Titaan Ramsay Peale Ii Publik ja parimad teosed

1799 – 1885

Mis see leht on?

See leht näitab, kui palju inimesi külastavad selle veebisaidi Titaan Ramsay Peale Ii lehti. Külastus tähendab seda, et üks isik avas ühe lehe. Igal alloleval graafikul on oma lühike selgitus.

Statistika läbimonatati 1. juulil 2026 — enne seda kuupäeva andmed pole saadaval.

Titaan Ramsay Peale Ii: peamised näitlikud

Kõige rohkem vaadeldud teos on Diana ja Akteon: 12 mõttes 2100 vaatlemist, mis moodustab 4% Titaan Ramsay Peale Ii vaatamiste kogkõigist. Seejäpärast Portrait of Jacopo Strada ja Ära mineeni. Kokku 66100 külastust: 23300 kunstniku lehel ja 42800 teostel. Publik kasvab: Sept 2026 ahelas oli 8% rohkem külastusi kui Aug 2026 ahelas. Hu peakkuu: Jul 2026, külastusi 34900. Publiku keeled: inglise (46%), hispaania (11%) ja bulgaaria (8%). Publiku seadmete jaotus: arvutid (73%), telefonid (23%) ja seadmed (4%). Üks maitse eristub: Elegantne (Lütlus) kogub 47% külastustest, ehk vaid 34% osa kataloogist.

Titaan Ramsay Peale Ii: enim vaadeldud 10 teost

See reiting põhineb külastustele, mitte kataloogimispunktidele: Titaan Ramsay Peale Ii kõige vaatamaskäinud 10 teost OriginalUniqueArt.com platvormil kahe عشر kuu jooksul.

  1. Diana ja Akteon 1 Diana ja Akteon, 1556 2100 külastust · 4,5%
  2. Portrait of Jacopo Strada 2 Portrait of Jacopo Strada, 1568 1800 külastust · 3,8%
  3. Ära mineeni 3 Ära mineeni, 1514 1800 külastust · 3,8%
  4. Veronim 4 Veronim, 1560 1700 külastust · 3,6%
  5. An Allegory of Prudence 5 An Allegory of Prudence, 1550 1700 külastust · 3,6%
  6. Venüs Anadyomène 6 Venüs Anadyomène, 1520 1300 külastust · 2,8%
  7. Andriani bacchanalia 7 Andriani bacchanalia, 1524 1200 külastust · 2,5%
  8. The Death of Actaeon 8 The Death of Actaeon, 1559 1200 külastust · 2,5%
  9. Valge naise portret 9 Valge naise portret, 1561 1100 külastust · 2,3%
  10. Madonna Aldobrandini 10 Madonna Aldobrandini, 1530 1000 külastust · 2,1%

Kuidas Titaan Ramsay Peale Ii publik kuupäevade kaupa muutub?

Iga pulg esitab ühe kuu. See näitab, kui palju kordi on antud kunstniku lehte viimase zwölf kuuga lõymes konkreetse kuuga lõymes avatud.

Näita arvulisi
KuuKunstniku pageTeoselehinded
Okt 202500
Nov 202500
Dets 202500
Jaan 202600
Veeb 202600
Märts 202600
Apr 202600
Mai 202600
Jun 20262001700
Jul 2026760027300
Aug 202678006300
Sept 202677007500

Kuidas Titaan Ramsay Peale Ii teoseid aasta jooksul vaadelakse?

Iga pulg esindab ühte kuud. Graafik näitab ühe aasta jooksul toimunud külastuste koguarvu kõik selle kunstniku teoste lehtedele, kuu-kuul.

Mõlema graafiku kuumoodulid on esimeses tabelis, eespool.

Kuidas Titaan Ramsay Peale Ii kõige vaadeldavamad teosed aasta jooksul omavahel võrdlevad?

Iga rida esitab ühe populaarse teose. Iga pulg näitab, kui palju külastusi antud teos ühe kuu jooksul sai. Kõrgemad pulgad tähendavad sel kuul rohkem külastusi.

Näita arvulisi
TeosOkt 2025Nov 2025Dets 2025Jaan 2026Veeb 2026Märts 2026Apr 2026Mai 2026Jun 2026Jul 2026Aug 2026Sept 2026
Püha perekond pastoriga0000000002000400
Portrait of Jacopo Strada00000000400700500200
Madonna Aldobrandini000000002006000100
Mees sõrguga000000000200200100
Vendramini pere000000000300100200
Nümf ja pastori0000000003000100
Diana ja Akteon000000000700400900
Veronim000000000600300800
Venus peegli ees000000000200400300
Tüdruk karvaga000000000300300100

Telefonid, tabletid või arvutid: kus Titaan Ramsay Peale Ii vaatati?

Igatükk esindab ühte seadmete tüüpi: telefonit, tahvelarvutit või arvutit. Mida suurem on tükk, seda rohkem külastusi on viimadise 12 kuu jooksul sellest seadmetypist pärit.

Näita arvulisi
SeadeKülastusedJaga
arvutid4850073,4%
telefonid1520023,0%
seadmed24003,6%

Millistes keeles Titaan Ramsay Peale Ii publik räägib?

Iga osa esindab ühte keelt. Mida suurem on osa, seda rohkem külastajaid kasutas viimase kolmkümmend päeva jooksul veebilehte selles keeles. Kuvatakse ainult kümme enimkasutatud keelt.

Näita arvulisi
KeelKülastusedJaga
inglise330045,8%
hispaania80011,1%
bulgaaria6008,3%
vene6008,3%
poola4005,6%
korea3004,2%
saksa1001,4%
pärsia1001,4%
soome1001,4%
horvaatia1001,4%

Kuidas on Titaan Ramsay Peale Ii päevased külastused ja milline on prognoos?

Iga pulg esindab ühte päeva. Esimesed pulgad näitavad külastuste arvu viimaste kolme nädala jooksul. Teise värviga pulgad on meie prognoos järgmiseks kolmeks nädalaks.

Näita arvulisi
PäevKülastused
esmasp. 21 Sept300
teisip. 22 Sept600
kolmap. 23 Sept600
neljap. 24 Sept400
reede 25 Sept600
laup. 26 Sept200
pühap. 27 Sept600
esmasp. 28 Sept700
teisip. 29 Sept600
kolmap. 30 Sept500
neljap. 1 Okt500
reede 2 Okt200
laup. 3 Okt700
pühap. 4 Okt300
esmasp. 5 Okt300
teisip. 6 Okt200
kolmap. 7 Okt800
neljap. 8 Okt1100
reede 9 Okt900
laup. 10 Okt700
pühap. 11 Okt1200
esmasp. 12 Okt (ennust)700
teisip. 13 Okt (ennust)700
kolmap. 14 Okt (ennust)1000
neljap. 15 Okt (ennust)1000
reede 16 Okt (ennust)900
laup. 17 Okt (ennust)800
pühap. 18 Okt (ennust)1100
esmasp. 19 Okt (ennust)700
teisip. 20 Okt (ennust)800
kolmap. 21 Okt (ennust)1100
neljap. 22 Okt (ennust)1100
reede 23 Okt (ennust)900
laup. 24 Okt (ennust)900
pühap. 25 Okt (ennust)1200
esmasp. 26 Okt (ennust)800
teisip. 27 Okt (ennust)800
kolmap. 28 Okt (ennust)1200
neljap. 29 Okt (ennust)1200
reede 30 Okt (ennust)1000
laup. 31 Okt (ennust)1000
pühap. 1 Nov (ennust)1300

Titaan Ramsay Peale Ii: lühikesed vastused

Mis on Titaan Ramsay Peale Ii kõige vaadeldavum teos?

Diana ja Akteon: 2100 külastust, mis moodustab 4% Titaan Ramsay Peale Ii vaatamistest. Nimekiri ulatub reitinguni 10.

Kui palju külastusi Titaan Ramsay Peale Ii saab?

66100 viimease zwölf kuu jooksul (23300 kunstniku lehel, 42800 teostel).

Kas inimesed vaatavad Titaan Ramsay Peale Ii telefonis või arvutis?

Mõlemal: arvutid (73%), telefonid (23%) ja seadmed (4%); juhtav on arvutid osaga 73%.

Kas kunstnikut Titaan Ramsay Peale Ii jälgitakse mitmes keeles?

Jah: inglise (46%), hispaania (11%) ja bulgaaria (8%). Enamasti kasutatakse keelt inglise osalusel 46%.

Kas publik eelistab Titaan Ramsay Peale Ii laadiga teoseid?

Jah, Elegantne (Lütlus): 47% külastustest kogu kataloogi 34% kohta.