Robert Heinecken Pilked teose peal

1931 – 2006

Mis see leht on?

See leht näitab, kui palju inimesi külastavad selle veebisaidi Robert Heinecken lehti. Külastus tähendab seda, et üks isik avas ühe lehe. Igal alloleval graafikul on oma lühike selgitus.

Statistika läbimonatati 1. juulil 2026 — enne seda kuupäeva andmed pole saadaval.

Robert Heinecken: külastuste aasta statistika näitab

John Szarkowski, Director of Photography, Museum of Modern Art, visualizing Irving Penn's still life photograph of fruit. In the style of Arcimboldo, ca. 1580 on kõige vaadeldav teos: aastas 100 külastust, mis moodustab 20% kogu tähelepanust, mida on pöördunud Robert Heinecken poole. Järgnevad Recto/Verso #7 ja Are You Rea 12. Kunstniku lehel oli 400 külastust ja teostel 500: kokku 900 külastust. Huvitavus on 100% langenud väärtusest Aug 2026 väärtuseni Sept 2026. Jul 2026 oli kõige tihedam kuu, mil külastusi oli 800. Nende eelistuseks on Tasakaalustatud harmoonia (Värviharmonia): 40% külastustest, võrreldes 12% kataloogiosaga.

Robert Heinecken kõige vaadeldavamat 5 teost

Iga reiting peegeldab viimesete ka zwölf kuu jooksul OriginalUniqueArt.com platvormil saadud külastusi; 1. koht on Robert Heinecken kõige külastatumam teos.

  1. John Szarkowski, Director of Photography, Museum of Modern Art, visualizing Irving Penn's still life photograph of fruit. In the style of Arcimboldo, ca. 1580 1 John Szarkowski, Director of Photography, Museum of Modern Art, visualizing Irving Penn's still life photograph of fruit. In the style of Arcimboldo, ca. 1580, 1985 100 külastust · 20,0%
  2. Recto/Verso #7 2 Recto/Verso #7, 1988 100 külastust · 20,0%
  3. Are You Rea 12 3 Are You Rea 12, 1964 100 külastust · 20,0%
  4. Are You Rea 20 4 Are You Rea 20, 1964 100 külastust · 20,0%
  5. Are You Rea 9 5 Are You Rea 9, 1964 100 külastust · 20,0%

Millal külastavad inimesed Robert Heinecken lehte?

Iga pulg esitab ühe kuu. See näitab, kui palju kordi on antud kunstniku lehte viimase zwölf kuuga lõymes konkreetse kuuga lõymes avatud.

Andmed tabelis
KuuKunstniku pageTeoselehinded
Okt 202500
Nov 202500
Dets 202500
Jaan 202600
Veeb 202600
Märts 202600
Apr 202600
Mai 202600
Jun 202600
Jul 2026300500
Aug 20261000
Sept 202600

Millal on Robert Heinecken teosed avatud?

Iga pulg esindab ühte kuud. Graafik näitab ühe aasta jooksul toimunud külastuste koguarvu kõik selle kunstniku teoste lehtedele, kuu-kuul.

Mõlema graafiku kuumoodulid on esimeses tabelis, eespool.

Millised on Robert Heinecken kõige vaadeldavamad teosed kuukuusalt kuukusele?

Iga rida esitab ühe populaarse teose. Iga pulg näitab, kui palju külastusi antud teos ühe kuu jooksul sai. Kõrgemad pulgad tähendavad sel kuul rohkem külastusi.

Andmed tabelis
TeosOkt 2025Nov 2025Dets 2025Jaan 2026Veeb 2026Märts 2026Apr 2026Mai 2026Jun 2026Jul 2026Aug 2026Sept 2026
Are You Rea 16000000000000
Are You Rea 1000000000000
Are You Rea 14000000000000
Are You Rea 18000000000000
Are You Rea 10000000000000
Are You Rea 24000000000000
Are You Rea 23000000000000
Are You Rea 22000000000000
Are You Rea 5000000000000
Are You Rea 4000000000000

Milles keelesid Robert Heinecken jälgitakse?

Iga osa esindab ühte keelt. Mida suurem on osa, seda rohkem külastajaid kasutas viimase kolmkümmend päeva jooksul veebilehte selles keeles. Kuvatakse ainult kümme enimkasutatud keelt.

Andmed tabelis
KeelKülastusedJaga
inglise100100,0%

Kui palju külastusi päevas Robert Heinecken saab ja mis on järgmine samm?

Iga pulg esindab ühte päeva. Esimesed pulgad näitavad külastuste arvu viimaste kolme nädala jooksul. Teise värviga pulgad on meie prognoos järgmiseks kolmeks nädalaks.

Andmed tabelis
PäevKülastused
neljap. 8 Okt0
reede 9 Okt0
laup. 10 Okt0
pühap. 11 Okt0
esmasp. 12 Okt0
teisip. 13 Okt0
kolmap. 14 Okt0
neljap. 15 Okt0
reede 16 Okt0
laup. 17 Okt0
pühap. 18 Okt0
esmasp. 19 Okt0
teisip. 20 Okt0
kolmap. 21 Okt0
neljap. 22 Okt0
reede 23 Okt0
laup. 24 Okt0
pühap. 25 Okt100
esmasp. 26 Okt0
teisip. 27 Okt0
kolmap. 28 Okt0
neljap. 29 Okt (ennust)0
reede 30 Okt (ennust)0
laup. 31 Okt (ennust)0
pühap. 1 Nov (ennust)100
esmasp. 2 Nov (ennust)0
teisip. 3 Nov (ennust)0
kolmap. 4 Nov (ennust)0
neljap. 5 Nov (ennust)0
reede 6 Nov (ennust)0
laup. 7 Nov (ennust)0
pühap. 8 Nov (ennust)200
esmasp. 9 Nov (ennust)0
teisip. 10 Nov (ennust)0
kolmap. 11 Nov (ennust)0
neljap. 12 Nov (ennust)0
reede 13 Nov (ennust)0
laup. 14 Nov (ennust)0
pühap. 15 Nov (ennust)200
esmasp. 16 Nov (ennust)0
teisip. 17 Nov (ennust)0
kolmap. 18 Nov (ennust)0

Mida inimesed Robert Heinecken kohta küsivad

Milline Robert Heinecken teos on kõige külastatum:**

Esmalt John Szarkowski, Director of Photography, Museum of Modern Art, visualizing Irving Penn's still life photograph of fruit. In the style of Arcimboldo, ca. 1580 100 külastusega, mis moodustab 20% vaatamistest. Selle üle on järjestatud 5 teost.

Kui suur on Robert Heinecken publik OriginalUniqueArt.com platvormil?

900 külastust ka twelve kuus: 400 kunstniku lehel ja 500 teostega.

Millised Robert Heinecken teosed vastavad külastajate maitsele?

Teosed, mida kirjeldatakse kui Tasakaalustatud harmoonia (Värviharmonia), saavad 40% külastustest 12% kataloogist.