Mis see leht on?
See leht näitab, kui palju inimesi külastavad selle veebisaidi Girolamo Da Santacroce lehti. Külastus tähendab seda, et üks isik avas ühe lehe. Igal alloleval graafikul on oma lühike selgitus.
Girolamo Da Santacroce: külastuste aasta statistika näitab
The Martyrdom of Saint Lawrence on kõige vaadeldav teos: aastas 300 külastust, mis moodustab 33% kogu tähelepanust, mida on pöördunud Girolamo Da Santacroce poole. Järgnevad The Adoration of the Three Kings - (123) ja The Martyrdom of Saint Blaise. Kunstniku lehel oli 600 külastust ja teostel 800: kokku 1400 külastust. Huvitavus on 50% langenud väärtusest Sept 2026 väärtuseni Okt 2026. Jul 2026 oli kõige tihedam kuu, mil külastusi oli 1000. Nende eelistuseks on Dramatiline (Emotsionaalne toon): 100% külastustest, võrreldes 10% kataloogiosaga.
Girolamo Da Santacroce kõige vaadeldavamat 5 teost
Iga reiting peegeldab viimesete ka zwölf kuu jooksul OriginalUniqueArt.com platvormil saadud külastusi; 1. koht on Girolamo Da Santacroce kõige külastatumam teos.
-
1
The Martyrdom of Saint Lawrence, 1555
300 külastust · 33,3%
-
2
The Adoration of the Three Kings - (123)
200 külastust · 22,2%
-
3
The Martyrdom of Saint Blaise
200 külastust · 22,2%
-
4
Christ and the Woman of Samaria, 1530
100 külastust · 11,1%
-
5
The Adoration of the Three Kings - (12)
100 külastust · 11,1%
Millal külastavad inimesed Girolamo Da Santacroce lehte?
Iga pulg esitab ühe kuu. See näitab, kui palju kordi on antud kunstniku lehte viimase zwölf kuuga lõymes konkreetse kuuga lõymes avatud.
Andmed tabelis
| Kuu | Kunstniku page | Teoselehinded |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dets 2025 | 0 | 0 |
| Jaan 2026 | 0 | 0 |
| Veeb 2026 | 0 | 0 |
| Märts 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mai 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 0 |
| Jul 2026 | 500 | 500 |
| Aug 2026 | 0 | 100 |
| Sept 2026 | 100 | 100 |
| Okt 2026 | 0 | 100 |
Millal on Girolamo Da Santacroce teosed avatud?
Iga pulg esindab ühte kuud. Graafik näitab ühe aasta jooksul toimunud külastuste koguarvu kõik selle kunstniku teoste lehtedele, kuu-kuul.
Mõlema graafiku kuumoodulid on esimeses tabelis, eespool.
Mida külastajad valivad Girolamo Da Santacroce teoste vahel?
Iga tähekaart võrdleb kahte näitaja. Punktirektang on kunstniku enda teos: viiskümne juhuasja valitud teost, järjestatuna ühe omaduse järgi. Täisjooneline kuju näitab, kuidas külastajate tähelepanu viimase docelemne kuu jooksul tegelikult jaotunes. Kui täisjooneline kuju ulatub punktirektangist kaugemale, tähendab see, et selline teosest koosneva stiili või omaduse liik tõmbab rohkem tähelepanu, kui seda kunstniku teosel keskmiselt on.
Lütlus
Emotsionaalne toon
Eelnev on parandatud tõlge: Valgusus
Värvitoit
Väripalett
Värvi intensiivsus
Kontrast
Värviharmonia
Andmed tabelis
| Lütlus | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Klassikaline | 50,0% | 0,0% |
| Draamatiline | 20,0% | 100,0% |
| Eeterlik | 10,0% | 0,0% |
| Müstiline | 10,0% | 0,0% |
| Rahu ja sereniteit | 10,0% | 0,0% |
| Emotsionaalne toon | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Vaimne | 70,0% | 0,0% |
| Dramatiline | 10,0% | 100,0% |
| Mänguline | 20,0% | 0,0% |
| Eelnev on parandatud tõlge: Valgusus | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Kõige tumedam | 31,0% | 22,2% |
| Pehme varjund | 44,8% | 11,1% |
| Kerge luminants | 24,1% | 66,7% |
| Valgusrikas tasakaal | 0,0% | 0,0% |
| Valgusrikas | 0,0% | 0,0% |
| Värvitoit | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Keretatud | 10,3% | 0,0% |
| Kerge värvitoon | 34,5% | 33,3% |
| Tasakaalustatud pehme | 41,4% | 33,3% |
| Selge värvitoimivus | 13,8% | 33,3% |
| Eriliselt ergitatud värv | 0,0% | 0,0% |
| Väripalett | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Maapõhine | 75,0% | 66,7% |
| Tume | 20,8% | 33,3% |
| Neutraalsed toonid | 4,2% | 0,0% |
| Värvi intensiivsus | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Monokroomne | 27,6% | 22,2% |
| Tasakaalustatud | 62,1% | 44,4% |
| Eerem ja ergas | 10,3% | 33,3% |
| Kontrast | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Rahustav | 6,9% | 0,0% |
| Õrna | 24,1% | 33,3% |
| Tasakaalustatud | 6,9% | 0,0% |
| Erilugus | 34,5% | 11,1% |
| Kõrge kontrast | 27,6% | 55,6% |
| Värviharmonia | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Rikutud värvigarmoonia | 10,3% | 0,0% |
| Õrnalt segatud palett | 17,2% | 0,0% |
| Tasakaalustatud harmoonia | 13,8% | 22,2% |
| Värvide tugev ühtsus | 51,7% | 55,6% |
| Ühtne palett | 6,9% | 22,2% |
Millised on Girolamo Da Santacroce kõige vaadeldavamad teosed kuukuusalt kuukusele?
Iga rida esitab ühe populaarse teose. Iga pulg näitab, kui palju külastusi antud teos ühe kuu jooksul sai. Kõrgemad pulgad tähendavad sel kuul rohkem külastusi.
Andmed tabelis
| Teos | Nov 2025 | Dets 2025 | Jaan 2026 | Veeb 2026 | Märts 2026 | Apr 2026 | Mai 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sept 2026 | Okt 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Young Mercury Stealing Catt… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| St John the Baptist | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Virgin and Child with S… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saint Lawrence | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Interior with a company at… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Annunciation to Mary | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Coronation of virgin Ma… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Virgin and Child Enthroned | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Adoration of the Three… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Martyrdom of Saint Lawr… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 | 0 |
Milles keelesid Girolamo Da Santacroce jälgitakse?
Iga osa esindab ühte keelt. Mida suurem on osa, seda rohkem külastajaid kasutas viimase kolmkümmend päeva jooksul veebilehte selles keeles. Kuvatakse ainult kümme enimkasutatud keelt.
Kui palju külastusi päevas Girolamo Da Santacroce saab ja mis on järgmine samm?
Iga pulg esindab ühte päeva. Esimesed pulgad näitavad külastuste arvu viimaste kolme nädala jooksul. Teise värviga pulgad on meie prognoos järgmiseks kolmeks nädalaks.
Andmed tabelis
| Päev | Külastused |
|---|---|
| laup. 17 Okt | 0 |
| pühap. 18 Okt | 0 |
| esmasp. 19 Okt | 0 |
| teisip. 20 Okt | 0 |
| kolmap. 21 Okt | 0 |
| neljap. 22 Okt | 0 |
| reede 23 Okt | 0 |
| laup. 24 Okt | 0 |
| pühap. 25 Okt | 0 |
| esmasp. 26 Okt | 0 |
| teisip. 27 Okt | 0 |
| kolmap. 28 Okt | 0 |
| neljap. 29 Okt | 0 |
| reede 30 Okt | 0 |
| laup. 31 Okt | 0 |
| pühap. 1 Nov | 0 |
| esmasp. 2 Nov | 100 |
| teisip. 3 Nov | 0 |
| kolmap. 4 Nov | 0 |
| neljap. 5 Nov | 0 |
| reede 6 Nov | 0 |
| laup. 7 Nov (ennust) | 0 |
| pühap. 8 Nov (ennust) | 0 |
| esmasp. 9 Nov (ennust) | 100 |
| teisip. 10 Nov (ennust) | 0 |
| kolmap. 11 Nov (ennust) | 0 |
| neljap. 12 Nov (ennust) | 0 |
| reede 13 Nov (ennust) | 0 |
| laup. 14 Nov (ennust) | 0 |
| pühap. 15 Nov (ennust) | 0 |
| esmasp. 16 Nov (ennust) | 200 |
| teisip. 17 Nov (ennust) | 0 |
| kolmap. 18 Nov (ennust) | 0 |
| neljap. 19 Nov (ennust) | 0 |
| reede 20 Nov (ennust) | 0 |
| laup. 21 Nov (ennust) | 0 |
| pühap. 22 Nov (ennust) | 0 |
| esmasp. 23 Nov (ennust) | 200 |
| teisip. 24 Nov (ennust) | 0 |
| kolmap. 25 Nov (ennust) | 0 |
| neljap. 26 Nov (ennust) | 0 |
| reede 27 Nov (ennust) | 0 |
Mida inimesed Girolamo Da Santacroce kohta küsivad
Milline Girolamo Da Santacroce teos on kõige külastatum:**
- Esmalt The Martyrdom of Saint Lawrence 300 külastusega, mis moodustab 33% vaatamistest. Selle üle on järjestatud 5 teost.
Kui suur on Girolamo Da Santacroce publik OriginalUniqueArt.com platvormil?
- 1400 külastust ka twelve kuus: 600 kunstniku lehel ja 800 teostega.
Millised Girolamo Da Santacroce teosed vastavad külastajate maitsele?
- Teosed, mida kirjeldatakse kui Dramatiline (Emotsionaalne toon), saavad 100% külastustest 10% kataloogist.