Mis see leht on?
See leht näitab, kui palju inimesi külastavad selle veebisaidi Stuart Davis lehti. Külastus tähendab seda, et üks isik avas ühe lehe. Igal alloleval graafikul on oma lühike selgitus.
Stuart Davis: peamised näitlikud
Kõige rohkem vaadeldud teos on Visa 1: 12 mõttes 300 vaatlemist, mis moodustab 6% Stuart Davis vaatamiste kogkõigist. Seejäpärast Garage No. 1 ja Study for ''Blips and Ifs''. Kokku 5400 külastust: 1100 kunstniku lehel ja 4300 teostel. Publiku arv väheneb: Sept 2026 oli 43% väiksem külastuste arv kui Aug 2026 Hu peakkuu: Jul 2026, külastusi 4100. Publiku seadmete jaotus: arvutid (83%) ja telefonid (17%). Üks maitse eristub: Maapõhine (Väripalett) kogub 32% külastustest, ehk vaid 9% osa kataloogist.
Stuart Davis: enim vaadeldud 10 teost
See reiting põhineb külastustele, mitte kataloogimispunktidele: Stuart Davis kõige vaatamaskäinud 10 teost OriginalUniqueArt.com platvormil kahe عشر kuu jooksul.
-
1
Visa 1
300 külastust · 6,4%
-
2
Garage No. 1, 1917
200 külastust · 4,3%
-
3
Study for ''Blips and Ifs''
200 külastust · 4,3%
-
4
Odol
100 külastust · 2,1%
-
5
The Mellow Pad
100 külastust · 2,1%
-
6
Impression of the New York World's Fair (mural study, Communications Building, World's Fair, Flushing, New York), 1938
100 külastust · 2,1%
-
7
Waterfront Landscape, 1936
100 külastust · 2,1%
-
8
Composition, 1935
100 külastust · 2,1%
-
9
Hot Still-Scape for Six Colors. Seventh Avenue Style
100 külastust · 2,1%
-
10
T View, 1951
100 külastust · 2,1%
Kuidas Stuart Davis publik kuupäevade kaupa muutub?
Iga pulg esitab ühe kuu. See näitab, kui palju kordi on antud kunstniku lehte viimase zwölf kuuga lõymes konkreetse kuuga lõymes avatud.
Näita arvulisi
| Kuu | Kunstniku page | Teoselehinded |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dets 2025 | 0 | 0 |
| Jaan 2026 | 0 | 0 |
| Veeb 2026 | 0 | 0 |
| Märts 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mai 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 200 |
| Jul 2026 | 500 | 3600 |
| Aug 2026 | 200 | 500 |
| Sept 2026 | 400 | 0 |
Kuidas Stuart Davis teoseid aasta jooksul vaadelakse?
Iga pulg esindab ühte kuud. Graafik näitab ühe aasta jooksul toimunud külastuste koguarvu kõik selle kunstniku teoste lehtedele, kuu-kuul.
Mõlema graafiku kuumoodulid on esimeses tabelis, eespool.
Mida publik valib Stuart Davis teoste vahel?
Iga tähekaart võrdleb kahte näitaja. Punktirektang on kunstniku enda teos: viiskümne juhuasja valitud teost, järjestatuna ühe omaduse järgi. Täisjooneline kuju näitab, kuidas külastajate tähelepanu viimase docelemne kuu jooksul tegelikult jaotunes. Kui täisjooneline kuju ulatub punktirektangist kaugemale, tähendab see, et selline teosest koosneva stiili või omaduse liik tõmbab rohkem tähelepanu, kui seda kunstniku teosel keskmiselt on.
Lütlus
Emotsionaalne toon
Eelnev on parandatud tõlge: Valgusus
Värvitoit
Väripalett
Värvi intensiivsus
Kontrast
Värviharmonia
Näita arvulisi
| Eelnev on parandatud tõlge: Valgusus | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Kõige tumedam | 4,0% | 8,5% |
| Pehme varjund | 4,0% | 8,5% |
| Kerge luminants | 28,0% | 29,8% |
| Valgusrikas tasakaal | 50,0% | 40,4% |
| Valgusrikas | 14,0% | 12,8% |
| Värvitoit | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Keretatud | 24,0% | 21,3% |
| Kerge värvitoon | 12,0% | 12,8% |
| Tasakaalustatud pehme | 34,0% | 27,7% |
| Selge värvitoimivus | 26,0% | 34,0% |
| Eriliselt ergitatud värv | 4,0% | 4,3% |
| Väripalett | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Neutraalsed toonid | 53,5% | 31,7% |
| Maapõhine | 9,3% | 31,7% |
| Tume | 16,3% | 19,5% |
| Pastelltoonid | 11,6% | 9,8% |
| Monokroomne | 2,3% | 2,4% |
| Looduslikud toonid | 2,3% | 2,4% |
| Soojad toonid | 2,3% | 2,4% |
| Metallik Metalli toonid | 2,3% | 0,0% |
| Värvi intensiivsus | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Monokroomne | 18,0% | 17,0% |
| Tasakaalustatud | 40,0% | 34,0% |
| Eerem ja ergas | 42,0% | 48,9% |
| Kontrast | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Rahustav | 18,0% | 23,4% |
| Õrna | 10,0% | 12,8% |
| Tasakaalustatud | 4,0% | 6,4% |
| Erilugus | 8,0% | 6,4% |
| Kõrge kontrast | 60,0% | 51,1% |
| Värviharmonia | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Rikutud värvigarmoonia | 32,0% | 23,4% |
| Õrnalt segatud palett | 14,0% | 17,0% |
| Tasakaalustatud harmoonia | 16,0% | 12,8% |
| Värvide tugev ühtsus | 20,0% | 27,7% |
| Ühtne palett | 18,0% | 19,1% |
Kuidas Stuart Davis kõige vaadeldavamad teosed aasta jooksul omavahel võrdlevad?
Iga rida esitab ühe populaarse teose. Iga pulg näitab, kui palju külastusi antud teos ühe kuu jooksul sai. Kõrgemad pulgad tähendavad sel kuul rohkem külastusi.
Näita arvulisi
| Teos | Okt 2025 | Nov 2025 | Dets 2025 | Jaan 2026 | Veeb 2026 | Märts 2026 | Apr 2026 | Mai 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sept 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Odol | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Rocks, Gloucester | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Mellow Pad | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Tropes de Teens | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Visa 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 | 100 | 0 |
| Report rockport | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Owh! in San Pao | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Hot Still-Scape for Six Col… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Sketch | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Rapt at Rappaport's | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Telefonid, tabletid või arvutid: kus Stuart Davis vaatati?
Igatükk esindab ühte seadmete tüüpi: telefonit, tahvelarvutit või arvutit. Mida suurem on tükk, seda rohkem külastusi on viimadise 12 kuu jooksul sellest seadmetypist pärit.
Näita arvulisi
| Seade | Külastused | Jaga |
|---|---|---|
| arvutid | 4500 | 83,3% |
| telefonid | 900 | 16,7% |
Millistes keeles Stuart Davis publik räägib?
Iga osa esindab ühte keelt. Mida suurem on osa, seda rohkem külastajaid kasutas viimase kolmkümmend päeva jooksul veebilehte selles keeles. Kuvatakse ainult kümme enimkasutatud keelt.
Näita arvulisi
| Keel | Külastused | Jaga |
|---|---|---|
| inglise | 400 | 100,0% |
Kuidas on Stuart Davis päevased külastused ja milline on prognoos?
Iga pulg esindab ühte päeva. Esimesed pulgad näitavad külastuste arvu viimaste kolme nädala jooksul. Teise värviga pulgad on meie prognoos järgmiseks kolmeks nädalaks.
Näita arvulisi
| Päev | Külastused |
|---|---|
| teisip. 22 Sept | 0 |
| kolmap. 23 Sept | 100 |
| neljap. 24 Sept | 0 |
| reede 25 Sept | 0 |
| laup. 26 Sept | 0 |
| pühap. 27 Sept | 100 |
| esmasp. 28 Sept | 0 |
| teisip. 29 Sept | 0 |
| kolmap. 30 Sept | 100 |
| neljap. 1 Okt | 0 |
| reede 2 Okt | 100 |
| laup. 3 Okt | 0 |
| pühap. 4 Okt | 0 |
| esmasp. 5 Okt | 0 |
| teisip. 6 Okt | 0 |
| kolmap. 7 Okt | 100 |
| neljap. 8 Okt | 0 |
| reede 9 Okt | 200 |
| laup. 10 Okt | 0 |
| pühap. 11 Okt | 0 |
| esmasp. 12 Okt | 100 |
| teisip. 13 Okt (ennust) | 0 |
| kolmap. 14 Okt (ennust) | 200 |
| neljap. 15 Okt (ennust) | 0 |
| reede 16 Okt (ennust) | 200 |
| laup. 17 Okt (ennust) | 0 |
| pühap. 18 Okt (ennust) | 100 |
| esmasp. 19 Okt (ennust) | 100 |
| teisip. 20 Okt (ennust) | 0 |
| kolmap. 21 Okt (ennust) | 200 |
| neljap. 22 Okt (ennust) | 0 |
| reede 23 Okt (ennust) | 200 |
| laup. 24 Okt (ennust) | 0 |
| pühap. 25 Okt (ennust) | 100 |
| esmasp. 26 Okt (ennust) | 100 |
| teisip. 27 Okt (ennust) | 0 |
| kolmap. 28 Okt (ennust) | 200 |
| neljap. 29 Okt (ennust) | 0 |
| reede 30 Okt (ennust) | 200 |
| laup. 31 Okt (ennust) | 0 |
| pühap. 1 Nov (ennust) | 100 |
| esmasp. 2 Nov (ennust) | 100 |
Stuart Davis: lühikesed vastused
Mis on Stuart Davis kõige vaadeldavum teos?
- Visa 1: 300 külastust, mis moodustab 6% Stuart Davis vaatamistest. Nimekiri ulatub reitinguni 10.
Kui palju külastusi Stuart Davis saab?
- 5400 viimease zwölf kuu jooksul (1100 kunstniku lehel, 4300 teostel).
Kas inimesed vaatavad Stuart Davis telefonis või arvutis?
- Mõlemal: arvutid (83%) ja telefonid (17%); juhtav on arvutid osaga 83%.
Kas publik eelistab Stuart Davis laadiga teoseid?
- Jah, Maapõhine (Väripalett): 32% külastustest kogu kataloogi 9% kohta.