See leht näitab, kui palju inimesi külastavad selle veebisaidi Maurice De Vlaminck lehti. Külastus tähendab seda, et üks isik avas ühe lehe. Igal alloleval graafikul on oma lühike selgitus.
!
Statistika läbimonatati 1. juulil 2026 — enne seda kuupäeva andmed pole saadaval.
Maurice De Vlaminck: peamised näitlikud
Kõige rohkem vaadeldud teos on Thatched Cottages at the Roadside: 12 mõttes 2600 vaatlemist, mis moodustab 11% Maurice De Vlaminck vaatamiste kogkõigist. Seejäpärast Houses at Chatou ja Bridge at Chatou. Kokku 21300 külastust: 9500 kunstniku lehel ja 11800 teostel. Publik kasvab: Okt 2026 ahelas oli 116% rohkem külastusi kui Sept 2026 ahelas. Hu peakkuu: Jul 2026, külastusi 8900. Publiku keeled: inglise (29%), korea (17%) ja hispaania (10%). Publiku riigid: Lõuna-Korea (18%), Ameerika Ühendriigid (18%) ja Türgi (10%). Publiku seadmete jaotus: arvutid (64%), telefonid (32%) ja seadmed (4%). Üks maitse eristub: Rahu ja vaikus (Emotsionaalne toon) kogub 27% külastustest, ehk vaid 0% osa kataloogist.
Maurice De Vlaminck: enim vaadeldud 10 teost
See reiting põhineb külastustele, mitte kataloogimispunktidele: Maurice De Vlaminck kõige vaatamaskäinud 10 teost OriginalUniqueArt.com platvormil kahe عشر kuu jooksul.
Kuidas Maurice De Vlaminck publik kuupäevade kaupa muutub?
Iga pulg esitab ühe kuu. See näitab, kui palju kordi on antud kunstniku lehte viimase zwölf kuuga lõymes konkreetse kuuga lõymes avatud.
Näita arvulisi
Kuu
Kunstniku page
Teoselehinded
Nov 2025
0
0
Dets 2025
0
0
Jaan 2026
0
0
Veeb 2026
0
0
Märts 2026
0
0
Apr 2026
0
0
Mai 2026
0
0
Jun 2026
100
200
Jul 2026
1300
7600
Aug 2026
500
1500
Sept 2026
2300
900
Okt 2026
5300
1600
Kuidas Maurice De Vlaminck teoseid aasta jooksul vaadelakse?
Iga pulg esindab ühte kuud. Graafik näitab ühe aasta jooksul toimunud külastuste koguarvu kõik selle kunstniku teoste lehtedele, kuu-kuul.
Mõlema graafiku kuumoodulid on esimeses tabelis, eespool.
Mida publik valib Maurice De Vlaminck teoste vahel?
Iga tähekaart võrdleb kahte näitaja. Punktirektang on kunstniku enda teos: viiskümne juhuasja valitud teost, järjestatuna ühe omaduse järgi. Täisjooneline kuju näitab, kuidas külastajate tähelepanu viimase docelemne kuu jooksul tegelikult jaotunes. Kui täisjooneline kuju ulatub punktirektangist kaugemale, tähendab see, et selline teosest koosneva stiili või omaduse liik tõmbab rohkem tähelepanu, kui seda kunstniku teosel keskmiselt on.
Lütlus
Emotsionaalne toon
Eelnev on parandatud tõlge:
Valgusus
Värvitoit
Väripalett
Värvi intensiivsus
Kontrast
Värviharmonia
Näita arvulisi
Lütlus
Lütlus
Kunstniku teosed
Külastused
Julge ja silmapaistev
50,0%
60,8%
Muldne ja loomulik
0,0%
25,5%
Draamatiline
50,0%
13,7%
Emotsionaalne toon
Emotsionaalne toon
Kunstniku teosed
Külastused
Kirglik
100,0%
39,2%
Rahu ja vaikus
0,0%
27,5%
Energiline
0,0%
13,7%
Dramatiline
0,0%
9,8%
Salapärane
0,0%
5,9%
Kärguse ja sügavuse täis
0,0%
3,9%
Eelnev on parandatud tõlge:
Valgusus
Eelnev on parandatud tõlge:
Valgusus
Kunstniku teosed
Külastused
Kõige tumedam
8,0%
4,2%
Pehme varjund
32,0%
50,2%
Kerge luminants
34,0%
39,3%
Valgusrikas tasakaal
14,0%
5,0%
Valgusrikas
12,0%
1,3%
Värvitoit
Värvitoit
Kunstniku teosed
Külastused
Keretatud
32,0%
7,1%
Kerge värvitoon
32,0%
24,3%
Tasakaalustatud pehme
18,0%
38,1%
Selge värvitoimivus
18,0%
30,5%
Eriliselt ergitatud värv
0,0%
0,0%
Väripalett
Väripalett
Kunstniku teosed
Külastused
Maapõhine
21,9%
41,8%
Tume
21,9%
31,9%
Neutraalsed toonid
46,9%
24,2%
Pastelltoonid
6,2%
1,1%
Looduslikud toonid
3,1%
1,1%
Värvi intensiivsus
Värvi intensiivsus
Kunstniku teosed
Külastused
Monokroomne
32,0%
5,9%
Tasakaalustatud
48,0%
50,6%
Eerem ja ergas
20,0%
43,5%
Kontrast
Kontrast
Kunstniku teosed
Külastused
Rahustav
4,0%
2,1%
Õrna
14,0%
10,9%
Tasakaalustatud
10,0%
12,6%
Erilugus
16,0%
33,1%
Kõrge kontrast
56,0%
41,4%
Värviharmonia
Värviharmonia
Kunstniku teosed
Külastused
Rikutud värvigarmoonia
46,0%
59,0%
Õrnalt segatud palett
16,0%
15,5%
Tasakaalustatud harmoonia
14,0%
12,1%
Värvide tugev ühtsus
8,0%
12,1%
Ühtne palett
16,0%
1,3%
Kuidas Maurice De Vlaminck kõige vaadeldavamad teosed aasta jooksul omavahel võrdlevad?
Iga rida esitab ühe populaarse teose. Iga pulg näitab, kui palju külastusi antud teos ühe kuu jooksul sai. Kõrgemad pulgad tähendavad sel kuul rohkem külastusi.
Näita arvulisi
Teos
Nov 2025
Dets 2025
Jaan 2026
Veeb 2026
Märts 2026
Apr 2026
Mai 2026
Jun 2026
Jul 2026
Aug 2026
Sept 2026
Okt 2026
Houses at Chatou
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
700
0
Portrait of Derain
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
Thatched Cottages at the Ro…
0
0
0
0
0
0
0
0
400
100
0
800
Bougival
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Man Smoking a Pipe
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
0
Southampton
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
Portrait of a Woman
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
The Chatou Bridge
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
0
Banks of the Seine to Carri…
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
0
The Girl from Rat Mort
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Telefonid, tabletid või arvutid: kus Maurice De Vlaminck vaatati?
Igatükk esindab ühte seadmete tüüpi: telefonit, tahvelarvutit või arvutit. Mida suurem on tükk, seda rohkem külastusi on viimadise 12 kuu jooksul sellest seadmetypist pärit.
Näita arvulisi
Seade
Külastused
Jaga
arvutid
13600
63,8%
telefonid
6900
32,4%
seadmed
800
3,8%
Millistes keeles Maurice De Vlaminck publik räägib?
Iga osa esindab ühte keelt. Mida suurem on osa, seda rohkem külastajaid kasutas viimase kolmkümmend päeva jooksul veebilehte selles keeles. Kuvatakse ainult kümme enimkasutatud keelt.
Näita arvulisi
Keel
Külastused
Jaga
inglise
1800
28,6%
korea
1100
17,5%
hispaania
600
9,5%
türgi
600
9,5%
saksa
500
7,9%
itaalia
500
7,9%
Chinese
400
6,3%
poola
300
4,8%
tšehhi
100
1,6%
jaapani
100
1,6%
Kuidas on Maurice De Vlaminck päevased külastused ja milline on prognoos?
Iga pulg esindab ühte päeva. Esimesed pulgad näitavad külastuste arvu viimaste kolme nädala jooksul. Teise värviga pulgad on meie prognoos järgmiseks kolmeks nädalaks.
Näita arvulisi
Päev
Külastused
neljap. 15 Okt
1400
reede 16 Okt
0
laup. 17 Okt
200
pühap. 18 Okt
1100
esmasp. 19 Okt
600
teisip. 20 Okt
1800
kolmap. 21 Okt
2300
neljap. 22 Okt
200
reede 23 Okt
300
laup. 24 Okt
300
pühap. 25 Okt
700
esmasp. 26 Okt
300
teisip. 27 Okt
200
kolmap. 28 Okt
400
neljap. 29 Okt
500
reede 30 Okt
100
laup. 31 Okt
500
pühap. 1 Nov
1000
esmasp. 2 Nov
1400
teisip. 3 Nov
700
kolmap. 4 Nov
900
neljap. 5 Nov (ennust)
600
reede 6 Nov (ennust)
100
laup. 7 Nov (ennust)
300
pühap. 8 Nov (ennust)
800
esmasp. 9 Nov (ennust)
600
teisip. 10 Nov (ennust)
700
kolmap. 11 Nov (ennust)
1000
neljap. 12 Nov (ennust)
500
reede 13 Nov (ennust)
100
laup. 14 Nov (ennust)
200
pühap. 15 Nov (ennust)
600
esmasp. 16 Nov (ennust)
500
teisip. 17 Nov (ennust)
600
kolmap. 18 Nov (ennust)
800
neljap. 19 Nov (ennust)
400
reede 20 Nov (ennust)
100
laup. 21 Nov (ennust)
200
pühap. 22 Nov (ennust)
500
esmasp. 23 Nov (ennust)
400
teisip. 24 Nov (ennust)
500
kolmap. 25 Nov (ennust)
600
Maurice De Vlaminck: lühikesed vastused
Mis on Maurice De Vlaminck kõige vaadeldavum teos?
Thatched Cottages at the Roadside: 2600 külastust, mis moodustab 11% Maurice De Vlaminck vaatamistest. Nimekiri ulatub reitinguni 10.
Kui palju külastusi Maurice De Vlaminck saab?
21300 viimease zwölf kuu jooksul (9500 kunstniku lehel, 11800 teostel).
Kas inimesed vaatavad Maurice De Vlaminck telefonis või arvutis?
Mõlemal: arvutid (64%), telefonid (32%) ja seadmed (4%); juhtav on arvutid osaga 64%.
Kas kunstnikut Maurice De Vlaminck jälgitakse mitmes keeles?
Jah: inglise (29%), korea (17%) ja hispaania (10%). Enamasti kasutatakse keelt inglise osalusel 29%.
Kas publik eelistab Maurice De Vlaminck laadiga teoseid?
Jah, Rahu ja vaikus (Emotsionaalne toon): 27% külastustest kogu kataloogi 0% kohta.