Mis see leht on?
See leht näitab, kui palju inimesi külastavad selle veebisaidi Josep Mompou Dencausse lehti. Külastus tähendab seda, et üks isik avas ühe lehe. Igal alloleval graafikul on oma lühike selgitus.
Josep Mompou Dencausse: külastuste aasta statistika näitab
Port De La Selva on kõige vaadeldav teos: aastas 400 külastust, mis moodustab 8% kogu tähelepanust, mida on pöördunud Josep Mompou Dencausse poole. Järgnevad Barcelona. La Rambla ja Study for a female nude. Kunstniku lehel oli 1000 külastust ja teostel 3600: kokku 4600 külastust. Huvitavus on kasvanud 500% perioodil Sept 2026 kuni Okt 2026. Jul 2026 oli kõige tihedam kuu, mil külastusi oli 3400. Külastajad vaatavad arvutid (85%), telefonid (13%) ja seadmed (2%) seadmetel. Nende eelistuseks on Eerem ja ergas (Värvi intensiivsus): 67% külastustest, võrreldes 48% kataloogiosaga.
Josep Mompou Dencausse kõige vaadeldavamat 10 teost
Iga reiting peegeldab viimesete ka zwölf kuu jooksul OriginalUniqueArt.com platvormil saadud külastusi; 1. koht on Josep Mompou Dencausse kõige külastatumam teos.
-
1
Port De La Selva
400 külastust · 8,3%
-
2
Barcelona. La Rambla
300 külastust · 6,2%
-
3
Study for a female nude, 1929
200 külastust · 4,2%
-
4
Barcelona, Decorative Composition
200 külastust · 4,2%
-
5
Sewing In Castellterçol
200 külastust · 4,2%
-
6
Fruittes And Ceramics
200 külastust · 4,2%
-
7
Palau De La Música. [Barcelona]
200 külastust · 4,2%
-
8
Monument To Columbus
200 külastust · 4,2%
-
9
Sleeping Nude Girl
200 külastust · 4,2%
-
10
The Pitcher Of Mora D'ebre
100 külastust · 2,1%
Millal külastavad inimesed Josep Mompou Dencausse lehte?
Iga pulg esitab ühe kuu. See näitab, kui palju kordi on antud kunstniku lehte viimase zwölf kuuga lõymes konkreetse kuuga lõymes avatud.
Andmed tabelis
| Kuu | Kunstniku page | Teoselehinded |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dets 2025 | 0 | 0 |
| Jaan 2026 | 0 | 0 |
| Veeb 2026 | 0 | 0 |
| Märts 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mai 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 100 |
| Jul 2026 | 600 | 2800 |
| Aug 2026 | 100 | 300 |
| Sept 2026 | 0 | 100 |
| Okt 2026 | 300 | 300 |
Millal on Josep Mompou Dencausse teosed avatud?
Iga pulg esindab ühte kuud. Graafik näitab ühe aasta jooksul toimunud külastuste koguarvu kõik selle kunstniku teoste lehtedele, kuu-kuul.
Mõlema graafiku kuumoodulid on esimeses tabelis, eespool.
Mida külastajad valivad Josep Mompou Dencausse teoste vahel?
Iga tähekaart võrdleb kahte näitaja. Punktirektang on kunstniku enda teos: viiskümne juhuasja valitud teost, järjestatuna ühe omaduse järgi. Täisjooneline kuju näitab, kuidas külastajate tähelepanu viimase docelemne kuu jooksul tegelikult jaotunes. Kui täisjooneline kuju ulatub punktirektangist kaugemale, tähendab see, et selline teosest koosneva stiili või omaduse liik tõmbab rohkem tähelepanu, kui seda kunstniku teosel keskmiselt on.
Lütlus
Emotsionaalne toon
Eelnev on parandatud tõlge: Valgusus
Värvitoit
Väripalett
Värvi intensiivsus
Kontrast
Värviharmonia
Andmed tabelis
| Eelnev on parandatud tõlge: Valgusus | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Kõige tumedam | 2,0% | 2,1% |
| Pehme varjund | 20,0% | 18,8% |
| Kerge luminants | 36,0% | 45,8% |
| Valgusrikas tasakaal | 30,0% | 29,2% |
| Valgusrikas | 12,0% | 4,2% |
| Värvitoit | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Keretatud | 20,0% | 12,5% |
| Kerge värvitoon | 10,0% | 10,4% |
| Tasakaalustatud pehme | 24,0% | 29,2% |
| Selge värvitoimivus | 40,0% | 37,5% |
| Eriliselt ergitatud värv | 6,0% | 10,4% |
| Väripalett | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Neutraalsed toonid | 40,0% | 33,3% |
| Tume | 37,5% | 33,3% |
| Maapõhine | 10,0% | 28,2% |
| Pastelltoonid | 5,0% | 2,6% |
| Soojad toonid | 2,5% | 2,6% |
| Metallik Metalli toonid | 2,5% | 0,0% |
| Monokroomne | 2,5% | 0,0% |
| Värvi intensiivsus | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Monokroomne | 14,0% | 8,3% |
| Tasakaalustatud | 38,0% | 25,0% |
| Eerem ja ergas | 48,0% | 66,7% |
| Kontrast | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Rahustav | 6,0% | 2,1% |
| Õrna | 4,0% | 8,3% |
| Tasakaalustatud | 8,0% | 6,2% |
| Erilugus | 12,0% | 14,6% |
| Kõrge kontrast | 70,0% | 68,8% |
| Värviharmonia | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Rikutud värvigarmoonia | 34,0% | 39,6% |
| Õrnalt segatud palett | 22,0% | 10,4% |
| Tasakaalustatud harmoonia | 8,0% | 4,2% |
| Värvide tugev ühtsus | 20,0% | 35,4% |
| Ühtne palett | 16,0% | 10,4% |
Millised on Josep Mompou Dencausse kõige vaadeldavamad teosed kuukuusalt kuukusele?
Iga rida esitab ühe populaarse teose. Iga pulg näitab, kui palju külastusi antud teos ühe kuu jooksul sai. Kõrgemad pulgad tähendavad sel kuul rohkem külastusi.
Andmed tabelis
| Teos | Nov 2025 | Dets 2025 | Jaan 2026 | Veeb 2026 | Märts 2026 | Apr 2026 | Mai 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sept 2026 | Okt 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Barcelona. La Rambla | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Sitges | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Port De La Selva | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 |
| Melon, Fruit And Wine Bottle | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Monologue From Bass | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ex Libris De Josep Mompou | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Figures In A Bar | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Study For Saint George | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Study For The Creation Of E… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Room Of Frederic Monpou… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Milline on Josep Mompou Dencausse sihtrühma seadmete vaheline jaotus?
Igatükk esindab ühte seadmete tüüpi: telefonit, tahvelarvutit või arvutit. Mida suurem on tükk, seda rohkem külastusi on viimadise 12 kuu jooksul sellest seadmetypist pärit.
Andmed tabelis
| Seade | Külastused | Jaga |
|---|---|---|
| arvutid | 3900 | 84,8% |
| telefonid | 600 | 13,0% |
| seadmed | 100 | 2,2% |
Milles keelesid Josep Mompou Dencausse jälgitakse?
Iga osa esindab ühte keelt. Mida suurem on osa, seda rohkem külastajaid kasutas viimase kolmkümmend päeva jooksul veebilehte selles keeles. Kuvatakse ainult kümme enimkasutatud keelt.
Andmed tabelis
| Keel | Külastused | Jaga |
|---|---|---|
| inglise | 100 | 100,0% |
Kui palju külastusi päevas Josep Mompou Dencausse saab ja mis on järgmine samm?
Iga pulg esindab ühte päeva. Esimesed pulgad näitavad külastuste arvu viimaste kolme nädala jooksul. Teise värviga pulgad on meie prognoos järgmiseks kolmeks nädalaks.
Andmed tabelis
| Päev | Külastused |
|---|---|
| reede 16 Okt | 0 |
| laup. 17 Okt | 200 |
| pühap. 18 Okt | 0 |
| esmasp. 19 Okt | 0 |
| teisip. 20 Okt | 400 |
| kolmap. 21 Okt | 0 |
| neljap. 22 Okt | 0 |
| reede 23 Okt | 0 |
| laup. 24 Okt | 0 |
| pühap. 25 Okt | 0 |
| esmasp. 26 Okt | 0 |
| teisip. 27 Okt | 0 |
| kolmap. 28 Okt | 0 |
| neljap. 29 Okt | 0 |
| reede 30 Okt | 0 |
| laup. 31 Okt | 0 |
| pühap. 1 Nov | 0 |
| esmasp. 2 Nov | 0 |
| teisip. 3 Nov | 0 |
| kolmap. 4 Nov | 0 |
| neljap. 5 Nov | 0 |
| reede 6 Nov (ennust) | 0 |
| laup. 7 Nov (ennust) | 0 |
| pühap. 8 Nov (ennust) | 0 |
| esmasp. 9 Nov (ennust) | 0 |
| teisip. 10 Nov (ennust) | 0 |
| kolmap. 11 Nov (ennust) | 0 |
| neljap. 12 Nov (ennust) | 0 |
| reede 13 Nov (ennust) | 0 |
| laup. 14 Nov (ennust) | 0 |
| pühap. 15 Nov (ennust) | 0 |
| esmasp. 16 Nov (ennust) | 0 |
| teisip. 17 Nov (ennust) | 0 |
| kolmap. 18 Nov (ennust) | 0 |
| neljap. 19 Nov (ennust) | 0 |
| reede 20 Nov (ennust) | 0 |
| laup. 21 Nov (ennust) | 0 |
| pühap. 22 Nov (ennust) | 0 |
| esmasp. 23 Nov (ennust) | 0 |
| teisip. 24 Nov (ennust) | 0 |
| kolmap. 25 Nov (ennust) | 0 |
| neljap. 26 Nov (ennust) | 0 |
Mida inimesed Josep Mompou Dencausse kohta küsivad
Milline Josep Mompou Dencausse teos on kõige külastatum:**
- Esmalt Port De La Selva 400 külastusega, mis moodustab 8% vaatamistest. Selle üle on järjestatud 10 teost.
Kui suur on Josep Mompou Dencausse publik OriginalUniqueArt.com platvormil?
- 4600 külastust ka twelve kuus: 1000 kunstniku lehel ja 3600 teostega.
Millised seadmed toovad Josep Mompou Dencausse vaatajaid?
- Publik pärineb arvutid (85%), telefonid (13%) ja seadmed (2%) seadmetest; kõige enam kasutatakse seadmet arvutid, mis moodustab 85% külastustest.
Millised Josep Mompou Dencausse teosed vastavad külastajate maitsele?
- Teosed, mida kirjeldatakse kui Eerem ja ergas (Värvi intensiivsus), saavad 67% külastustest 48% kataloogist.