Remedios Varo Pilked teose peal

1908 – 1963

Mis see leht on?

See leht näitab, kui palju inimesi külastavad selle veebisaidi Remedios Varo lehti. Külastus tähendab seda, et üks isik avas ühe lehe. Igal alloleval graafikul on oma lühike selgitus.

Statistika läbimonatati 1. juulil 2026 — enne seda kuupäeva andmed pole saadaval.

Remedios Varo: külastuste aasta statistika näitab

The call on kõige vaadeldav teos: aastas 3500 külastust, mis moodustab 8% kogu tähelepanust, mida on pöördunud Remedios Varo poole. Järgnevad Embroidering the Earth's mantle ja Cats' Paradise. Kunstniku lehel oli 17700 külastust ja teostel 38700: kokku 56400 külastust. Huvitavus on kasvanud 93% perioodil Aug 2026 kuni Sept 2026. Jul 2026 oli kõige tihedam kuu, mil külastusi oli 25600. Külastajad loevad keeles rootsi (19%), hispaania (18%) ja itaalia (14%). Külastajad tulevad riigidest Rootsi (20%), Itaalia (15%) ja Mehhiko (10%). Külastajad vaatavad arvutid (56%), telefonid (40%) ja seadmed (4%) seadmetel. Nende eelistuseks on Tume (Väripalett): 50% külastustest, võrreldes 23% kataloogiosaga.

Remedios Varo kõige vaadeldavamat 10 teost

Iga reiting peegeldab viimesete ka zwölf kuu jooksul OriginalUniqueArt.com platvormil saadud külastusi; 1. koht on Remedios Varo kõige külastatumam teos.

  1. The call 1 The call 3500 külastust · 7,9%
  2. Embroidering the Earth's mantle 2 Embroidering the Earth's mantle 3000 külastust · 6,8%
  3. Cats' Paradise 3 Cats' Paradise 1800 külastust · 4,1%
  4. Creation of birds 4 Creation of birds 1700 külastust · 3,8%
  5. Dead leaves 5 Dead leaves 1600 külastust · 3,6%
  6. Vegetarian vampire 6 Vegetarian vampire 1300 külastust · 2,9%
  7. The farewell 7 The farewell 1200 külastust · 2,7%
  8. Harmony 8 Harmony 1200 külastust · 2,7%
  9. The other clock 3 9 The other clock 3 1100 külastust · 2,5%
  10. Premonition 10 Premonition 1100 külastust · 2,5%

Millal külastavad inimesed Remedios Varo lehte?

Iga pulg esitab ühe kuu. See näitab, kui palju kordi on antud kunstniku lehte viimase zwölf kuuga lõymes konkreetse kuuga lõymes avatud.

Andmed tabelis
KuuKunstniku pageTeoselehinded
Okt 202500
Nov 202500
Dets 202500
Jaan 202600
Veeb 202600
Märts 202600
Apr 202600
Mai 202600
Jun 2026200400
Jul 2026630019300
Aug 202626007700
Sept 2026860011300

Millal on Remedios Varo teosed avatud?

Iga pulg esindab ühte kuud. Graafik näitab ühe aasta jooksul toimunud külastuste koguarvu kõik selle kunstniku teoste lehtedele, kuu-kuul.

Mõlema graafiku kuumoodulid on esimeses tabelis, eespool.

Millised on Remedios Varo kõige vaadeldavamad teosed kuukuusalt kuukusele?

Iga rida esitab ühe populaarse teose. Iga pulg näitab, kui palju külastusi antud teos ühe kuu jooksul sai. Kõrgemad pulgad tähendavad sel kuul rohkem külastusi.

Andmed tabelis
TeosOkt 2025Nov 2025Dets 2025Jaan 2026Veeb 2026Märts 2026Apr 2026Mai 2026Jun 2026Jul 2026Aug 2026Sept 2026
Embroidering the Earth's ma…000000001005004001200
The other clock 3000000000100200700
Star catcher0000000002000300
Premonition000000000300300100
Born again 10000000000600100
Icon (open)00000000010000
Meeting000000000200500100
The call0000000006009001400
Spiral transit00000000040000
Capillary locomotion 300000000001000

Milline on Remedios Varo sihtrühma seadmete vaheline jaotus?

Igatükk esindab ühte seadmete tüüpi: telefonit, tahvelarvutit või arvutit. Mida suurem on tükk, seda rohkem külastusi on viimadise 12 kuu jooksul sellest seadmetypist pärit.

Andmed tabelis
SeadeKülastusedJaga
arvutid3160056,0%
telefonid2230039,5%
seadmed25004,4%

Milles keelesid Remedios Varo jälgitakse?

Iga osa esindab ühte keelt. Mida suurem on osa, seda rohkem külastajaid kasutas viimase kolmkümmend päeva jooksul veebilehte selles keeles. Kuvatakse ainult kümme enimkasutatud keelt.

Andmed tabelis
KeelKülastusedJaga
rootsi220018,6%
hispaania210017,8%
itaalia170014,4%
inglise8006,8%
portugali7005,9%
saksa6005,1%
vene6005,1%
jaapani4003,4%
poola4003,4%
tšehhi3002,5%

Kui palju külastusi päevas Remedios Varo saab ja mis on järgmine samm?

Iga pulg esindab ühte päeva. Esimesed pulgad näitavad külastuste arvu viimaste kolme nädala jooksul. Teise värviga pulgad on meie prognoos järgmiseks kolmeks nädalaks.

Andmed tabelis
PäevKülastused
reede 9 Okt1300
laup. 10 Okt500
pühap. 11 Okt900
esmasp. 12 Okt1300
teisip. 13 Okt900
kolmap. 14 Okt500
neljap. 15 Okt900
reede 16 Okt1400
laup. 17 Okt2600
pühap. 18 Okt2000
esmasp. 19 Okt9000
teisip. 20 Okt800
kolmap. 21 Okt800
neljap. 22 Okt1700
reede 23 Okt1300
laup. 24 Okt2400
pühap. 25 Okt1700
esmasp. 26 Okt1900
teisip. 27 Okt1900
kolmap. 28 Okt1400
neljap. 29 Okt5300
reede 30 Okt (ennust)2000
laup. 31 Okt (ennust)2700
pühap. 1 Nov (ennust)2300
esmasp. 2 Nov (ennust)6000
teisip. 3 Nov (ennust)1800
kolmap. 4 Nov (ennust)1300
neljap. 5 Nov (ennust)3900
reede 6 Nov (ennust)2300
laup. 7 Nov (ennust)3200
pühap. 8 Nov (ennust)2700
esmasp. 9 Nov (ennust)7100
teisip. 10 Nov (ennust)2100
kolmap. 11 Nov (ennust)1600
neljap. 12 Nov (ennust)4600
reede 13 Nov (ennust)2600
laup. 14 Nov (ennust)3600
pühap. 15 Nov (ennust)3000
esmasp. 16 Nov (ennust)8000
teisip. 17 Nov (ennust)2300
kolmap. 18 Nov (ennust)1800
neljap. 19 Nov (ennust)5100

Mida inimesed Remedios Varo kohta küsivad

Milline Remedios Varo teos on kõige külastatum:**

Esmalt The call 3500 külastusega, mis moodustab 8% vaatamistest. Selle üle on järjestatud 10 teost.

Kui suur on Remedios Varo publik OriginalUniqueArt.com platvormil?

56400 külastust ka twelve kuus: 17700 kunstniku lehel ja 38700 teostega.

Millised seadmed toovad Remedios Varo vaatajaid?

Publik pärineb arvutid (56%), telefonid (40%) ja seadmed (4%) seadmetest; kõige enam kasutatakse seadmet arvutid, mis moodustab 56% külastustest.

Millistes keeles kasutavad Remedios Varo jälgijad keeled?

rootsi (19%), hispaania (18%) ja itaalia (14%); rootsi katab 19%.

Millised Remedios Varo teosed vastavad külastajate maitsele?

Teosed, mida kirjeldatakse kui Tume (Väripalett), saavad 50% külastustest 23% kataloogist.