Jan Steen Publik ja parimad teosed

1626 – 1679

Mis see leht on?

See leht näitab, kui palju inimesi külastavad selle veebisaidi Jan Steen lehti. Külastus tähendab seda, et üks isik avas ühe lehe. Igal alloleval graafikul on oma lühike selgitus.

Statistika läbimonatati 1. juulil 2026 — enne seda kuupäeva andmed pole saadaval.

Jan Steen: peamised näitlikud

Kõige rohkem vaadeldud teos on The Merry Family: 12 mõttes 2300 vaatlemist, mis moodustab 9% Jan Steen vaatamiste kogkõigist. Seejäpärast A School for Boys and Girls ja The Artist's Family. Kokku 25200 külastust: 3400 kunstniku lehel ja 21800 teostel. Publiku arv väheneb: Sept 2026 oli 26% väiksem külastuste arv kui Aug 2026 Hu peakkuu: Jul 2026, külastusi 16000. Publiku seadmete jaotus: arvutid (85%), seadmed (10%) ja telefonid (6%). Üks maitse eristub: Ühtne palett (Värviharmonia) kogub 29% külastustest, ehk vaid 12% osa kataloogist.

Jan Steen: enim vaadeldud 10 teost

See reiting põhineb külastustele, mitte kataloogimispunktidele: Jan Steen kõige vaatamaskäinud 10 teost OriginalUniqueArt.com platvormil kahe عشر kuu jooksul.

  1. The Merry Family 1 The Merry Family, 1668 2300 külastust · 9,1%
  2. A School for Boys and Girls 2 A School for Boys and Girls, 1670 1100 külastust · 4,3%
  3. The Artist's Family 3 The Artist's Family, 1665 1000 külastust · 3,9%
  4. Village school 4 Village school, 1670 800 külastust · 3,1%
  5. Twelfth Night 5 Twelfth Night, 1668 600 külastust · 2,4%
  6. The Dissolute Household 6 The Dissolute Household, 1663 600 külastust · 2,4%
  7. Baker Oostwaert and his wife 7 Baker Oostwaert and his wife, 1658 500 külastust · 2,0%
  8. A Merry Party 8 A Merry Party, 1660 500 külastust · 2,0%
  9. Celebrating the Birth 9 Celebrating the Birth, 1664 500 külastust · 2,0%
  10. The Prayer before the Meal 10 The Prayer before the Meal, 1660 500 külastust · 2,0%

Kuidas Jan Steen publik kuupäevade kaupa muutub?

Iga pulg esitab ühe kuu. See näitab, kui palju kordi on antud kunstniku lehte viimase zwölf kuuga lõymes konkreetse kuuga lõymes avatud.

Näita arvulisi
KuuKunstniku pageTeoselehinded
Okt 202500
Nov 202500
Dets 202500
Jaan 202600
Veeb 202600
Märts 202600
Apr 202600
Mai 202600
Jun 2026400600
Jul 2026180014200
Aug 20264004300
Sept 20268002700

Kuidas Jan Steen teoseid aasta jooksul vaadelakse?

Iga pulg esindab ühte kuud. Graafik näitab ühe aasta jooksul toimunud külastuste koguarvu kõik selle kunstniku teoste lehtedele, kuu-kuul.

Mõlema graafiku kuumoodulid on esimeses tabelis, eespool.

Kuidas Jan Steen kõige vaadeldavamad teosed aasta jooksul omavahel võrdlevad?

Iga rida esitab ühe populaarse teose. Iga pulg näitab, kui palju külastusi antud teos ühe kuu jooksul sai. Kõrgemad pulgad tähendavad sel kuul rohkem külastusi.

Näita arvulisi
TeosOkt 2025Nov 2025Dets 2025Jaan 2026Veeb 2026Märts 2026Apr 2026Mai 2026Jun 2026Jul 2026Aug 2026Sept 2026
The Lovesick Maiden000000000000
Self Portrait as a Lutenist0000000003001000
The Lovesick Maiden00000000010000
The Dissolute Household000000000200200200
A Merry Party (detail)000000000000
Merry Company on a Terrace0000000000100100
The Merry Family000000000300200900
Self-Portrait as a Lutenist00000000010000
Twelfth Night0000000003002000
Beware of Luxury (“In Weeld…00000000010000

Telefonid, tabletid või arvutid: kus Jan Steen vaatati?

Igatükk esindab ühte seadmete tüüpi: telefonit, tahvelarvutit või arvutit. Mida suurem on tükk, seda rohkem külastusi on viimadise 12 kuu jooksul sellest seadmetypist pärit.

Näita arvulisi
SeadeKülastusedJaga
arvutid2140084,9%
seadmed24009,5%
telefonid14005,6%

Millistes keeles Jan Steen publik räägib?

Iga osa esindab ühte keelt. Mida suurem on osa, seda rohkem külastajaid kasutas viimase kolmkümmend päeva jooksul veebilehte selles keeles. Kuvatakse ainult kümme enimkasutatud keelt.

Näita arvulisi
KeelKülastusedJaga
saksa40030,8%
tšehhi30023,1%
inglise30023,1%
bulgaaria1007,7%
taani1007,7%
hispaania1007,7%

Kuidas on Jan Steen päevased külastused ja milline on prognoos?

Iga pulg esindab ühte päeva. Esimesed pulgad näitavad külastuste arvu viimaste kolme nädala jooksul. Teise värviga pulgad on meie prognoos järgmiseks kolmeks nädalaks.

Näita arvulisi
PäevKülastused
reede 25 Sept0
laup. 26 Sept0
pühap. 27 Sept200
esmasp. 28 Sept600
teisip. 29 Sept500
kolmap. 30 Sept300
neljap. 1 Okt400
reede 2 Okt700
laup. 3 Okt200
pühap. 4 Okt200
esmasp. 5 Okt300
teisip. 6 Okt100
kolmap. 7 Okt200
neljap. 8 Okt200
reede 9 Okt200
laup. 10 Okt400
pühap. 11 Okt200
esmasp. 12 Okt0
teisip. 13 Okt200
kolmap. 14 Okt500
neljap. 15 Okt200
reede 16 Okt (ennust)300
laup. 17 Okt (ennust)200
pühap. 18 Okt (ennust)200
esmasp. 19 Okt (ennust)300
teisip. 20 Okt (ennust)200
kolmap. 21 Okt (ennust)300
neljap. 22 Okt (ennust)200
reede 23 Okt (ennust)200
laup. 24 Okt (ennust)200
pühap. 25 Okt (ennust)200
esmasp. 26 Okt (ennust)200
teisip. 27 Okt (ennust)200
kolmap. 28 Okt (ennust)300
neljap. 29 Okt (ennust)200
reede 30 Okt (ennust)200
laup. 31 Okt (ennust)100
pühap. 1 Nov (ennust)100
esmasp. 2 Nov (ennust)200
teisip. 3 Nov (ennust)200
kolmap. 4 Nov (ennust)200
neljap. 5 Nov (ennust)200

Jan Steen: lühikesed vastused

Mis on Jan Steen kõige vaadeldavum teos?

The Merry Family: 2300 külastust, mis moodustab 9% Jan Steen vaatamistest. Nimekiri ulatub reitinguni 10.

Kui palju külastusi Jan Steen saab?

25200 viimease zwölf kuu jooksul (3400 kunstniku lehel, 21800 teostel).

Kas inimesed vaatavad Jan Steen telefonis või arvutis?

Mõlemal: arvutid (85%), seadmed (10%) ja telefonid (6%); juhtav on arvutid osaga 85%.

Kas publik eelistab Jan Steen laadiga teoseid?

Jah, Ühtne palett (Värviharmonia): 29% külastustest kogu kataloogi 12% kohta.