Lucas Cranach Vanem Kes vaatleb

1472 – 1553

Mis see leht on?

See leht näitab, kui palju inimesi külastavad selle veebisaidi Lucas Cranach Vanem lehti. Külastus tähendab seda, et üks isik avas ühe lehe. Igal alloleval graafikul on oma lühike selgitus.

Statistika läbimonatati 1. juulil 2026 — enne seda kuupäeva andmed pole saadaval.

Lucas Cranach Vanem: publik ülevaade

Adam ja Eva püüab kõige rohkem pilki: 12 mõõtmist jooksul on sellel olnud 3300 külastust, mis moodustab 7% kõigest Lucas Cranach Vanem vaatamistest platvormil OriginalUniqueArt.com. Järgnevad Adam ja Eev lapselõike aias ja Judit ja Holofernesi pea Lucas Cranach Vanem kogus kokku 47300 külastust: 6800 kunstniku lehel ja 40500 üksikteosete juures. Rohkem vaatajaid igal kuul: külastuste arv kasvas 119%, tõeldes Aug 2026 ja Sept 2026 vahel. Kõige tiirukam kuu oli Jul 2026, mil külastusi oli 29100. Publik loeb keeles inglise (32%), portugali (11%) ja vene (11%). Publik vaatab arvutid (83%), telefonid (14%) ja seadmed (3%) Publik eelistab Klassikaline (Lütlus): 23% külastustest, mis moodustab 5% kunstniku kataloogist.

Lucas Cranach Vanem kõige rohkem tähelepanu pälva 10 teost

Viimase doceze kuud jooksul OriginalUniqueArt.com platvormil toimunud tegelike külastuste põhjal: Lucas Cranach Vanem kõige vaadeldavaimad 10 teost, järjestatud esimesest kohast alates.

  1. Adam ja Eva 1 Adam ja Eva, 1531 3300 külastust · 7,4%
  2. Adam ja Eev lapselõike aias 2 Adam ja Eev lapselõike aias, 1530 2000 külastust · 4,5%
  3. Judit ja Holofernesi pea 3 Judit ja Holofernesi pea, 1530 1900 külastust · 4,3%
  4. The Golden Age 4 The Golden Age, 1530 1400 külastust · 3,2%
  5. Law and Grace 5 Law and Grace, 1529 1200 külastust · 2,7%
  6. Aadam ja Eva 6 Aadam ja Eva, 1525 1100 külastust · 2,5%
  7. Venus maastikus seista 7 Venus maastikus seista, 1529 900 külastust · 2,0%
  8. Stabi Põrgastus Friedrich III Viisaka Valitseja Poolt 8 Stabi Põrgastus Friedrich III Viisaka Valitseja Poolt, 1529 800 külastust · 1,8%
  9. The Paradise 9 The Paradise, 1530 700 külastust · 1,6%
  10. Portrait of Johann Friedrich the Magnanimous 10 Portrait of Johann Friedrich the Magnanimous, 1509 700 külastust · 1,6%

Kui palju inimesi Lucas Cranach Vanem igas kuus vaatab?

Iga pulg esitab ühe kuu. See näitab, kui palju kordi on antud kunstniku lehte viimase zwölf kuuga lõymes konkreetse kuuga lõymes avatud.

Vaata statistikat
KuuKunstniku pageTeoselehinded
Okt 202500
Nov 202500
Dets 202500
Jaan 202600
Veeb 202600
Märts 202600
Apr 202600
Mai 202600
Jun 20262001400
Jul 2026200027100
Aug 20264004800
Sept 202642007200

Kui tihti vaadatakse Lucas Cranach Vanem teoseid?

Iga pulg esindab ühte kuud. Graafik näitab ühe aasta jooksul toimunud külastuste koguarvu kõik selle kunstniku teoste lehtedele, kuu-kuul.

Mõlema graafiku kuumoodulid on esimeses tabelis, eespool.

Millised Lucas Cranach Vanem teosed pälvavad kuupõhise statistika järgi kõige rohkem tähelepanu?

Iga rida esitab ühe populaarse teose. Iga pulg näitab, kui palju külastusi antud teos ühe kuu jooksul sai. Kõrgemad pulgad tähendavad sel kuul rohkem külastusi.

Vaata statistikat
TeosOkt 2025Nov 2025Dets 2025Jaan 2026Veeb 2026Märts 2026Apr 2026Mai 2026Jun 2026Jul 2026Aug 2026Sept 2026
Adam ja Eva00000000013006001300
Judit ja Holofernesi pea00000000100700200800
Stabi Põrgastus Friedrich I…00000000080000
Adam ja Eev lapselõike aias000000000500600800
Venus maastikus seista000000000300200200
Aadam ja Eva0000000008000200
Madonna and Child00000000030000
The Paradise0000000006001000
Lukas Spielhausen000000000000
Cupid complaining to Venus.00000000060000

Milleid seadmeid inimesed Lucas Cranach Vanem vaatamiseks kasutavad?

Igatükk esindab ühte seadmete tüüpi: telefonit, tahvelarvutit või arvutit. Mida suurem on tükk, seda rohkem külastusi on viimadise 12 kuu jooksul sellest seadmetypist pärit.

Vaata statistikat
SeadeKülastusedJaga
arvutid3930083,1%
telefonid660014,0%
seadmed14003,0%

Milles keeles inimesed Lucas Cranach Vanem jälgivad?

Iga osa esindab ühte keelt. Mida suurem on osa, seda rohkem külastajaid kasutas viimase kolmkümmend päeva jooksul veebilehte selles keeles. Kuvatakse ainult kümme enimkasutatud keelt.

Vaata statistikat
KeelKülastusedJaga
inglise180032,1%
portugali60010,7%
vene60010,7%
hispaania3005,4%
itaalia3005,4%
araabia2003,6%
bulgaaria2003,6%
prantsuse2003,6%
slovaki2003,6%
rootsi2003,6%

Kui palju inimesi Lucas Cranach Vanem iga päev vaatavad ja mis on oodatud tulemus?

Iga pulg esindab ühte päeva. Esimesed pulgad näitavad külastuste arvu viimaste kolme nädala jooksul. Teise värviga pulgad on meie prognoos järgmiseks kolmeks nädalaks.

Vaata statistikat
PäevKülastused
kolmap. 23 Sept1000
neljap. 24 Sept800
reede 25 Sept800
laup. 26 Sept300
pühap. 27 Sept400
esmasp. 28 Sept500
teisip. 29 Sept1100
kolmap. 30 Sept500
neljap. 1 Okt900
reede 2 Okt400
laup. 3 Okt200
pühap. 4 Okt1000
esmasp. 5 Okt1200
teisip. 6 Okt500
kolmap. 7 Okt1100
neljap. 8 Okt1100
reede 9 Okt1100
laup. 10 Okt300
pühap. 11 Okt300
esmasp. 12 Okt1600
teisip. 13 Okt200
kolmap. 14 Okt (ennust)1000
neljap. 15 Okt (ennust)1100
reede 16 Okt (ennust)900
laup. 17 Okt (ennust)300
pühap. 18 Okt (ennust)700
esmasp. 19 Okt (ennust)1300
teisip. 20 Okt (ennust)700
kolmap. 21 Okt (ennust)1100
neljap. 22 Okt (ennust)1200
reede 23 Okt (ennust)1000
laup. 24 Okt (ennust)300
pühap. 25 Okt (ennust)700
esmasp. 26 Okt (ennust)1400
teisip. 27 Okt (ennust)700
kolmap. 28 Okt (ennust)1100
neljap. 29 Okt (ennust)1200
reede 30 Okt (ennust)1000
laup. 31 Okt (ennust)300
pühap. 1 Nov (ennust)700
esmasp. 2 Nov (ennust)1400
teisip. 3 Nov (ennust)800

Küsimused kunstniku Lucas Cranach Vanem kohta

Millised Lucas Cranach Vanem teosed pälvavad kõige rohkem tähelepanu?

Adam ja Eva, mis on pälvinud 3300 külastust (7% kõigest Lucas Cranach Vanem vaatamistest). Ülaltoetletud reitingus on 10 teost.

Kui palju inimesi vaatab Lucas Cranach Vanem platvormil OriginalUniqueArt.com?

47300 külastust kaheteist kuus: 6800 kunstniku lehel ja 40500 üksikteosete lehel.

Millel seadmetel inimesed Lucas Cranach Vanem vaatavad?

Kasutajad vaatavad kunstnikku Lucas Cranach Vanem seadmel arvutid (83%), telefonid (14%) ja seadmed (3%); kõige populaarsem on arvutid, mis moodustab 83% külastustest.

Milles keeles inimesed Lucas Cranach Vanem jälgivad?

Keeles inglise (32%), portugali (11%) ja vene (11%). Enamasti kasutatakse keelt inglise osakes 32%.

Milliseid teoseid Lucas Cranach Vanem teoseid inimesed eelistavad?

Klassikaline (Lütlus): 23% külastustest, võrreldes 5% kataloogist.