Rosa Bonheur Publik ja parimad teosed

1822 – 1899

Mis see leht on?

See leht näitab, kui palju inimesi külastavad selle veebisaidi Rosa Bonheur lehti. Külastus tähendab seda, et üks isik avas ühe lehe. Igal alloleval graafikul on oma lühike selgitus.

Statistika läbimonatati 1. juulil 2026 — enne seda kuupäeva andmed pole saadaval.

Rosa Bonheur: peamised näitlikud

Kõige rohkem vaadeldud teos on The Horse Fair: 12 mõttes 900 vaatlemist, mis moodustab 12% Rosa Bonheur vaatamiste kogkõigist. Seejäpärast Sheet of Studies for ''The Horse Fair'' ja Head of a Donkey. Kokku 9500 külastust: 3700 kunstniku lehel ja 5800 teostel. Publik kasvab: Sept 2026 ahelas oli 1367% rohkem külastusi kui Aug 2026 ahelas. Hu peakkuu: Jul 2026, külastusi 4600. Publiku keeled: saksa (36%), prantsuse (33%) ja rootsi (9%). Publiku seadmete jaotus: arvutid (56%), telefonid (38%) ja seadmed (6%). Üks maitse eristub: Rahustav (Emotsionaalne toon) kogub 56% külastustest, ehk vaid 25% osa kataloogist.

Rosa Bonheur: enim vaadeldud 10 teost

See reiting põhineb külastustele, mitte kataloogimispunktidele: Rosa Bonheur kõige vaatamaskäinud 10 teost OriginalUniqueArt.com platvormil kahe عشر kuu jooksul.

  1. The Horse Fair 1 The Horse Fair, 1852 900 külastust · 12,3%
  2. Sheet of Studies for ''The Horse Fair'' 2 Sheet of Studies for ''The Horse Fair'' 900 külastust · 12,3%
  3. Head of a Donkey 3 Head of a Donkey 600 külastust · 8,2%
  4. The Horse Fair 4 The Horse Fair, 1853 400 külastust · 5,5%
  5. Plowing in the Nivernais 5 Plowing in the Nivernais, 1849 400 külastust · 5,5%
  6. Lion in a Mountainous Landscape 6 Lion in a Mountainous Landscape, 1880 300 külastust · 4,1%
  7. A Limier Briquet Hound 7 A Limier Briquet Hound, 1880 300 külastust · 4,1%
  8. Study for ''The Horse Fair'' 8 Study for ''The Horse Fair'' 300 külastust · 4,1%
  9. Ploughing in the Nivernais - Rosa Bonheur 9 Ploughing in the Nivernais - Rosa Bonheur, 2026 300 külastust · 4,1%
  10. Weaning the Calves 10 Weaning the Calves, 1879 200 külastust · 2,7%

Kuidas Rosa Bonheur publik kuupäevade kaupa muutub?

Iga pulg esitab ühe kuu. See näitab, kui palju kordi on antud kunstniku lehte viimase zwölf kuuga lõymes konkreetse kuuga lõymes avatud.

Näita arvulisi
KuuKunstniku pageTeoselehinded
Okt 202500
Nov 202500
Dets 202500
Jaan 202600
Veeb 202600
Märts 202600
Apr 202600
Mai 202600
Jun 2026100100
Jul 20268003800
Aug 2026100200
Sept 202627001700

Kuidas Rosa Bonheur teoseid aasta jooksul vaadelakse?

Iga pulg esindab ühte kuud. Graafik näitab ühe aasta jooksul toimunud külastuste koguarvu kõik selle kunstniku teoste lehtedele, kuu-kuul.

Mõlema graafiku kuumoodulid on esimeses tabelis, eespool.

Kuidas Rosa Bonheur kõige vaadeldavamad teosed aasta jooksul omavahel võrdlevad?

Iga rida esitab ühe populaarse teose. Iga pulg näitab, kui palju külastusi antud teos ühe kuu jooksul sai. Kõrgemad pulgad tähendavad sel kuul rohkem külastusi.

Näita arvulisi
TeosOkt 2025Nov 2025Dets 2025Jaan 2026Veeb 2026Märts 2026Apr 2026Mai 2026Jun 2026Jul 2026Aug 2026Sept 2026
The Horse Fair0000000003000400
The Horse Fair0000000003000100
Weaning the Calves0000000001000100
Plowing in the Nivernais00000000000300
Going to Market000000000000
A Limier Briquet Hound0000000000100200
Highland Raid00000000000100
Cattle at Rest on a Hillsid…000000000000
The Horse Fair (study)000000000000
Sheep by the Sea000000000000

Telefonid, tabletid või arvutid: kus Rosa Bonheur vaatati?

Igatükk esindab ühte seadmete tüüpi: telefonit, tahvelarvutit või arvutit. Mida suurem on tükk, seda rohkem külastusi on viimadise 12 kuu jooksul sellest seadmetypist pärit.

Näita arvulisi
SeadeKülastusedJaga
arvutid530055,8%
telefonid360037,9%
seadmed6006,3%

Millistes keeles Rosa Bonheur publik räägib?

Iga osa esindab ühte keelt. Mida suurem on osa, seda rohkem külastajaid kasutas viimase kolmkümmend päeva jooksul veebilehte selles keeles. Kuvatakse ainult kümme enimkasutatud keelt.

Näita arvulisi
KeelKülastusedJaga
saksa120036,4%
prantsuse110033,3%
rootsi3009,1%
hispaania2006,1%
itaalia2006,1%
inglise1003,0%
portugali1003,0%
slovaki1003,0%

Kuidas on Rosa Bonheur päevased külastused ja milline on prognoos?

Iga pulg esindab ühte päeva. Esimesed pulgad näitavad külastuste arvu viimaste kolme nädala jooksul. Teise värviga pulgad on meie prognoos järgmiseks kolmeks nädalaks.

Näita arvulisi
PäevKülastused
teisip. 22 Sept0
kolmap. 23 Sept100
neljap. 24 Sept100
reede 25 Sept0
laup. 26 Sept300
pühap. 27 Sept100
esmasp. 28 Sept1000
teisip. 29 Sept100
kolmap. 30 Sept100
neljap. 1 Okt400
reede 2 Okt0
laup. 3 Okt300
pühap. 4 Okt600
esmasp. 5 Okt100
teisip. 6 Okt200
kolmap. 7 Okt100
neljap. 8 Okt200
reede 9 Okt300
laup. 10 Okt1000
pühap. 11 Okt100
esmasp. 12 Okt100
teisip. 13 Okt (ennust)100
kolmap. 14 Okt (ennust)100
neljap. 15 Okt (ennust)300
reede 16 Okt (ennust)100
laup. 17 Okt (ennust)700
pühap. 18 Okt (ennust)300
esmasp. 19 Okt (ennust)500
teisip. 20 Okt (ennust)100
kolmap. 21 Okt (ennust)100
neljap. 22 Okt (ennust)300
reede 23 Okt (ennust)100
laup. 24 Okt (ennust)700
pühap. 25 Okt (ennust)400
esmasp. 26 Okt (ennust)500
teisip. 27 Okt (ennust)100
kolmap. 28 Okt (ennust)100
neljap. 29 Okt (ennust)300
reede 30 Okt (ennust)100
laup. 31 Okt (ennust)700
pühap. 1 Nov (ennust)400
esmasp. 2 Nov (ennust)600

Rosa Bonheur: lühikesed vastused

Mis on Rosa Bonheur kõige vaadeldavum teos?

The Horse Fair: 900 külastust, mis moodustab 12% Rosa Bonheur vaatamistest. Nimekiri ulatub reitinguni 10.

Kui palju külastusi Rosa Bonheur saab?

9500 viimease zwölf kuu jooksul (3700 kunstniku lehel, 5800 teostel).

Kas inimesed vaatavad Rosa Bonheur telefonis või arvutis?

Mõlemal: arvutid (56%), telefonid (38%) ja seadmed (6%); juhtav on arvutid osaga 56%.

Kas kunstnikut Rosa Bonheur jälgitakse mitmes keeles?

Jah: saksa (36%), prantsuse (33%) ja rootsi (9%). Enamasti kasutatakse keelt saksa osalusel 36%.

Kas publik eelistab Rosa Bonheur laadiga teoseid?

Jah, Rahustav (Emotsionaalne toon): 56% külastustest kogu kataloogi 25% kohta.