James Ensor Pilked teose peal

1860 – 1949

Mis see leht on?

See leht näitab, kui palju inimesi külastavad selle veebisaidi James Ensor lehti. Külastus tähendab seda, et üks isik avas ühe lehe. Igal alloleval graafikul on oma lühike selgitus.

Statistika läbimonatati 1. juulil 2026 — enne seda kuupäeva andmed pole saadaval.

James Ensor: külastuste aasta statistika näitab

Kristuse sisserändimine Brüsseli on kõige vaadeldav teos: aastas 1800 külastust, mis moodustab 3% kogu tähelepanust, mida on pöördunud James Ensor poole. Järgnevad Skeletons Warming Themselves ja Maskidega Isamaapildi. Kunstniku lehel oli 14800 külastust ja teostel 52300: kokku 67100 külastust. Huvitavus on kasvanud 2% perioodil Aug 2026 kuni Sept 2026. Jul 2026 oli kõige tihedam kuu, mil külastusi oli 40500. Külastajad loevad keeles inglise (42%), prantsuse (12%) ja hollandi (8%). Külastajad tulevad riigidest Ameerika Ühendriigid (16%), Belgia (9%) ja Prantsusmaa (9%). Külastajad vaatavad arvutid (81%), telefonid (16%) ja seadmed (3%) seadmetel. Nende eelistuseks on Erilugus (Kontrast): 22% külastustest, võrreldes 6% kataloogiosaga.

James Ensor kõige vaadeldavamat 10 teost

Iga reiting peegeldab viimesete ka zwölf kuu jooksul OriginalUniqueArt.com platvormil saadud külastusi; 1. koht on James Ensor kõige külastatumam teos.

  1. Kristuse sisserändimine Brüsseli 1 Kristuse sisserändimine Brüsseli, 1888 1800 külastust · 3,1%
  2. Skeletons Warming Themselves 2 Skeletons Warming Themselves, 1889 1800 külastust · 3,1%
  3. Maskidega Isamaapildi 3 Maskidega Isamaapildi, 1899 1700 külastust · 2,9%
  4. The Man of Sorrows 4 The Man of Sorrows, 1891 1500 külastust · 2,6%
  5. Tribulations of Saint Anthony 5 Tribulations of Saint Anthony, 1887 1500 külastust · 2,6%
  6. Vieille femme aux masques 6 Vieille femme aux masques 1400 külastust · 2,4%
  7. The Frightful Musicians 7 The Frightful Musicians, 1891 1200 külastust · 2,1%
  8. Death and the Masks 8 Death and the Masks 1200 külastust · 2,1%
  9. The Astonishment of the Mask Wouse 9 The Astonishment of the Mask Wouse 1000 külastust · 1,7%
  10. Death Pursuing the Human Herd 10 Death Pursuing the Human Herd 1000 külastust · 1,7%

Millal külastavad inimesed James Ensor lehte?

Iga pulg esitab ühe kuu. See näitab, kui palju kordi on antud kunstniku lehte viimase zwölf kuuga lõymes konkreetse kuuga lõymes avatud.

Andmed tabelis
KuuKunstniku pageTeoselehinded
Okt 202500
Nov 202500
Dets 202500
Jaan 202600
Veeb 202600
Märts 202600
Apr 202600
Mai 202600
Jun 20262001800
Jul 2026580034700
Aug 202648007400
Sept 202640008400

Millal on James Ensor teosed avatud?

Iga pulg esindab ühte kuud. Graafik näitab ühe aasta jooksul toimunud külastuste koguarvu kõik selle kunstniku teoste lehtedele, kuu-kuul.

Mõlema graafiku kuumoodulid on esimeses tabelis, eespool.

Millised on James Ensor kõige vaadeldavamad teosed kuukuusalt kuukusele?

Iga rida esitab ühe populaarse teose. Iga pulg näitab, kui palju külastusi antud teos ühe kuu jooksul sai. Kõrgemad pulgad tähendavad sel kuul rohkem külastusi.

Andmed tabelis
TeosOkt 2025Nov 2025Dets 2025Jaan 2026Veeb 2026Märts 2026Apr 2026Mai 2026Jun 2026Jul 2026Aug 2026Sept 2026
Kristuse sisserändimine Brü…00000000200600200600
Maskidega Isamaapildi000000000500300500
The Baths at Ostend00000000030000
Skeletons Warming Themselves000000000900500300
Kurbuseks jäädunud daam000000000600100100
The Bad Doctors0000000001000800
The Intrigue000000000300100400
The Frightful Musicians0000000001000400
The Wise Judges000000000200100300
Ecce Homo (Christ and the C…0000000001001000

Milline on James Ensor sihtrühma seadmete vaheline jaotus?

Igatükk esindab ühte seadmete tüüpi: telefonit, tahvelarvutit või arvutit. Mida suurem on tükk, seda rohkem külastusi on viimadise 12 kuu jooksul sellest seadmetypist pärit.

Andmed tabelis
SeadeKülastusedJaga
arvutid5430080,9%
telefonid1080016,1%
seadmed20003,0%

Milles keelesid James Ensor jälgitakse?

Iga osa esindab ühte keelt. Mida suurem on osa, seda rohkem külastajaid kasutas viimase kolmkümmend päeva jooksul veebilehte selles keeles. Kuvatakse ainult kümme enimkasutatud keelt.

Andmed tabelis
KeelKülastusedJaga
inglise270041,5%
prantsuse80012,3%
hollandi5007,7%
saksa4006,2%
vene4006,2%
Chinese4006,2%
hispaania3004,6%
portugali3004,6%
itaalia2003,1%
poola2003,1%

Kui palju külastusi päevas James Ensor saab ja mis on järgmine samm?

Iga pulg esindab ühte päeva. Esimesed pulgad näitavad külastuste arvu viimaste kolme nädala jooksul. Teise värviga pulgad on meie prognoos järgmiseks kolmeks nädalaks.

Andmed tabelis
PäevKülastused
laup. 10 Okt900
pühap. 11 Okt700
esmasp. 12 Okt1300
teisip. 13 Okt1100
kolmap. 14 Okt1100
neljap. 15 Okt700
reede 16 Okt400
laup. 17 Okt800
pühap. 18 Okt400
esmasp. 19 Okt1300
teisip. 20 Okt1300
kolmap. 21 Okt400
neljap. 22 Okt1400
reede 23 Okt1200
laup. 24 Okt1800
pühap. 25 Okt2000
esmasp. 26 Okt1300
teisip. 27 Okt1000
kolmap. 28 Okt500
neljap. 29 Okt900
reede 30 Okt1000
laup. 31 Okt (ennust)1500
pühap. 1 Nov (ennust)1400
esmasp. 2 Nov (ennust)1700
teisip. 3 Nov (ennust)1500
kolmap. 4 Nov (ennust)900
neljap. 5 Nov (ennust)1300
reede 6 Nov (ennust)1100
laup. 7 Nov (ennust)1700
pühap. 8 Nov (ennust)1500
esmasp. 9 Nov (ennust)1900
teisip. 10 Nov (ennust)1600
kolmap. 11 Nov (ennust)1000
neljap. 12 Nov (ennust)1400
reede 13 Nov (ennust)1200
laup. 14 Nov (ennust)1800
pühap. 15 Nov (ennust)1600
esmasp. 16 Nov (ennust)2000
teisip. 17 Nov (ennust)1700
kolmap. 18 Nov (ennust)1000
neljap. 19 Nov (ennust)1500
reede 20 Nov (ennust)1300

Mida inimesed James Ensor kohta küsivad

Milline James Ensor teos on kõige külastatum:**

Esmalt Kristuse sisserändimine Brüsseli 1800 külastusega, mis moodustab 3% vaatamistest. Selle üle on järjestatud 10 teost.

Kui suur on James Ensor publik OriginalUniqueArt.com platvormil?

67100 külastust ka twelve kuus: 14800 kunstniku lehel ja 52300 teostega.

Millised seadmed toovad James Ensor vaatajaid?

Publik pärineb arvutid (81%), telefonid (16%) ja seadmed (3%) seadmetest; kõige enam kasutatakse seadmet arvutid, mis moodustab 81% külastustest.

Millistes keeles kasutavad James Ensor jälgijad keeled?

inglise (42%), prantsuse (12%) ja hollandi (8%); inglise katab 42%.

Millised James Ensor teosed vastavad külastajate maitsele?

Teosed, mida kirjeldatakse kui Erilugus (Kontrast), saavad 22% külastustest 6% kataloogist.