Max Ernst Pilked teose peal

1891 – 1976

Mis see leht on?

See leht näitab, kui palju inimesi külastavad selle veebisaidi Max Ernst lehti. Külastus tähendab seda, et üks isik avas ühe lehe. Igal alloleval graafikul on oma lühike selgitus.

Statistika läbimonatati 1. juulil 2026 — enne seda kuupäeva andmed pole saadaval.

Max Ernst: külastuste aasta statistika näitab

Euroopa pärast sadu II on kõige vaadeldav teos: aastas 8100 külastust, mis moodustab 6% kogu tähelepanust, mida on pöördunud Max Ernst poole. Järgnevad Vaikuse silm ja Surrealism and Painting. Kunstniku lehel oli 41300 külastust ja teostel 82100: kokku 123400 külastust. Huvitavus on 8% langenud väärtusest Aug 2026 väärtuseni Sept 2026. Jul 2026 oli kõige tihedam kuu, mil külastusi oli 72700. Külastajad loevad keeles inglise (25%), prantsuse (24%) ja saksa (12%). Külastajad tulevad riigidest Ameerika Ühendriigid (16%), Rootsi (11%) ja Saksamaa (7%). Külastajad vaatavad arvutid (66%), telefonid (28%) ja seadmed (5%) seadmetel. Nende eelistuseks on Kõrge kontrast (Kontrast): 57% külastustest, võrreldes 40% kataloogiosaga.

Max Ernst kõige vaadeldavamat 10 teost

Iga reiting peegeldab viimesete ka zwölf kuu jooksul OriginalUniqueArt.com platvormil saadud külastusi; 1. koht on Max Ernst kõige külastatumam teos.

  1. Euroopa pärast sadu II 1 Euroopa pärast sadu II, 1942 8100 külastust · 5,8%
  2. Vaikuse silm 2 Vaikuse silm, 1943 6100 külastust · 4,3%
  3. Surrealism and Painting 3 Surrealism and Painting, 1942 6100 külastust · 4,3%
  4. The Elephant Celebes 4 The Elephant Celebes, 1921 6000 külastust · 4,3%
  5. The Angel of the home or the Triumph of Surrealism 5 The Angel of the home or the Triumph of Surrealism, 1937 5200 külastust · 3,7%
  6. Püha Antoni kiimatus 6 Püha Antoni kiimatus 4700 külastust · 3,3%
  7. Sellest Mehed Midagi Ei Tea 7 Sellest Mehed Midagi Ei Tea, 1923 3300 külastust · 2,4%
  8. Explosioon katedraalis 8 Explosioon katedraalis 3200 külastust · 2,3%
  9. The Entire City 9 The Entire City 2600 külastust · 1,9%
  10. невеста riietatakse 10 невеста riietatakse, 1940 2100 külastust · 1,5%

Millal külastavad inimesed Max Ernst lehte?

Iga pulg esitab ühe kuu. See näitab, kui palju kordi on antud kunstniku lehte viimase zwölf kuuga lõymes konkreetse kuuga lõymes avatud.

Andmed tabelis
KuuKunstniku pageTeoselehinded
Okt 202500
Nov 202500
Dets 202500
Jaan 202600
Veeb 202600
Märts 202600
Apr 202600
Mai 202600
Jun 202601700
Jul 20261180060900
Aug 2026930016200
Sept 2026202003300

Millal on Max Ernst teosed avatud?

Iga pulg esindab ühte kuud. Graafik näitab ühe aasta jooksul toimunud külastuste koguarvu kõik selle kunstniku teoste lehtedele, kuu-kuul.

Mõlema graafiku kuumoodulid on esimeses tabelis, eespool.

Millised on Max Ernst kõige vaadeldavamad teosed kuukuusalt kuukusele?

Iga rida esitab ühe populaarse teose. Iga pulg näitab, kui palju külastusi antud teos ühe kuu jooksul sai. Kõrgemad pulgad tähendavad sel kuul rohkem külastusi.

Andmed tabelis
TeosOkt 2025Nov 2025Dets 2025Jaan 2026Veeb 2026Märts 2026Apr 2026Mai 2026Jun 2026Jul 2026Aug 2026Sept 2026
The Elephant Celebes0000000030010001200300
Euroopa pärast sadu II0000000010032001200200
Sellest Mehed Midagi Ei Tea00000000016001000
Kogu linn0000000009001000
Célèbes või Elefant Célèbes0000000001001000
Napoleon kõrbedus00000000080000
невеста riietatakse00000000010001000
Neistõugast Vaimustus0000000002002000
Oedipus Rex00000000060000
Les dieux obscurs (Tumedad…0000000007001000

Milline on Max Ernst sihtrühma seadmete vaheline jaotus?

Igatükk esindab ühte seadmete tüüpi: telefonit, tahvelarvutit või arvutit. Mida suurem on tükk, seda rohkem külastusi on viimadise 12 kuu jooksul sellest seadmetypist pärit.

Andmed tabelis
SeadeKülastusedJaga
arvutid8180066,3%
telefonid3500028,4%
seadmed66005,3%

Milles keelesid Max Ernst jälgitakse?

Iga osa esindab ühte keelt. Mida suurem on osa, seda rohkem külastajaid kasutas viimase kolmkümmend päeva jooksul veebilehte selles keeles. Kuvatakse ainult kümme enimkasutatud keelt.

Andmed tabelis
KeelKülastusedJaga
inglise510025,0%
prantsuse480023,5%
saksa240011,8%
hispaania16007,8%
vene10004,9%
korea9004,4%
portugali7003,4%
slovaki7003,4%
rootsi7003,4%
tšehhi5002,5%

Kui palju külastusi päevas Max Ernst saab ja mis on järgmine samm?

Iga pulg esindab ühte päeva. Esimesed pulgad näitavad külastuste arvu viimaste kolme nädala jooksul. Teise värviga pulgad on meie prognoos järgmiseks kolmeks nädalaks.

Andmed tabelis
PäevKülastused
reede 25 Sept4200
laup. 26 Sept3900
pühap. 27 Sept3100
esmasp. 28 Sept6000
teisip. 29 Sept2400
kolmap. 30 Sept2500
neljap. 1 Okt3600
reede 2 Okt3300
laup. 3 Okt2500
pühap. 4 Okt3200
esmasp. 5 Okt3900
teisip. 6 Okt4600
kolmap. 7 Okt4100
neljap. 8 Okt5700
reede 9 Okt5200
laup. 10 Okt4000
pühap. 11 Okt3700
esmasp. 12 Okt4600
teisip. 13 Okt4400
kolmap. 14 Okt4000
neljap. 15 Okt4300
reede 16 Okt (ennust)4900
laup. 17 Okt (ennust)4000
pühap. 18 Okt (ennust)3900
esmasp. 19 Okt (ennust)5600
teisip. 20 Okt (ennust)4400
kolmap. 21 Okt (ennust)4100
neljap. 22 Okt (ennust)5200
reede 23 Okt (ennust)5100
laup. 24 Okt (ennust)4200
pühap. 25 Okt (ennust)4100
esmasp. 26 Okt (ennust)5900
teisip. 27 Okt (ennust)4600
kolmap. 28 Okt (ennust)4300
neljap. 29 Okt (ennust)5500
reede 30 Okt (ennust)5400
laup. 31 Okt (ennust)4400
pühap. 1 Nov (ennust)4200
esmasp. 2 Nov (ennust)6100
teisip. 3 Nov (ennust)4800
kolmap. 4 Nov (ennust)4500
neljap. 5 Nov (ennust)5700

Mida inimesed Max Ernst kohta küsivad

Milline Max Ernst teos on kõige külastatum:**

Esmalt Euroopa pärast sadu II 8100 külastusega, mis moodustab 6% vaatamistest. Selle üle on järjestatud 10 teost.

Kui suur on Max Ernst publik OriginalUniqueArt.com platvormil?

123400 külastust ka twelve kuus: 41300 kunstniku lehel ja 82100 teostega.

Millised seadmed toovad Max Ernst vaatajaid?

Publik pärineb arvutid (66%), telefonid (28%) ja seadmed (5%) seadmetest; kõige enam kasutatakse seadmet arvutid, mis moodustab 66% külastustest.

Millistes keeles kasutavad Max Ernst jälgijad keeled?

inglise (25%), prantsuse (24%) ja saksa (12%); inglise katab 25%.

Millised Max Ernst teosed vastavad külastajate maitsele?

Teosed, mida kirjeldatakse kui Kõrge kontrast (Kontrast), saavad 57% külastustest 40% kataloogist.