Mitä tämä sivu sisältää?
Tämä sivu näyttää, kuinka monta kertaa Anna Claypoole Peale sivuja on vierailtu tällä verkkosivustolla. Yksi vierailu tarkoittaa, että yksi henkilö on avannut sivun. Jokaisella alla olevalla kaaviolla on oma lyhyt selityksensä.
Anna Claypoole Peale: yleisö yhdellä silmäyksellä
Still LIfe kerää eniten huomiota: 300 käyntiä kahdennesvuoden aikana, mikä on 25% kaikista Anna Claypoole Peale -taiteilijan näkymistä palvelussa OriginalUniqueArt.com. Seuraavat: Lady Slippers in a Parian Vase ja Marianne Beckett Anna Claypoole Peale keräsi yhteensä 1 100 käyntiä: 200 artistin sivulla ja 900 yksittäisillä teoksilla. Vähemmän katseita viime aikoina: käynnit laskivat 100% välillä Syy 2026–Lok 2026. Vilkkain kuukausi oli Hei 2026, jolloin vierailuja oli 900. Yleisö suosii Lohduttava ja turvallinen (Tunteen sävy): 50% käynneistä, mikä vastaa 12% artistin valikoimasta.
Anna Claypoole Peale -taiteilijan 9 eniten huomiota herättävää teosta
Sijoitettu OriginalUniqueArt.com-palvelun todellisten käyntien perusteella viimeisen kahdennentoista kuukauden ajalta: Anna Claypoole Peale -taiteilijan 9 eniten katsottua teosta, sijoitusjärjestyksessä ensimmäinen edellä.
-
1
Still LIfe, 1811
300 käyntiä · 25,0%
-
2
Lady Slippers in a Parian Vase, 1866
200 käyntiä · 16,7%
-
3
Marianne Beckett, 1829
100 käyntiä · 8,3%
-
4
Mrs. Thomas Larcombe (Anna Smith), 1818
100 käyntiä · 8,3%
-
5
Woman in a Red Dress
100 käyntiä · 8,3%
-
6
Portrait of a Gentleman 1
100 käyntiä · 8,3%
-
7
George Washington
100 käyntiä · 8,3%
-
8
George Weaver
100 käyntiä · 8,3%
-
9
Woman in a Red Dress, 1821
100 käyntiä · 8,3%
Kuinka monta ihmistä katsoo Anna Claypoole Peale -taiteilijaa kuukaudessa?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Se näyttää, kuinka monta kertaa tämän taiteilijan sivua on katsottu kyseisen kuukauden aikana viimeisen kahdentoista kuukauden ajalta.
Katso luvut
| Kuukausi | Taiteilijan sivu | Teossivut |
|---|---|---|
| Mar 2025 | 0 | 0 |
| Jou 2025 | 0 | 0 |
| Tam 2026 | 0 | 0 |
| Hel 2026 | 0 | 0 |
| Maa 2026 | 0 | 0 |
| Huh 2026 | 0 | 0 |
| Tou 2026 | 0 | 0 |
| Kes 2026 | 0 | 0 |
| Hei 2026 | 200 | 700 |
| Elo 2026 | 0 | 0 |
| Syy 2026 | 0 | 200 |
| Lok 2026 | 0 | 0 |
Kuinka usein Anna Claypoole Peale -taiteilijan teoksia katsotaan?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Kaavio näyttää tämän taiteilijan kaikkien teossivujen yhteisvieraudet kuukausittain yhden vuoden ajalta.
Molemman kaavion kuukausiluvut löytyvät ylempänä olevasta ensimmäisestä taulukosta.
Minkä tyyppisiä teoksia Anna Claypoole Peale -taiteilijan seuraajat valitsevat?
Jokainen tähtikaavio vertaa kahta asiaa. Katkoviivalla merkitty alue edustaa taiteilijan omaa tuotantoa: viisikymmentä satunnaisesti valittua teosta, järjestettynä yhden ominaisuuden mukaan. Yhtenäinen alue puolestaan kuvaa, mihin vierailut todellisuudessa kohdistuivat viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana. Jos yhtenäinen alue ulottuu katkoviivalla merkittyä aluetta pidemmälle, kyseinen teostyyppi kerää enemmän huomiota kuin sen osuus taiteilijan tuotannosta antaisi olettaa.
Tunnelma
Tunteen sävy
Valoisuus
Värikylläisyys
Väripaletti
Värin voimakkuus
Kontrasti
Väriharmonia
Katso luvut
| Tunnelma | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Romanttinen | 50,0% | 33,3% |
| Klassinen | 25,0% | 50,0% |
| Elegantti | 25,0% | 16,7% |
| Tunteen sävy | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Romanttinen | 50,0% | 33,3% |
| Lohduttava ja turvallinen | 12,5% | 50,0% |
| Rauhallinen | 12,5% | 16,7% |
| Pohtiva | 12,5% | 0,0% |
| Melankolinen | 12,5% | 0,0% |
| Valoisuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Tumma | 26,1% | 58,3% |
| Pehmeä varjo | 13,0% | 8,3% |
| Pehmeä valoisuus | 26,1% | 0,0% |
| Kirkas tasapaino | 21,7% | 25,0% |
| Valoisa | 13,0% | 8,3% |
| Värikylläisyys | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Vaimea | 65,2% | 75,0% |
| Hienovaraiset värit | 30,4% | 16,7% |
| Tasapainoisen pehmeä | 4,3% | 8,3% |
| Selkeä värikylläisyys | 0,0% | 0,0% |
| Voimakas väri | 0,0% | 0,0% |
| Värin voimakkuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Monokromaattinen | 73,9% | 75,0% |
| Tasapainoinen | 21,7% | 16,7% |
| Voimakas | 4,3% | 8,3% |
| Kontrasti | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Seesteinen | 8,7% | 33,3% |
| Pehmeä | 13,0% | 0,0% |
| Tasapainoinen | 17,4% | 8,3% |
| Voimakas | 8,7% | 8,3% |
| Lausunto | 52,2% | 50,0% |
| Väriharmonia | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Ristiriitainen väripaletti | 8,7% | 8,3% |
| Pehmeästi sekoitettu paletti | 21,7% | 25,0% |
| Tasapainoinen harmonia | 13,0% | 25,0% |
| Vahva väriyhtenäisyys | 21,7% | 8,3% |
| Yhtenäinen väripaletti | 34,8% | 33,3% |
Mitkä Anna Claypoole Peale teokset herättävät eniten huomiota kuukausittain?
Jokainen rivi edustaa yhtä suosittua teosta. Jokainen pylväs näyttää, kuinka monta käyntiä kyseinen teos sai kuukauden aikana. Mitä korkeampi pylväs on, sitä enemmän käyntejä kyseisenä kuukautena on ollut.
Katso luvut
| Teos | Mar 2025 | Jou 2025 | Tam 2026 | Hel 2026 | Maa 2026 | Huh 2026 | Tou 2026 | Kes 2026 | Hei 2026 | Elo 2026 | Syy 2026 | Lok 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Woman in a Red Dress | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sarah Ann Beck | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Marianne Beckett | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Rubens Peale | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Mrs. Thomas Larcombe (Anna… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Still LIfe | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 | 0 |
| Rembrant Peale | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Marianne Beckett | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Lady Slippers in a Parian V… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 |
| George Weaver | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
Millä kielillä ihmiset seuraavat Anna Claypoole Peale?
Jokainen lohko edustaa yhtä kieltä. Mitä suurempi lohko on, sitä useampi vierailija käytti verkkosivustoa kyseisellä kielellä viimeisen kolmenkymmenen päivän aikana. Näkyvissä ovat vain kymmenen kärkimaininta.
Kuinka monta ihmistä seuraa Anna Claypoole Peale -taiteilijaa päivittäin ja mikä on odotettu määrä?
Jokainen pylväs vastaa yhtä päivää. Ensimmäiset pylväät näyttävät viimeisen kolmen viikon vierailumäärät. Toisella värillä merkityt pylväät ovat ennusteemme seuraavalle kolmelle viikolle.
Katso luvut
| Päivä | Käynnit |
|---|---|
| su 18 Lok | 0 |
| ma 19 Lok | 0 |
| ti 20 Lok | 0 |
| ke 21 Lok | 0 |
| to 22 Lok | 0 |
| pe 23 Lok | 0 |
| la 24 Lok | 0 |
| su 25 Lok | 0 |
| ma 26 Lok | 0 |
| ti 27 Lok | 0 |
| ke 28 Lok | 0 |
| to 29 Lok | 0 |
| pe 30 Lok | 100 |
| la 31 Lok | 0 |
| su 1 Mar | 0 |
| ma 2 Mar | 0 |
| ti 3 Mar | 0 |
| ke 4 Mar | 0 |
| to 5 Mar | 0 |
| pe 6 Mar | 0 |
| la 7 Mar | 0 |
| su 8 Mar (ennuste) | 0 |
| ma 9 Mar (ennuste) | 0 |
| ti 10 Mar (ennuste) | 0 |
| ke 11 Mar (ennuste) | 0 |
| to 12 Mar (ennuste) | 0 |
| pe 13 Mar (ennuste) | 0 |
| la 14 Mar (ennuste) | 0 |
| su 15 Mar (ennuste) | 0 |
| ma 16 Mar (ennuste) | 0 |
| ti 17 Mar (ennuste) | 0 |
| ke 18 Mar (ennuste) | 0 |
| to 19 Mar (ennuste) | 0 |
| pe 20 Mar (ennuste) | 0 |
| la 21 Mar (ennuste) | 0 |
| su 22 Mar (ennuste) | 0 |
| ma 23 Mar (ennuste) | 0 |
| ti 24 Mar (ennuste) | 0 |
| ke 25 Mar (ennuste) | 0 |
| to 26 Mar (ennuste) | 0 |
| pe 27 Mar (ennuste) | 0 |
| la 28 Mar (ennuste) | 0 |
Kysymyksiä teoksesta Anna Claypoole Peale
Mitkä Anna Claypoole Peale teokset herättävät eniten huomiota?
- Still LIfe, jolla on 300 vierailua (25% kaikista Anna Claypoole Peale -teoksen näkymistä). Yllä oleva sijoituslista sisältää 9 teosta.
Kuinka monta ihmistä katsoo Anna Claypoole Peale -taiteilijaa OriginalUniqueArt.com-palvelussa?
- 1 100 käyntiä kahdenneksitoista kuukaudessa: 200 taiteilijan sivulla ja 900 yksittäisissä teoksissa.
Minkä tyyppisistä Anna Claypoole Peale teoksista ihmiset pitävät eniten?
- Lohduttava ja turvallinen (Tunteen sävy): 50% käynneistä, kun taas 12% luettelosta.