Mis see leht on?
See leht näitab, kui palju inimesi külastavad selle veebisaidi Stefan Buban lehti. Külastus tähendab seda, et üks isik avas ühe lehe. Igal alloleval graafikul on oma lühike selgitus.
Stefan Buban: peamised näitlikud
Kõige rohkem vaadeldud teos on Near Spišská Nová Ves: 12 mõttes 500 vaatlemist, mis moodustab 100% Stefan Buban vaatamiste kogkõigist. Üks maitse eristub: Selge värvitoimivus (Värvitoit) kogub 100% külastustest, ehk vaid 10% osa kataloogist.
Stefan Buban: enim vaadeldud 1 teost
See reiting põhineb külastustele, mitte kataloogimispunktidele: Stefan Buban kõige vaatamaskäinud 1 teost OriginalUniqueArt.com platvormil kahe عشر kuu jooksul.
Kuidas Stefan Buban publik kuupäevade kaupa muutub?
Iga pulg esitab ühe kuu. See näitab, kui palju kordi on antud kunstniku lehte viimase zwölf kuuga lõymes konkreetse kuuga lõymes avatud.
Näita arvulisi
| Kuu | Kunstniku page | Teoselehinded |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dets 2025 | 0 | 0 |
| Jaan 2026 | 0 | 0 |
| Veeb 2026 | 0 | 0 |
| Märts 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mai 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 0 |
| Jul 2026 | 0 | 0 |
| Aug 2026 | 0 | 0 |
| Sept 2026 | 0 | 0 |
| Okt 2026 | 0 | 0 |
Kuidas Stefan Buban teoseid aasta jooksul vaadelakse?
Iga pulg esindab ühte kuud. Graafik näitab ühe aasta jooksul toimunud külastuste koguarvu kõik selle kunstniku teoste lehtedele, kuu-kuul.
Mõlema graafiku kuumoodulid on esimeses tabelis, eespool.
Mida publik valib Stefan Buban teoste vahel?
Iga tähekaart võrdleb kahte näitaja. Punktirektang on kunstniku enda teos: viiskümne juhuasja valitud teost, järjestatuna ühe omaduse järgi. Täisjooneline kuju näitab, kuidas külastajate tähelepanu viimase docelemne kuu jooksul tegelikult jaotunes. Kui täisjooneline kuju ulatub punktirektangist kaugemale, tähendab see, et selline teosest koosneva stiili või omaduse liik tõmbab rohkem tähelepanu, kui seda kunstniku teosel keskmiselt on.
Lütlus
Emotsionaalne toon
Eelnev on parandatud tõlge: Valgusus
Värvitoit
Väripalett
Värvi intensiivsus
Kontrast
Värviharmonia
Näita arvulisi
| Eelnev on parandatud tõlge: Valgusus | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Kõige tumedam | 70,0% | 0,0% |
| Pehme varjund | 10,0% | 0,0% |
| Kerge luminants | 20,0% | 100,0% |
| Valgusrikas tasakaal | 0,0% | 0,0% |
| Valgusrikas | 0,0% | 0,0% |
| Värvitoit | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Keretatud | 40,0% | 0,0% |
| Kerge värvitoon | 30,0% | 0,0% |
| Tasakaalustatud pehme | 20,0% | 0,0% |
| Selge värvitoimivus | 10,0% | 100,0% |
| Eriliselt ergitatud värv | 0,0% | 0,0% |
| Väripalett | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Tume | 14,3% | 100,0% |
| Maapõhine | 71,4% | 0,0% |
| Monokroomne | 14,3% | 0,0% |
| Värvi intensiivsus | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Monokroomne | 70,0% | 0,0% |
| Tasakaalustatud | 20,0% | 0,0% |
| Eerem ja ergas | 10,0% | 100,0% |
| Kontrast | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Rahustav | 30,0% | 0,0% |
| Õrna | 40,0% | 100,0% |
| Tasakaalustatud | 10,0% | 0,0% |
| Erilugus | 20,0% | 0,0% |
| Kõrge kontrast | 0,0% | 0,0% |
| Värviharmonia | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Rikutud värvigarmoonia | 0,0% | 0,0% |
| Õrnalt segatud palett | 10,0% | 0,0% |
| Tasakaalustatud harmoonia | 40,0% | 100,0% |
| Värvide tugev ühtsus | 40,0% | 0,0% |
| Ühtne palett | 10,0% | 0,0% |
Kuidas Stefan Buban kõige vaadeldavamad teosed aasta jooksul omavahel võrdlevad?
Iga rida esitab ühe populaarse teose. Iga pulg näitab, kui palju külastusi antud teos ühe kuu jooksul sai. Kõrgemad pulgad tähendavad sel kuul rohkem külastusi.
Näita arvulisi
| Teos | Nov 2025 | Dets 2025 | Jaan 2026 | Veeb 2026 | Märts 2026 | Apr 2026 | Mai 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sept 2026 | Okt 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Near Spišská Nová Ves | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Free Spring in Zemplín | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Native Zemplín | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Zemplín Fields | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Peaceful Landscape | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Valley of Death | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Melodic Nocturne I | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Winter in Podlince | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Let Us Not Allow! | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Near Spišská Nová Ves | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Millistes keeles Stefan Buban publik räägib?
Iga osa esindab ühte keelt. Mida suurem on osa, seda rohkem külastajaid kasutas viimase kolmkümmend päeva jooksul veebilehte selles keeles. Kuvatakse ainult kümme enimkasutatud keelt.
Kuidas on Stefan Buban päevased külastused ja milline on prognoos?
Iga pulg esindab ühte päeva. Esimesed pulgad näitavad külastuste arvu viimaste kolme nädala jooksul. Teise värviga pulgad on meie prognoos järgmiseks kolmeks nädalaks.
Näita arvulisi
| Päev | Külastused |
|---|---|
| kolmap. 14 Okt | 0 |
| neljap. 15 Okt | 0 |
| reede 16 Okt | 0 |
| laup. 17 Okt | 0 |
| pühap. 18 Okt | 0 |
| esmasp. 19 Okt | 0 |
| teisip. 20 Okt | 0 |
| kolmap. 21 Okt | 0 |
| neljap. 22 Okt | 0 |
| reede 23 Okt | 0 |
| laup. 24 Okt | 0 |
| pühap. 25 Okt | 0 |
| esmasp. 26 Okt | 0 |
| teisip. 27 Okt | 0 |
| kolmap. 28 Okt | 0 |
| neljap. 29 Okt | 0 |
| reede 30 Okt | 0 |
| laup. 31 Okt | 0 |
| pühap. 1 Nov | 0 |
| esmasp. 2 Nov | 0 |
| teisip. 3 Nov | 0 |
| kolmap. 4 Nov (ennust) | 0 |
| neljap. 5 Nov (ennust) | 0 |
| reede 6 Nov (ennust) | 0 |
| laup. 7 Nov (ennust) | 0 |
| pühap. 8 Nov (ennust) | 0 |
| esmasp. 9 Nov (ennust) | 0 |
| teisip. 10 Nov (ennust) | 0 |
| kolmap. 11 Nov (ennust) | 0 |
| neljap. 12 Nov (ennust) | 0 |
| reede 13 Nov (ennust) | 0 |
| laup. 14 Nov (ennust) | 0 |
| pühap. 15 Nov (ennust) | 0 |
| esmasp. 16 Nov (ennust) | 0 |
| teisip. 17 Nov (ennust) | 0 |
| kolmap. 18 Nov (ennust) | 0 |
| neljap. 19 Nov (ennust) | 0 |
| reede 20 Nov (ennust) | 0 |
| laup. 21 Nov (ennust) | 0 |
| pühap. 22 Nov (ennust) | 0 |
| esmasp. 23 Nov (ennust) | 0 |
| teisip. 24 Nov (ennust) | 0 |
Stefan Buban: lühikesed vastused
Mis on Stefan Buban kõige vaadeldavum teos?
- Near Spišská Nová Ves: 500 külastust, mis moodustab 100% Stefan Buban vaatamistest. Nimekiri ulatub reitinguni 1.
Kas publik eelistab Stefan Buban laadiga teoseid?
- Jah, Selge värvitoimivus (Värvitoit): 100% külastustest kogu kataloogi 10% kohta.