Mis see leht on?
See leht näitab, kui palju inimesi külastavad selle veebisaidi Julian Trevelyan lehti. Külastus tähendab seda, et üks isik avas ühe lehe. Igal alloleval graafikul on oma lühike selgitus.
Julian Trevelyan: külastuste aasta statistika näitab
Boat Race on kõige vaadeldav teos: aastas 200 külastust, mis moodustab 13% kogu tähelepanust, mida on pöördunud Julian Trevelyan poole. Järgnevad Standing Figure with Ace of Clubs ja Sardinia Landscape. Kunstniku lehel oli 1300 külastust ja teostel 900: kokku 2200 külastust. Jul 2026 oli kõige tihedam kuu, mil külastusi oli 1400. Nende eelistuseks on Õrna (Kontrast): 27% külastustest, võrreldes 14% kataloogiosaga.
Julian Trevelyan kõige vaadeldavamat 10 teost
Iga reiting peegeldab viimesete ka zwölf kuu jooksul OriginalUniqueArt.com platvormil saadud külastusi; 1. koht on Julian Trevelyan kõige külastatumam teos.
-
1
Boat Race, 1937
200 külastust · 13,3%
-
2
Standing Figure with Ace of Clubs, 1933
200 külastust · 13,3%
-
3
Sardinia Landscape
200 külastust · 13,3%
-
4
Tresco, Scilly Isles
100 külastust · 6,7%
-
5
Durham Wharf, 1946
100 külastust · 6,7%
-
6
Steel Works near Swansea, 1944
100 külastust · 6,7%
-
7
Talvine maastik, 1952
100 külastust · 6,7%
-
8
Charenton, France, 1947
100 külastust · 6,7%
-
9
Tuscan Farm
100 külastust · 6,7%
-
10
Albert Bridge
100 külastust · 6,7%
Millal külastavad inimesed Julian Trevelyan lehte?
Iga pulg esitab ühe kuu. See näitab, kui palju kordi on antud kunstniku lehte viimase zwölf kuuga lõymes konkreetse kuuga lõymes avatud.
Andmed tabelis
| Kuu | Kunstniku page | Teoselehinded |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dets 2025 | 0 | 0 |
| Jaan 2026 | 0 | 0 |
| Veeb 2026 | 0 | 0 |
| Märts 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mai 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 100 | 0 |
| Jul 2026 | 500 | 900 |
| Aug 2026 | 0 | 0 |
| Sept 2026 | 0 | 0 |
| Okt 2026 | 700 | 0 |
Millal on Julian Trevelyan teosed avatud?
Iga pulg esindab ühte kuud. Graafik näitab ühe aasta jooksul toimunud külastuste koguarvu kõik selle kunstniku teoste lehtedele, kuu-kuul.
Mõlema graafiku kuumoodulid on esimeses tabelis, eespool.
Mida külastajad valivad Julian Trevelyan teoste vahel?
Iga tähekaart võrdleb kahte näitaja. Punktirektang on kunstniku enda teos: viiskümne juhuasja valitud teost, järjestatuna ühe omaduse järgi. Täisjooneline kuju näitab, kuidas külastajate tähelepanu viimase docelemne kuu jooksul tegelikult jaotunes. Kui täisjooneline kuju ulatub punktirektangist kaugemale, tähendab see, et selline teosest koosneva stiili või omaduse liik tõmbab rohkem tähelepanu, kui seda kunstniku teosel keskmiselt on.
Lütlus
Emotsionaalne toon
Eelnev on parandatud tõlge: Valgusus
Värvitoit
Väripalett
Värvi intensiivsus
Kontrast
Värviharmonia
Andmed tabelis
| Eelnev on parandatud tõlge: Valgusus | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Kõige tumedam | 7,1% | 6,7% |
| Pehme varjund | 21,4% | 26,7% |
| Kerge luminants | 39,3% | 46,7% |
| Valgusrikas tasakaal | 32,1% | 20,0% |
| Valgusrikas | 0,0% | 0,0% |
| Värvitoit | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Keretatud | 32,1% | 33,3% |
| Kerge värvitoon | 10,7% | 13,3% |
| Tasakaalustatud pehme | 42,9% | 33,3% |
| Selge värvitoimivus | 14,3% | 20,0% |
| Eriliselt ergitatud värv | 0,0% | 0,0% |
| Väripalett | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Maapõhine | 47,6% | 42,9% |
| Neutraalsed toonid | 42,9% | 42,9% |
| Tume | 4,8% | 7,1% |
| Looduslikud toonid | 4,8% | 7,1% |
| Värvi intensiivsus | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Monokroomne | 25,0% | 33,3% |
| Tasakaalustatud | 39,3% | 33,3% |
| Eerem ja ergas | 35,7% | 33,3% |
| Kontrast | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Rahustav | 7,1% | 13,3% |
| Õrna | 14,3% | 26,7% |
| Tasakaalustatud | 3,6% | 0,0% |
| Erilugus | 28,6% | 33,3% |
| Kõrge kontrast | 46,4% | 26,7% |
| Värviharmonia | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Rikutud värvigarmoonia | 32,1% | 13,3% |
| Õrnalt segatud palett | 28,6% | 33,3% |
| Tasakaalustatud harmoonia | 10,7% | 13,3% |
| Värvide tugev ühtsus | 21,4% | 33,3% |
| Ühtne palett | 7,1% | 6,7% |
Millised on Julian Trevelyan kõige vaadeldavamad teosed kuukuusalt kuukusele?
Iga rida esitab ühe populaarse teose. Iga pulg näitab, kui palju külastusi antud teos ühe kuu jooksul sai. Kõrgemad pulgad tähendavad sel kuul rohkem külastusi.
Andmed tabelis
| Teos | Nov 2025 | Dets 2025 | Jaan 2026 | Veeb 2026 | Märts 2026 | Apr 2026 | Mai 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sept 2026 | Okt 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Boat Race | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Julian Otto Trevelyan | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Steam Engine | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Basewall | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Woman in a Courtyard | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Potteries | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Premonitions of the Blitz | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Interior, Hammersmith | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Milles keelesid Julian Trevelyan jälgitakse?
Iga osa esindab ühte keelt. Mida suurem on osa, seda rohkem külastajaid kasutas viimase kolmkümmend päeva jooksul veebilehte selles keeles. Kuvatakse ainult kümme enimkasutatud keelt.
Andmed tabelis
| Keel | Külastused | Jaga |
|---|---|---|
| hispaania | 300 | 42,9% |
| tšehhi | 100 | 14,3% |
| inglise | 100 | 14,3% |
| prantsuse | 100 | 14,3% |
| rootsi | 100 | 14,3% |
Kui palju külastusi päevas Julian Trevelyan saab ja mis on järgmine samm?
Iga pulg esindab ühte päeva. Esimesed pulgad näitavad külastuste arvu viimaste kolme nädala jooksul. Teise värviga pulgad on meie prognoos järgmiseks kolmeks nädalaks.
Andmed tabelis
| Päev | Külastused |
|---|---|
| pühap. 18 Okt | 0 |
| esmasp. 19 Okt | 0 |
| teisip. 20 Okt | 0 |
| kolmap. 21 Okt | 0 |
| neljap. 22 Okt | 100 |
| reede 23 Okt | 0 |
| laup. 24 Okt | 0 |
| pühap. 25 Okt | 0 |
| esmasp. 26 Okt | 0 |
| teisip. 27 Okt | 0 |
| kolmap. 28 Okt | 100 |
| neljap. 29 Okt | 200 |
| reede 30 Okt | 0 |
| laup. 31 Okt | 100 |
| pühap. 1 Nov | 0 |
| esmasp. 2 Nov | 0 |
| teisip. 3 Nov | 0 |
| kolmap. 4 Nov | 0 |
| neljap. 5 Nov | 0 |
| reede 6 Nov | 0 |
| laup. 7 Nov | 0 |
| pühap. 8 Nov (ennust) | 0 |
| esmasp. 9 Nov (ennust) | 0 |
| teisip. 10 Nov (ennust) | 0 |
| kolmap. 11 Nov (ennust) | 0 |
| neljap. 12 Nov (ennust) | 0 |
| reede 13 Nov (ennust) | 0 |
| laup. 14 Nov (ennust) | 0 |
| pühap. 15 Nov (ennust) | 0 |
| esmasp. 16 Nov (ennust) | 0 |
| teisip. 17 Nov (ennust) | 0 |
| kolmap. 18 Nov (ennust) | 0 |
| neljap. 19 Nov (ennust) | 0 |
| reede 20 Nov (ennust) | 0 |
| laup. 21 Nov (ennust) | 0 |
| pühap. 22 Nov (ennust) | 0 |
| esmasp. 23 Nov (ennust) | 0 |
| teisip. 24 Nov (ennust) | 0 |
| kolmap. 25 Nov (ennust) | 0 |
| neljap. 26 Nov (ennust) | 0 |
| reede 27 Nov (ennust) | 0 |
| laup. 28 Nov (ennust) | 0 |
Mida inimesed Julian Trevelyan kohta küsivad
Milline Julian Trevelyan teos on kõige külastatum:**
- Esmalt Boat Race 200 külastusega, mis moodustab 13% vaatamistest. Selle üle on järjestatud 10 teost.
Kui suur on Julian Trevelyan publik OriginalUniqueArt.com platvormil?
- 2200 külastust ka twelve kuus: 1300 kunstniku lehel ja 900 teostega.
Millised Julian Trevelyan teosed vastavad külastajate maitsele?
- Teosed, mida kirjeldatakse kui Õrna (Kontrast), saavad 27% külastustest 14% kataloogist.