Joaquín Sorolla Pilked teose peal

1863 – 1923

Mis see leht on?

See leht näitab, kui palju inimesi külastavad selle veebisaidi Joaquín Sorolla lehti. Külastus tähendab seda, et üks isik avas ühe lehe. Igal alloleval graafikul on oma lühike selgitus.

Statistika läbimonatati 1. juulil 2026 — enne seda kuupäeva andmed pole saadaval.

Joaquín Sorolla: külastuste aasta statistika näitab

Õnnelik tüdruk lilledega on kõige vaadeldav teos: aastas 9100 külastust, mis moodustab 7% kogu tähelepanust, mida on pöördunud Joaquín Sorolla poole. Järgnevad Rannapromenad ja Seville, the Dance. Kunstniku lehel oli 8300 külastust ja teostel 112000: kokku 120300 külastust. Huvitavus on kasvanud 29% perioodil Aug 2026 kuni Sept 2026. Jul 2026 oli kõige tihedam kuu, mil külastusi oli 81100. Külastajad loevad keeles inglise (31%), hispaania (23%) ja korea (11%). Külastajad tulevad riigidest Hispaania (27%), Lõuna-Korea (14%) ja Ameerika Ühendriigid (11%). Külastajad vaatavad arvutid (80%), telefonid (17%) ja seadmed (3%) seadmetel. Nende eelistuseks on Tasakaalustatud (Värvi intensiivsus): 61% külastustest, võrreldes 48% kataloogiosaga.

Joaquín Sorolla kõige vaadeldavamat 10 teost

Iga reiting peegeldab viimesete ka zwölf kuu jooksul OriginalUniqueArt.com platvormil saadud külastusi; 1. koht on Joaquín Sorolla kõige külastatumam teos.

  1. Õnnelik tüdruk lilledega 1 Õnnelik tüdruk lilledega, 1886 9100 külastust · 7,1%
  2. Rannapromenad 2 Rannapromenad, 1909 2600 külastust · 2,0%
  3. Seville, the Dance 3 Seville, the Dance, 1915 2000 külastust · 1,6%
  4. Running along the beach 4 Running along the beach, 1908 1900 külastust · 1,5%
  5. Valencia beach in the morning light 5 Valencia beach in the morning light, 1908 1800 külastust · 1,4%
  6. Sewing the Sail 6 Sewing the Sail, 1896 1600 külastust · 1,2%
  7. bacante 7 bacante, 1886 1400 külastust · 1,1%
  8. Midday at Valencia beach 8 Midday at Valencia beach, 1904 1300 külastust · 1,0%
  9. Siesta 9 Siesta, 1911 1200 külastust · 0,9%
  10. On the Rocks at Javea 10 On the Rocks at Javea, 1905 1100 külastust · 0,9%

Millal külastavad inimesed Joaquín Sorolla lehte?

Iga pulg esitab ühe kuu. See näitab, kui palju kordi on antud kunstniku lehte viimase zwölf kuuga lõymes konkreetse kuuga lõymes avatud.

Andmed tabelis
KuuKunstniku pageTeoselehinded
Okt 202500
Nov 202500
Dets 202500
Jaan 202600
Veeb 202600
Märts 202600
Apr 202600
Mai 202600
Jun 202602800
Jul 2026260078500
Aug 2026150014400
Sept 2026420016300

Millal on Joaquín Sorolla teosed avatud?

Iga pulg esindab ühte kuud. Graafik näitab ühe aasta jooksul toimunud külastuste koguarvu kõik selle kunstniku teoste lehtedele, kuu-kuul.

Mõlema graafiku kuumoodulid on esimeses tabelis, eespool.

Millised on Joaquín Sorolla kõige vaadeldavamad teosed kuukuusalt kuukusele?

Iga rida esitab ühe populaarse teose. Iga pulg näitab, kui palju külastusi antud teos ühe kuu jooksul sai. Kõrgemad pulgad tähendavad sel kuul rohkem külastusi.

Andmed tabelis
TeosOkt 2025Nov 2025Dets 2025Jaan 2026Veeb 2026Märts 2026Apr 2026Mai 2026Jun 2026Jul 2026Aug 2026Sept 2026
Walk on the Beach (Paseo a…000000000000
Valencia beach in the morni…00000000100500300600
Yo soy el pan de la vida (a…0000000004000200
The Pink robe00000000000100
Extremadura, The Market00000000010000
Rannapromenad0000000001400400600
The Smugglers00000000010000
Lighthouse walk at Biarritz0000000004001000
Clotilde on the Beach0000000003000400
Messalina in the Arms of th…000000000000

Milline on Joaquín Sorolla sihtrühma seadmete vaheline jaotus?

Igatükk esindab ühte seadmete tüüpi: telefonit, tahvelarvutit või arvutit. Mida suurem on tükk, seda rohkem külastusi on viimadise 12 kuu jooksul sellest seadmetypist pärit.

Andmed tabelis
SeadeKülastusedJaga
arvutid9600079,8%
telefonid2090017,4%
seadmed34002,8%

Milles keelesid Joaquín Sorolla jälgitakse?

Iga osa esindab ühte keelt. Mida suurem on osa, seda rohkem külastajaid kasutas viimase kolmkümmend päeva jooksul veebilehte selles keeles. Kuvatakse ainult kümme enimkasutatud keelt.

Andmed tabelis
KeelKülastusedJaga
inglise340030,6%
hispaania260023,4%
korea120010,8%
Chinese6005,4%
saksa5004,5%
itaalia5004,5%
vene5004,5%
jaapani4003,6%
hollandi4003,6%
horvaatia2001,8%

Kui palju külastusi päevas Joaquín Sorolla saab ja mis on järgmine samm?

Iga pulg esindab ühte päeva. Esimesed pulgad näitavad külastuste arvu viimaste kolme nädala jooksul. Teise värviga pulgad on meie prognoos järgmiseks kolmeks nädalaks.

Andmed tabelis
PäevKülastused
teisip. 6 Okt2600
kolmap. 7 Okt500
neljap. 8 Okt1100
reede 9 Okt2000
laup. 10 Okt1300
pühap. 11 Okt4100
esmasp. 12 Okt2400
teisip. 13 Okt1700
kolmap. 14 Okt1500
neljap. 15 Okt2200
reede 16 Okt25900
laup. 17 Okt1500
pühap. 18 Okt4500
esmasp. 19 Okt2400
teisip. 20 Okt2500
kolmap. 21 Okt2800
neljap. 22 Okt4400
reede 23 Okt2600
laup. 24 Okt2800
pühap. 25 Okt3500
esmasp. 26 Okt2800
teisip. 27 Okt (ennust)2200
kolmap. 28 Okt (ennust)1600
neljap. 29 Okt (ennust)2500
reede 30 Okt (ennust)10000
laup. 31 Okt (ennust)1800
pühap. 1 Nov (ennust)4000
esmasp. 2 Nov (ennust)2500
teisip. 3 Nov (ennust)2500
kolmap. 4 Nov (ennust)1700
neljap. 5 Nov (ennust)2800
reede 6 Nov (ennust)11100
laup. 7 Nov (ennust)2000
pühap. 8 Nov (ennust)4400
esmasp. 9 Nov (ennust)2800
teisip. 10 Nov (ennust)2700
kolmap. 11 Nov (ennust)1900
neljap. 12 Nov (ennust)3000
reede 13 Nov (ennust)12000
laup. 14 Nov (ennust)2200
pühap. 15 Nov (ennust)4800
esmasp. 16 Nov (ennust)3000

Mida inimesed Joaquín Sorolla kohta küsivad

Milline Joaquín Sorolla teos on kõige külastatum:**

Esmalt Õnnelik tüdruk lilledega 9100 külastusega, mis moodustab 7% vaatamistest. Selle üle on järjestatud 10 teost.

Kui suur on Joaquín Sorolla publik OriginalUniqueArt.com platvormil?

120300 külastust ka twelve kuus: 8300 kunstniku lehel ja 112000 teostega.

Millised seadmed toovad Joaquín Sorolla vaatajaid?

Publik pärineb arvutid (80%), telefonid (17%) ja seadmed (3%) seadmetest; kõige enam kasutatakse seadmet arvutid, mis moodustab 80% külastustest.

Millistes keeles kasutavad Joaquín Sorolla jälgijad keeled?

inglise (31%), hispaania (23%) ja korea (11%); inglise katab 31%.

Millised Joaquín Sorolla teosed vastavad külastajate maitsele?

Teosed, mida kirjeldatakse kui Tasakaalustatud (Värvi intensiivsus), saavad 61% külastustest 48% kataloogist.