Karl Blossfeldt Pilked teose peal

1865 – 1932

Mis see leht on?

See leht näitab, kui palju inimesi külastavad selle veebisaidi Karl Blossfeldt lehti. Külastus tähendab seda, et üks isik avas ühe lehe. Igal alloleval graafikul on oma lühike selgitus.

Statistika läbimonatati 1. juulil 2026 — enne seda kuupäeva andmed pole saadaval.

Karl Blossfeldt: külastuste aasta statistika näitab

Art Forms in Nature 65 on kõige vaadeldav teos: aastas 200 külastust, mis moodustab 12% kogu tähelepanust, mida on pöördunud Karl Blossfeldt poole. Järgnevad Art Forms in Nature 102 ja Art Forms in Nature 45. Kunstniku lehel oli 200 külastust ja teostel 1500: kokku 1700 külastust. Huvitavus on kasvanud 50% perioodil Aug 2026 kuni Sept 2026. Jul 2026 oli kõige tihedam kuu, mil külastusi oli 1100. Nende eelistuseks on Erilugus (Kontrast): 24% külastustest, võrreldes 10% kataloogiosaga.

Karl Blossfeldt kõige vaadeldavamat 10 teost

Iga reiting peegeldab viimesete ka zwölf kuu jooksul OriginalUniqueArt.com platvormil saadud külastusi; 1. koht on Karl Blossfeldt kõige külastatumam teos.

  1. Art Forms in Nature 65 1 Art Forms in Nature 65, 1928 200 külastust · 11,8%
  2. Art Forms in Nature 102 2 Art Forms in Nature 102, 1928 200 külastust · 11,8%
  3. Art Forms in Nature 45 3 Art Forms in Nature 45, 1928 200 külastust · 11,8%
  4. Art Forms in Nature 87 4 Art Forms in Nature 87, 1928 200 külastust · 11,8%
  5. Art Forms in Nature 100 5 Art Forms in Nature 100, 1928 100 külastust · 5,9%
  6. Art Forms in Nature 114 6 Art Forms in Nature 114, 1928 100 külastust · 5,9%
  7. Art Forms in Nature 12 7 Art Forms in Nature 12, 1928 100 külastust · 5,9%
  8. Art Forms in Nature 74 8 Art Forms in Nature 74, 1928 100 külastust · 5,9%
  9. Art Forms in Nature 47 9 Art Forms in Nature 47, 1928 100 külastust · 5,9%
  10. Art Forms in Nature 10 10 Art Forms in Nature 10, 1928 100 külastust · 5,9%

Millal külastavad inimesed Karl Blossfeldt lehte?

Iga pulg esitab ühe kuu. See näitab, kui palju kordi on antud kunstniku lehte viimase zwölf kuuga lõymes konkreetse kuuga lõymes avatud.

Andmed tabelis
KuuKunstniku pageTeoselehinded
Okt 202500
Nov 202500
Dets 202500
Jaan 202600
Veeb 202600
Märts 202600
Apr 202600
Mai 202600
Jun 20260100
Jul 2026200900
Aug 20260200
Sept 20260300

Millal on Karl Blossfeldt teosed avatud?

Iga pulg esindab ühte kuud. Graafik näitab ühe aasta jooksul toimunud külastuste koguarvu kõik selle kunstniku teoste lehtedele, kuu-kuul.

Mõlema graafiku kuumoodulid on esimeses tabelis, eespool.

Millised on Karl Blossfeldt kõige vaadeldavamad teosed kuukuusalt kuukusele?

Iga rida esitab ühe populaarse teose. Iga pulg näitab, kui palju külastusi antud teos ühe kuu jooksul sai. Kõrgemad pulgad tähendavad sel kuul rohkem külastusi.

Andmed tabelis
TeosOkt 2025Nov 2025Dets 2025Jaan 2026Veeb 2026Märts 2026Apr 2026Mai 2026Jun 2026Jul 2026Aug 2026Sept 2026
Allium ostrowskianum, Knobl…000000000000
Art Forms in Nature 113000000000000
Art Forms in Nature 99000000000000
Art Forms in Nature 108000000000000
Art Forms in Nature 115000000000000
Art Forms in Nature 117000000000000
Art Forms in Nature 4000000000000
Art Forms in Nature 109000000000000
Art Forms in Nature 120000000000000
Art Forms in Nature 118000000000000

Milles keelesid Karl Blossfeldt jälgitakse?

Iga osa esindab ühte keelt. Mida suurem on osa, seda rohkem külastajaid kasutas viimase kolmkümmend päeva jooksul veebilehte selles keeles. Kuvatakse ainult kümme enimkasutatud keelt.

Andmed tabelis
KeelKülastusedJaga
saksa100100,0%

Kui palju külastusi päevas Karl Blossfeldt saab ja mis on järgmine samm?

Iga pulg esindab ühte päeva. Esimesed pulgad näitavad külastuste arvu viimaste kolme nädala jooksul. Teise värviga pulgad on meie prognoos järgmiseks kolmeks nädalaks.

Andmed tabelis
PäevKülastused
neljap. 24 Sept0
reede 25 Sept100
laup. 26 Sept0
pühap. 27 Sept100
esmasp. 28 Sept0
teisip. 29 Sept0
kolmap. 30 Sept0
neljap. 1 Okt0
reede 2 Okt0
laup. 3 Okt0
pühap. 4 Okt0
esmasp. 5 Okt0
teisip. 6 Okt0
kolmap. 7 Okt0
neljap. 8 Okt0
reede 9 Okt0
laup. 10 Okt0
pühap. 11 Okt0
esmasp. 12 Okt200
teisip. 13 Okt0
kolmap. 14 Okt0
neljap. 15 Okt (ennust)0
reede 16 Okt (ennust)0
laup. 17 Okt (ennust)0
pühap. 18 Okt (ennust)0
esmasp. 19 Okt (ennust)100
teisip. 20 Okt (ennust)0
kolmap. 21 Okt (ennust)0
neljap. 22 Okt (ennust)0
reede 23 Okt (ennust)0
laup. 24 Okt (ennust)0
pühap. 25 Okt (ennust)0
esmasp. 26 Okt (ennust)100
teisip. 27 Okt (ennust)0
kolmap. 28 Okt (ennust)0
neljap. 29 Okt (ennust)0
reede 30 Okt (ennust)0
laup. 31 Okt (ennust)0
pühap. 1 Nov (ennust)0
esmasp. 2 Nov (ennust)100
teisip. 3 Nov (ennust)0
kolmap. 4 Nov (ennust)0

Mida inimesed Karl Blossfeldt kohta küsivad

Milline Karl Blossfeldt teos on kõige külastatum:**

Esmalt Art Forms in Nature 65 200 külastusega, mis moodustab 12% vaatamistest. Selle üle on järjestatud 10 teost.

Kui suur on Karl Blossfeldt publik OriginalUniqueArt.com platvormil?

1700 külastust ka twelve kuus: 200 kunstniku lehel ja 1500 teostega.

Millised Karl Blossfeldt teosed vastavad külastajate maitsele?

Teosed, mida kirjeldatakse kui Erilugus (Kontrast), saavad 24% külastustest 10% kataloogist.