Jean-François Millet Kes vaatleb

1814 – 1875

Mis see leht on?

See leht näitab, kui palju inimesi külastavad selle veebisaidi Jean-François Millet lehti. Külastus tähendab seda, et üks isik avas ühe lehe. Igal alloleval graafikul on oma lühike selgitus.

Statistika läbimonatati 1. juulil 2026 — enne seda kuupäeva andmed pole saadaval.

Jean-François Millet: publik ülevaade

The Angelus püüab kõige rohkem pilki: 12 mõõtmist jooksul on sellel olnud 46000 külastust, mis moodustab 26% kõigest Jean-François Millet vaatamistest platvormil OriginalUniqueArt.com. Järgnevad The Angelus ja Kogujad Jean-François Millet kogus kokku 191300 külastust: 28100 kunstniku lehel ja 163200 üksikteosete juures. Viimased vaatlemiskordad on vähenenõudnud: külastused on langenud 35% väärtusega Aug 2026 kuni Sept 2026. Kõige tiirukam kuu oli Jul 2026, mil külastusi oli 109800. Publik loeb keeles itaalia (29%), korea (15%) ja jaapani (11%). Publik jälgib Itaalia (31%), Jaapan (21%) ja Lõuna-Korea (8%) riigist. Publik vaatab arvutid (49%), telefonid (45%) ja seadmed (6%) Publik eelistab Nostalgiline (Lütlus): 45% külastustest, mis moodustab 0% kunstniku kataloogist.

Jean-François Millet kõige rohkem tähelepanu pälva 10 teost

Viimase doceze kuud jooksul OriginalUniqueArt.com platvormil toimunud tegelike külastuste põhjal: Jean-François Millet kõige vaadeldavaimad 10 teost, järjestatud esimesest kohast alates.

  1. The Angelus 1 The Angelus, 1859 46000 külastust · 26,4%
  2. The Angelus 2 The Angelus 27300 külastust · 15,7%
  3. Kogujad 3 Kogujad, 1857 20200 külastust · 11,6%
  4. Puhkavad Nimmesurijad 4 Puhkavad Nimmesurijad, 1853 5300 külastust · 3,0%
  5. Põlluööjalevad 5 Põlluööjalevad, 1857 3900 külastust · 2,2%
  6. Mees müüri müügiga 6 Mees müüri müügiga, 1862 2500 külastust · 1,4%
  7. Sleeping peasants (also known as Noonday Rest) 7 Sleeping peasants (also known as Noonday Rest), 1865 2500 külastust · 1,4%
  8. Woman baking bread 8 Woman baking bread, 1854 2300 külastust · 1,3%
  9. The Sower 9 The Sower, 1850 2100 külastust · 1,2%
  10. The Potato Harvest 10 The Potato Harvest 1900 külastust · 1,1%

Kui palju inimesi Jean-François Millet igas kuus vaatab?

Iga pulg esitab ühe kuu. See näitab, kui palju kordi on antud kunstniku lehte viimase zwölf kuuga lõymes konkreetse kuuga lõymes avatud.

Vaata statistikat
KuuKunstniku pageTeoselehinded
Okt 202500
Nov 202500
Dets 202500
Jaan 202600
Veeb 202600
Märts 202600
Apr 202600
Mai 202600
Jun 20261001500
Jul 20268700101100
Aug 2026770040600
Sept 20261160020000

Kui tihti vaadatakse Jean-François Millet teoseid?

Iga pulg esindab ühte kuud. Graafik näitab ühe aasta jooksul toimunud külastuste koguarvu kõik selle kunstniku teoste lehtedele, kuu-kuul.

Mõlema graafiku kuumoodulid on esimeses tabelis, eespool.

Millised Jean-François Millet teosed pälvavad kuupõhise statistika järgi kõige rohkem tähelepanu?

Iga rida esitab ühe populaarse teose. Iga pulg näitab, kui palju külastusi antud teos ühe kuu jooksul sai. Kõrgemad pulgad tähendavad sel kuul rohkem külastusi.

Vaata statistikat
TeosOkt 2025Nov 2025Dets 2025Jaan 2026Veeb 2026Märts 2026Apr 2026Mai 2026Jun 2026Jul 2026Aug 2026Sept 2026
The Angelus000000001001580079002100
The Angelus00000000022400211001100
Mees müüri müügiga000000001006001001700
Puhkavad Nimmesurijad00000000022004002300
Naine õlivalguses õmleb00000000020000
Põlluööjalevad00000000005002400
Kogujad000000001001370061000
Priorat Vauvilles, Normandia0000000004000300
Talupoeg ratratel0000000005000200
Talutüdrukud oksakoguga0000000004000400

Milleid seadmeid inimesed Jean-François Millet vaatamiseks kasutavad?

Igatükk esindab ühte seadmete tüüpi: telefonit, tahvelarvutit või arvutit. Mida suurem on tükk, seda rohkem külastusi on viimadise 12 kuu jooksul sellest seadmetypist pärit.

Vaata statistikat
SeadeKülastusedJaga
arvutid9430049,3%
telefonid8630045,1%
seadmed107005,6%

Milles keeles inimesed Jean-François Millet jälgivad?

Iga osa esindab ühte keelt. Mida suurem on osa, seda rohkem külastajaid kasutas viimase kolmkümmend päeva jooksul veebilehte selles keeles. Kuvatakse ainult kümme enimkasutatud keelt.

Vaata statistikat
KeelKülastusedJaga
itaalia410028,9%
korea220015,5%
jaapani160011,3%
hispaania12008,5%
inglise10007,0%
vene10007,0%
ungari6004,2%
portugali6004,2%
rootsi4002,8%
poola3002,1%

Kui palju inimesi Jean-François Millet iga päev vaatavad ja mis on oodatud tulemus?

Iga pulg esindab ühte päeva. Esimesed pulgad näitavad külastuste arvu viimaste kolme nädala jooksul. Teise värviga pulgad on meie prognoos järgmiseks kolmeks nädalaks.

Vaata statistikat
PäevKülastused
kolmap. 23 Sept800
neljap. 24 Sept1500
reede 25 Sept1200
laup. 26 Sept1300
pühap. 27 Sept1000
esmasp. 28 Sept2300
teisip. 29 Sept2100
kolmap. 30 Sept2800
neljap. 1 Okt1900
reede 2 Okt1600
laup. 3 Okt1100
pühap. 4 Okt3600
esmasp. 5 Okt1200
teisip. 6 Okt2800
kolmap. 7 Okt1300
neljap. 8 Okt1400
reede 9 Okt1200
laup. 10 Okt1600
pühap. 11 Okt1800
esmasp. 12 Okt1500
teisip. 13 Okt3500
kolmap. 14 Okt (ennust)1700
neljap. 15 Okt (ennust)1700
reede 16 Okt (ennust)1400
laup. 17 Okt (ennust)1400
pühap. 18 Okt (ennust)2300
esmasp. 19 Okt (ennust)1800
teisip. 20 Okt (ennust)3000
kolmap. 21 Okt (ennust)1800
neljap. 22 Okt (ennust)1800
reede 23 Okt (ennust)1500
laup. 24 Okt (ennust)1500
pühap. 25 Okt (ennust)2400
esmasp. 26 Okt (ennust)1900
teisip. 27 Okt (ennust)3100
kolmap. 28 Okt (ennust)1900
neljap. 29 Okt (ennust)1900
reede 30 Okt (ennust)1600
laup. 31 Okt (ennust)1600
pühap. 1 Nov (ennust)2500
esmasp. 2 Nov (ennust)1900
teisip. 3 Nov (ennust)3300

Küsimused kunstniku Jean-François Millet kohta

Millised Jean-François Millet teosed pälvavad kõige rohkem tähelepanu?

The Angelus, mis on pälvinud 46000 külastust (26% kõigest Jean-François Millet vaatamistest). Ülaltoetletud reitingus on 10 teost.

Kui palju inimesi vaatab Jean-François Millet platvormil OriginalUniqueArt.com?

191300 külastust kaheteist kuus: 28100 kunstniku lehel ja 163200 üksikteosete lehel.

Millel seadmetel inimesed Jean-François Millet vaatavad?

Kasutajad vaatavad kunstnikku Jean-François Millet seadmel arvutid (49%), telefonid (45%) ja seadmed (6%); kõige populaarsem on arvutid, mis moodustab 49% külastustest.

Milles keeles inimesed Jean-François Millet jälgivad?

Keeles itaalia (29%), korea (15%) ja jaapani (11%). Enamasti kasutatakse keelt itaalia osakes 29%.

Milliseid teoseid Jean-François Millet teoseid inimesed eelistavad?

Nostalgiline (Lütlus): 45% külastustest, võrreldes 0% kataloogist.