Gustave Moreau Kes vaatleb

1826 – 1898

Mis see leht on?

See leht näitab, kui palju inimesi külastavad selle veebisaidi Gustave Moreau lehti. Külastus tähendab seda, et üks isik avas ühe lehe. Igal alloleval graafikul on oma lühike selgitus.

Statistika läbimonatati 1. juulil 2026 — enne seda kuupäeva andmed pole saadaval.

Gustave Moreau: publik ülevaade

Salome's Nähtus püüab kõige rohkem pilki: 12 mõõtmist jooksul on sellel olnud 4300 külastust, mis moodustab 4% kõigest Gustave Moreau vaatamistest platvormil OriginalUniqueArt.com. Järgnevad Salome Dancing before Herod ja Salome Dancing Gustave Moreau kogus kokku 110300 külastust: 15600 kunstniku lehel ja 94700 üksikteosete juures. Rohkem vaatajaid igal kuul: külastuste arv kasvas 31%, tõeldes Aug 2026 ja Sept 2026 vahel. Kõige tiirukam kuu oli Jul 2026, mil külastusi oli 73800. Publik loeb keeles inglise (31%), vene (19%) ja portugali (8%). Publik vaatab arvutid (81%), telefonid (17%) ja seadmed (3%) Publik eelistab Müstiline (Lütlus): 22% külastustest, mis moodustab 8% kunstniku kataloogist.

Gustave Moreau kõige rohkem tähelepanu pälva 10 teost

Viimase doceze kuud jooksul OriginalUniqueArt.com platvormil toimunud tegelike külastuste põhjal: Gustave Moreau kõige vaadeldavaimad 10 teost, järjestatud esimesest kohast alates.

  1. Salome's Nähtus 1 Salome's Nähtus, 1876 4300 külastust · 4,3%
  2. Salome Dancing before Herod 2 Salome Dancing before Herod 2400 külastust · 2,4%
  3. Salome Dancing 3 Salome Dancing, 1886 2100 külastust · 2,1%
  4. The Triumph of Alexander the Great 4 The Triumph of Alexander the Great, 1892 1600 külastust · 1,6%
  5. Faeton 5 Faeton, 1878 1600 külastust · 1,6%
  6. Jason ja Medea 6 Jason ja Medea, 1865 1600 külastust · 1,6%
  7. Study of Helen 7 Study of Helen, 1890 1200 külastust · 1,2%
  8. Salom Dancing before Herod 8 Salom Dancing before Herod, 1876 1100 külastust · 1,1%
  9. Venice 9 Venice, 1885 1100 külastust · 1,1%
  10. Salomé Dancing before Herod 10 Salomé Dancing before Herod 1100 külastust · 1,1%

Kui palju inimesi Gustave Moreau igas kuus vaatab?

Iga pulg esitab ühe kuu. See näitab, kui palju kordi on antud kunstniku lehte viimase zwölf kuuga lõymes konkreetse kuuga lõymes avatud.

Vaata statistikat
KuuKunstniku pageTeoselehinded
Okt 202500
Nov 202500
Dets 202500
Jaan 202600
Veeb 202600
Märts 202600
Apr 202600
Mai 202600
Jun 202603500
Jul 2026590067900
Aug 202644009900
Sept 2026530013400

Kui tihti vaadatakse Gustave Moreau teoseid?

Iga pulg esindab ühte kuud. Graafik näitab ühe aasta jooksul toimunud külastuste koguarvu kõik selle kunstniku teoste lehtedele, kuu-kuul.

Mõlema graafiku kuumoodulid on esimeses tabelis, eespool.

Millised Gustave Moreau teosed pälvavad kuupõhise statistika järgi kõige rohkem tähelepanu?

Iga rida esitab ühe populaarse teose. Iga pulg näitab, kui palju külastusi antud teos ühe kuu jooksul sai. Kõrgemad pulgad tähendavad sel kuul rohkem külastusi.

Vaata statistikat
TeosOkt 2025Nov 2025Dets 2025Jaan 2026Veeb 2026Märts 2026Apr 2026Mai 2026Jun 2026Jul 2026Aug 2026Sept 2026
Salome's Nähtus00000000020008001100
Faeton00000000100500700300
Salome Иоanna Ristija peaga000000000500200200
Salome Dancing before Herod000000000900800300
Jason ja Medea000000000800400400
Mystical Flower00000000030000
Diomède oma hobud sömit0000000003001000
Salome vangis00000000010000
Salome0000000003001000
Salome Dancing0000000001200600300

Milleid seadmeid inimesed Gustave Moreau vaatamiseks kasutavad?

Igatükk esindab ühte seadmete tüüpi: telefonit, tahvelarvutit või arvutit. Mida suurem on tükk, seda rohkem külastusi on viimadise 12 kuu jooksul sellest seadmetypist pärit.

Vaata statistikat
SeadeKülastusedJaga
arvutid8890080,6%
telefonid1830016,6%
seadmed31002,8%

Milles keeles inimesed Gustave Moreau jälgivad?

Iga osa esindab ühte keelt. Mida suurem on osa, seda rohkem külastajaid kasutas viimase kolmkümmend päeva jooksul veebilehte selles keeles. Kuvatakse ainult kümme enimkasutatud keelt.

Vaata statistikat
KeelKülastusedJaga
inglise220030,6%
vene140019,4%
portugali6008,3%
soome4005,6%
prantsuse4005,6%
tšehhi2002,8%
taani2002,8%
saksa2002,8%
hispaania2002,8%
itaalia2002,8%

Kui palju inimesi Gustave Moreau iga päev vaatavad ja mis on oodatud tulemus?

Iga pulg esindab ühte päeva. Esimesed pulgad näitavad külastuste arvu viimaste kolme nädala jooksul. Teise värviga pulgad on meie prognoos järgmiseks kolmeks nädalaks.

Vaata statistikat
PäevKülastused
teisip. 22 Sept2300
kolmap. 23 Sept800
neljap. 24 Sept1200
reede 25 Sept300
laup. 26 Sept400
pühap. 27 Sept300
esmasp. 28 Sept700
teisip. 29 Sept1600
kolmap. 30 Sept2200
neljap. 1 Okt900
reede 2 Okt1200
laup. 3 Okt800
pühap. 4 Okt1400
esmasp. 5 Okt1200
teisip. 6 Okt1700
kolmap. 7 Okt1300
neljap. 8 Okt1200
reede 9 Okt1000
laup. 10 Okt3100
pühap. 11 Okt1500
esmasp. 12 Okt1200
teisip. 13 Okt (ennust)2800
kolmap. 14 Okt (ennust)2100
neljap. 15 Okt (ennust)1600
reede 16 Okt (ennust)1200
laup. 17 Okt (ennust)2100
pühap. 18 Okt (ennust)1600
esmasp. 19 Okt (ennust)1500
teisip. 20 Okt (ennust)3200
kolmap. 21 Okt (ennust)2400
neljap. 22 Okt (ennust)1900
reede 23 Okt (ennust)1400
laup. 24 Okt (ennust)2400
pühap. 25 Okt (ennust)1800
esmasp. 26 Okt (ennust)1800
teisip. 27 Okt (ennust)3500
kolmap. 28 Okt (ennust)2700
neljap. 29 Okt (ennust)2100
reede 30 Okt (ennust)1600
laup. 31 Okt (ennust)2700
pühap. 1 Nov (ennust)2000
esmasp. 2 Nov (ennust)1900

Küsimused kunstniku Gustave Moreau kohta

Millised Gustave Moreau teosed pälvavad kõige rohkem tähelepanu?

Salome's Nähtus, mis on pälvinud 4300 külastust (4% kõigest Gustave Moreau vaatamistest). Ülaltoetletud reitingus on 10 teost.

Kui palju inimesi vaatab Gustave Moreau platvormil OriginalUniqueArt.com?

110300 külastust kaheteist kuus: 15600 kunstniku lehel ja 94700 üksikteosete lehel.

Millel seadmetel inimesed Gustave Moreau vaatavad?

Kasutajad vaatavad kunstnikku Gustave Moreau seadmel arvutid (81%), telefonid (17%) ja seadmed (3%); kõige populaarsem on arvutid, mis moodustab 81% külastustest.

Milles keeles inimesed Gustave Moreau jälgivad?

Keeles inglise (31%), vene (19%) ja portugali (8%). Enamasti kasutatakse keelt inglise osakes 31%.

Milliseid teoseid Gustave Moreau teoseid inimesed eelistavad?

Müstiline (Lütlus): 22% külastustest, võrreldes 8% kataloogist.