Alfio Giuffrida Kuka seuraa

Mitä tämä sivu sisältää?

Tämä sivu näyttää, kuinka monta kertaa Alfio Giuffrida sivuja on vierailtu tällä verkkosivustolla. Yksi vierailu tarkoittaa, että yksi henkilö on avannut sivun. Jokaisella alla olevalla kaaviolla on oma lyhyt selityksensä.

Tilastot nollattiin 1. heinäkuuta 2026 — tietoja ei ole saatavilla ennen tätä päivämäärää.

Alfio Giuffrida: yleisö yhdellä silmäyksellä

Natura Exp22 kerää eniten huomiota: 200 käyntiä kahdennesvuoden aikana, mikä on 20% kaikista Alfio Giuffrida -taiteilijan näkymistä palvelussa OriginalUniqueArt.com. Seuraavat: BONSAI Exp4 ja Round Plants Exp14 Alfio Giuffrida keräsi yhteensä 1 600 käyntiä: 800 artistin sivulla ja 800 yksittäisillä teoksilla. Lisää katsojia joka kuukausi: käynnit kasvoivat 100% välillä Elo 2026 – Syy 2026. Vilkkain kuukausi oli Hei 2026, jolloin vierailuja oli 700. Yleisö suosii Tasapainoinen harmonia (Väriharmonia): 40% käynneistä, mikä vastaa 17% artistin valikoimasta.

Alfio Giuffrida -taiteilijan 9 eniten huomiota herättävää teosta

Sijoitettu OriginalUniqueArt.com-palvelun todellisten käyntien perusteella viimeisen kahdennentoista kuukauden ajalta: Alfio Giuffrida -taiteilijan 9 eniten katsottua teosta, sijoitusjärjestyksessä ensimmäinen edellä.

  1. Natura Exp22 1 Natura Exp22, 2018 200 käyntiä · 20,0%
  2. BONSAI Exp4 2 BONSAI Exp4, 2017 100 käyntiä · 10,0%
  3. Round Plants Exp14 3 Round Plants Exp14, 2017 100 käyntiä · 10,0%
  4. Natura Exp24 4 Natura Exp24, 2018 100 käyntiä · 10,0%
  5. TORE Exp1 5 TORE Exp1, 2017 100 käyntiä · 10,0%
  6. Exponate Exp11 6 Exponate Exp11, 2017 100 käyntiä · 10,0%
  7. URBAN SCREENS Exp45 7 URBAN SCREENS Exp45, 2017 100 käyntiä · 10,0%
  8. URBAN SCREENS Exp43 8 URBAN SCREENS Exp43, 2017 100 käyntiä · 10,0%
  9. Überwindungen A Exp3 9 Überwindungen A Exp3, 2018 100 käyntiä · 10,0%

Kuinka monta ihmistä katsoo Alfio Giuffrida -taiteilijaa kuukaudessa?

Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Se näyttää, kuinka monta kertaa tämän taiteilijan sivua on katsottu kyseisen kuukauden aikana viimeisen kahdentoista kuukauden ajalta.

Katso luvut
KuukausiTaiteilijan sivuTeossivut
Lok 202500
Mar 202500
Jou 202500
Tam 202600
Hel 202600
Maa 202600
Huh 202600
Tou 202600
Kes 202600
Hei 20260700
Elo 20263000
Syy 2026500100

Kuinka usein Alfio Giuffrida -taiteilijan teoksia katsotaan?

Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Kaavio näyttää tämän taiteilijan kaikkien teossivujen yhteisvieraudet kuukausittain yhden vuoden ajalta.

Molemman kaavion kuukausiluvut löytyvät ylempänä olevasta ensimmäisestä taulukosta.

Mitkä Alfio Giuffrida teokset herättävät eniten huomiota kuukausittain?

Jokainen rivi edustaa yhtä suosittua teosta. Jokainen pylväs näyttää, kuinka monta käyntiä kyseinen teos sai kuukauden aikana. Mitä korkeampi pylväs on, sitä enemmän käyntejä kyseisenä kuukautena on ollut.

Katso luvut
TeosLok 2025Mar 2025Jou 2025Tam 2026Hel 2026Maa 2026Huh 2026Tou 2026Kes 2026Hei 2026Elo 2026Syy 2026
URBAN SCREENS Exp43000000000000
Überwindungen A Exp300000000000100
Natura Exp24000000000000
Exponate Exp15000000000000
Eingangstore Exp7000000000000
Eingangstore Exp1000000000000
Eingangstore Exp4000000000000
Exponate Exp9000000000000
URBAN SCREENS Exp4500000000010000
Exponate Exp1100000000010000

Millä kielillä ihmiset seuraavat Alfio Giuffrida?

Jokainen lohko edustaa yhtä kieltä. Mitä suurempi lohko on, sitä useampi vierailija käytti verkkosivustoa kyseisellä kielellä viimeisen kolmenkymmenen päivän aikana. Näkyvissä ovat vain kymmenen kärkimaininta.

Katso luvut
KieliKäynnitJaa
englanti300100,0%

Kuinka monta ihmistä seuraa Alfio Giuffrida -taiteilijaa päivittäin ja mikä on odotettu määrä?

Jokainen pylväs vastaa yhtä päivää. Ensimmäiset pylväät näyttävät viimeisen kolmen viikon vierailumäärät. Toisella värillä merkityt pylväät ovat ennusteemme seuraavalle kolmelle viikolle.

Katso luvut
PäiväKäynnit
to 8 Lok100
pe 9 Lok0
la 10 Lok200
su 11 Lok0
ma 12 Lok100
ti 13 Lok0
ke 14 Lok0
to 15 Lok0
pe 16 Lok0
la 17 Lok100
su 18 Lok0
ma 19 Lok100
ti 20 Lok100
ke 21 Lok0
to 22 Lok0
pe 23 Lok0
la 24 Lok0
su 25 Lok0
ma 26 Lok0
ti 27 Lok0
ke 28 Lok0
to 29 Lok (ennuste)0
pe 30 Lok (ennuste)0
la 31 Lok (ennuste)0
su 1 Mar (ennuste)0
ma 2 Mar (ennuste)0
ti 3 Mar (ennuste)0
ke 4 Mar (ennuste)0
to 5 Mar (ennuste)0
pe 6 Mar (ennuste)0
la 7 Mar (ennuste)0
su 8 Mar (ennuste)0
ma 9 Mar (ennuste)0
ti 10 Mar (ennuste)0
ke 11 Mar (ennuste)0
to 12 Mar (ennuste)0
pe 13 Mar (ennuste)0
la 14 Mar (ennuste)0
su 15 Mar (ennuste)0
ma 16 Mar (ennuste)0
ti 17 Mar (ennuste)0
ke 18 Mar (ennuste)0

Kysymyksiä teoksesta Alfio Giuffrida

Mitkä Alfio Giuffrida teokset herättävät eniten huomiota?

Natura Exp22, jolla on 200 vierailua (20% kaikista Alfio Giuffrida -teoksen näkymistä). Yllä oleva sijoituslista sisältää 9 teosta.

Kuinka monta ihmistä katsoo Alfio Giuffrida -taiteilijaa OriginalUniqueArt.com-palvelussa?

1 600 käyntiä kahdenneksitoista kuukaudessa: 800 taiteilijan sivulla ja 800 yksittäisissä teoksissa.

Minkä tyyppisistä Alfio Giuffrida teoksista ihmiset pitävät eniten?

Tasapainoinen harmonia (Väriharmonia): 40% käynneistä, kun taas 17% luettelosta.