Yves Tanguy Kes vaatleb

1900 – 1955

Mis see leht on?

See leht näitab, kui palju inimesi külastavad selle veebisaidi Yves Tanguy lehti. Külastus tähendab seda, et üks isik avas ühe lehe. Igal alloleval graafikul on oma lühike selgitus.

Statistika läbimonatati 1. juulil 2026 — enne seda kuupäeva andmed pole saadaval.

Yves Tanguy: publik ülevaade

Lõplikumatu jagatavus püüab kõige rohkem pilki: 12 mõõtmist jooksul on sellel olnud 3100 külastust, mis moodustab 26% kõigest Yves Tanguy vaatamistest platvormil OriginalUniqueArt.com. Järgnevad Aeglaselt põhja suunas ja Võlvide Paljundamine Yves Tanguy kogus kokku 19500 külastust: 9900 kunstniku lehel ja 9600 üksikteosete juures. Rohkem vaatajaid igal kuul: külastuste arv kasvas 102%, tõeldes Sept 2026 ja Okt 2026 vahel. Kõige tiirukam kuu oli Okt 2026, mil külastusi oli 8700. Publik loeb keeles inglise (19%), prantsuse (18%) ja hispaania (11%). Publik jälgib Prantsusmaa (18%), Brasiilia (7%) ja Hispaania (7%) riigist. Publik vaatab arvutid (59%), telefonid (35%) ja seadmed (6%) Publik eelistab Neutraalsed toonid (Väripalett): 92% külastustest, mis moodustab 64% kunstniku kataloogist.

Yves Tanguy kõige rohkem tähelepanu pälva 10 teost

Viimase doceze kuud jooksul OriginalUniqueArt.com platvormil toimunud tegelike külastuste põhjal: Yves Tanguy kõige vaadeldavaimad 10 teost, järjestatud esimesest kohast alates.

  1. Lõplikumatu jagatavus 1 Lõplikumatu jagatavus, 1942 3100 külastust · 25,8%
  2. Aeglaselt põhja suunas 2 Aeglaselt põhja suunas, 1942 2200 külastust · 18,3%
  3. Võlvide Paljundamine 3 Võlvide Paljundamine, 1954 1700 külastust · 14,2%
  4. The Ribbon of Excess 4 The Ribbon of Excess, 1932 1500 külastust · 12,5%
  5. Storm(Black Landscape) 5 Storm(Black Landscape), 1926 800 külastust · 6,7%
  6. Through Birds Through Fire But Not Through Glass 6 Through Birds Through Fire But Not Through Glass, 1943 500 külastust · 4,2%
  7. Title Unknown 7 Title Unknown, 1926 400 külastust · 3,3%
  8. Death Awaiting his Family 8 Death Awaiting his Family, 1927 300 külastust · 2,5%
  9. The Hostages 9 The Hostages, 1934 300 külastust · 2,5%
  10. The Travelling Performers 10 The Travelling Performers, 1926 200 külastust · 1,7%

Kui palju inimesi Yves Tanguy igas kuus vaatab?

Iga pulg esitab ühe kuu. See näitab, kui palju kordi on antud kunstniku lehte viimase zwölf kuuga lõymes konkreetse kuuga lõymes avatud.

Vaata statistikat
KuuKunstniku pageTeoselehinded
Nov 202500
Dets 202500
Jaan 202600
Veeb 202600
Märts 202600
Apr 202600
Mai 202600
Jun 2026200600
Jul 20269004200
Aug 2026100500
Sept 202623002000
Okt 202664002300

Kui tihti vaadatakse Yves Tanguy teoseid?

Iga pulg esindab ühte kuud. Graafik näitab ühe aasta jooksul toimunud külastuste koguarvu kõik selle kunstniku teoste lehtedele, kuu-kuul.

Mõlema graafiku kuumoodulid on esimeses tabelis, eespool.

Millised Yves Tanguy teosed pälvavad kuupõhise statistika järgi kõige rohkem tähelepanu?

Iga rida esitab ühe populaarse teose. Iga pulg näitab, kui palju külastusi antud teos ühe kuu jooksul sai. Kõrgemad pulgad tähendavad sel kuul rohkem külastusi.

Vaata statistikat
TeosNov 2025Dets 2025Jaan 2026Veeb 2026Märts 2026Apr 2026Mai 2026Jun 2026Jul 2026Aug 2026Sept 2026Okt 2026
The Ribbon of Excess000000004000100700
Võlvide Paljundamine00000002004000500200
Lõplikumatu jagatavus00000002001300100500500
Aeglaselt põhja suunas0000000200600200500200
Storm(Black Landscape)0000000030000100
Reply to Red000000000000
The Hostages00000000001000
Phantoms00000000001000
Death Awaiting his Family00000000000200
Wind00000000000100

Milleid seadmeid inimesed Yves Tanguy vaatamiseks kasutavad?

Igatükk esindab ühte seadmete tüüpi: telefonit, tahvelarvutit või arvutit. Mida suurem on tükk, seda rohkem külastusi on viimadise 12 kuu jooksul sellest seadmetypist pärit.

Vaata statistikat
SeadeKülastusedJaga
arvutid1150059,0%
telefonid690035,4%
seadmed11005,6%

Milles keeles inimesed Yves Tanguy jälgivad?

Iga osa esindab ühte keelt. Mida suurem on osa, seda rohkem külastajaid kasutas viimase kolmkümmend päeva jooksul veebilehte selles keeles. Kuvatakse ainult kümme enimkasutatud keelt.

Vaata statistikat
KeelKülastusedJaga
inglise120019,4%
prantsuse110017,7%
hispaania70011,3%
saksa5008,1%
vene5008,1%
itaalia4006,5%
poola4006,5%
portugali4006,5%
tšehhi3004,8%
korea3004,8%

Kui palju inimesi Yves Tanguy iga päev vaatavad ja mis on oodatud tulemus?

Iga pulg esindab ühte päeva. Esimesed pulgad näitavad külastuste arvu viimaste kolme nädala jooksul. Teise värviga pulgad on meie prognoos järgmiseks kolmeks nädalaks.

Vaata statistikat
PäevKülastused
pühap. 11 Okt300
esmasp. 12 Okt200
teisip. 13 Okt200
kolmap. 14 Okt100
neljap. 15 Okt200
reede 16 Okt500
laup. 17 Okt200
pühap. 18 Okt100
esmasp. 19 Okt100
teisip. 20 Okt200
kolmap. 21 Okt700
neljap. 22 Okt600
reede 23 Okt500
laup. 24 Okt700
pühap. 25 Okt900
esmasp. 26 Okt300
teisip. 27 Okt300
kolmap. 28 Okt800
neljap. 29 Okt600
reede 30 Okt200
laup. 31 Okt1000
pühap. 1 Nov (ennust)800
esmasp. 2 Nov (ennust)400
teisip. 3 Nov (ennust)400
kolmap. 4 Nov (ennust)900
neljap. 5 Nov (ennust)800
reede 6 Nov (ennust)700
laup. 7 Nov (ennust)1100
pühap. 8 Nov (ennust)900
esmasp. 9 Nov (ennust)400
teisip. 10 Nov (ennust)500
kolmap. 11 Nov (ennust)1100
neljap. 12 Nov (ennust)1000
reede 13 Nov (ennust)800
laup. 14 Nov (ennust)1300
pühap. 15 Nov (ennust)1000
esmasp. 16 Nov (ennust)500
teisip. 17 Nov (ennust)500
kolmap. 18 Nov (ennust)1200
neljap. 19 Nov (ennust)1100
reede 20 Nov (ennust)900
laup. 21 Nov (ennust)1500

Küsimused kunstniku Yves Tanguy kohta

Millised Yves Tanguy teosed pälvavad kõige rohkem tähelepanu?

Lõplikumatu jagatavus, mis on pälvinud 3100 külastust (26% kõigest Yves Tanguy vaatamistest). Ülaltoetletud reitingus on 10 teost.

Kui palju inimesi vaatab Yves Tanguy platvormil OriginalUniqueArt.com?

19500 külastust kaheteist kuus: 9900 kunstniku lehel ja 9600 üksikteosete lehel.

Millel seadmetel inimesed Yves Tanguy vaatavad?

Kasutajad vaatavad kunstnikku Yves Tanguy seadmel arvutid (59%), telefonid (35%) ja seadmed (6%); kõige populaarsem on arvutid, mis moodustab 59% külastustest.

Milles keeles inimesed Yves Tanguy jälgivad?

Keeles inglise (19%), prantsuse (18%) ja hispaania (11%). Enamasti kasutatakse keelt inglise osakes 19%.

Milliseid teoseid Yves Tanguy teoseid inimesed eelistavad?

Neutraalsed toonid (Väripalett): 92% külastustest, võrreldes 64% kataloogist.