Mis see leht on?
See leht näitab, kui palju inimesi külastavad selle veebisaidi Lucy Kemp-Welch lehti. Külastus tähendab seda, et üks isik avas ühe lehe. Igal alloleval graafikul on oma lühike selgitus.
Lucy Kemp-Welch: peamised näitlikud
Kõige rohkem vaadeldud teos on Gypsy Horse Drovers: 12 mõttes 500 vaatlemist, mis moodustab 18% Lucy Kemp-Welch vaatamiste kogkõigist. Seejäpärast The Years at the Spring ja Colt Hunting in the New Forest. Kokku 2600 külastust: 800 kunstniku lehel ja 1800 teostel. Publik kasvab: Okt 2026 ahelas oli 60% rohkem külastusi kui Sept 2026 ahelas. Hu peakkuu: Jul 2026, külastusi 1000. Üks maitse eristub: Pehme varjund (Eelnev on parandatud tõlge: Valgusus) kogub 50% külastustest, ehk vaid 26% osa kataloogist.
Lucy Kemp-Welch: enim vaadeldud 10 teost
See reiting põhineb külastustele, mitte kataloogimispunktidele: Lucy Kemp-Welch kõige vaatamaskäinud 10 teost OriginalUniqueArt.com platvormil kahe عشر kuu jooksul.
-
1
Gypsy Horse Drovers, 1895
500 külastust · 17,9%
-
2
The Years at the Spring
500 külastust · 17,9%
-
3
Colt Hunting in the New Forest, 1897
300 külastust · 10,7%
-
4
Timber Run in the Welsh Hills
200 külastust · 7,1%
-
5
Winter's White Silence, 1924
200 külastust · 7,1%
-
6
The Call, 1937
200 külastust · 7,1%
-
7
Logging in Grizedale Forest
200 külastust · 7,1%
-
8
Sketch of Horse's Head, 1895
100 külastust · 3,6%
-
9
The Riders, 1911
100 külastust · 3,6%
-
10
Toilers, 1886
100 külastust · 3,6%
Kuidas Lucy Kemp-Welch publik kuupäevade kaupa muutub?
Iga pulg esitab ühe kuu. See näitab, kui palju kordi on antud kunstniku lehte viimase zwölf kuuga lõymes konkreetse kuuga lõymes avatud.
Näita arvulisi
| Kuu | Kunstniku page | Teoselehinded |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dets 2025 | 0 | 0 |
| Jaan 2026 | 0 | 0 |
| Veeb 2026 | 0 | 0 |
| Märts 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mai 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 200 | 0 |
| Jul 2026 | 400 | 600 |
| Aug 2026 | 0 | 100 |
| Sept 2026 | 0 | 500 |
| Okt 2026 | 200 | 600 |
Kuidas Lucy Kemp-Welch teoseid aasta jooksul vaadelakse?
Iga pulg esindab ühte kuud. Graafik näitab ühe aasta jooksul toimunud külastuste koguarvu kõik selle kunstniku teoste lehtedele, kuu-kuul.
Mõlema graafiku kuumoodulid on esimeses tabelis, eespool.
Mida publik valib Lucy Kemp-Welch teoste vahel?
Iga tähekaart võrdleb kahte näitaja. Punktirektang on kunstniku enda teos: viiskümne juhuasja valitud teost, järjestatuna ühe omaduse järgi. Täisjooneline kuju näitab, kuidas külastajate tähelepanu viimase docelemne kuu jooksul tegelikult jaotunes. Kui täisjooneline kuju ulatub punktirektangist kaugemale, tähendab see, et selline teosest koosneva stiili või omaduse liik tõmbab rohkem tähelepanu, kui seda kunstniku teosel keskmiselt on.
Lütlus
Emotsionaalne toon
Eelnev on parandatud tõlge: Valgusus
Värvitoit
Väripalett
Värvi intensiivsus
Kontrast
Värviharmonia
Näita arvulisi
| Eelnev on parandatud tõlge: Valgusus | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Kõige tumedam | 11,4% | 10,7% |
| Pehme varjund | 25,7% | 50,0% |
| Kerge luminants | 54,3% | 39,3% |
| Valgusrikas tasakaal | 8,6% | 0,0% |
| Valgusrikas | 0,0% | 0,0% |
| Värvitoit | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Keretatud | 25,7% | 21,4% |
| Kerge värvitoon | 37,1% | 42,9% |
| Tasakaalustatud pehme | 28,6% | 35,7% |
| Selge värvitoimivus | 8,6% | 0,0% |
| Eriliselt ergitatud värv | 0,0% | 0,0% |
| Väripalett | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Maapõhine | 52,4% | 70,6% |
| Neutraalsed toonid | 28,6% | 29,4% |
| Tume | 14,3% | 0,0% |
| Looduslikud toonid | 4,8% | 0,0% |
| Värvi intensiivsus | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Monokroomne | 31,4% | 21,4% |
| Tasakaalustatud | 60,0% | 78,6% |
| Eerem ja ergas | 8,6% | 0,0% |
| Kontrast | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Rahustav | 5,7% | 0,0% |
| Õrna | 22,9% | 35,7% |
| Tasakaalustatud | 20,0% | 32,1% |
| Erilugus | 14,3% | 21,4% |
| Kõrge kontrast | 37,1% | 10,7% |
| Värviharmonia | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Rikutud värvigarmoonia | 17,1% | 10,7% |
| Õrnalt segatud palett | 2,9% | 0,0% |
| Tasakaalustatud harmoonia | 8,6% | 3,6% |
| Värvide tugev ühtsus | 65,7% | 75,0% |
| Ühtne palett | 5,7% | 10,7% |
Kuidas Lucy Kemp-Welch kõige vaadeldavamad teosed aasta jooksul omavahel võrdlevad?
Iga rida esitab ühe populaarse teose. Iga pulg näitab, kui palju külastusi antud teos ühe kuu jooksul sai. Kõrgemad pulgad tähendavad sel kuul rohkem külastusi.
Näita arvulisi
| Teos | Nov 2025 | Dets 2025 | Jaan 2026 | Veeb 2026 | Märts 2026 | Apr 2026 | Mai 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sept 2026 | Okt 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Big Guns to the Front | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Colt Hunting in the New For… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Polo, the Great Game | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Forward the Guns | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Hill Folk | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Aristocrats | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Call | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| Gypsy Horse Drovers | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 | 100 | 0 |
| Toilers | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| Foam Horses | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Millistes keeles Lucy Kemp-Welch publik räägib?
Iga osa esindab ühte keelt. Mida suurem on osa, seda rohkem külastajaid kasutas viimase kolmkümmend päeva jooksul veebilehte selles keeles. Kuvatakse ainult kümme enimkasutatud keelt.
Näita arvulisi
| Keel | Külastused | Jaga |
|---|---|---|
| inglise | 200 | 100,0% |
Kuidas on Lucy Kemp-Welch päevased külastused ja milline on prognoos?
Iga pulg esindab ühte päeva. Esimesed pulgad näitavad külastuste arvu viimaste kolme nädala jooksul. Teise värviga pulgad on meie prognoos järgmiseks kolmeks nädalaks.
Näita arvulisi
| Päev | Külastused |
|---|---|
| laup. 17 Okt | 0 |
| pühap. 18 Okt | 100 |
| esmasp. 19 Okt | 0 |
| teisip. 20 Okt | 0 |
| kolmap. 21 Okt | 0 |
| neljap. 22 Okt | 0 |
| reede 23 Okt | 0 |
| laup. 24 Okt | 100 |
| pühap. 25 Okt | 0 |
| esmasp. 26 Okt | 0 |
| teisip. 27 Okt | 0 |
| kolmap. 28 Okt | 300 |
| neljap. 29 Okt | 0 |
| reede 30 Okt | 0 |
| laup. 31 Okt | 0 |
| pühap. 1 Nov | 0 |
| esmasp. 2 Nov | 0 |
| teisip. 3 Nov | 0 |
| kolmap. 4 Nov | 0 |
| neljap. 5 Nov | 0 |
| reede 6 Nov | 0 |
| laup. 7 Nov (ennust) | 0 |
| pühap. 8 Nov (ennust) | 0 |
| esmasp. 9 Nov (ennust) | 0 |
| teisip. 10 Nov (ennust) | 0 |
| kolmap. 11 Nov (ennust) | 0 |
| neljap. 12 Nov (ennust) | 0 |
| reede 13 Nov (ennust) | 0 |
| laup. 14 Nov (ennust) | 0 |
| pühap. 15 Nov (ennust) | 0 |
| esmasp. 16 Nov (ennust) | 0 |
| teisip. 17 Nov (ennust) | 0 |
| kolmap. 18 Nov (ennust) | 0 |
| neljap. 19 Nov (ennust) | 0 |
| reede 20 Nov (ennust) | 0 |
| laup. 21 Nov (ennust) | 0 |
| pühap. 22 Nov (ennust) | 0 |
| esmasp. 23 Nov (ennust) | 0 |
| teisip. 24 Nov (ennust) | 0 |
| kolmap. 25 Nov (ennust) | 0 |
| neljap. 26 Nov (ennust) | 0 |
| reede 27 Nov (ennust) | 0 |
Lucy Kemp-Welch: lühikesed vastused
Mis on Lucy Kemp-Welch kõige vaadeldavum teos?
- Gypsy Horse Drovers: 500 külastust, mis moodustab 18% Lucy Kemp-Welch vaatamistest. Nimekiri ulatub reitinguni 10.
Kui palju külastusi Lucy Kemp-Welch saab?
- 2600 viimease zwölf kuu jooksul (800 kunstniku lehel, 1800 teostel).
Kas publik eelistab Lucy Kemp-Welch laadiga teoseid?
- Jah, Pehme varjund (Eelnev on parandatud tõlge: Valgusus): 50% külastustest kogu kataloogi 26% kohta.