Pontormo Pilked teose peal

1494 – 1556

Mis see leht on?

See leht näitab, kui palju inimesi külastavad selle veebisaidi Pontormo lehti. Külastus tähendab seda, et üks isik avas ühe lehe. Igal alloleval graafikul on oma lühike selgitus.

Statistika läbimonatati 1. juulil 2026 — enne seda kuupäeva andmed pole saadaval.

Pontormo: külastuste aasta statistika näitab

Külastus on kõige vaadeldav teos: aastas 2700 külastust, mis moodustab 16% kogu tähelepanust, mida on pöördunud Pontormo poole. Järgnevad Haldardis ja Portrait of Two Friends. Kunstniku lehel oli 4200 külastust ja teostel 15000: kokku 19200 külastust. Huvitavus on kasvanud 75% perioodil Aug 2026 kuni Sept 2026. Jul 2026 oli kõige tihedam kuu, mil külastusi oli 14300. Külastajad loevad keeles itaalia (39%), hollandi (17%) ja hispaania (11%). Külastajad vaatavad arvutid (82%), telefonid (14%) ja seadmed (4%) seadmetel. Nende eelistuseks on Rahu ja sereniteit (Lütlus): 44% külastustest, võrreldes 11% kataloogiosaga.

Pontormo kõige vaadeldavamat 10 teost

Iga reiting peegeldab viimesete ka zwölf kuu jooksul OriginalUniqueArt.com platvormil saadud külastusi; 1. koht on Pontormo kõige külastatumam teos.

  1. Külastus 1 Külastus, 1528 2700 külastust · 16,3%
  2. Haldardis 2 Haldardis, 1520 1100 külastust · 6,6%
  3. Portrait of Two Friends 3 Portrait of Two Friends 400 külastust · 2,4%
  4. St. Sebastian 4 St. Sebastian, 1515 400 külastust · 2,4%
  5. Christ seated, as a nude figure 5 Christ seated, as a nude figure 400 külastust · 2,4%
  6. Supper at Emmaus 6 Supper at Emmaus 400 külastust · 2,4%
  7. Madonna and Child with St. Anne and the Saints, Sebastian, Peter, Benedict 7 Madonna and Child with St. Anne and the Saints, Sebastian, Peter, Benedict 300 külastust · 1,8%
  8. Visitation 1 8 Visitation 1 300 külastust · 1,8%
  9. Group of the Dead 9 Group of the Dead 300 külastust · 1,8%
  10. two nudes compared 10 two nudes compared 300 külastust · 1,8%

Millal külastavad inimesed Pontormo lehte?

Iga pulg esitab ühe kuu. See näitab, kui palju kordi on antud kunstniku lehte viimase zwölf kuuga lõymes konkreetse kuuga lõymes avatud.

Andmed tabelis
KuuKunstniku pageTeoselehinded
Okt 202500
Nov 202500
Dets 202500
Jaan 202600
Veeb 202600
Märts 202600
Apr 202600
Mai 202600
Jun 2026400100
Jul 2026150012800
Aug 20262001400
Sept 20262100700

Millal on Pontormo teosed avatud?

Iga pulg esindab ühte kuud. Graafik näitab ühe aasta jooksul toimunud külastuste koguarvu kõik selle kunstniku teoste lehtedele, kuu-kuul.

Mõlema graafiku kuumoodulid on esimeses tabelis, eespool.

Millised on Pontormo kõige vaadeldavamad teosed kuukuusalt kuukusele?

Iga rida esitab ühe populaarse teose. Iga pulg näitab, kui palju külastusi antud teos ühe kuu jooksul sai. Kõrgemad pulgad tähendavad sel kuul rohkem külastusi.

Andmed tabelis
TeosOkt 2025Nov 2025Dets 2025Jaan 2026Veeb 2026Märts 2026Apr 2026Mai 2026Jun 2026Jul 2026Aug 2026Sept 2026
Külastus000000000900300200
Haldardis000000000400500200
Ten thousand martyrs00000000020000
Birth of John the Baptist0000000002000100
St. Sebastian00000000040000
Scene of a Sacrifice000000000000
Cosimo I de' Medici0000000001001000
Madonna with St. Francis an…00000000020000
St. Anthony Abbot00000000030000
Adoration of the Magi00000000010000

Milline on Pontormo sihtrühma seadmete vaheline jaotus?

Igatükk esindab ühte seadmete tüüpi: telefonit, tahvelarvutit või arvutit. Mida suurem on tükk, seda rohkem külastusi on viimadise 12 kuu jooksul sellest seadmetypist pärit.

Andmed tabelis
SeadeKülastusedJaga
arvutid1580082,3%
telefonid270014,1%
seadmed7003,6%

Milles keelesid Pontormo jälgitakse?

Iga osa esindab ühte keelt. Mida suurem on osa, seda rohkem külastajaid kasutas viimase kolmkümmend päeva jooksul veebilehte selles keeles. Kuvatakse ainult kümme enimkasutatud keelt.

Andmed tabelis
KeelKülastusedJaga
itaalia180039,1%
hollandi80017,4%
hispaania50010,9%
poola50010,9%
inglise2004,3%
ungari2004,3%
jaapani2004,3%
tšehhi1002,2%
saksa1002,2%
slovaki1002,2%

Kui palju külastusi päevas Pontormo saab ja mis on järgmine samm?

Iga pulg esindab ühte päeva. Esimesed pulgad näitavad külastuste arvu viimaste kolme nädala jooksul. Teise värviga pulgad on meie prognoos järgmiseks kolmeks nädalaks.

Andmed tabelis
PäevKülastused
neljap. 1 Okt200
reede 2 Okt400
laup. 3 Okt300
pühap. 4 Okt100
esmasp. 5 Okt300
teisip. 6 Okt100
kolmap. 7 Okt200
neljap. 8 Okt400
reede 9 Okt500
laup. 10 Okt300
pühap. 11 Okt500
esmasp. 12 Okt100
teisip. 13 Okt300
kolmap. 14 Okt200
neljap. 15 Okt800
reede 16 Okt200
laup. 17 Okt700
pühap. 18 Okt0
esmasp. 19 Okt300
teisip. 20 Okt200
kolmap. 21 Okt0
neljap. 22 Okt (ennust)600
reede 23 Okt (ennust)400
laup. 24 Okt (ennust)500
pühap. 25 Okt (ennust)200
esmasp. 26 Okt (ennust)300
teisip. 27 Okt (ennust)200
kolmap. 28 Okt (ennust)200
neljap. 29 Okt (ennust)600
reede 30 Okt (ennust)500
laup. 31 Okt (ennust)600
pühap. 1 Nov (ennust)300
esmasp. 2 Nov (ennust)300
teisip. 3 Nov (ennust)300
kolmap. 4 Nov (ennust)200
neljap. 5 Nov (ennust)700
reede 6 Nov (ennust)500
laup. 7 Nov (ennust)600
pühap. 8 Nov (ennust)300
esmasp. 9 Nov (ennust)300
teisip. 10 Nov (ennust)300
kolmap. 11 Nov (ennust)200

Mida inimesed Pontormo kohta küsivad

Milline Pontormo teos on kõige külastatum:**

Esmalt Külastus 2700 külastusega, mis moodustab 16% vaatamistest. Selle üle on järjestatud 10 teost.

Kui suur on Pontormo publik OriginalUniqueArt.com platvormil?

19200 külastust ka twelve kuus: 4200 kunstniku lehel ja 15000 teostega.

Millised seadmed toovad Pontormo vaatajaid?

Publik pärineb arvutid (82%), telefonid (14%) ja seadmed (4%) seadmetest; kõige enam kasutatakse seadmet arvutid, mis moodustab 82% külastustest.

Millistes keeles kasutavad Pontormo jälgijad keeled?

itaalia (39%), hollandi (17%) ja hispaania (11%); itaalia katab 39%.

Millised Pontormo teosed vastavad külastajate maitsele?

Teosed, mida kirjeldatakse kui Rahu ja sereniteit (Lütlus), saavad 44% külastustest 11% kataloogist.