Maximilien Luce Kes vaatleb

1858 – 1941

Mis see leht on?

See leht näitab, kui palju inimesi külastavad selle veebisaidi Maximilien Luce lehti. Külastus tähendab seda, et üks isik avas ühe lehe. Igal alloleval graafikul on oma lühike selgitus.

Statistika läbimonatati 1. juulil 2026 — enne seda kuupäeva andmed pole saadaval.

Maximilien Luce: publik ülevaade

Steelworks püüab kõige rohkem pilki: 12 mõõtmist jooksul on sellel olnud 3600 külastust, mis moodustab 26% kõigest Maximilien Luce vaatamistest platvormil OriginalUniqueArt.com. Järgnevad The Seine at Herblay ja A Paris Street in May 1871 (also known as The Commune) Maximilien Luce kogus kokku 14300 külastust: 2100 kunstniku lehel ja 12200 üksikteosete juures. Rohkem vaatajaid igal kuul: külastuste arv kasvas 64%, tõeldes Sept 2026 ja Okt 2026 vahel. Kõige tiirukam kuu oli Jul 2026, mil külastusi oli 10500. Publik vaatab arvutid (86%), telefonid (11%) ja seadmed (3%) Publik eelistab Draamatiline (Lütlus): 59% külastustest, mis moodustab 0% kunstniku kataloogist.

Maximilien Luce kõige rohkem tähelepanu pälva 10 teost

Viimase doceze kuud jooksul OriginalUniqueArt.com platvormil toimunud tegelike külastuste põhjal: Maximilien Luce kõige vaadeldavaimad 10 teost, järjestatud esimesest kohast alates.

  1. Steelworks 1 Steelworks, 1895 3600 külastust · 25,7%
  2. The Seine at Herblay 2 The Seine at Herblay, 1890 600 külastust · 4,3%
  3. A Paris Street in May 1871 (also known as The Commune) 3 A Paris Street in May 1871 (also known as The Commune), 1903 600 külastust · 4,3%
  4. The Pile Drivers 4 The Pile Drivers, 1902 400 külastust · 2,9%
  5. View of London (Cannon Street) 5 View of London (Cannon Street), 1893 400 külastust · 2,9%
  6. Fleurs dans un vase 6 Fleurs dans un vase 400 külastust · 2,9%
  7. The Slag Heaps of Sacré Madame 7 The Slag Heaps of Sacré Madame, 1897 300 külastust · 2,1%
  8. The Quai Conti, Daytime 8 The Quai Conti, Daytime, 1896 300 külastust · 2,1%
  9. The Brickyard 9 The Brickyard, 1908 200 külastust · 1,4%
  10. War Scene 10 War Scene, 1914 200 külastust · 1,4%

Kui palju inimesi Maximilien Luce igas kuus vaatab?

Iga pulg esitab ühe kuu. See näitab, kui palju kordi on antud kunstniku lehte viimase zwölf kuuga lõymes konkreetse kuuga lõymes avatud.

Vaata statistikat
KuuKunstniku pageTeoselehinded
Nov 202500
Dets 202500
Jaan 202600
Veeb 202600
Märts 202600
Apr 202600
Mai 202600
Jun 2026100400
Jul 202612009300
Aug 20260400
Sept 2026200900
Okt 20266001200

Kui tihti vaadatakse Maximilien Luce teoseid?

Iga pulg esindab ühte kuud. Graafik näitab ühe aasta jooksul toimunud külastuste koguarvu kõik selle kunstniku teoste lehtedele, kuu-kuul.

Mõlema graafiku kuumoodulid on esimeses tabelis, eespool.

Millised Maximilien Luce teosed pälvavad kuupõhise statistika järgi kõige rohkem tähelepanu?

Iga rida esitab ühe populaarse teose. Iga pulg näitab, kui palju külastusi antud teos ühe kuu jooksul sai. Kõrgemad pulgad tähendavad sel kuul rohkem külastusi.

Vaata statistikat
TeosNov 2025Dets 2025Jaan 2026Veeb 2026Märts 2026Apr 2026Mai 2026Jun 2026Jul 2026Aug 2026Sept 2026Okt 2026
The Pile Drivers000000002000100100
Notre Dame000000000000
The Flood00000000001000
View of London (Cannon Stre…0000000002000100
Paris, View of the Seine, N…0000000010000100
Region of Paris, View of Mo…0000000000100100
The Port of Rotterdam, Even…000000000000
The Port of Saint-Tropez00000000001000
Notre Dame00000000100000
La Gare de l'Est000000000000

Milleid seadmeid inimesed Maximilien Luce vaatamiseks kasutavad?

Igatükk esindab ühte seadmete tüüpi: telefonit, tahvelarvutit või arvutit. Mida suurem on tükk, seda rohkem külastusi on viimadise 12 kuu jooksul sellest seadmetypist pärit.

Vaata statistikat
SeadeKülastusedJaga
arvutid1230086,0%
telefonid160011,2%
seadmed4002,8%

Milles keeles inimesed Maximilien Luce jälgivad?

Iga osa esindab ühte keelt. Mida suurem on osa, seda rohkem külastajaid kasutas viimase kolmkümmend päeva jooksul veebilehte selles keeles. Kuvatakse ainult kümme enimkasutatud keelt.

Vaata statistikat
KeelKülastusedJaga
vene20028,6%
araabia10014,3%
inglise10014,3%
hispaania10014,3%
ungari10014,3%
jaapani10014,3%

Kui palju inimesi Maximilien Luce iga päev vaatavad ja mis on oodatud tulemus?

Iga pulg esindab ühte päeva. Esimesed pulgad näitavad külastuste arvu viimaste kolme nädala jooksul. Teise värviga pulgad on meie prognoos järgmiseks kolmeks nädalaks.

Vaata statistikat
PäevKülastused
esmasp. 12 Okt100
teisip. 13 Okt0
kolmap. 14 Okt0
neljap. 15 Okt400
reede 16 Okt0
laup. 17 Okt0
pühap. 18 Okt0
esmasp. 19 Okt0
teisip. 20 Okt0
kolmap. 21 Okt0
neljap. 22 Okt0
reede 23 Okt200
laup. 24 Okt300
pühap. 25 Okt0
esmasp. 26 Okt200
teisip. 27 Okt200
kolmap. 28 Okt100
neljap. 29 Okt200
reede 30 Okt100
laup. 31 Okt0
pühap. 1 Nov100
esmasp. 2 Nov (ennust)200
teisip. 3 Nov (ennust)100
kolmap. 4 Nov (ennust)100
neljap. 5 Nov (ennust)300
reede 6 Nov (ennust)200
laup. 7 Nov (ennust)200
pühap. 8 Nov (ennust)100
esmasp. 9 Nov (ennust)200
teisip. 10 Nov (ennust)100
kolmap. 11 Nov (ennust)100
neljap. 12 Nov (ennust)400
reede 13 Nov (ennust)200
laup. 14 Nov (ennust)200
pühap. 15 Nov (ennust)100
esmasp. 16 Nov (ennust)200
teisip. 17 Nov (ennust)100
kolmap. 18 Nov (ennust)100
neljap. 19 Nov (ennust)400
reede 20 Nov (ennust)200
laup. 21 Nov (ennust)200
pühap. 22 Nov (ennust)100

Küsimused kunstniku Maximilien Luce kohta

Millised Maximilien Luce teosed pälvavad kõige rohkem tähelepanu?

Steelworks, mis on pälvinud 3600 külastust (26% kõigest Maximilien Luce vaatamistest). Ülaltoetletud reitingus on 10 teost.

Kui palju inimesi vaatab Maximilien Luce platvormil OriginalUniqueArt.com?

14300 külastust kaheteist kuus: 2100 kunstniku lehel ja 12200 üksikteosete lehel.

Millel seadmetel inimesed Maximilien Luce vaatavad?

Kasutajad vaatavad kunstnikku Maximilien Luce seadmel arvutid (86%), telefonid (11%) ja seadmed (3%); kõige populaarsem on arvutid, mis moodustab 86% külastustest.

Milliseid teoseid Maximilien Luce teoseid inimesed eelistavad?

Draamatiline (Lütlus): 59% külastustest, võrreldes 0% kataloogist.