Mis see leht on?
See leht näitab, kui palju inimesi külastavad selle veebisaidi James Gillray lehti. Külastus tähendab seda, et üks isik avas ühe lehe. Igal alloleval graafikul on oma lühike selgitus.
James Gillray: publik ülevaade
The Plum-Pudding in Danger püüab kõige rohkem pilki: 12 mõõtmist jooksul on sellel olnud 1100 külastust, mis moodustab 52% kõigest James Gillray vaatamistest platvormil OriginalUniqueArt.com. Järgnevad The Zenith of French Glory ja Look at me James Gillray kogus kokku 2000 külastust: 700 kunstniku lehel ja 1300 üksikteosete juures. Rohkem vaatajaid igal kuul: külastuste arv kasvas 100%, tõeldes Sept 2026 ja Okt 2026 vahel. Kõige tiirukam kuu oli Okt 2026, mil külastusi oli 800. Publik eelistab Õrnalt segatud palett (Värviharmonia): 52% külastustest, mis moodustab 8% kunstniku kataloogist.
James Gillray kõige rohkem tähelepanu pälva 5 teost
Viimase doceze kuud jooksul OriginalUniqueArt.com platvormil toimunud tegelike külastuste põhjal: James Gillray kõige vaadeldavaimad 5 teost, järjestatud esimesest kohast alates.
-
1
The Plum-Pudding in Danger, 1805
1100 külastust · 52,4%
-
2
The Zenith of French Glory, 1793
600 külastust · 28,6%
-
3
Look at me
200 külastust · 9,5%
-
4
Sin, Death and the Devil, 1792
100 külastust · 4,8%
-
5
A noble lord, on an approaching peace, too busy to attend to the expenditure of a million of the public money
100 külastust · 4,8%
Kui palju inimesi James Gillray igas kuus vaatab?
Iga pulg esitab ühe kuu. See näitab, kui palju kordi on antud kunstniku lehte viimase zwölf kuuga lõymes konkreetse kuuga lõymes avatud.
Vaata statistikat
| Kuu | Kunstniku page | Teoselehinded |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dets 2025 | 0 | 0 |
| Jaan 2026 | 0 | 0 |
| Veeb 2026 | 0 | 0 |
| Märts 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mai 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 100 | 0 |
| Jul 2026 | 100 | 500 |
| Aug 2026 | 0 | 100 |
| Sept 2026 | 0 | 400 |
| Okt 2026 | 500 | 300 |
Kui tihti vaadatakse James Gillray teoseid?
Iga pulg esindab ühte kuud. Graafik näitab ühe aasta jooksul toimunud külastuste koguarvu kõik selle kunstniku teoste lehtedele, kuu-kuul.
Mõlema graafiku kuumoodulid on esimeses tabelis, eespool.
Milliseid teoseid James Gillray vaatajad eelistavad?
Iga tähekaart võrdleb kahte näitaja. Punktirektang on kunstniku enda teos: viiskümne juhuasja valitud teost, järjestatuna ühe omaduse järgi. Täisjooneline kuju näitab, kuidas külastajate tähelepanu viimase docelemne kuu jooksul tegelikult jaotunes. Kui täisjooneline kuju ulatub punktirektangist kaugemale, tähendab see, et selline teosest koosneva stiili või omaduse liik tõmbab rohkem tähelepanu, kui seda kunstniku teosel keskmiselt on.
Lütlus
Emotsionaalne toon
Eelnev on parandatud tõlge: Valgusus
Värvitoit
Väripalett
Värvi intensiivsus
Kontrast
Värviharmonia
Vaata statistikat
| Emotsionaalne toon | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Melanhooliline | 16,7% | 61,1% |
| Kärguse ja sügavuse täis | 16,7% | 33,3% |
| Dramatiline | 33,3% | 5,6% |
| Mänguline | 16,7% | 0,0% |
| Pingeline | 16,7% | 0,0% |
| Eelnev on parandatud tõlge: Valgusus | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Kõige tumedam | 0,0% | 0,0% |
| Pehme varjund | 15,4% | 0,0% |
| Kerge luminants | 38,5% | 57,1% |
| Valgusrikas tasakaal | 30,8% | 4,8% |
| Valgusrikas | 15,4% | 38,1% |
| Värvitoit | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Keretatud | 23,1% | 33,3% |
| Kerge värvitoon | 46,2% | 9,5% |
| Tasakaalustatud pehme | 30,8% | 57,1% |
| Selge värvitoimivus | 0,0% | 0,0% |
| Eriliselt ergitatud värv | 0,0% | 0,0% |
| Värvi intensiivsus | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Monokroomne | 30,8% | 33,3% |
| Tasakaalustatud | 53,8% | 61,9% |
| Eerem ja ergas | 15,4% | 4,8% |
| Kontrast | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Rahustav | 7,7% | 9,5% |
| Õrna | 15,4% | 0,0% |
| Tasakaalustatud | 7,7% | 4,8% |
| Erilugus | 30,8% | 28,6% |
| Kõrge kontrast | 38,5% | 57,1% |
| Värviharmonia | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Rikutud värvigarmoonia | 7,7% | 0,0% |
| Õrnalt segatud palett | 7,7% | 52,4% |
| Tasakaalustatud harmoonia | 30,8% | 42,9% |
| Värvide tugev ühtsus | 38,5% | 4,8% |
| Ühtne palett | 15,4% | 0,0% |
Millised James Gillray teosed pälvavad kuupõhise statistika järgi kõige rohkem tähelepanu?
Iga rida esitab ühe populaarse teose. Iga pulg näitab, kui palju külastusi antud teos ühe kuu jooksul sai. Kõrgemad pulgad tähendavad sel kuul rohkem külastusi.
Vaata statistikat
| Teos | Nov 2025 | Dets 2025 | Jaan 2026 | Veeb 2026 | Märts 2026 | Apr 2026 | Mai 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sept 2026 | Okt 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| The Plum-Pudding in Danger | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 | 200 | 300 |
| The Zenith of French Glory | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 100 | 0 |
| Long Live the Constitution,… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sin, Death and the Devil | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| The Blood of the Murdered C… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Dublures of Characters | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Short bodied gillray fashio… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The whore's last shift | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Light expelling darkness | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A group of French savants h… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Milles keeles inimesed James Gillray jälgivad?
Iga osa esindab ühte keelt. Mida suurem on osa, seda rohkem külastajaid kasutas viimase kolmkümmend päeva jooksul veebilehte selles keeles. Kuvatakse ainult kümme enimkasutatud keelt.
Vaata statistikat
| Keel | Külastused | Jaga |
|---|---|---|
| inglise | 500 | 100,0% |
Kui palju inimesi James Gillray iga päev vaatavad ja mis on oodatud tulemus?
Iga pulg esindab ühte päeva. Esimesed pulgad näitavad külastuste arvu viimaste kolme nädala jooksul. Teise värviga pulgad on meie prognoos järgmiseks kolmeks nädalaks.
Vaata statistikat
| Päev | Külastused |
|---|---|
| reede 16 Okt | 0 |
| laup. 17 Okt | 0 |
| pühap. 18 Okt | 0 |
| esmasp. 19 Okt | 0 |
| teisip. 20 Okt | 200 |
| kolmap. 21 Okt | 200 |
| neljap. 22 Okt | 0 |
| reede 23 Okt | 0 |
| laup. 24 Okt | 100 |
| pühap. 25 Okt | 0 |
| esmasp. 26 Okt | 0 |
| teisip. 27 Okt | 100 |
| kolmap. 28 Okt | 100 |
| neljap. 29 Okt | 100 |
| reede 30 Okt | 0 |
| laup. 31 Okt | 300 |
| pühap. 1 Nov | 0 |
| esmasp. 2 Nov | 0 |
| teisip. 3 Nov | 100 |
| kolmap. 4 Nov | 0 |
| neljap. 5 Nov | 0 |
| reede 6 Nov (ennust) | 0 |
| laup. 7 Nov (ennust) | 100 |
| pühap. 8 Nov (ennust) | 0 |
| esmasp. 9 Nov (ennust) | 0 |
| teisip. 10 Nov (ennust) | 100 |
| kolmap. 11 Nov (ennust) | 100 |
| neljap. 12 Nov (ennust) | 0 |
| reede 13 Nov (ennust) | 0 |
| laup. 14 Nov (ennust) | 100 |
| pühap. 15 Nov (ennust) | 0 |
| esmasp. 16 Nov (ennust) | 0 |
| teisip. 17 Nov (ennust) | 100 |
| kolmap. 18 Nov (ennust) | 100 |
| neljap. 19 Nov (ennust) | 0 |
| reede 20 Nov (ennust) | 0 |
| laup. 21 Nov (ennust) | 100 |
| pühap. 22 Nov (ennust) | 0 |
| esmasp. 23 Nov (ennust) | 0 |
| teisip. 24 Nov (ennust) | 100 |
| kolmap. 25 Nov (ennust) | 100 |
| neljap. 26 Nov (ennust) | 0 |
Küsimused kunstniku James Gillray kohta
Millised James Gillray teosed pälvavad kõige rohkem tähelepanu?
- The Plum-Pudding in Danger, mis on pälvinud 1100 külastust (52% kõigest James Gillray vaatamistest). Ülaltoetletud reitingus on 5 teost.
Kui palju inimesi vaatab James Gillray platvormil OriginalUniqueArt.com?
- 2000 külastust kaheteist kuus: 700 kunstniku lehel ja 1300 üksikteosete lehel.
Milliseid teoseid James Gillray teoseid inimesed eelistavad?
- Õrnalt segatud palett (Värviharmonia): 52% külastustest, võrreldes 8% kataloogist.