Mis see leht on?
See leht näitab, kui palju inimesi külastavad selle veebisaidi Nicolas de Staël lehti. Külastus tähendab seda, et üks isik avas ühe lehe. Igal alloleval graafikul on oma lühike selgitus.
Nicolas de Staël: peamised näitlikud
Kõige rohkem vaadeldud teos on Honfleur: 12 mõttes 700 vaatlemist, mis moodustab 39% Nicolas de Staël vaatamiste kogkõigist. Seejäpärast Composition ja Landschaft. Kokku 2300 külastust: 600 kunstniku lehel ja 1700 teostel. Publiku arv väheneb: Sept 2026 oli 67% väiksem külastuste arv kui Aug 2026 Hu peakkuu: Jul 2026, külastusi 1000. Üks maitse eristub: Tasakaalustatud harmoonia (Värviharmonia) kogub 89% külastustest, ehk vaid 50% osa kataloogist.
Nicolas de Staël: enim vaadeldud 4 teost
See reiting põhineb külastustele, mitte kataloogimispunktidele: Nicolas de Staël kõige vaatamaskäinud 4 teost OriginalUniqueArt.com platvormil kahe عشر kuu jooksul.
Kuidas Nicolas de Staël publik kuupäevade kaupa muutub?
Iga pulg esitab ühe kuu. See näitab, kui palju kordi on antud kunstniku lehte viimase zwölf kuuga lõymes konkreetse kuuga lõymes avatud.
Näita arvulisi
| Kuu | Kunstniku page | Teoselehinded |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dets 2025 | 0 | 0 |
| Jaan 2026 | 0 | 0 |
| Veeb 2026 | 0 | 0 |
| Märts 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mai 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 100 | 0 |
| Jul 2026 | 400 | 600 |
| Aug 2026 | 0 | 900 |
| Sept 2026 | 100 | 200 |
Kuidas Nicolas de Staël teoseid aasta jooksul vaadelakse?
Iga pulg esindab ühte kuud. Graafik näitab ühe aasta jooksul toimunud külastuste koguarvu kõik selle kunstniku teoste lehtedele, kuu-kuul.
Mõlema graafiku kuumoodulid on esimeses tabelis, eespool.
Mida publik valib Nicolas de Staël teoste vahel?
Iga tähekaart võrdleb kahte näitaja. Punktirektang on kunstniku enda teos: viiskümne juhuasja valitud teost, järjestatuna ühe omaduse järgi. Täisjooneline kuju näitab, kuidas külastajate tähelepanu viimase docelemne kuu jooksul tegelikult jaotunes. Kui täisjooneline kuju ulatub punktirektangist kaugemale, tähendab see, et selline teosest koosneva stiili või omaduse liik tõmbab rohkem tähelepanu, kui seda kunstniku teosel keskmiselt on.
Lütlus
Emotsionaalne toon
Eelnev on parandatud tõlge: Valgusus
Värvitoit
Väripalett
Värvi intensiivsus
Kontrast
Värviharmonia
Näita arvulisi
| Eelnev on parandatud tõlge: Valgusus | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Kõige tumedam | 33,3% | 11,1% |
| Pehme varjund | 16,7% | 33,3% |
| Kerge luminants | 16,7% | 16,7% |
| Valgusrikas tasakaal | 16,7% | 0,0% |
| Valgusrikas | 16,7% | 38,9% |
| Värvitoit | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Keretatud | 50,0% | 11,1% |
| Kerge värvitoon | 16,7% | 38,9% |
| Tasakaalustatud pehme | 33,3% | 50,0% |
| Selge värvitoimivus | 0,0% | 0,0% |
| Eriliselt ergitatud värv | 0,0% | 0,0% |
| Värvi intensiivsus | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Monokroomne | 50,0% | 11,1% |
| Tasakaalustatud | 33,3% | 72,2% |
| Eerem ja ergas | 16,7% | 16,7% |
| Kontrast | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Rahustav | 16,7% | 38,9% |
| Õrna | 16,7% | 0,0% |
| Tasakaalustatud | 16,7% | 11,1% |
| Erilugus | 16,7% | 33,3% |
| Kõrge kontrast | 33,3% | 16,7% |
| Värviharmonia | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Rikutud värvigarmoonia | 33,3% | 11,1% |
| Õrnalt segatud palett | 0,0% | 0,0% |
| Tasakaalustatud harmoonia | 50,0% | 88,9% |
| Värvide tugev ühtsus | 0,0% | 0,0% |
| Ühtne palett | 16,7% | 0,0% |
Kuidas Nicolas de Staël kõige vaadeldavamad teosed aasta jooksul omavahel võrdlevad?
Iga rida esitab ühe populaarse teose. Iga pulg näitab, kui palju külastusi antud teos ühe kuu jooksul sai. Kõrgemad pulgad tähendavad sel kuul rohkem külastusi.
Näita arvulisi
| Teos | Okt 2025 | Nov 2025 | Dets 2025 | Jaan 2026 | Veeb 2026 | Märts 2026 | Apr 2026 | Mai 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sept 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Landschaft | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 0 | 0 |
| Composition | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 500 | 0 |
| Composition en Bleu | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 |
| Composition | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Honfleur | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 200 | 200 |
| Ballet | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Millistes keeles Nicolas de Staël publik räägib?
Iga osa esindab ühte keelt. Mida suurem on osa, seda rohkem külastajaid kasutas viimase kolmkümmend päeva jooksul veebilehte selles keeles. Kuvatakse ainult kümme enimkasutatud keelt.
Näita arvulisi
| Keel | Külastused | Jaga |
|---|---|---|
| prantsuse | 100 | 50,0% |
| itaalia | 100 | 50,0% |
Kuidas on Nicolas de Staël päevased külastused ja milline on prognoos?
Iga pulg esindab ühte päeva. Esimesed pulgad näitavad külastuste arvu viimaste kolme nädala jooksul. Teise värviga pulgad on meie prognoos järgmiseks kolmeks nädalaks.
Näita arvulisi
| Päev | Külastused |
|---|---|
| neljap. 24 Sept | 100 |
| reede 25 Sept | 0 |
| laup. 26 Sept | 0 |
| pühap. 27 Sept | 0 |
| esmasp. 28 Sept | 0 |
| teisip. 29 Sept | 0 |
| kolmap. 30 Sept | 0 |
| neljap. 1 Okt | 0 |
| reede 2 Okt | 100 |
| laup. 3 Okt | 0 |
| pühap. 4 Okt | 100 |
| esmasp. 5 Okt | 0 |
| teisip. 6 Okt | 0 |
| kolmap. 7 Okt | 0 |
| neljap. 8 Okt | 100 |
| reede 9 Okt | 0 |
| laup. 10 Okt | 0 |
| pühap. 11 Okt | 0 |
| esmasp. 12 Okt | 0 |
| teisip. 13 Okt | 0 |
| kolmap. 14 Okt | 0 |
| neljap. 15 Okt (ennust) | 0 |
| reede 16 Okt (ennust) | 0 |
| laup. 17 Okt (ennust) | 0 |
| pühap. 18 Okt (ennust) | 0 |
| esmasp. 19 Okt (ennust) | 0 |
| teisip. 20 Okt (ennust) | 0 |
| kolmap. 21 Okt (ennust) | 0 |
| neljap. 22 Okt (ennust) | 0 |
| reede 23 Okt (ennust) | 0 |
| laup. 24 Okt (ennust) | 0 |
| pühap. 25 Okt (ennust) | 0 |
| esmasp. 26 Okt (ennust) | 0 |
| teisip. 27 Okt (ennust) | 0 |
| kolmap. 28 Okt (ennust) | 0 |
| neljap. 29 Okt (ennust) | 0 |
| reede 30 Okt (ennust) | 0 |
| laup. 31 Okt (ennust) | 0 |
| pühap. 1 Nov (ennust) | 0 |
| esmasp. 2 Nov (ennust) | 0 |
| teisip. 3 Nov (ennust) | 0 |
| kolmap. 4 Nov (ennust) | 0 |
Nicolas de Staël: lühikesed vastused
Mis on Nicolas de Staël kõige vaadeldavum teos?
- Honfleur: 700 külastust, mis moodustab 39% Nicolas de Staël vaatamistest. Nimekiri ulatub reitinguni 4.
Kui palju külastusi Nicolas de Staël saab?
- 2300 viimease zwölf kuu jooksul (600 kunstniku lehel, 1700 teostel).
Kas publik eelistab Nicolas de Staël laadiga teoseid?
- Jah, Tasakaalustatud harmoonia (Värviharmonia): 89% külastustest kogu kataloogi 50% kohta.