Raffael Pilked teose peal

1483 – 1520

Mis see leht on?

See leht näitab, kui palju inimesi külastavad selle veebisaidi Raffael lehti. Külastus tähendab seda, et üks isik avas ühe lehe. Igal alloleval graafikul on oma lühike selgitus.

Statistika läbimonatati 1. juulil 2026 — enne seda kuupäeva andmed pole saadaval.

Raffael: külastuste aasta statistika näitab

Atene kool on kõige vaadeldav teos: aastas 35000 külastust, mis moodustab 10% kogu tähelepanust, mida on pöördunud Raffael poole. Järgnevad Transfiguratsioon ja Madonna della Seggiola (Tool). Kunstniku lehel oli 76300 külastust ja teostel 328500: kokku 404800 külastust. Huvitavus on 35% langenud väärtusest Aug 2026 väärtuseni Sept 2026. Jul 2026 oli kõige tihedam kuu, mil külastusi oli 216600. Külastajad loevad keeles inglise (29%), vene (13%) ja itaalia (6%). Külastajad tulevad riigidest Ameerika Ühendriigid (11%), Venemaa (9%) ja Itaalia (7%). Külastajad vaatavad arvutid (58%), telefonid (38%) ja seadmed (4%) seadmetel. Nende eelistuseks on Neutraalsed toonid (Väripalett): 30% külastustest, võrreldes 15% kataloogiosaga.

Raffael kõige vaadeldavamat 10 teost

Iga reiting peegeldab viimesete ka zwölf kuu jooksul OriginalUniqueArt.com platvormil saadud külastusi; 1. koht on Raffael kõige külastatumam teos.

  1. Atene kool 1 Atene kool, 1511 35000 külastust · 9,8%
  2. Transfiguratsioon 2 Transfiguratsioon, 1520 31400 külastust · 8,8%
  3. Madonna della Seggiola (Tool) 3 Madonna della Seggiola (Tool), 1514 22200 külastust · 6,2%
  4. Transfiguratsioon 4 Transfiguratsioon, 1519 11700 külastust · 3,3%
  5. The Sistine Madonna 5 The Sistine Madonna, 1513 8000 külastust · 2,2%
  6. Madonnas põõsast 6 Madonnas põõsast, 1506 7900 külastust · 2,2%
  7. La Belle Jardinière 7 La Belle Jardinière, 1507 7200 külastust · 2,0%
  8. Neitsi Maarja abiellumine 8 Neitsi Maarja abiellumine, 1504 5900 külastust · 1,7%
  9. Sistine Madonna 9 Sistine Madonna, 1513 5000 külastust · 1,4%
  10. Raphael

Urbino

Italy

1483

1520

Raphael

1515

A Masterpiece of Renaissance Portraiture

60 x 44 cm

Portrait of Bindo Altoviti

Bindo Altoviti portree 10 Raphael Urbino Italy 1483 1520 Raphael 1515 A Masterpiece of Renaissance Portraiture 60 x 44 cm Portrait of Bindo Altoviti Bindo Altoviti portree, 1515 4300 külastust · 1,2%

Millal külastavad inimesed Raffael lehte?

Iga pulg esitab ühe kuu. See näitab, kui palju kordi on antud kunstniku lehte viimase zwölf kuuga lõymes konkreetse kuuga lõymes avatud.

Andmed tabelis
KuuKunstniku pageTeoselehinded
Okt 202500
Nov 202500
Dets 202500
Jaan 202600
Veeb 202600
Märts 202600
Apr 202600
Mai 202600
Jun 20264007000
Jul 202621300195300
Aug 20262470085000
Sept 20262990041200

Millal on Raffael teosed avatud?

Iga pulg esindab ühte kuud. Graafik näitab ühe aasta jooksul toimunud külastuste koguarvu kõik selle kunstniku teoste lehtedele, kuu-kuul.

Mõlema graafiku kuumoodulid on esimeses tabelis, eespool.

Millised on Raffael kõige vaadeldavamad teosed kuukuusalt kuukusele?

Iga rida esitab ühe populaarse teose. Iga pulg näitab, kui palju külastusi antud teos ühe kuu jooksul sai. Kõrgemad pulgad tähendavad sel kuul rohkem külastusi.

Andmed tabelis
TeosOkt 2025Nov 2025Dets 2025Jaan 2026Veeb 2026Märts 2026Apr 2026Mai 2026Jun 2026Jul 2026Aug 2026Sept 2026
Atene kool0000000009700119008800
Siistine Madonna00000000050020000
Transfiguratsioon000000002009600171003700
Neitsi Maarja abiellumine00000000034001900300
La Fornarina000000000200100200
Kanarilise Madonna000000000000
La Belle Jardinière00000000030003600300
Kolm Harjumist0000000001000500500
Madonna della Seggiola000000000000
Madonna in the Meadow000000000000

Milline on Raffael sihtrühma seadmete vaheline jaotus?

Igatükk esindab ühte seadmete tüüpi: telefonit, tahvelarvutit või arvutit. Mida suurem on tükk, seda rohkem külastusi on viimadise 12 kuu jooksul sellest seadmetypist pärit.

Andmed tabelis
SeadeKülastusedJaga
arvutid23480058,0%
telefonid15450038,2%
seadmed155003,8%

Milles keelesid Raffael jälgitakse?

Iga osa esindab ühte keelt. Mida suurem on osa, seda rohkem külastajaid kasutas viimase kolmkümmend päeva jooksul veebilehte selles keeles. Kuvatakse ainult kümme enimkasutatud keelt.

Andmed tabelis
KeelKülastusedJaga
inglise910028,5%
vene410012,9%
itaalia19006,0%
korea17005,3%
hispaania14004,4%
serbia13004,1%
rootsi13004,1%
saksa11003,4%
soome10003,1%
prantsuse10003,1%

Kui palju külastusi päevas Raffael saab ja mis on järgmine samm?

Iga pulg esindab ühte päeva. Esimesed pulgad näitavad külastuste arvu viimaste kolme nädala jooksul. Teise värviga pulgad on meie prognoos järgmiseks kolmeks nädalaks.

Andmed tabelis
PäevKülastused
reede 9 Okt4100
laup. 10 Okt4100
pühap. 11 Okt6100
esmasp. 12 Okt7200
teisip. 13 Okt4700
kolmap. 14 Okt5100
neljap. 15 Okt4600
reede 16 Okt5400
laup. 17 Okt4400
pühap. 18 Okt6400
esmasp. 19 Okt9800
teisip. 20 Okt10300
kolmap. 21 Okt13400
neljap. 22 Okt15600
reede 23 Okt7200
laup. 24 Okt7000
pühap. 25 Okt7600
esmasp. 26 Okt10200
teisip. 27 Okt7600
kolmap. 28 Okt11500
neljap. 29 Okt45600
reede 30 Okt (ennust)10300
laup. 31 Okt (ennust)9600
pühap. 1 Nov (ennust)12400
esmasp. 2 Nov (ennust)16800
teisip. 3 Nov (ennust)14000
kolmap. 4 Nov (ennust)18600
neljap. 5 Nov (ennust)40700
reede 6 Nov (ennust)12200
laup. 7 Nov (ennust)11300
pühap. 8 Nov (ennust)14700
esmasp. 9 Nov (ennust)19900
teisip. 10 Nov (ennust)16500
kolmap. 11 Nov (ennust)21900
neljap. 12 Nov (ennust)48000
reede 13 Nov (ennust)13800
laup. 14 Nov (ennust)12800
pühap. 15 Nov (ennust)16600
esmasp. 16 Nov (ennust)22400
teisip. 17 Nov (ennust)18600
kolmap. 18 Nov (ennust)24700
neljap. 19 Nov (ennust)54300

Mida inimesed Raffael kohta küsivad

Milline Raffael teos on kõige külastatum:**

Esmalt Atene kool 35000 külastusega, mis moodustab 10% vaatamistest. Selle üle on järjestatud 10 teost.

Kui suur on Raffael publik OriginalUniqueArt.com platvormil?

404800 külastust ka twelve kuus: 76300 kunstniku lehel ja 328500 teostega.

Millised seadmed toovad Raffael vaatajaid?

Publik pärineb arvutid (58%), telefonid (38%) ja seadmed (4%) seadmetest; kõige enam kasutatakse seadmet arvutid, mis moodustab 58% külastustest.

Millistes keeles kasutavad Raffael jälgijad keeled?

inglise (29%), vene (13%) ja itaalia (6%); inglise katab 29%.

Millised Raffael teosed vastavad külastajate maitsele?

Teosed, mida kirjeldatakse kui Neutraalsed toonid (Väripalett), saavad 30% külastustest 15% kataloogist.