Mis see leht on?
See leht näitab, kui palju inimesi külastavad selle veebisaidi Romeyn de Hooghe lehti. Külastus tähendab seda, et üks isik avas ühe lehe. Igal alloleval graafikul on oma lühike selgitus.
Romeyn de Hooghe: publik ülevaade
Nova Totius Terrarium Orbis püüab kõige rohkem pilki: 12 mõõtmist jooksul on sellel olnud 300 külastust, mis moodustab 21% kõigest Romeyn de Hooghe vaatamistest platvormil OriginalUniqueArt.com. Järgnevad Map of Jerusalem ja Innemen van Damiaten Romeyn de Hooghe kogus kokku 1800 külastust: 600 kunstniku lehel ja 1200 üksikteosete juures. Viimased vaatlemiskordad on vähenenõudnud: külastused on langenud 50% väärtusega Aug 2026 kuni Sept 2026. Kõige tiirukam kuu oli Jul 2026, mil külastusi oli 1500. Publik eelistab Tasakaalustatud (Värvi intensiivsus): 86% külastustest, mis moodustab 56% kunstniku kataloogist.
Romeyn de Hooghe kõige rohkem tähelepanu pälva 10 teost
Viimase doceze kuud jooksul OriginalUniqueArt.com platvormil toimunud tegelike külastuste põhjal: Romeyn de Hooghe kõige vaadeldavaimad 10 teost, järjestatud esimesest kohast alates.
-
1
Nova Totius Terrarium Orbis
300 külastust · 21,4%
-
2
Map of Jerusalem, 1700
200 külastust · 14,3%
-
3
Innemen van Damiaten
200 külastust · 14,3%
-
4
The Capture Of Naarden
100 külastust · 7,1%
-
5
Waag, haarlem
100 külastust · 7,1%
-
6
Battle of Narva on 19 November 1700, 1700
100 külastust · 7,1%
-
7
Doelen, Gasthuisstraat, Haarlem
100 külastust · 7,1%
-
8
Vleeshal Haarlem
100 külastust · 7,1%
-
9
Statue Of Laurens Jansz. Coster
100 külastust · 7,1%
-
10
Kommende Ramersdorf
100 külastust · 7,1%
Kui palju inimesi Romeyn de Hooghe igas kuus vaatab?
Iga pulg esitab ühe kuu. See näitab, kui palju kordi on antud kunstniku lehte viimase zwölf kuuga lõymes konkreetse kuuga lõymes avatud.
Vaata statistikat
| Kuu | Kunstniku page | Teoselehinded |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dets 2025 | 0 | 0 |
| Jaan 2026 | 0 | 0 |
| Veeb 2026 | 0 | 0 |
| Märts 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mai 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 0 |
| Jul 2026 | 500 | 1000 |
| Aug 2026 | 100 | 100 |
| Sept 2026 | 0 | 100 |
Kui tihti vaadatakse Romeyn de Hooghe teoseid?
Iga pulg esindab ühte kuud. Graafik näitab ühe aasta jooksul toimunud külastuste koguarvu kõik selle kunstniku teoste lehtedele, kuu-kuul.
Mõlema graafiku kuumoodulid on esimeses tabelis, eespool.
Milliseid teoseid Romeyn de Hooghe vaatajad eelistavad?
Iga tähekaart võrdleb kahte näitaja. Punktirektang on kunstniku enda teos: viiskümne juhuasja valitud teost, järjestatuna ühe omaduse järgi. Täisjooneline kuju näitab, kuidas külastajate tähelepanu viimase docelemne kuu jooksul tegelikult jaotunes. Kui täisjooneline kuju ulatub punktirektangist kaugemale, tähendab see, et selline teosest koosneva stiili või omaduse liik tõmbab rohkem tähelepanu, kui seda kunstniku teosel keskmiselt on.
Lütlus
Emotsionaalne toon
Eelnev on parandatud tõlge: Valgusus
Värvitoit
Väripalett
Värvi intensiivsus
Kontrast
Värviharmonia
Vaata statistikat
| Eelnev on parandatud tõlge: Valgusus | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Kõige tumedam | 0,0% | 0,0% |
| Pehme varjund | 0,0% | 0,0% |
| Kerge luminants | 43,8% | 57,1% |
| Valgusrikas tasakaal | 43,8% | 42,9% |
| Valgusrikas | 12,5% | 0,0% |
| Värvitoit | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Keretatud | 56,2% | 28,6% |
| Kerge värvitoon | 43,8% | 71,4% |
| Tasakaalustatud pehme | 0,0% | 0,0% |
| Selge värvitoimivus | 0,0% | 0,0% |
| Eriliselt ergitatud värv | 0,0% | 0,0% |
| Värvi intensiivsus | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Monokroomne | 43,8% | 14,3% |
| Tasakaalustatud | 56,2% | 85,7% |
| Eerem ja ergas | 0,0% | 0,0% |
| Kontrast | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Rahustav | 6,2% | 7,1% |
| Õrna | 12,5% | 21,4% |
| Tasakaalustatud | 12,5% | 7,1% |
| Erilugus | 31,2% | 21,4% |
| Kõrge kontrast | 37,5% | 42,9% |
| Värviharmonia | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Rikutud värvigarmoonia | 18,8% | 28,6% |
| Õrnalt segatud palett | 0,0% | 0,0% |
| Tasakaalustatud harmoonia | 6,2% | 7,1% |
| Värvide tugev ühtsus | 6,2% | 0,0% |
| Ühtne palett | 68,8% | 64,3% |
Millised Romeyn de Hooghe teosed pälvavad kuupõhise statistika järgi kõige rohkem tähelepanu?
Iga rida esitab ühe populaarse teose. Iga pulg näitab, kui palju külastusi antud teos ühe kuu jooksul sai. Kõrgemad pulgad tähendavad sel kuul rohkem külastusi.
Vaata statistikat
| Teos | Okt 2025 | Nov 2025 | Dets 2025 | Jaan 2026 | Veeb 2026 | Märts 2026 | Apr 2026 | Mai 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sept 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Map of Jerusalem | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Battle of Narva on 19 Novem… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| The Capture Of Naarden | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Nova Totius Terrarium Orbis | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| Waag, haarlem | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Innemen van Damiaten | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Untitled | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Doelen, Gasthuisstraat, Haa… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Plan Exact Des Fortificatio… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Statue Of Laurens Jansz. Co… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
Milles keeles inimesed Romeyn de Hooghe jälgivad?
Iga osa esindab ühte keelt. Mida suurem on osa, seda rohkem külastajaid kasutas viimase kolmkümmend päeva jooksul veebilehte selles keeles. Kuvatakse ainult kümme enimkasutatud keelt.
Kui palju inimesi Romeyn de Hooghe iga päev vaatavad ja mis on oodatud tulemus?
Iga pulg esindab ühte päeva. Esimesed pulgad näitavad külastuste arvu viimaste kolme nädala jooksul. Teise värviga pulgad on meie prognoos järgmiseks kolmeks nädalaks.
Vaata statistikat
| Päev | Külastused |
|---|---|
| neljap. 24 Sept | 0 |
| reede 25 Sept | 0 |
| laup. 26 Sept | 0 |
| pühap. 27 Sept | 0 |
| esmasp. 28 Sept | 0 |
| teisip. 29 Sept | 0 |
| kolmap. 30 Sept | 0 |
| neljap. 1 Okt | 0 |
| reede 2 Okt | 0 |
| laup. 3 Okt | 0 |
| pühap. 4 Okt | 0 |
| esmasp. 5 Okt | 0 |
| teisip. 6 Okt | 0 |
| kolmap. 7 Okt | 0 |
| neljap. 8 Okt | 0 |
| reede 9 Okt | 0 |
| laup. 10 Okt | 0 |
| pühap. 11 Okt | 0 |
| esmasp. 12 Okt | 0 |
| teisip. 13 Okt | 0 |
| kolmap. 14 Okt | 0 |
| neljap. 15 Okt (ennust) | 0 |
| reede 16 Okt (ennust) | 0 |
| laup. 17 Okt (ennust) | 0 |
| pühap. 18 Okt (ennust) | 0 |
| esmasp. 19 Okt (ennust) | 0 |
| teisip. 20 Okt (ennust) | 0 |
| kolmap. 21 Okt (ennust) | 0 |
| neljap. 22 Okt (ennust) | 0 |
| reede 23 Okt (ennust) | 0 |
| laup. 24 Okt (ennust) | 0 |
| pühap. 25 Okt (ennust) | 0 |
| esmasp. 26 Okt (ennust) | 0 |
| teisip. 27 Okt (ennust) | 0 |
| kolmap. 28 Okt (ennust) | 0 |
| neljap. 29 Okt (ennust) | 0 |
| reede 30 Okt (ennust) | 0 |
| laup. 31 Okt (ennust) | 0 |
| pühap. 1 Nov (ennust) | 0 |
| esmasp. 2 Nov (ennust) | 0 |
| teisip. 3 Nov (ennust) | 0 |
| kolmap. 4 Nov (ennust) | 0 |
Küsimused kunstniku Romeyn de Hooghe kohta
Millised Romeyn de Hooghe teosed pälvavad kõige rohkem tähelepanu?
- Nova Totius Terrarium Orbis, mis on pälvinud 300 külastust (21% kõigest Romeyn de Hooghe vaatamistest). Ülaltoetletud reitingus on 10 teost.
Kui palju inimesi vaatab Romeyn de Hooghe platvormil OriginalUniqueArt.com?
- 1800 külastust kaheteist kuus: 600 kunstniku lehel ja 1200 üksikteosete lehel.
Milliseid teoseid Romeyn de Hooghe teoseid inimesed eelistavad?
- Tasakaalustatud (Värvi intensiivsus): 86% külastustest, võrreldes 56% kataloogist.