Mis see leht on?
See leht näitab, kui palju inimesi külastavad selle veebisaidi Rafael De Penagos lehti. Külastus tähendab seda, et üks isik avas ühe lehe. Igal alloleval graafikul on oma lühike selgitus.
Rafael De Penagos: peamised näitlikud
Kõige rohkem vaadeldud teos on Untitled (551): 12 mõttes 300 vaatlemist, mis moodustab 6% Rafael De Penagos vaatamiste kogkõigist. Seejäpärast Untitled (168) ja Untitled (205). Kokku 6100 külastust: 1000 kunstniku lehel ja 5100 teostel. Publiku arv väheneb: Sept 2026 oli 100% väiksem külastuste arv kui Aug 2026 Hu peakkuu: Jul 2026, külastusi 5500. Publiku seadmete jaotus: arvutid (98%) ja telefonid (2%). Üks maitse eristub: Selge värvitoimivus (Värvitoit) kogub 43% külastustest, ehk vaid 26% osa kataloogist.
Rafael De Penagos: enim vaadeldud 10 teost
See reiting põhineb külastustele, mitte kataloogimispunktidele: Rafael De Penagos kõige vaatamaskäinud 10 teost OriginalUniqueArt.com platvormil kahe عشر kuu jooksul.
-
1
Untitled (551)
300 külastust · 5,7%
-
2
Untitled (168)
200 külastust · 3,8%
-
3
Untitled (205)
200 külastust · 3,8%
-
4
Untitled (216)
200 külastust · 3,8%
-
5
Untitled (862)
200 külastust · 3,8%
-
6
Untitled (957)
200 külastust · 3,8%
-
7
Untitled (917)
200 külastust · 3,8%
-
8
Untitled (920)
200 külastust · 3,8%
-
9
Untitled (443)
200 külastust · 3,8%
-
10
Illustration of Saint Manuel Bueno, martyr
100 külastust · 1,9%
Kuidas Rafael De Penagos publik kuupäevade kaupa muutub?
Iga pulg esitab ühe kuu. See näitab, kui palju kordi on antud kunstniku lehte viimase zwölf kuuga lõymes konkreetse kuuga lõymes avatud.
Näita arvulisi
| Kuu | Kunstniku page | Teoselehinded |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dets 2025 | 0 | 0 |
| Jaan 2026 | 0 | 0 |
| Veeb 2026 | 0 | 0 |
| Märts 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mai 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 100 | 400 |
| Jul 2026 | 900 | 4600 |
| Aug 2026 | 0 | 100 |
| Sept 2026 | 0 | 0 |
Kuidas Rafael De Penagos teoseid aasta jooksul vaadelakse?
Iga pulg esindab ühte kuud. Graafik näitab ühe aasta jooksul toimunud külastuste koguarvu kõik selle kunstniku teoste lehtedele, kuu-kuul.
Mõlema graafiku kuumoodulid on esimeses tabelis, eespool.
Mida publik valib Rafael De Penagos teoste vahel?
Iga tähekaart võrdleb kahte näitaja. Punktirektang on kunstniku enda teos: viiskümne juhuasja valitud teost, järjestatuna ühe omaduse järgi. Täisjooneline kuju näitab, kuidas külastajate tähelepanu viimase docelemne kuu jooksul tegelikult jaotunes. Kui täisjooneline kuju ulatub punktirektangist kaugemale, tähendab see, et selline teosest koosneva stiili või omaduse liik tõmbab rohkem tähelepanu, kui seda kunstniku teosel keskmiselt on.
Lütlus
Emotsionaalne toon
Eelnev on parandatud tõlge: Valgusus
Värvitoit
Väripalett
Värvi intensiivsus
Kontrast
Värviharmonia
Näita arvulisi
| Eelnev on parandatud tõlge: Valgusus | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Kõige tumedam | 0,0% | 3,8% |
| Pehme varjund | 10,0% | 9,4% |
| Kerge luminants | 26,0% | 18,9% |
| Valgusrikas tasakaal | 32,0% | 41,5% |
| Valgusrikas | 32,0% | 26,4% |
| Värvitoit | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Keretatud | 22,0% | 24,5% |
| Kerge värvitoon | 16,0% | 13,2% |
| Tasakaalustatud pehme | 24,0% | 18,9% |
| Selge värvitoimivus | 26,0% | 43,4% |
| Eriliselt ergitatud värv | 12,0% | 0,0% |
| Väripalett | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Neutraalsed toonid | 45,6% | 40,0% |
| Tume | 21,7% | 18,0% |
| Maapõhine | 17,4% | 20,0% |
| Pastelltoonid | 13,0% | 10,0% |
| Lõunapea loojumine | 0,0% | 6,0% |
| Metallik Metalli toonid | 2,2% | 2,0% |
| Looduslikud toonid | 0,0% | 4,0% |
| Värvi intensiivsus | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Monokroomne | 18,0% | 11,3% |
| Tasakaalustatud | 34,0% | 41,5% |
| Eerem ja ergas | 48,0% | 47,2% |
| Kontrast | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Rahustav | 4,0% | 0,0% |
| Õrna | 12,0% | 1,9% |
| Tasakaalustatud | 0,0% | 0,0% |
| Erilugus | 16,0% | 13,2% |
| Kõrge kontrast | 68,0% | 84,9% |
| Värviharmonia | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Rikutud värvigarmoonia | 22,0% | 17,0% |
| Õrnalt segatud palett | 22,0% | 18,9% |
| Tasakaalustatud harmoonia | 16,0% | 24,5% |
| Värvide tugev ühtsus | 26,0% | 20,8% |
| Ühtne palett | 14,0% | 18,9% |
Kuidas Rafael De Penagos kõige vaadeldavamad teosed aasta jooksul omavahel võrdlevad?
Iga rida esitab ühe populaarse teose. Iga pulg näitab, kui palju külastusi antud teos ühe kuu jooksul sai. Kõrgemad pulgad tähendavad sel kuul rohkem külastusi.
Näita arvulisi
| Teos | Okt 2025 | Nov 2025 | Dets 2025 | Jaan 2026 | Veeb 2026 | Märts 2026 | Apr 2026 | Mai 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sept 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Untitled (100) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Untitled (848) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled (677) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled (883) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Untitled (369) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Untitled (957) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Untitled (216) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Untitled (282) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled (592) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled (419) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
Telefonid, tabletid või arvutid: kus Rafael De Penagos vaatati?
Igatükk esindab ühte seadmete tüüpi: telefonit, tahvelarvutit või arvutit. Mida suurem on tükk, seda rohkem külastusi on viimadise 12 kuu jooksul sellest seadmetypist pärit.
Näita arvulisi
| Seade | Külastused | Jaga |
|---|---|---|
| arvutid | 6000 | 98,4% |
| telefonid | 100 | 1,6% |
Millistes keeles Rafael De Penagos publik räägib?
Iga osa esindab ühte keelt. Mida suurem on osa, seda rohkem külastajaid kasutas viimase kolmkümmend päeva jooksul veebilehte selles keeles. Kuvatakse ainult kümme enimkasutatud keelt.
Kuidas on Rafael De Penagos päevased külastused ja milline on prognoos?
Iga pulg esindab ühte päeva. Esimesed pulgad näitavad külastuste arvu viimaste kolme nädala jooksul. Teise värviga pulgad on meie prognoos järgmiseks kolmeks nädalaks.
Näita arvulisi
| Päev | Külastused |
|---|---|
| neljap. 24 Sept | 0 |
| reede 25 Sept | 0 |
| laup. 26 Sept | 0 |
| pühap. 27 Sept | 0 |
| esmasp. 28 Sept | 0 |
| teisip. 29 Sept | 0 |
| kolmap. 30 Sept | 0 |
| neljap. 1 Okt | 0 |
| reede 2 Okt | 0 |
| laup. 3 Okt | 0 |
| pühap. 4 Okt | 0 |
| esmasp. 5 Okt | 0 |
| teisip. 6 Okt | 0 |
| kolmap. 7 Okt | 0 |
| neljap. 8 Okt | 100 |
| reede 9 Okt | 0 |
| laup. 10 Okt | 0 |
| pühap. 11 Okt | 0 |
| esmasp. 12 Okt | 0 |
| teisip. 13 Okt | 100 |
| kolmap. 14 Okt | 0 |
| neljap. 15 Okt (ennust) | 100 |
| reede 16 Okt (ennust) | 0 |
| laup. 17 Okt (ennust) | 0 |
| pühap. 18 Okt (ennust) | 0 |
| esmasp. 19 Okt (ennust) | 0 |
| teisip. 20 Okt (ennust) | 100 |
| kolmap. 21 Okt (ennust) | 0 |
| neljap. 22 Okt (ennust) | 200 |
| reede 23 Okt (ennust) | 0 |
| laup. 24 Okt (ennust) | 0 |
| pühap. 25 Okt (ennust) | 0 |
| esmasp. 26 Okt (ennust) | 0 |
| teisip. 27 Okt (ennust) | 200 |
| kolmap. 28 Okt (ennust) | 0 |
| neljap. 29 Okt (ennust) | 200 |
| reede 30 Okt (ennust) | 0 |
| laup. 31 Okt (ennust) | 0 |
| pühap. 1 Nov (ennust) | 0 |
| esmasp. 2 Nov (ennust) | 0 |
| teisip. 3 Nov (ennust) | 200 |
| kolmap. 4 Nov (ennust) | 0 |
Rafael De Penagos: lühikesed vastused
Mis on Rafael De Penagos kõige vaadeldavum teos?
- Untitled (551): 300 külastust, mis moodustab 6% Rafael De Penagos vaatamistest. Nimekiri ulatub reitinguni 10.
Kui palju külastusi Rafael De Penagos saab?
- 6100 viimease zwölf kuu jooksul (1000 kunstniku lehel, 5100 teostel).
Kas inimesed vaatavad Rafael De Penagos telefonis või arvutis?
- Mõlemal: arvutid (98%) ja telefonid (2%); juhtav on arvutid osaga 98%.
Kas publik eelistab Rafael De Penagos laadiga teoseid?
- Jah, Selge värvitoimivus (Värvitoit): 43% külastustest kogu kataloogi 26% kohta.