Mitä tämä sivu sisältää?
Tämä sivu näyttää, kuinka monta kertaa Andrew Ian Ross sivuja on vierailtu tällä verkkosivustolla. Yksi vierailu tarkoittaa, että yksi henkilö on avannut sivun. Jokaisella alla olevalla kaaviolla on oma lyhyt selityksensä.
Andrew Ian Ross: vierailujen vuosi pähkinänkuoressa
Romeo & Juliet on katsotuin teos: 100 käyntikertaa vuodessa, mikä on 33% kaikesta Andrew Ian Ross -taiteilijalle osoitetusta huomiosta. Sitä seuraavat Swan Lake ja Pointe shoe care. Taiteilijan sivu sai 700 vierailua ja teokset 300: yhteensä 1 000 vierailua. Huomio on kasvanut 300% välillä Syy 2026–Lok 2026. Hei 2026 oli vilkkain kuukausi, jolloin vierailuja oli 500. He suosivat Vahva väriyhtenäisyys (Väriharmonia): 100% käynneistä vasten 44% kokoelmaa.
Andrew Ian Ross -taiteilijan 3 katsotuinta teosta
Jokainen sijoitus heijastaa OriginalUniqueArt.com-palvelussa viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana saatuja käyntejä; sijoitus 1 on Andrew Ian Ross -taiteilijan vierailluin teos.
Milloin ihmiset vierailevat Andrew Ian Ross -sivulla?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Se näyttää, kuinka monta kertaa tämän taiteilijan sivua on katsottu kyseisen kuukauden aikana viimeisen kahdentoista kuukauden ajalta.
Tiedot taulukossa
| Kuukausi | Taiteilijan sivu | Teossivut |
|---|---|---|
| Mar 2025 | 0 | 0 |
| Jou 2025 | 0 | 0 |
| Tam 2026 | 0 | 0 |
| Hel 2026 | 0 | 0 |
| Maa 2026 | 0 | 0 |
| Huh 2026 | 0 | 0 |
| Tou 2026 | 0 | 0 |
| Kes 2026 | 0 | 0 |
| Hei 2026 | 200 | 300 |
| Elo 2026 | 0 | 0 |
| Syy 2026 | 100 | 0 |
| Lok 2026 | 400 | 0 |
Milloin Andrew Ian Ross -taiteilijan teokset ovat esillä?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Kaavio näyttää tämän taiteilijan kaikkien teossivujen yhteisvieraudet kuukausittain yhden vuoden ajalta.
Molemman kaavion kuukausiluvut löytyvät ylempänä olevasta ensimmäisestä taulukosta.
Mitä vierailijat valitsevat Andrew Ian Ross teoksista?
Jokainen tähtikaavio vertaa kahta asiaa. Katkoviivalla merkitty alue edustaa taiteilijan omaa tuotantoa: viisikymmentä satunnaisesti valittua teosta, järjestettynä yhden ominaisuuden mukaan. Yhtenäinen alue puolestaan kuvaa, mihin vierailut todellisuudessa kohdistuivat viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana. Jos yhtenäinen alue ulottuu katkoviivalla merkittyä aluetta pidemmälle, kyseinen teostyyppi kerää enemmän huomiota kuin sen osuus taiteilijan tuotannosta antaisi olettaa.
Tunnelma
Tunteen sävy
Valoisuus
Värikylläisyys
Väripaletti
Värin voimakkuus
Kontrasti
Väriharmonia
Tiedot taulukossa
| Tunteen sävy | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Dramaattinen | 81,8% | 100,0% |
| Energisoiva | 9,1% | 0,0% |
| Intohimoinen | 9,1% | 0,0% |
| Valoisuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Tumma | 50,0% | 33,3% |
| Pehmeä varjo | 16,7% | 33,3% |
| Pehmeä valoisuus | 11,1% | 33,3% |
| Kirkas tasapaino | 16,7% | 0,0% |
| Valoisa | 5,6% | 0,0% |
| Värikylläisyys | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Vaimea | 72,2% | 33,3% |
| Hienovaraiset värit | 16,7% | 66,7% |
| Tasapainoisen pehmeä | 11,1% | 0,0% |
| Selkeä värikylläisyys | 0,0% | 0,0% |
| Voimakas väri | 0,0% | 0,0% |
| Värin voimakkuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Monokromaattinen | 77,8% | 66,7% |
| Tasapainoinen | 22,2% | 33,3% |
| Voimakas | 0,0% | 0,0% |
| Kontrasti | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Seesteinen | 0,0% | 0,0% |
| Pehmeä | 22,2% | 0,0% |
| Tasapainoinen | 11,1% | 0,0% |
| Voimakas | 27,8% | 66,7% |
| Lausunto | 38,9% | 33,3% |
| Väriharmonia | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Ristiriitainen väripaletti | 27,8% | 0,0% |
| Pehmeästi sekoitettu paletti | 5,6% | 0,0% |
| Tasapainoinen harmonia | 16,7% | 0,0% |
| Vahva väriyhtenäisyys | 44,4% | 100,0% |
| Yhtenäinen väripaletti | 5,6% | 0,0% |
Mitkä ovat Andrew Ian Ross -taiteilijan katsotuimmat teokset kuukausittain?
Jokainen rivi edustaa yhtä suosittua teosta. Jokainen pylväs näyttää, kuinka monta käyntiä kyseinen teos sai kuukauden aikana. Mitä korkeampi pylväs on, sitä enemmän käyntejä kyseisenä kuukautena on ollut.
Tiedot taulukossa
| Teos | Mar 2025 | Jou 2025 | Tam 2026 | Hel 2026 | Maa 2026 | Huh 2026 | Tou 2026 | Kes 2026 | Hei 2026 | Elo 2026 | Syy 2026 | Lok 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cinderella | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Maze | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Cinderella | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Gyrotonics | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Cinderella | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Rite of Spring | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Cinderella | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Romeo & Juliet | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Romeo & Juliet | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Romeo & Juliet | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Millä kielillä Andrew Ian Ross -taiteilijaa seurataan?
Jokainen lohko edustaa yhtä kieltä. Mitä suurempi lohko on, sitä useampi vierailija käytti verkkosivustoa kyseisellä kielellä viimeisen kolmenkymmenen päivän aikana. Näkyvissä ovat vain kymmenen kärkimaininta.
Tiedot taulukossa
| Kieli | Käynnit | Jaa |
|---|---|---|
| bulgaria | 300 | 75,0% |
| englanti | 100 | 25,0% |
Kuinka monta käyntiä Andrew Ian Ross saa päivässä, ja mitä seuraavaksi?
Jokainen pylväs vastaa yhtä päivää. Ensimmäiset pylväät näyttävät viimeisen kolmen viikon vierailumäärät. Toisella värillä merkityt pylväät ovat ennusteemme seuraavalle kolmelle viikolle.
Tiedot taulukossa
| Päivä | Käynnit |
|---|---|
| to 15 Lok | 0 |
| pe 16 Lok | 0 |
| la 17 Lok | 0 |
| su 18 Lok | 100 |
| ma 19 Lok | 100 |
| ti 20 Lok | 0 |
| ke 21 Lok | 100 |
| to 22 Lok | 0 |
| pe 23 Lok | 0 |
| la 24 Lok | 0 |
| su 25 Lok | 0 |
| ma 26 Lok | 0 |
| ti 27 Lok | 0 |
| ke 28 Lok | 0 |
| to 29 Lok | 0 |
| pe 30 Lok | 0 |
| la 31 Lok | 0 |
| su 1 Mar | 0 |
| ma 2 Mar | 0 |
| ti 3 Mar | 0 |
| ke 4 Mar | 0 |
| to 5 Mar (ennuste) | 0 |
| pe 6 Mar (ennuste) | 0 |
| la 7 Mar (ennuste) | 0 |
| su 8 Mar (ennuste) | 0 |
| ma 9 Mar (ennuste) | 0 |
| ti 10 Mar (ennuste) | 0 |
| ke 11 Mar (ennuste) | 0 |
| to 12 Mar (ennuste) | 0 |
| pe 13 Mar (ennuste) | 0 |
| la 14 Mar (ennuste) | 0 |
| su 15 Mar (ennuste) | 0 |
| ma 16 Mar (ennuste) | 0 |
| ti 17 Mar (ennuste) | 0 |
| ke 18 Mar (ennuste) | 0 |
| to 19 Mar (ennuste) | 0 |
| pe 20 Mar (ennuste) | 0 |
| la 21 Mar (ennuste) | 0 |
| su 22 Mar (ennuste) | 0 |
| ma 23 Mar (ennuste) | 0 |
| ti 24 Mar (ennuste) | 0 |
| ke 25 Mar (ennuste) | 0 |
Mitä ihmiset kysyvät artistista Andrew Ian Ross
Mikä Andrew Ian Ross -taiteilijan teoksista on katsotuin?
- Eniten katsottu teos on Romeo & Juliet 100 vierailulla, mikä vastaa 33% osuutta katseluista. Yläpuolella on 3 sijoitusta.
Kuinka suuri on Andrew Ian Ross -taiteilijan yleisö OriginalUniqueArt.com-palvelussa?
- 1 000 käyntiä kahdenneksitoista kuukaudessa: 700 taiteilijan sivulla, 300 teoksissa.
Minkä tyyppiset Andrew Ian Ross teokset vastaavat kävijöiden mieltymyksiä?
- Teokset, joita kuvataan termillä Vahva väriyhtenäisyys (Väriharmonia), saavat 100% käynneistä 44% luettelosta.