Peter Paul Rubens Pilked teose peal

1577 – 1640

Mis see leht on?

See leht näitab, kui palju inimesi külastavad selle veebisaidi Peter Paul Rubens lehti. Külastus tähendab seda, et üks isik avas ühe lehe. Igal alloleval graafikul on oma lühike selgitus.

Statistika läbimonatati 1. juulil 2026 — enne seda kuupäeva andmed pole saadaval.

Peter Paul Rubens: külastuste aasta statistika näitab

Massacre of the Innocents on kõige vaadeldav teos: aastas 8400 külastust, mis moodustab 2% kogu tähelepanust, mida on pöördunud Peter Paul Rubens poole. Järgnevad Roomulus ja Remo ja Kahvikute langus. Kunstniku lehel oli 27400 külastust ja teostel 293200: kokku 320600 külastust. Huvitavus on kasvanud 99% perioodil Sept 2026 kuni Okt 2026. Jul 2026 oli kõige tihedam kuu, mil külastusi oli 182600. Külastajad loevad keeles hispaania (19%), prantsuse (12%) ja inglise (11%). Külastajad tulevad riigidest Prantsusmaa (8%), Mehhiko (8%) ja Saksamaa (7%). Külastajad vaatavad arvutid (78%), telefonid (20%) ja seadmed (2%) seadmetel. Nende eelistuseks on Kõrge kontrast (Kontrast): 50% külastustest, võrreldes 32% kataloogiosaga.

Peter Paul Rubens kõige vaadeldavamat 10 teost

Iga reiting peegeldab viimesete ka zwölf kuu jooksul OriginalUniqueArt.com platvormil saadud külastusi; 1. koht on Peter Paul Rubens kõige külastatumam teos.

  1. Massacre of the Innocents 1 Massacre of the Innocents, 1637 8400 külastust · 2,3%
  2. Roomulus ja Remo 2 Roomulus ja Remo, 1616 7600 külastust · 2,1%
  3. Kahvikute langus 3 Kahvikute langus, 1620 7300 külastust · 2,0%
  4. Ristilt mahavõtmine 4 Ristilt mahavõtmine, 1614 6900 külastust · 1,9%
  5. Leonijagaüt 5 Leonijagaüt, 1621 5200 külastust · 1,4%
  6. Rubens, tema naine Helena Fourment ja nende poeg Peter Paul 6 Rubens, tema naine Helena Fourment ja nende poeg Peter Paul, 1639 4500 külastust · 1,2%
  7. Viimne Kohutõmmetus 7 Viimne Kohutõmmetus, 1617 4400 külastust · 1,2%
  8. Igatsuse ime 8 Igatsuse ime, 1618 4300 külastust · 1,2%
  9. The Battle of the Amazons 9 The Battle of the Amazons, 1618 4100 külastust · 1,1%
  10. Marie de Medici saaramine Marseille'is 10 Marie de Medici saaramine Marseille'is, 1625 4000 külastust · 1,1%

Millal külastavad inimesed Peter Paul Rubens lehte?

Iga pulg esitab ühe kuu. See näitab, kui palju kordi on antud kunstniku lehte viimase zwölf kuuga lõymes konkreetse kuuga lõymes avatud.

Andmed tabelis
KuuKunstniku pageTeoselehinded
Nov 202500
Dets 202500
Jaan 202600
Veeb 202600
Märts 202600
Apr 202600
Mai 202600
Jun 202610010500
Jul 20263000179600
Aug 202690019000
Sept 2026700029000
Okt 20261640055100

Millal on Peter Paul Rubens teosed avatud?

Iga pulg esindab ühte kuud. Graafik näitab ühe aasta jooksul toimunud külastuste koguarvu kõik selle kunstniku teoste lehtedele, kuu-kuul.

Mõlema graafiku kuumoodulid on esimeses tabelis, eespool.

Millised on Peter Paul Rubens kõige vaadeldavamad teosed kuukuusalt kuukusele?

Iga rida esitab ühe populaarse teose. Iga pulg näitab, kui palju külastusi antud teos ühe kuu jooksul sai. Kõrgemad pulgad tähendavad sel kuul rohkem külastusi.

Andmed tabelis
TeosNov 2025Dets 2025Jaan 2026Veeb 2026Märts 2026Apr 2026Mai 2026Jun 2026Jul 2026Aug 2026Sept 2026Okt 2026
Risti tõstmine0000000001000200
Kastor ja Pollux kidnavad L…000000000300100300
Ristilt maha võtmine00000000000700
Kolm Graatsia, Prado00000000004002000
Saturn00000000000100
Kahvikute langus0000000013006006002400
Samson ja Delilah0000000030000200
Linnupealise tee päritolu000000000000
Medusa pea00000000200000
Rubens ja Isabella Brant ma…00000000200000

Milline on Peter Paul Rubens sihtrühma seadmete vaheline jaotus?

Igatükk esindab ühte seadmete tüüpi: telefonit, tahvelarvutit või arvutit. Mida suurem on tükk, seda rohkem külastusi on viimadise 12 kuu jooksul sellest seadmetypist pärit.

Andmed tabelis
SeadeKülastusedJaga
arvutid25130078,4%
telefonid6300019,7%
seadmed63002,0%

Milles keelesid Peter Paul Rubens jälgitakse?

Iga osa esindab ühte keelt. Mida suurem on osa, seda rohkem külastajaid kasutas viimase kolmkümmend päeva jooksul veebilehte selles keeles. Kuvatakse ainult kümme enimkasutatud keelt.

Andmed tabelis
KeelKülastusedJaga
hispaania300018,6%
prantsuse200012,4%
inglise170010,6%
saksa12007,5%
portugali12007,5%
vene11006,8%
gruusia6003,7%
bulgaaria5003,1%
eesti5003,1%
itaalia5003,1%

Kui palju külastusi päevas Peter Paul Rubens saab ja mis on järgmine samm?

Iga pulg esindab ühte päeva. Esimesed pulgad näitavad külastuste arvu viimaste kolme nädala jooksul. Teise värviga pulgad on meie prognoos järgmiseks kolmeks nädalaks.

Andmed tabelis
PäevKülastused
pühap. 11 Okt2100
esmasp. 12 Okt3400
teisip. 13 Okt8700
kolmap. 14 Okt2000
neljap. 15 Okt4200
reede 16 Okt2000
laup. 17 Okt2900
pühap. 18 Okt4400
esmasp. 19 Okt5400
teisip. 20 Okt3400
kolmap. 21 Okt4100
neljap. 22 Okt7100
reede 23 Okt4800
laup. 24 Okt4000
pühap. 25 Okt5200
esmasp. 26 Okt4400
teisip. 27 Okt4000
kolmap. 28 Okt9000
neljap. 29 Okt5200
reede 30 Okt5100
laup. 31 Okt7400
pühap. 1 Nov (ennust)5500
esmasp. 2 Nov (ennust)6200
teisip. 3 Nov (ennust)7600
kolmap. 4 Nov (ennust)7100
neljap. 5 Nov (ennust)7800
reede 6 Nov (ennust)5600
laup. 7 Nov (ennust)6800
pühap. 8 Nov (ennust)6200
esmasp. 9 Nov (ennust)7000
teisip. 10 Nov (ennust)8500
kolmap. 11 Nov (ennust)8000
neljap. 12 Nov (ennust)8700
reede 13 Nov (ennust)6300
laup. 14 Nov (ennust)7500
pühap. 15 Nov (ennust)6700
esmasp. 16 Nov (ennust)7600
teisip. 17 Nov (ennust)9200
kolmap. 18 Nov (ennust)8700
neljap. 19 Nov (ennust)9500
reede 20 Nov (ennust)6800
laup. 21 Nov (ennust)8200

Mida inimesed Peter Paul Rubens kohta küsivad

Milline Peter Paul Rubens teos on kõige külastatum:**

Esmalt Massacre of the Innocents 8400 külastusega, mis moodustab 2% vaatamistest. Selle üle on järjestatud 10 teost.

Kui suur on Peter Paul Rubens publik OriginalUniqueArt.com platvormil?

320600 külastust ka twelve kuus: 27400 kunstniku lehel ja 293200 teostega.

Millised seadmed toovad Peter Paul Rubens vaatajaid?

Publik pärineb arvutid (78%), telefonid (20%) ja seadmed (2%) seadmetest; kõige enam kasutatakse seadmet arvutid, mis moodustab 78% külastustest.

Millistes keeles kasutavad Peter Paul Rubens jälgijad keeled?

hispaania (19%), prantsuse (12%) ja inglise (11%); hispaania katab 19%.

Millised Peter Paul Rubens teosed vastavad külastajate maitsele?

Teosed, mida kirjeldatakse kui Kõrge kontrast (Kontrast), saavad 50% külastustest 32% kataloogist.