Nicolas Lancret Publik ja parimad teosed

1689 – 1743

Mis see leht on?

See leht näitab, kui palju inimesi külastavad selle veebisaidi Nicolas Lancret lehti. Külastus tähendab seda, et üks isik avas ühe lehe. Igal alloleval graafikul on oma lühike selgitus.

Statistika läbimonatati 1. juulil 2026 — enne seda kuupäeva andmed pole saadaval.

Nicolas Lancret: peamised näitlikud

Kõige rohkem vaadeldud teos on Spring: 12 mõttes 1100 vaatlemist, mis moodustab 10% Nicolas Lancret vaatamiste kogkõigist. Seejäpärast Lady and Gentleman with two Girls and a Servant ja L'Innocence. Kokku 12600 külastust: 1700 kunstniku lehel ja 10900 teostel. Publik kasvab: Sept 2026 ahelas oli 57% rohkem külastusi kui Aug 2026 ahelas. Hu peakkuu: Jul 2026, külastusi 8600. Publiku seadmete jaotus: arvutid (82%), telefonid (14%) ja seadmed (4%). Üks maitse eristub: Maapõhine (Väripalett) kogub 89% külastustest, ehk vaid 61% osa kataloogist.

Nicolas Lancret: enim vaadeldud 10 teost

See reiting põhineb külastustele, mitte kataloogimispunktidele: Nicolas Lancret kõige vaatamaskäinud 10 teost OriginalUniqueArt.com platvormil kahe عشر kuu jooksul.

  1. Spring 1 Spring, 1738 1100 külastust · 9,7%
  2. Lady and Gentleman with two Girls and a Servant 2 Lady and Gentleman with two Girls and a Servant, 1742 800 külastust · 7,1%
  3. L'Innocence 3 L'Innocence 500 külastust · 4,4%
  4. Picnic after the Hunt 4 Picnic after the Hunt, 1735 400 külastust · 3,5%
  5. Dance in a Pavilion 5 Dance in a Pavilion, 1730 400 külastust · 3,5%
  6. La Camargo Dancing 6 La Camargo Dancing, 1730 400 külastust · 3,5%
  7. The Music Lesson 7 The Music Lesson 400 külastust · 3,5%
  8. The Servant Justified 8 The Servant Justified, 1740 300 külastust · 2,7%
  9. Mademoiselle de Camargo Dancing 9 Mademoiselle de Camargo Dancing, 1730 300 külastust · 2,7%
  10. Le Repas Italien 10 Le Repas Italien 300 külastust · 2,7%

Kuidas Nicolas Lancret publik kuupäevade kaupa muutub?

Iga pulg esitab ühe kuu. See näitab, kui palju kordi on antud kunstniku lehte viimase zwölf kuuga lõymes konkreetse kuuga lõymes avatud.

Näita arvulisi
KuuKunstniku pageTeoselehinded
Okt 202500
Nov 202500
Dets 202500
Jaan 202600
Veeb 202600
Märts 202600
Apr 202600
Mai 202600
Jun 2026200200
Jul 20267007900
Aug 20262001200
Sept 20266001600

Kuidas Nicolas Lancret teoseid aasta jooksul vaadelakse?

Iga pulg esindab ühte kuud. Graafik näitab ühe aasta jooksul toimunud külastuste koguarvu kõik selle kunstniku teoste lehtedele, kuu-kuul.

Mõlema graafiku kuumoodulid on esimeses tabelis, eespool.

Kuidas Nicolas Lancret kõige vaadeldavamad teosed aasta jooksul omavahel võrdlevad?

Iga rida esitab ühe populaarse teose. Iga pulg näitab, kui palju külastusi antud teos ühe kuu jooksul sai. Kõrgemad pulgad tähendavad sel kuul rohkem külastusi.

Näita arvulisi
TeosOkt 2025Nov 2025Dets 2025Jaan 2026Veeb 2026Märts 2026Apr 2026Mai 2026Jun 2026Jul 2026Aug 2026Sept 2026
Picnic after the Hunt0000000003000100
Spring000000000110000
The Servant Justified00000000030000
Lady and Gentleman with two…0000000003000500
LES PLAISIRS DU BAIN00000000010000
Les Tourterelles000000000000
L'Innocence0000000003002000
Le Repas Italien00000000030000
LE PRINTEMPS00000000010000
La Camargo Dancing000000001002000100

Telefonid, tabletid või arvutid: kus Nicolas Lancret vaatati?

Igatükk esindab ühte seadmete tüüpi: telefonit, tahvelarvutit või arvutit. Mida suurem on tükk, seda rohkem külastusi on viimadise 12 kuu jooksul sellest seadmetypist pärit.

Näita arvulisi
SeadeKülastusedJaga
arvutid1030081,7%
telefonid180014,3%
seadmed5004,0%

Millistes keeles Nicolas Lancret publik räägib?

Iga osa esindab ühte keelt. Mida suurem on osa, seda rohkem külastajaid kasutas viimase kolmkümmend päeva jooksul veebilehte selles keeles. Kuvatakse ainult kümme enimkasutatud keelt.

Näita arvulisi
KeelKülastusedJaga
Chinese50071,4%
inglise20028,6%

Kuidas on Nicolas Lancret päevased külastused ja milline on prognoos?

Iga pulg esindab ühte päeva. Esimesed pulgad näitavad külastuste arvu viimaste kolme nädala jooksul. Teise värviga pulgad on meie prognoos järgmiseks kolmeks nädalaks.

Näita arvulisi
PäevKülastused
reede 2 Okt300
laup. 3 Okt100
pühap. 4 Okt0
esmasp. 5 Okt100
teisip. 6 Okt100
kolmap. 7 Okt0
neljap. 8 Okt100
reede 9 Okt100
laup. 10 Okt0
pühap. 11 Okt200
esmasp. 12 Okt100
teisip. 13 Okt300
kolmap. 14 Okt500
neljap. 15 Okt400
reede 16 Okt100
laup. 17 Okt100
pühap. 18 Okt0
esmasp. 19 Okt300
teisip. 20 Okt400
kolmap. 21 Okt500
neljap. 22 Okt700
reede 23 Okt (ennust)300
laup. 24 Okt (ennust)100
pühap. 25 Okt (ennust)100
esmasp. 26 Okt (ennust)300
teisip. 27 Okt (ennust)500
kolmap. 28 Okt (ennust)600
neljap. 29 Okt (ennust)700
reede 30 Okt (ennust)400
laup. 31 Okt (ennust)100
pühap. 1 Nov (ennust)100
esmasp. 2 Nov (ennust)400
teisip. 3 Nov (ennust)600
kolmap. 4 Nov (ennust)700
neljap. 5 Nov (ennust)900
reede 6 Nov (ennust)400
laup. 7 Nov (ennust)200
pühap. 8 Nov (ennust)200
esmasp. 9 Nov (ennust)400
teisip. 10 Nov (ennust)700
kolmap. 11 Nov (ennust)800
neljap. 12 Nov (ennust)1000

Nicolas Lancret: lühikesed vastused

Mis on Nicolas Lancret kõige vaadeldavum teos?

Spring: 1100 külastust, mis moodustab 10% Nicolas Lancret vaatamistest. Nimekiri ulatub reitinguni 10.

Kui palju külastusi Nicolas Lancret saab?

12600 viimease zwölf kuu jooksul (1700 kunstniku lehel, 10900 teostel).

Kas inimesed vaatavad Nicolas Lancret telefonis või arvutis?

Mõlemal: arvutid (82%), telefonid (14%) ja seadmed (4%); juhtav on arvutid osaga 82%.

Kas publik eelistab Nicolas Lancret laadiga teoseid?

Jah, Maapõhine (Väripalett): 89% külastustest kogu kataloogi 61% kohta.