Mis see leht on?
See leht näitab, kui palju inimesi külastavad selle veebisaidi Maurits Cornelis Escher lehti. Külastus tähendab seda, et üks isik avas ühe lehe. Igal alloleval graafikul on oma lühike selgitus.
Maurits Cornelis Escher: publik ülevaade
Värviline liblikas püüab kõige rohkem pilki: 12 mõõtmist jooksul on sellel olnud 2100 külastust, mis moodustab 11% kõigest Maurits Cornelis Escher vaatamistest platvormil OriginalUniqueArt.com. Järgnevad Eye ja Limit III Maurits Cornelis Escher kogus kokku 19700 külastust: 8300 kunstniku lehel ja 11400 üksikteosete juures. Viimased vaatlemiskordad on vähenenõudnud: külastused on langenud 5% väärtusega Aug 2026 kuni Sept 2026. Kõige tiirukam kuu oli Jul 2026, mil külastusi oli 11800. Publik loeb keeles kreeka (19%), inglise (19%) ja itaalia (10%). Publik vaatab arvutid (73%), telefonid (24%) ja seadmed (3%) Publik eelistab Maapõhine (Väripalett): 27% külastustest, mis moodustab 11% kunstniku kataloogist.
Maurits Cornelis Escher kõige rohkem tähelepanu pälva 10 teost
Viimase doceze kuud jooksul OriginalUniqueArt.com platvormil toimunud tegelike külastuste põhjal: Maurits Cornelis Escher kõige vaadeldavaimad 10 teost, järjestatud esimesest kohast alates.
-
1
Värviline liblikas
2100 külastust · 11,4%
-
2
Eye
800 külastust · 4,3%
-
3
Limit III
700 külastust · 3,8%
-
4
Sky and Water I
700 külastust · 3,8%
-
5
fish
500 külastust · 2,7%
-
6
Fluorescent Sea
500 külastust · 2,7%
-
7
Perspective
400 külastust · 2,2%
-
8
Bond of Union, 1956
400 külastust · 2,2%
-
9
E94
400 külastust · 2,2%
-
10
79
400 külastust · 2,2%
Kui palju inimesi Maurits Cornelis Escher igas kuus vaatab?
Iga pulg esitab ühe kuu. See näitab, kui palju kordi on antud kunstniku lehte viimase zwölf kuuga lõymes konkreetse kuuga lõymes avatud.
Vaata statistikat
| Kuu | Kunstniku page | Teoselehinded |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dets 2025 | 0 | 0 |
| Jaan 2026 | 0 | 0 |
| Veeb 2026 | 0 | 0 |
| Märts 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mai 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 100 | 400 |
| Jul 2026 | 3900 | 7900 |
| Aug 2026 | 1800 | 2000 |
| Sept 2026 | 2500 | 1100 |
Kui tihti vaadatakse Maurits Cornelis Escher teoseid?
Iga pulg esindab ühte kuud. Graafik näitab ühe aasta jooksul toimunud külastuste koguarvu kõik selle kunstniku teoste lehtedele, kuu-kuul.
Mõlema graafiku kuumoodulid on esimeses tabelis, eespool.
Milliseid teoseid Maurits Cornelis Escher vaatajad eelistavad?
Iga tähekaart võrdleb kahte näitaja. Punktirektang on kunstniku enda teos: viiskümne juhuasja valitud teost, järjestatuna ühe omaduse järgi. Täisjooneline kuju näitab, kuidas külastajate tähelepanu viimase docelemne kuu jooksul tegelikult jaotunes. Kui täisjooneline kuju ulatub punktirektangist kaugemale, tähendab see, et selline teosest koosneva stiili või omaduse liik tõmbab rohkem tähelepanu, kui seda kunstniku teosel keskmiselt on.
Lütlus
Emotsionaalne toon
Eelnev on parandatud tõlge: Valgusus
Värvitoit
Väripalett
Värvi intensiivsus
Kontrast
Värviharmonia
Vaata statistikat
| Eelnev on parandatud tõlge: Valgusus | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Kõige tumedam | 8,0% | 5,4% |
| Pehme varjund | 8,0% | 13,5% |
| Kerge luminants | 26,0% | 37,8% |
| Valgusrikas tasakaal | 32,0% | 31,9% |
| Valgusrikas | 26,0% | 11,3% |
| Värvitoit | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Keretatud | 76,0% | 64,3% |
| Kerge värvitoon | 6,0% | 4,3% |
| Tasakaalustatud pehme | 10,0% | 12,4% |
| Selge värvitoimivus | 8,0% | 17,3% |
| Eriliselt ergitatud värv | 0,0% | 1,6% |
| Väripalett | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Neutraalsed toonid | 81,1% | 60,7% |
| Maapõhine | 10,8% | 26,7% |
| Tume | 5,4% | 8,9% |
| Pastelltoonid | 2,7% | 2,2% |
| Looduslikud toonid | 0,0% | 1,5% |
| Värvi intensiivsus | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Monokroomne | 76,0% | 63,2% |
| Tasakaalustatud | 18,0% | 18,4% |
| Eerem ja ergas | 6,0% | 18,4% |
| Kontrast | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Rahustav | 2,0% | 1,1% |
| Õrna | 4,0% | 2,7% |
| Tasakaalustatud | 0,0% | 11,3% |
| Erilugus | 8,0% | 9,2% |
| Kõrge kontrast | 86,0% | 75,7% |
| Värviharmonia | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Rikutud värvigarmoonia | 8,0% | 20,0% |
| Õrnalt segatud palett | 4,0% | 6,5% |
| Tasakaalustatud harmoonia | 8,0% | 3,8% |
| Värvide tugev ühtsus | 24,0% | 27,0% |
| Ühtne palett | 56,0% | 42,7% |
Millised Maurits Cornelis Escher teosed pälvavad kuupõhise statistika järgi kõige rohkem tähelepanu?
Iga rida esitab ühe populaarse teose. Iga pulg näitab, kui palju külastusi antud teos ühe kuu jooksul sai. Kõrgemad pulgad tähendavad sel kuul rohkem külastusi.
Vaata statistikat
| Teos | Okt 2025 | Nov 2025 | Dets 2025 | Jaan 2026 | Veeb 2026 | Märts 2026 | Apr 2026 | Mai 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sept 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Limit III | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 500 | 100 | 0 |
| Bond of Union, 1956 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 0 | 100 |
| Värviline liblikas | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 800 | 0 | 0 |
| Puddle | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Grasshopper | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Dragon | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Watercolor 117 Crab | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Watercolor 55 Fish | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Butterflies | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Fish | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Milleid seadmeid inimesed Maurits Cornelis Escher vaatamiseks kasutavad?
Igatükk esindab ühte seadmete tüüpi: telefonit, tahvelarvutit või arvutit. Mida suurem on tükk, seda rohkem külastusi on viimadise 12 kuu jooksul sellest seadmetypist pärit.
Vaata statistikat
| Seade | Külastused | Jaga |
|---|---|---|
| arvutid | 14400 | 73,1% |
| telefonid | 4700 | 23,9% |
| seadmed | 600 | 3,0% |
Milles keeles inimesed Maurits Cornelis Escher jälgivad?
Iga osa esindab ühte keelt. Mida suurem on osa, seda rohkem külastajaid kasutas viimase kolmkümmend päeva jooksul veebilehte selles keeles. Kuvatakse ainult kümme enimkasutatud keelt.
Vaata statistikat
| Keel | Külastused | Jaga |
|---|---|---|
| kreeka | 900 | 18,8% |
| inglise | 900 | 18,8% |
| itaalia | 500 | 10,4% |
| hispaania | 400 | 8,3% |
| ukrania | 300 | 6,2% |
| araabia | 200 | 4,2% |
| leedu | 200 | 4,2% |
| hollandi | 200 | 4,2% |
| poola | 200 | 4,2% |
| Chinese | 200 | 4,2% |
Kui palju inimesi Maurits Cornelis Escher iga päev vaatavad ja mis on oodatud tulemus?
Iga pulg esindab ühte päeva. Esimesed pulgad näitavad külastuste arvu viimaste kolme nädala jooksul. Teise värviga pulgad on meie prognoos järgmiseks kolmeks nädalaks.
Vaata statistikat
| Päev | Külastused |
|---|---|
| laup. 26 Sept | 200 |
| pühap. 27 Sept | 500 |
| esmasp. 28 Sept | 100 |
| teisip. 29 Sept | 300 |
| kolmap. 30 Sept | 700 |
| neljap. 1 Okt | 100 |
| reede 2 Okt | 200 |
| laup. 3 Okt | 1000 |
| pühap. 4 Okt | 600 |
| esmasp. 5 Okt | 400 |
| teisip. 6 Okt | 500 |
| kolmap. 7 Okt | 1300 |
| neljap. 8 Okt | 200 |
| reede 9 Okt | 600 |
| laup. 10 Okt | 300 |
| pühap. 11 Okt | 200 |
| esmasp. 12 Okt | 100 |
| teisip. 13 Okt | 600 |
| kolmap. 14 Okt | 100 |
| neljap. 15 Okt | 1400 |
| reede 16 Okt | 500 |
| laup. 17 Okt (ennust) | 600 |
| pühap. 18 Okt (ennust) | 500 |
| esmasp. 19 Okt (ennust) | 200 |
| teisip. 20 Okt (ennust) | 500 |
| kolmap. 21 Okt (ennust) | 800 |
| neljap. 22 Okt (ennust) | 600 |
| reede 23 Okt (ennust) | 500 |
| laup. 24 Okt (ennust) | 600 |
| pühap. 25 Okt (ennust) | 500 |
| esmasp. 26 Okt (ennust) | 200 |
| teisip. 27 Okt (ennust) | 600 |
| kolmap. 28 Okt (ennust) | 900 |
| neljap. 29 Okt (ennust) | 700 |
| reede 30 Okt (ennust) | 500 |
| laup. 31 Okt (ennust) | 700 |
| pühap. 1 Nov (ennust) | 600 |
| esmasp. 2 Nov (ennust) | 300 |
| teisip. 3 Nov (ennust) | 600 |
| kolmap. 4 Nov (ennust) | 900 |
| neljap. 5 Nov (ennust) | 800 |
| reede 6 Nov (ennust) | 600 |
Küsimused kunstniku Maurits Cornelis Escher kohta
Millised Maurits Cornelis Escher teosed pälvavad kõige rohkem tähelepanu?
- Värviline liblikas, mis on pälvinud 2100 külastust (11% kõigest Maurits Cornelis Escher vaatamistest). Ülaltoetletud reitingus on 10 teost.
Kui palju inimesi vaatab Maurits Cornelis Escher platvormil OriginalUniqueArt.com?
- 19700 külastust kaheteist kuus: 8300 kunstniku lehel ja 11400 üksikteosete lehel.
Millel seadmetel inimesed Maurits Cornelis Escher vaatavad?
- Kasutajad vaatavad kunstnikku Maurits Cornelis Escher seadmel arvutid (73%), telefonid (24%) ja seadmed (3%); kõige populaarsem on arvutid, mis moodustab 73% külastustest.
Milles keeles inimesed Maurits Cornelis Escher jälgivad?
- Keeles kreeka (19%), inglise (19%) ja itaalia (10%). Enamasti kasutatakse keelt kreeka osakes 19%.
Milliseid teoseid Maurits Cornelis Escher teoseid inimesed eelistavad?
- Maapõhine (Väripalett): 27% külastustest, võrreldes 11% kataloogist.