) | 0 |
| to 19 Mar (ennuste) | 0 |
| pe 20 Mar (ennuste) | 0 |
| la 21 Mar (ennuste) | 0 |
| su 22 Mar (ennuste) | 0 |
| ma 23 Mar (ennuste) | 0 |
| ti 24 Mar (ennuste) | 0 |
Mitä ihmiset kysyvät artistista Antoine Vestier
Mikä Antoine Vestier -taiteilijan teoksista on katsotuin?
- Eniten katsottu teos on Portrait présumé de Louis XVII (1785 1795) 300 vierailulla, mikä vastaa 30% osuutta katseluista. Yläpuolella on 6 sijoitusta.
Kuinka suuri on Antoine Vestier -taiteilijan yleisö OriginalUniqueArt.com-palvelussa?
- 1 200 käyntiä kahdenneksitoista kuukaudessa: 300 taiteilijan sivulla, 900 teoksissa.
Minkä tyyppiset Antoine Vestier teokset vastaavat kävijöiden mieltymyksiä?
- Teokset, joita kuvataan termillä Pohtiva (Tunteen sävy), saavat 100% käynneistä 22% luettelosta.