Mis see leht on?
See leht näitab, kui palju inimesi külastavad selle veebisaidi Stanisława de Karłowska lehti. Külastus tähendab seda, et üks isik avas ühe lehe. Igal alloleval graafikul on oma lühike selgitus.
Stanisława de Karłowska: peamised näitlikud
Kõige rohkem vaadeldud teos on Le Lavoir, St Nicholas du Pelem, Brittany, France: 12 mõttes 100 vaatlemist, mis moodustab 9% Stanisława de Karłowska vaatamiste kogkõigist. Seejäpärast Church of the Holy Cross, Cracow ja At Church Staunton, Somerset. Kokku 1300 külastust: 400 kunstniku lehel ja 900 teostel. Publiku arv väheneb: Okt 2026 oli 100% väiksem külastuste arv kui Sept 2026 Hu peakkuu: Jul 2026, külastusi 1100. Üks maitse eristub: Looduslikud toonid (Väripalett) kogub 33% külastustest, ehk vaid 12% osa kataloogist.
Stanisława de Karłowska: enim vaadeldud 10 teost
See reiting põhineb külastustele, mitte kataloogimispunktidele: Stanisława de Karłowska kõige vaatamaskäinud 10 teost OriginalUniqueArt.com platvormil kahe عشر kuu jooksul.
-
1
Le Lavoir, St Nicholas du Pelem, Brittany, France, 1932
100 külastust · 9,1%
-
2
Church of the Holy Cross, Cracow, 1926
100 külastust · 9,1%
-
3
At Church Staunton, Somerset, 1916
100 külastust · 9,1%
-
4
Fried Fish Shop, 1907
100 külastust · 9,1%
-
5
The Quay at Binic, Brittany, 1935
100 külastust · 9,1%
-
6
St James's Square, 1939
100 külastust · 9,1%
-
7
Lock on the Canal, 1913
100 külastust · 9,1%
-
8
Barrage Balloons
100 külastust · 9,1%
-
9
Snow in Russell Square, 1940
100 külastust · 9,1%
-
10
Rocks in Anglesey, 1900
100 külastust · 9,1%
Kuidas Stanisława de Karłowska publik kuupäevade kaupa muutub?
Iga pulg esitab ühe kuu. See näitab, kui palju kordi on antud kunstniku lehte viimase zwölf kuuga lõymes konkreetse kuuga lõymes avatud.
Näita arvulisi
| Kuu | Kunstniku page | Teoselehinded |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dets 2025 | 0 | 0 |
| Jaan 2026 | 0 | 0 |
| Veeb 2026 | 0 | 0 |
| Märts 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mai 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 0 |
| Jul 2026 | 400 | 700 |
| Aug 2026 | 0 | 0 |
| Sept 2026 | 0 | 200 |
| Okt 2026 | 0 | 0 |
Kuidas Stanisława de Karłowska teoseid aasta jooksul vaadelakse?
Iga pulg esindab ühte kuud. Graafik näitab ühe aasta jooksul toimunud külastuste koguarvu kõik selle kunstniku teoste lehtedele, kuu-kuul.
Mõlema graafiku kuumoodulid on esimeses tabelis, eespool.
Mida publik valib Stanisława de Karłowska teoste vahel?
Iga tähekaart võrdleb kahte näitaja. Punktirektang on kunstniku enda teos: viiskümne juhuasja valitud teost, järjestatuna ühe omaduse järgi. Täisjooneline kuju näitab, kuidas külastajate tähelepanu viimase docelemne kuu jooksul tegelikult jaotunes. Kui täisjooneline kuju ulatub punktirektangist kaugemale, tähendab see, et selline teosest koosneva stiili või omaduse liik tõmbab rohkem tähelepanu, kui seda kunstniku teosel keskmiselt on.
Lütlus
Emotsionaalne toon
Eelnev on parandatud tõlge: Valgusus
Värvitoit
Väripalett
Värvi intensiivsus
Kontrast
Värviharmonia
Näita arvulisi
| Eelnev on parandatud tõlge: Valgusus | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Kõige tumedam | 4,0% | 9,1% |
| Pehme varjund | 8,0% | 0,0% |
| Kerge luminants | 72,0% | 63,6% |
| Valgusrikas tasakaal | 16,0% | 27,3% |
| Valgusrikas | 0,0% | 0,0% |
| Värvitoit | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Keretatud | 36,0% | 45,5% |
| Kerge värvitoon | 40,0% | 18,2% |
| Tasakaalustatud pehme | 20,0% | 27,3% |
| Selge värvitoimivus | 4,0% | 9,1% |
| Eriliselt ergitatud värv | 0,0% | 0,0% |
| Väripalett | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Neutraalsed toonid | 75,0% | 66,7% |
| Looduslikud toonid | 12,5% | 33,3% |
| Maapõhine | 12,5% | 0,0% |
| Värvi intensiivsus | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Monokroomne | 24,0% | 27,3% |
| Tasakaalustatud | 72,0% | 63,6% |
| Eerem ja ergas | 4,0% | 9,1% |
| Kontrast | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Rahustav | 16,0% | 27,3% |
| Õrna | 28,0% | 45,5% |
| Tasakaalustatud | 12,0% | 9,1% |
| Erilugus | 16,0% | 0,0% |
| Kõrge kontrast | 28,0% | 18,2% |
| Värviharmonia | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Rikutud värvigarmoonia | 68,0% | 45,5% |
| Õrnalt segatud palett | 12,0% | 18,2% |
| Tasakaalustatud harmoonia | 8,0% | 18,2% |
| Värvide tugev ühtsus | 12,0% | 18,2% |
| Ühtne palett | 0,0% | 0,0% |
Kuidas Stanisława de Karłowska kõige vaadeldavamad teosed aasta jooksul omavahel võrdlevad?
Iga rida esitab ühe populaarse teose. Iga pulg näitab, kui palju külastusi antud teos ühe kuu jooksul sai. Kõrgemad pulgad tähendavad sel kuul rohkem külastusi.
Näita arvulisi
| Teos | Nov 2025 | Dets 2025 | Jaan 2026 | Veeb 2026 | Märts 2026 | Apr 2026 | Mai 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sept 2026 | Okt 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rocks in Anglesey | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Snow in Russell Square | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Lock on the Canal | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Fried Fish Shop | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Swiss Cottage | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| At Church Staunton, Somerset | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Cottages at Cuckfield, Suss… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Adamson Road, NW3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Green Apples | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Church of the Holy Cross, C… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
Millistes keeles Stanisława de Karłowska publik räägib?
Iga osa esindab ühte keelt. Mida suurem on osa, seda rohkem külastajaid kasutas viimase kolmkümmend päeva jooksul veebilehte selles keeles. Kuvatakse ainult kümme enimkasutatud keelt.
Kuidas on Stanisława de Karłowska päevased külastused ja milline on prognoos?
Iga pulg esindab ühte päeva. Esimesed pulgad näitavad külastuste arvu viimaste kolme nädala jooksul. Teise värviga pulgad on meie prognoos järgmiseks kolmeks nädalaks.
Näita arvulisi
| Päev | Külastused |
|---|---|
| neljap. 15 Okt | 0 |
| reede 16 Okt | 0 |
| laup. 17 Okt | 0 |
| pühap. 18 Okt | 100 |
| esmasp. 19 Okt | 0 |
| teisip. 20 Okt | 0 |
| kolmap. 21 Okt | 0 |
| neljap. 22 Okt | 0 |
| reede 23 Okt | 0 |
| laup. 24 Okt | 0 |
| pühap. 25 Okt | 0 |
| esmasp. 26 Okt | 0 |
| teisip. 27 Okt | 0 |
| kolmap. 28 Okt | 0 |
| neljap. 29 Okt | 0 |
| reede 30 Okt | 0 |
| laup. 31 Okt | 0 |
| pühap. 1 Nov | 0 |
| esmasp. 2 Nov | 0 |
| teisip. 3 Nov | 100 |
| kolmap. 4 Nov | 0 |
| neljap. 5 Nov (ennust) | 0 |
| reede 6 Nov (ennust) | 0 |
| laup. 7 Nov (ennust) | 0 |
| pühap. 8 Nov (ennust) | 0 |
| esmasp. 9 Nov (ennust) | 0 |
| teisip. 10 Nov (ennust) | 0 |
| kolmap. 11 Nov (ennust) | 0 |
| neljap. 12 Nov (ennust) | 0 |
| reede 13 Nov (ennust) | 0 |
| laup. 14 Nov (ennust) | 0 |
| pühap. 15 Nov (ennust) | 0 |
| esmasp. 16 Nov (ennust) | 0 |
| teisip. 17 Nov (ennust) | 0 |
| kolmap. 18 Nov (ennust) | 0 |
| neljap. 19 Nov (ennust) | 0 |
| reede 20 Nov (ennust) | 0 |
| laup. 21 Nov (ennust) | 0 |
| pühap. 22 Nov (ennust) | 0 |
| esmasp. 23 Nov (ennust) | 0 |
| teisip. 24 Nov (ennust) | 0 |
| kolmap. 25 Nov (ennust) | 0 |
Stanisława de Karłowska: lühikesed vastused
Mis on Stanisława de Karłowska kõige vaadeldavum teos?
- Le Lavoir, St Nicholas du Pelem, Brittany, France: 100 külastust, mis moodustab 9% Stanisława de Karłowska vaatamistest. Nimekiri ulatub reitinguni 10.
Kui palju külastusi Stanisława de Karłowska saab?
- 1300 viimease zwölf kuu jooksul (400 kunstniku lehel, 900 teostel).
Kas publik eelistab Stanisława de Karłowska laadiga teoseid?
- Jah, Looduslikud toonid (Väripalett): 33% külastustest kogu kataloogi 12% kohta.